Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, CamuCamu said:

Ε ειναι και 200κ το καιω οπως βλεπεις αλλα θα τους καλεσω για σιγουρια εχω πανω απο μηνα να το σκεφτω και να το πραξω 😊

Σκέψου και μίλα μαζί τους.Κανε αυτό που σε συμφέρει εσένα ανάλογα με τις ανάγκες σου!🙂🙂🙂

Αλλά σαν προσφορά ναι είναι καλή!!!

7 minutes ago, CamuCamu said:

Αυτο το εχω απορια γενικα ας αφησουμε το shake it εκτος το big bang ειναι ανεξαρτητο? Θα συνεχισει να υπαρχει στο σημειο που το εχω φτασει τωρα? Γιατι πραγματικα θα ειναι σαν απεριοριστο 😂

Προσωπικα για τους πρωτους 12 μηνες θεωρω πως ειμαι υπερκαλυμμενος με τα 100 γκιγκα και βλεπουμε ουτως η αλλως εχω whatsup ως δευτερη καρτα και wifi ποσο "datοφαγας" να γινω?🤣

Σαφέστατα 100 γιγα δεν είναι καθόλου λίγα.. ούτε του παπά μη το πεις!🤣😜🥳

Edited by Nickchris36
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

19 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Αν θα παραμείνουν αυτά που έχεις μαζέψει δε το γνωρίζω.

Για μένα καλύτερα Φατα  αυτά που έχεις και κάνε το βήμα.καλο προγράμματακι φαίνεται.🙂

Λογικά θα μπορείς μα μαζέψεις από το Bing bang επιπλέον αλλά ρώτησε τους μη βρεθείς προ εκπλήξεων.🙂

Και μένα μου έχουν στείλει αυτο

Αλλά έχω 2 συμβόλαια ήδη και δε το χρειάζομαι.Θα το αφήσω στο cu.

Screenshot_20230308_193205_My CU.jpg

Ακριβό είναι…

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Αν θα παραμείνουν αυτά που έχεις μαζέψει δε το γνωρίζω.

Για μένα καλύτερα Φατα  αυτά που έχεις και κάνε το βήμα.καλο προγράμματακι φαίνεται.🙂

Λογικά θα μπορείς μα μαζέψεις από το Bing bang επιπλέον αλλά ρώτησε τους μη βρεθείς προ εκπλήξεων.🙂

Και μένα μου έχουν στείλει αυτο

Αλλά έχω 2 συμβόλαια ήδη και δε το χρειάζομαι.Θα το αφήσω στο cu.

Screenshot_20230308_193205_My CU.jpg

Το ίδιο ακριβώς στα 11.73€ αλλά προβληματίζομαι

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GREGORYMO said:

Το ίδιο ακριβώς στα 11.73€ αλλά προβληματίζομαι

Χωρις πλακα απο οσα διαβασα εδω μεσα παιζει να ειμαι απο τους λιγους που το βασικο πακέτο της προσφορας ειναι λιγότερο απο ευρω στο 1gb 😂

Εγω θα προτεινα να το σκεφτεις παραπανω η να παρεις τηλεφωνο μηπως σ κανουν καλυτερη προσφορά προφανως

Edited by CamuCamu
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CamuCamu said:

Περα απο την πλακα απο οσα διαβασα εδω μεσα παιζει να ειμαι απο τους λιγους που το βασικο πακέτο της προσφορας ειναι λιγότερο απο ευρω στο 1gb 😂

Εγω θα προτεινα να το σκεφτεις παραπανω η να παρεις τηλεφωνο μηπως σ κανουν καλυτερη προσφορά προφανως

Είναι προσφορά, και καλα, μόνο για εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Είναι προσφορά, και καλα, μόνο για εμένα.

Να σου πω την αληθεια εξαρταται το τι πληρωνεις ηδη για βασικο σου πακετο αν σε βολευει το υπαρχον αστο καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Ακριβό είναι…

Το συγκεκριμένο π μ έκαναν ναι..συμφωνώ.

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, STV_X_79 said:

Παιδιά καλησπέρα ξέρει κανείς αν έχεις υπόλοιπο € στο cu κ το κάνεις καρτοπρόγραμμα αν χάνονται; Ευχαριστώ 

Είχα εγώ και χάνονται.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikolas14 said:

Είχα εγώ και χάνονται.

Επιβεβαιώνω και εγώ το ίδιο.. 

Μου έκανε εντύπωση, βέβαια, ότι είχα βάλει κάρτα 4 μέρες πριν την αλλαγή και μου επέστρεψαν τα χρήματα.. τα θεωρούσα χαμένα..

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, makiskous said:

Επιβεβαιώνω και εγώ το ίδιο.. 

Μου έκανε εντύπωση, βέβαια, ότι είχα βάλει κάρτα 4 μέρες πριν την αλλαγή και μου επέστρεψαν τα χρήματα.. τα θεωρούσα χαμένα..

Η Vodafone,σε εξυπηρετηση είναι κορυφή. 
Στο λέω με διαφορά,έχοντας συνεργαστεί και με τις τρεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Nikolas14 said:

Η Vodafone,σε εξυπηρετηση είναι κορυφή. 
Στο λέω με διαφορά,έχοντας συνεργαστεί και με τις τρεις.

Συμφωνώ!

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

On 14/3/2023 at 9:23 ΜΜ, STV_X_79 said:

Παιδιά καλησπέρα ξέρει κανείς αν έχεις υπόλοιπο € στο cu κ το κάνεις καρτοπρόγραμμα αν χάνονται; Ευχαριστώ 

Εγώ από καρτοτηλεφωνο σε καρτοπρογραμμα το υπόλοιπο του υπήρχε μεταφέρθηκε κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

Οταν σου ζητάει να αποθηκεύσει την πιστωτική σου με το Google τι εννοεί; Την αποθηκεύει η Vodafone ή η Google; Εσείς έχετε κάρτες αποθηκευμένες ή φοβάστε;

Edited by Tzoutzoukos_Baby
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 19/7/2022 at 10:52 ΜΜ, MitsosDaBest13 said:

Εμένα μου ήρθε μια με 9€. Αρκετά ενδιαφέρουσα με τα +100GB, όμως μετά από 12 μήνες μένουν μόνο τα 7... Επίσης, στα ψιλά γράμματα λέει πως στο 12μηνο αυξάνεται +1,50€ το πάγιο, λόγω πληθωρισμού! 🤣

Αν μου δώσει unlimited data μόνιμα και 500 λεπτά + SMS προς όλους με κάτω από 15€, το βάζω αύριο κιόλας. Ακόμα και γι αυτό το "αναξιόπιστο" δίκτυο (pita network), θα αξίζει. Τώρα δίνω 12€ για το φοιτητικό πακέτο.

Screenshot_2022-07-19-22-47-06-581_gr.mobile.vodafone.jpg

Το έχεις βάλει ;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Ally said:

Το έχεις βάλει ;

Όχι. Δεν με συμφέρει να καταργήσω το φοιτητικό.

Πλέον μου το δίνει με 16€. Ακριβώς τα ίδια, που μου έδινε με 9 και το αρνήθηκα. 😝

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα. Θέλω απο CU που έχω ενα νούμερο να το κάνω καρτο πρόγραμμα. Επειδή δεν παρακολουθώ την αγορά και τις τιμές των καρτοσυμβολαιων....Ειναι καλή τιμή το συγκεκριμένο πακέτο ? Οι παροχές με καλύπτουν. Στα ψιλά γράμματα γράφει οτι σε ένα χρόνο θα παει στα 10 ευρώ. 

338704269_724314759476575_8553065742492821084_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, polaris3 said:

Καλησπέρα στην ομάδα. Θέλω απο CU που έχω ενα νούμερο να το κάνω καρτο πρόγραμμα. Επειδή δεν παρακολουθώ την αγορά και τις τιμές των καρτοσυμβολαιων....Ειναι καλή τιμή το συγκεκριμένο πακέτο ? Οι παροχές με καλύπτουν. Στα ψιλά γράμματα γράφει οτι σε ένα χρόνο θα παει στα 10 ευρώ. 

338704269_724314759476575_8553065742492821084_n.jpg

Πριν περίπου ένα χρόνο πήγα κι εγώ σε καρτοπρόγραμμα. Σε σχέση με το δικό σου, εμένα μου δίνει 8 GB τον μήνα και η τιμή είναι 10,91 ευρώ.

Θεωρώ πως η τιμή είναι πολύ καλή (ειδικά αφού όπως λες πως σε καλύπτει) και φυσικά θα έχεις και τα 100 GB για 12 μήνες. Αν σε καλύπτει το πρόγραμμα, τότε αυτα τα 100 GB μαλλον δεν θα τα ξοδέψεις στους 12 μήνες.

Μια συμβουλή από εμένα : στο τηλέφωνο να ρωτήσεις ευθέως αν η τιμή είναι "τελική, με όλους τους φόρους και τα τέλη" ώστε να είναι καταγεγραμμένο.

NOKIA 3210 -> NOKIA 3310 -> NOKIA 3510i -> Sony Ericsson K750i

NOKIA 5530 -> NOKIA Lumia 710 -> NOKIA Lumia 920 -> NOKIA 6 -> ΝΟΚΙΑ 6.1

Xiaomi Mi Note 10

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς υπάρχει αυτή η πρωτοτυπία της αύξησης λόγω πληθωρισμού μετά τον πρώτο χρόνο.

Δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα, μπορεί να είναι μικρό ποσό (το ένα ή ενάμισι ευρώ), η κίνηση όμως μετράει και είναι πολύ αρνητική.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, p_k said:

Δυστυχώς υπάρχει αυτή η πρωτοτυπία της αύξησης λόγω πληθωρισμού μετά τον πρώτο χρόνο.

Δεν έχω ξανασυναντήσει τέτοιο πράγμα, μπορεί να είναι μικρό ποσό (το ένα ή ενάμισι ευρώ), η κίνηση όμως μετράει και είναι πολύ αρνητική.

Θα μπορούσε κάλλιστα να σου έχει το μάξιμουμ της αύξησης μοιρασμένο μέσα στο 18μηνο και να είναι και πάλι πολύ φτηνό. Άλλα είναι τα προβλήματα της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι όταν μειώνεται ο πληθωρισμός θα μειώνεται αντίστοιχα και το πάγιο, σωστά;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, p_k said:

Φαντάζομαι όταν μειώνεται ο πληθωρισμός θα μειώνεται αντίστοιχα και το πάγιο, σωστά;

Ναιαιαιαι, σιγουραααααα.... Αφου ετσι λειτουργουν τα πραγματα στην Ελλαδα...

NOKIA 3210 -> NOKIA 3310 -> NOKIA 3510i -> Sony Ericsson K750i

NOKIA 5530 -> NOKIA Lumia 710 -> NOKIA Lumia 920 -> NOKIA 6 -> ΝΟΚΙΑ 6.1

Xiaomi Mi Note 10

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2023 at 8:49 ΜΜ, MitsosDaBest13 said:

Όχι. Δεν με συμφέρει να καταργήσω το φοιτητικό.

Πλέον μου το δίνει με 16€. Ακριβώς τα ίδια, που μου έδινε με 9 και το αρνήθηκα. 😝

Έγινε και σε εμένα η προσφορά για καρτοπρογραμμα ,μάλλον η καλύτερη από αυτές που έχουν οι συμφορουμίτες.

Καρτοπρόγραμμα με

Απεριόριστα λεπτά τον μήνα προς όλους 

600 νομίζω sms

5gb

Και δώρο 100 gb για τους πρώτους 12 μήνες .

Τελική τιμή 7.66€ και με τον πληθωρισμό ίσως ανέβει +1.5€ μετά τους 13 μήνες .

Λόγω φοιτητικού δεν έβαλα κι εγώ αλλά ήθελα  το πρόγραμμα για συγγενικό πρόσωπο που θα κάνει φορητότητα .Δυστυχώς εκεί δεν το δίνουν .

Υγ Με τα 7.66ε πάλι είναι πιο συμφέρον από το φοιτητικό θαρρώ αλλά υπάρχει και το bonus κάρτας νέων που λαμβάνω και κάποια ακόμα θεματάκια.

 

Screenshot_2023-04-10-21-38-39-992_com.alphainventor.filemanager.jpg

Edited by Ally
Διευκρίνιση
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ally said:

Τελική τιμή 7.66€ και με τον πληθωρισμό ίσως ανέβει +1.5€ μετά τους 13 μήνες .

Σε ενα χρονο ισως σιγουρα θα ανεβει.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alfaeffe said:

Σε ενα χρονο ισως σιγουρα θα ανεβει.

Συμφωνώ ,βέβαια ο,τιδήποτε κάτω των 10ε με απεριόριστα λεπτά για τον μήνα ,είναι καλό deal

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...