Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σας (τετοια ωρα που γραφω..lool)

θα ηθελα να ρωτησω, στην επιλογη εναρξη -> ρυθμισεις -> τηλεφωνο -> μπαντα

στην δευτερη επιλογη που λεει "μπαντα gsm/umts" ποια ειναι η καλυτερη επιλογη εκτος του auto, ωστε να εχω καλυτερο σημα 3g?

ρωταω γιατι οταν το εχω στο auto, παρατηρω οτι εκει που δεν εχω καλο σημα 3g μου τερματιζει την βιντεοκληση πολυ συχνα.

γενικα εσεις που χρησιμοποιειτε το 3g για βιντεοκλησεις, ποιος συνδυασμος των 2 επιλογων σ'αυτη τη σελιδα ( τυπος δικυτου - μπαντα gsm/umts) ειναι πιστευετε ο πιο καλος ?

 

To auto, δεν μπορεις να κανεις κατι για να βελτιωθει το 3g.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια καλημερα. πριν μια εβδομαδα παρηγγειλα απο netimes ενα φορτιστη αυτοκινητου 1000mΑ ο οποιος ηρθε σημερα, αλλα με μεγαλη εκπληξη παρατηρησα οτι το βισμα του ειναι mini-usb και δε μπαινει στο διαμαντι. τι κανουμε τωρα?

 

 

 

Τωρα παρατηρησα οτι αν και το βισμα δεν ειναι ίδιο μπαινει κανονικα στη υποδοχη του διαμαντιου. Υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα αν το βαλω να φορτισει η το φορτιζω αφοβα?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα παρατηρησα οτι αν και το βισμα δεν ειναι ίδιο μπαινει κανονικα στη υποδοχη του διαμαντιου. Υπαρχει περιπτωση να εχω προβλημα αν το βαλω να φορτισει η το φορτιζω αφοβα?

 

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα φίλε μου. Φόρτισέ το κανονικά. Σε πόσες μέρες έφτασαν σε σένα;

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει το AnswerkeysDisabler αλλά το κακό είναι ότι όταν θέλω να βάλω σε αθόρυβη λειτοργία την κλήση που μου γίνεται δν μπορώ γιατι κλειδώνει η οθόνη. Καμιά ιδέα; ή κάποιο άλλο cab για την διευκόλυνσή μας;:)

 

Μα δεν σου δουλευει το οτι οταν γυρνας την συσκευη προς τα κατω γινεται αθορυβη η κληση ?

Εγω που το δοκιμασα ετσι μου δουλευει. Εχεις την τελευταια εκδοση του προγραμματος ?

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν σου δουλευει το οτι οταν γυρνας την συσκευη προς τα κατω γινεται αθορυβη η κληση ?

Εγω που το δοκιμασα ετσι μου δουλευει. Εχεις την τελευταια εκδοση του προγραμματος ?

 

Nαι δουλεύει αυτό αλλά αργεί λίγο... Για αυτό ρωτάω αν υπάρχει κάτι άλλο.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα φορτιστη αυτοκινητου mini usb απο ενα miomoov gps... Λετε να δημιουργηθει προβλημα αν το χρησιμοποιησω και στο Diamond?
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση πιο ειναι καλυτερο για το diamond igo8 ή destinator7?

 

Κατα βαση χρησιμοποιω το Destinator7 με τους τελευταιους χαρτες της NGI, αλλα τελευταια δοκιμαζω και το igo8 με τους τελευταιους χαρτες της Navigreece.

 

Τα εχω βαλει σε αμεση συγκριση, καθως εχω και ενα Pna, και μπορω να πω πως το Destinator ειναι πολυ καλυτερο μεν, αλλα και το igo με αυτους τους χαρτες ειναι αρκετα καλο.

 

Σαν προγραμματα, ασχετα απο τους χαρτες, το igo ειναι πολυ καλυτερο και σε εμφανιση και σε παραμετροποιηση.

 

Για Ελλαδα το Destinator ειναι σχεδον μονοδρομος λογω χαρτων...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται.

Ρε παιδιά έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να βρώ το destinator για

το Διαμαντάκι μου.

Μπορεί κανείς να με βοηθίσει;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται.

Ρε παιδιά έχω φάει τον κόσμο και δεν μπορώ να βρώ το destinator για

το Διαμαντάκι μου.

Μπορεί κανείς να με βοηθίσει;:wacko:

 

ipmart-forum ;)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Nαι δουλεύει αυτό αλλά αργεί λίγο... Για αυτό ρωτάω αν υπάρχει κάτι άλλο.

 

Ναι, να πατήσεις το κουμπάκι της έντασης στο πλάι και να μπει κατευθείαν στο αθόρυβο. Με την ποϋπόθεση, προφανώς, να μην έχεις αλλάξει με κάποιο πρόγραμμα αλλάξει τις λειτουργόες των συγκεκριμένων πλήκτρων.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, να πατήσεις το κουμπάκι της έντασης στο πλάι και να μπει κατευθείαν στο αθόρυβο. Με την ποϋπόθεση, προφανώς, να μην έχεις αλλάξει με κάποιο πρόγραμμα αλλάξει τις λειτουργόες των συγκεκριμένων πλήκτρων.

 

Ευχαριστώ! Δεν το 'ξερα.:O

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το βρώ...:cry:

 

Έχεις p.m.:)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα φορτιστη αυτοκινητου mini usb απο ενα miomoov gps... Λετε να δημιουργηθει προβλημα αν το χρησιμοποιησω και στο Diamond?

Υποθέτω έχει να κάνει με τα στοιχεία του φορτιστή (V, mAh κλπ.). Αν τα συγκρίνεις με του φορτιστή της HTC και μοιάζουν λογικά δε θα υπάρχει πρόβλημα. Επειδή, όμως, δεν είμαι καθόλου σίγουρος (και με ενδιαφέρει κι εμένα το θέμα :p) αν ξέρει κάποιο παλικάρι ας μας απαντήσει... Επίσης, αν βάλω ένα κανονικό καλώδιο με mini usb πάνω στο φορτιστή θα δουλέψει οκ;

 

Υ.Γ.: Χάρις σε προηγούμενο post παιδιού συνειδητοποίησα ότι τα κανονικά mini-usb μπαίνουν στο Διαμαντάκι! Πολύ χρήσιμο... Και είχα ξενερώσει που το είχαν κάνει λίγο διαφορετικό και νόμιζα ότι δεν ταίριαζε... :p

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα δει μια σελιδα με διαφορα προγραμματα για screenshot αλλα δεν μπορω να την βρω.

 

Καποιο προγραμμα για ηχογραφηση κλησεων και αλλο για διαχειριση των προφιλ ?

 

Καποια βοηθεια ?

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα δει μια σελιδα με διαφορα προγραμματα για screenshot αλλα δεν μπορω να την βρω.

 

Καποια βοηθεια ?

 

http://www.mymobiler.com είναι free.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα δει μια σελιδα με διαφορα προγραμματα για screenshot αλλα δεν μπορω να την βρω.

 

Πολύ καλό και free!

 

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-spb-screenshot.html

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει με πμ δ/νση για την τελευταια έκδοση χάρτη Ελλάδας για ντεστ7? :)
:)
Link to comment
Share on other sites

paides kalispera

 

Pws mporw na dw an ena diamantaki einai CID Locked???

Mono cid omws kai oxi simlock;)

Kai an einai pws mporw na to kanw unlock free???

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

γεια΄χαρά παιδιά,

 

ψιλοτρέμει η οθόνη αμιδρά του HTC Diamond!!! μήπως ξέρεται τι φταίει

 

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος δοκιμασμένος τρόπος να αλλάξουμε στο tf3d το πρόγραμμα που ανοίγει την ατζέντα στο home screen; Ανοίγει με το calendar και εγω έχω εγκαταστήσει το Pocket Informant. Ευχαριστώ
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...