Jump to content

Συζητήσεις για... οτιδήποτε!


t300
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.

Πρόσφατα μετακόμισα στην Α. Ηλιούπολη, κοντά στην Αγ. Μαύρα.

Η λήψη του ραδιοφώνου είναι πολύ άσχημη, καθώς ακούγονται παράσιτα σε όλους τους σταθμούς :(

Κάποιος συντοπίτης μπορεί να με βοηθήσει μήπως...;

--

 

benjamin linus

 

--

Link to comment
Share on other sites

Το αντίστοιχο topic είναι κλειδωμένο!:X

 

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/811697_b.jpg

 

Αν ξέρεις κάποιον που κάνει χρήση εξαρτησιογόνων ουσιών, μίλησε μαζί του. Προσπάθησε να τον κάνεις να καταλάβει ότι πρέπει να σταματήσει τη χρήση. Ότι πρέπει να ζητήσει βοήθεια.

 

Αν εσύ κάνεις χρήση ουσιών, σκέψου τις συνέπειες για τη σωματική και ψυχική σου υγεία και ζήτα άμεσα βοήθεια. Όσο αδιαφορείς για τις συνέπειες τόσο διακινδυνεύεις τη ζωή σου.

 

Δεν είναι ποτέ αργά. Μίλα με τους γονείς σου, ένα γιατρό, ένα σύμβουλο, το δάσκαλό σου, κάποιον που μπορείς να εμπιστευτείς. Κάντο σήμερα.

Τηλεφώνησε στην Γραμμή Βοήθειας του ΟΚΑΝΑ 1031 ή επικοινώνησε με κάποιο συμβουλευτικό σταθμό για νέους του ΟΚΑΝΑ, του ΚΕΘΕΑ και του 18 Άνω.

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Το σύνθημα της φωτογραφίας τα λέει όλα , αλλά ποιος το ακούει!!! Είναι μερικά πράγματα που νομίζω είναι αργά ν' αλλάξουν τώρα (στην κλίμακα που φτάσανε εννοώ) - και προς Θεού , δεν λέω να κάτσουμε με σταυρωμένα χέρια ... αλλά όσο πάει και χειροτερεύει!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Πρόσφατα μετακόμισα στην Α. Ηλιούπολη, κοντά στην Αγ. Μαύρα.

Η λήψη του ραδιοφώνου είναι πολύ άσχημη, καθώς ακούγονται παράσιτα σε όλους τους σταθμούς :(

Κάποιος συντοπίτης μπορεί να με βοηθήσει μήπως...;

Αν έχεις ADSL

http://www.radiofono.gr/ kai

http://www.e-radio.gr

και μην ασχολείσαι με τα παράσιτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η καθαρίστρια έρχεται κάθε Σάββατο που δεν έχει σχεδόν κανένα για να μπορεί να κάνει την δουλειά της..

 

kage ωραία ιδέα..

 

Βασίλη νομίζεις ότι ο διευθυντής είναι καλύτερος? :lol: :lol:

 

http://img341.imageshack.us/img341/8181/printthisqz3.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ρε παιδια κανενα τετοιο ???? Εσπασε το καπακι απο το καζανακι απο επωνυμο παλιο μοντελλο της Indeal standar και δεν το βγαζει πια....Εχω ακουσει οτι υπαρχουν τετοια μαγαζια αλλα δεν εχω ιδεα...Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε ρε παιδια κανενα τετοιο ???? Εσπασε το καπακι απο το καζανακι απο επωνυμο παλιο μοντελλο της Indeal standar και δεν το βγαζει πια....Εχω ακουσει οτι υπαρχουν τετοια μαγαζια αλλα δεν εχω ιδεα...Ευχαριστω.

 

Δεν ξέρω αν το έχεις κάνει ήδη, αλλά μπορείς να ρίξεις μια ματιά στον Γιαννόπουλο Αγγελόπουλο αν είσαι από Αθήνα. Νομίζω ότι έχει και παλιά κομμάτια... Αν δεν βρεις όμως.. Άλλαξέ το όλο!!:p

Μέλος της θεατρικής

ομάδας Όχι Παίζουμε

 

"Ποτάμι: Διολίσθηση ύδατος εντός χάντακος ούτινος διαμορφούνται δύο όχθε εκατέρωθεν"

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχεις κάνει ήδη, αλλά μπορείς να ρίξεις μια ματιά στον Γιαννόπουλο Αγγελόπουλο αν είσαι από Αθήνα. Νομίζω ότι έχει και παλιά κομμάτια... Αν δεν βρεις όμως.. Άλλαξέ το όλο!!:p

 

Ειναι το πρωτο που κοιταξα αλλα δεν εχουν....Ευχαριστω.Αθηνα ειμαι.Να αλλαξω νιπτηρα , μπιντε και λεκανη με καζανακι που ειναι set θελεουν αρκετα ευροπουλα...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κοιτάξεις στην οδό Αριστοτέλους απέναντι από το Υπουργείο Υγείας κοντά στη Χαλκοκονδύλη, έχει 1-2 μαγαζιά ακριβώς σαν αυτά που ψάχνεις.

(Αριστοτέλους - πρώτη παράλληλη της 3ης Σεπτεμβρίου, με κατεύθυνση προς κέντρο)

 

Προειδοποίηση: αν τα δεις απ' έξω πως είναι πιθανόν να μη θέλεις να μπεις :p, αλλά είναι αρκετά πιθανό να βρεις αυτό που ψάχνεις εκεί.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας και στον ΣΕΥΔΑΠ, (Σύνεταιρισμός Υδραυλικών), στην Πειραιώς, στο ύψος της ΕΠΑ στο Γκάζι.
Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια...Σε ενα στην Πλ.Βαθης μου ζητανε 200 ευρω για ολο το καζανακι !!!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις απο που μπορω να βρω την αστυνομικη σειρηνα που ακουγεται στην ταινια "Το πεμπτο στοιχειο"?

Ειναι στην στιγμη που η πρωταγωνιστρια ειναι σκαρφαλωμενη στο περβαζι και ερχεται απεναντι της το "περιπολικο" και ακουγεται σαν αντιλαλος?

 

Ξερω ειναι χαζο αυτο που ψαχνω αλλα ειναι για μια πατεντα που θελω να κανω και ταιριαζει ο ηχος!:p

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις απο που μπορω να βρω την αστυνομικη σειρηνα που ακουγεται στην ταινια "Το πεμπτο στοιχειο"?

Ειναι στην στιγμη που η πρωταγωνιστρια ειναι σκαρφαλωμενη στο περβαζι και ερχεται απεναντι της το "περιπολικο" και ακουγεται σαν αντιλαλος?

 

Ξερω ειναι χαζο αυτο που ψαχνω αλλα ειναι για μια πατεντα που θελω να κανω και ταιριαζει ο ηχος!:p

 

Ισως αν βαλεις τον τιτλο της ταινιας στο limewire βγει κατι... Ισως παλι να λεω μπουρδες, απλως το προτεινω σαν ιδεα γιατι εκει ειχα βρει απο την ταινια "Eurotrip" τον ηχο που χτυπαει οταν ερχεται mail στον πρωταγωνιστη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας.

 

Πλήσιάζει η επέτειος μου με το αγόρι μουθ και θέλω να του κάνω ένα πρωτότυπο δώρο. Αυτό που σκέφτηκα είναι να φτιάξω μια αφίσα / κορνίζα με κολάζ από φωτογραφίες μικρές που θα δημιουργούν τα πρόσωπα μας!!

 

Έχει κανείς ιδέα που μπορώ να το φτιάξω;;;

Link to comment
Share on other sites

Eννοεί αν υπάρχουν ειδικά μαγαζιά... Δεν νομίζω ότι θα ήταν και πολύ εύκολο να το κάνει κανείς μόνος του....

Δεν ξέρω αν το "αφισόραμα" θα το αναλάμβανε. 'Η ακόμα καλύτερα ένας γραφίστας ή εταιρία γραφιστικής.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει 4 δικά μου πόστερ κολάζ απο skate (etnies, volcom κλπ) και είχαν βγεί πολύ ωραία :) . Πήγα τα αρχεία jpg στο copy express στη Χαριλάου Τρικούπι και σε 3 μέρες τα είχαν τυπώσει. 600x60 cm φωτογραφικό χαρτί :lol:
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει πάντως ένα πρόγραμμα που μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή το όνομα του που βάζεις τις φωτογραφίες που θέλεις να περιέχει και αυτήν που θέλει να διμιουργήσει και το δημιουργεί μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ψάχνεις στο youtube, όλο και κάτι θα έχει. Εγω έψαχνα για κάτι παρεμφερές (κορνα) και βρήκα :p
Link to comment
Share on other sites

το είχα περάσει κάποια στιγμή και στον υπολογιστή μου μάλιστα αλλά δε θυμάμαι καθόλου πως το λένε.Νομίζω το είχε προσφέρει καποιο pcmagazine.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις για... οτιδήποτε!
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...