Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guys απο φοιτητικο αξιζει σε καρτο προγραμμα?

 

Αν λες για vodafone cu φοιτητικό ΚαρτοΣυμβόλαιο φυσικά και όχι, αν λες για φοιτητικό ΚαρτοΣυμβόλαιο cosmote θα σου έλεγα και ναι και όχι αλλά αναλόγως τις ανάγκες σου. Σε γενικές γραμμές όχι όμως δεν χρειάζεται να φορτώνεις κι άλλα πάγια

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου φαίνεται παράξενο, ιδίως αν ειχες κάποιο Καρτοπρογραμμα όπως το Surf 1. Δοκιμασε να ζητήσεις μετατροπή σε καρτοκινητό, πιθανώς θα λάβεις καλύτερη προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πέθανε ο πατέρας μου του οποίου το συμβόλαιο λήγει τον ερχόμενο Άυγουστο. Μπορώ να κάνω φορήτοτητα στο όνομα της μάνας και μπορεί να γίνει χωρίς να επιβαρυνθώ το τέλος αποσύνδεσης;
Link to comment
Share on other sites

Συλλυπητήρια.

Σε περίπτωση θανάτου του κατόχου της γραμμής, η διακοπή της γίνεται χωρίς χρέωση. Για μεταβίβαση σε άλλο όνομα, θα πρέπει να ρωτήσετε σε ένα κατάστημα ή στο 13830 (2155013877 με αστική χρέωση) για το αν γίνεται εφόσον ο κάτοχος δεν είναι πλέον στη ζωή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπαρχει καποιο τηλεφωνο τμήματος προσφορών για να συνεννοηθώ για αυτο το φοιτητικό καρτοπρογραμμα ;

Με το 13830, την εξυπηρετηση και το τσατ δεν μπορω να βρω ακρη.

Καθε ημερα μου λένε οτι με καλούν αμεσα εδω και 15 ημερες περιπου.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αν δεν έχεται τα απεριόριστα στείλτε Α στο 1252 και θα πάρετε απεριόριστα για 6 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα
  • 5 months later...

Με κάλεσαν από Vodafone για να κάνω το φοιτητικό cu, καρτοσυμβολαιο με 12.20€, 1600 λεπτά προς όλους, 100 μηνύματα, 5 gb Internet και δώρα για τους 3 πρώτους μήνες κάτι λεπτά και gb.

Επίσης μου είπαν έκπτωση 5€ στο σταθερό Vodafone (στα 21.90€ από 26.90€).

Αξίζει λέτε;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, sot20 said:

Με κάλεσαν από Vodafone για να κάνω το φοιτητικό cu, καρτοσυμβολαιο με 12.20€, 1600 λεπτά προς όλους, 100 μηνύματα, 5 gb Internet και δώρα για τους 3 πρώτους μήνες κάτι λεπτά και gb.

Επίσης μου είπαν έκπτωση 5€ στο σταθερό Vodafone (στα 21.90€ από 26.90€).

Αξίζει λέτε;

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η έκπτωση για σταθερό vdsl 50 είναι; 
Καλες τιμές γενικότερα απλά το φοιτητικό καρτοσυμβολαιο δεν δίνει τα ίδια με το καρτοκινητο. Σκέψου το καλά.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι για σταθερό 50vdsl. Υπάρχει περίπτωση να δώσουν κάτι καλύτερο; Μηνύματα το πολύ 20-25 το μήνα στέλνω

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sot20 said:

Ναι για σταθερό 50vdsl. Υπάρχει περίπτωση να δώσουν κάτι καλύτερο; Μηνύματα το πολύ 20-25 το μήνα στέλνω

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για το κινητό δύσκολα αλλά γενικότερα οι τιμές που σου έδωσαν είναι πολύ καλές. 
Αν σε καλύπτουν οι παροχές στο κινητό κάνε το συμβόλαιο και πάρε την έκπτωση για το σταθερό σου. 
Διοτι και εμείς έχουμε οικογενειακώς Vodafone αλλά δεν δίνει vdsl στην Θεσσαλονίκη.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα!

Στις 3/3 μετέτρεψα τον CU αριθμό μου σε καρτοσυμβόλαιο (ή καρτοκινητό, δεν ξερω ποια είναι η επίσημη ονομασία...).

Στο πρόγραμμα μου πρόσφεραν 600 λεπτά προς όλους, 300 SMS προς όλους και 3GB (όλα αυτά κάθε μήνα) με 10,91€.

Μπήκα χθες βράδυ να ελέγξω τι υπόλοιπα έχω και διαπιστώνω οτι :

  • τα λεπτά έγιναν απεριόριστα
  • τα SMS έγινα 600
  • τα δεδομένα έγιναν 8GB

Δεν μπήκα μόνο στην εφαρμογή, αλλά και μέσω browser και μου εβγαζε τα ίδια.

Θεωρείτε πως πρόκειται για κάποιο λάθος; Μήπως άρχισαν και στην Vodafone να δινουν παραπάνω πραγματάκια (όπως για παράδειγμα άρχισε να κάνει η Cosmote);

Πάντως, αν είναι το 2ο, εγω δεν έχω ενημερωθεί ούτε τηλεφωνικά, ούτε με SMS ούτε με mail.

 

Edit

Μολις έγραψα το κείμενο, μου ήρθε SMS που με ενημερώνει οτι οι παραπάνω αλλαγές είναι από την Vodafone, χωρίς αλλαγή στην τιμή και μέχρι το τέλος του συμβολαίου.

 

Edited by chris023r
Επιπλέον στοιχεία

NOKIA 3210 -> NOKIA 3310 -> NOKIA 3510i -> Sony Ericsson K750i

NOKIA 5530 -> NOKIA Lumia 710 -> NOKIA Lumia 920 -> NOKIA 6 -> ΝΟΚΙΑ 6.1

Xiaomi Mi Note 10

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, chris023r said:

Καλησπέρα!

Στις 3/3 μετέτρεψα τον CU αριθμό μου σε καρτοσυμβόλαιο (ή καρτοκινητό, δεν ξερω ποια είναι η επίσημη ονομασία...).

Στο πρόγραμμα μου πρόσφεραν 600 λεπτά προς όλους, 300 SMS προς όλους και 3GB (όλα αυτά κάθε μήνα) με 10,91€.

Μπήκα χθες βράδυ να ελέγξω τι υπόλοιπα έχω και διαπιστώνω οτι :

  • τα λεπτά έγιναν απεριόριστα
  • τα SMS έγινα 600
  • τα δεδομένα έγιναν 8GB

Δεν μπήκα μόνο στην εφαρμογή, αλλά και μέσω browser και μου εβγαζε τα ίδια.

Θεωρείτε πως πρόκειται για κάποιο λάθος; Μήπως άρχισαν και στην Vodafone να δινουν παραπάνω πραγματάκια (όπως για παράδειγμα άρχισε να κάνει η Cosmote);

Πάντως, αν είναι το 2ο, εγω δεν έχω ενημερωθεί ούτε τηλεφωνικά, ούτε με SMS ούτε με mail.

 

Edit

Μολις έγραψα το κείμενο, μου ήρθε SMS που με ενημερώνει οτι οι παραπάνω αλλαγές είναι από την Vodafone, χωρίς αλλαγή στην τιμή και μέχρι το τέλος του συμβολαίου.

 

Μου εμφανίζει την ίδια ακριβώς προσφορά στο My CU app. Απεριόριστα λεπτά ομιλίας, 600 sms και 8GB ίντερνετ με 10.91€.

 

Νομίζω είναι αρκετά συμφέρουσα επιλογή, σε σχέση με παλαιότερες προσφορές Καρτοπρογράμματος.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Οπου κατσει η τιμη ομως.........θα το κανω,αλλα στο app λεει οτι ειναι λαθος το ΑΦΜ μου 3f56d2c48ccd69a69f8eb663e65ee056.jpg

OptoStyle





Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μεσα απο το MyCu

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει μια 1600 λεπτά και sms και 7 gb στα 12 ευρώ, αν μου πετάξει την προσφορά που σας βγάζει λέτε να αξίζει να πάω; Έχω cu με ευρωπαϊκή κάρτα νέων δηλαδή με μια ανανέωση έχω 12+10 ευρώ δώρο 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει μια 1600 λεπτά και sms και 7 gb στα 12 ευρώ, αν μου πετάξει την προσφορά που σας βγάζει λέτε να αξίζει να πάω; Έχω cu με ευρωπαϊκή κάρτα νέων δηλαδή με μια ανανέωση έχω 12+10 ευρώ δώρο 
Στα 9,82 νομιζω ειναι καλη..Εδω μια καρτα εχει 12 πλεον

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, optostyle said:

Στα 9,82 νομιζω ειναι καλη..Εδω μια καρτα εχει 12 πλεον

OptoStyle
 

Ξέχασα να προσθέσω ότι έχω φοιτητικό cu με την προσφορά της ευρωπαϊκής κάρτα νέων 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...