Jump to content

Sony Ericsson Xperia X1


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παράξενο, σχετικά με τη χρήση του fingerkeyboard δεν υπάρχουν αναφορές για τέτοια προβλήματα.

 

File Type: cab FingerKeyb-2.1-WVGA.cab (909.8 KB, 11591 views)

 

αυτο εβαλα.. Και με το που το εβαλα και εκανε restart το τηλεφωνο κολουσε. Ειχα απενεργοποιησει το TF3D για ναφαινονται τα επομενα events και το ενεργοποιησε. Μετα αν πατουσα πανω δεξια(πως λεγεται?:O)εβλεπα οτι τρεχει ενα «start» το οποιο δεν εκλεινε κιολας. Οταν εμπαινα στις επαφες τις πρωτες 4 τις εδειχνε με ασπρα γραμματα σε μαυρο φοντο εν αντιθεσει με τις υπολοιπες.

Οταν ενιωσε λιγο και δουλεψε μετα το softreset, πηγα και ξαναεβγαλα TF3D και στα 2 software keys αφησε τις επιλογες Back και Menu αριστερα και δεξια αντιστοιχα, και παρολο που τα πατουσα δεν εκανε τπτ(και ημουν στην απλη today των wm).

 

Αυτα προχειρα! Μετα το απεγκατεστησα, soft reset και δουλευει παλι ρολοι... Ισως να εγινε κανα λαθος, θα το ξαναδοκιμασω.

 

Αλλα αυτο με το ημερολογιο και τα επομενα events στο TF3D πως φτιαχνει ρε παιδια? πως μπορω να το κανω να μου δειχνει το επομενο, και ας ειναι και μερες ακομα.. Θα ηθελα να βλεπω τα επομενα 2 η 3 events, 4-5 μερες νωριτερα(ειδικα τωρα με την εξεταστικη και κατι διαλεξεις θα με βολευε αφανταστα απο το να μπαινω στο ημερολογιο και να παταω καθε μερα και να βλεπω...)....

 

Και επισης ενα link με απειρα εικονιδια για την πανω μπαρα.. δεν εχω κοιταξει καθολου.. απλα χαζευα τα εικονιδια! κειμενο δεν διαβασα καθολου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για την Touch X v7.0 του smaberg (η οποία κυκλοφόρησε χθες) λέω κι όχι για την Touch It 7 του itje. ;)

 

!!! Πωπω...Και ειχα ηρεμησει με τα φλασαρισματα...!

Θενκς για τη διευκρινιση αγαπητε :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια help εχουν σπασει τα νευρα μου, περασα την τελευταια official Ελληνικη R3A και μου κανει παλι "κουλα" με την ωρα και μαλιστα συχνοτερα απ'οτι παλια, εχθες πηγε 7 ωρες πισω στα καλα καθουμενα!! Τι φταιει? Εχω daylight saving ενεργοποιημενο GMT +2 και δεν χρησιμοποιω τα πανελς.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

!!! Πωπω...Και ειχα ηρεμησει με τα φλασαρισματα...!

Θενκς για τη διευκρινιση αγαπητε :happy:

 

Κανενα καλο προγραμμα για ηχογραφηση συνομομιλιας (οχι κινητου) που θα βρω ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα την τελευταια TouchX_v7.0 απο τους xda. Εκανα format σε μια microSD καρτα που εχω σε FAT32. Εκανα unzip την ROM. Την εβαλα στην καρτα. Εβγαλα την μπαταρια του τηλεφωνου, την ξαναεβαλα, ανοιξα το τηλεφωνο πατωντας το volume-down-button, μπηκε στην τριχρωμη οθονη αλλα δεν κανει κατι μετα...! Μενει εκει!
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα την τελευταια TouchX_v7.0 απο τους xda. Εκανα format σε μια microSD καρτα που εχω σε FAT32. Εκανα unzip την ROM. Την εβαλα στην καρτα. Εβγαλα την μπαταρια του τηλεφωνου, την ξαναεβαλα, ανοιξα το τηλεφωνο πατωντας το volume-down-button, μπηκε στην τριχρωμη οθονη αλλα δεν κανει κατι μετα...! Μενει εκει!

 

Τσεκαρε ξανα την ονομασια του αρχειου, ισως εχει κανα space και δεν το αναγνωριζει. ξανα δοκιμασαι να το μετενομασεις παλι. στη χειροτερη δοκιμασαι με αλλη καρτα..

 

εγω την εχω βαλει απο χθες και μπορω να πω οτι ειμαι ερωτευμενος με το κινητο.. χαχα..

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα την τελευταια TouchX_v7.0 απο τους xda. Εκανα format σε μια microSD καρτα που εχω σε FAT32. Εκανα unzip την ROM. Την εβαλα στην καρτα. Εβγαλα την μπαταρια του τηλεφωνου, την ξαναεβαλα, ανοιξα το τηλεφωνο πατωντας το volume-down-button, μπηκε στην τριχρωμη οθονη αλλα δεν κανει κατι μετα...! Μενει εκει!

 

εκτος απο αυτα που σου ειπε ο djivο τσεκαρε αν εχεις βαλει δυο φορες το .nbh στο ονομα του αρχειου. Δηλαδη αν το εχει ηδη ως καταληξη αρχειου και απλα δε φαινεται στον υπολογιστη και εσυ το ξαναεγραψες στο τελος του kovsimg.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα την τελευταια TouchX_v7.0 απο τους xda. Εκανα format σε μια microSD καρτα που εχω σε FAT32. Εκανα unzip την ROM. Την εβαλα στην καρτα. Εβγαλα την μπαταρια του τηλεφωνου, την ξαναεβαλα, ανοιξα το τηλεφωνο πατωντας το volume-down-button, μπηκε στην τριχρωμη οθονη αλλα δεν κανει κατι μετα...! Μενει εκει!

 

Γιατί φίλε μου δεν δοκιμάζεις να κάνεις flashάρισμα με το X1_CustomRUU.exe?? Το βρήκα από τους xda βέβαια... Απλά συνδέεσαι με ActiveSync, έχεις μετονομάσει τη rom σε ruu_signed.nbh, το βάζεις σε ένα φάκελο μόνο του μαζί με το X1_CustomRUU.exe, τρέχεις το X1_CustomRUU.exe, ακουληθείς τα βήματα και είσαι κούκλος.... Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Απλά μου φαίνεται πολύ πιο απλός τρόπος για flashάρισμα...Γούστα είναι αυτά...:p:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά..πριν δύο μέρες πήρα το χ1 και είμαι μέχρι στιγμής υπέρ ευχαριστημένος..μήπως μπορείται να μου προτείνεται τι να κάνω με update και οτιδήποτε σχετίζεται με τις μνήμες(ram κ.λ.π.)?? και αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα με προφωρτομένους χάρτες καλό θα είναι..ευχαριστώ εκ των προτέρων.

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε ξανα την ονομασια του αρχειου, ισως εχει κανα space και δεν το αναγνωριζει. ξανα δοκιμασαι να το μετενομασεις παλι. στη χειροτερη δοκιμασαι με αλλη καρτα..

εκτος απο αυτα που σου ειπε ο djivο τσεκαρε αν εχεις βαλει δυο φορες το .nbh στο ονομα του αρχειου. Δηλαδη αν το εχει ηδη ως καταληξη αρχειου και απλα δε φαινεται στον υπολογιστη και εσυ το ξαναεγραψες στο τελος του kovsimg.

 

 

Ακαρπες οι προσπαθεις...

 

Εκανα ξανα format την καρτα που εχω σε FAT32, ξαναπερασα το αρχειο της ΡΟΜ, το ξαναμετονομασα(εξαλλου οταν το κατεβαζω απο τους xda ειναι ηδη Kovsimg.nbh) αλλα παλι οταν μπαινει στην τριχρωμη οθονη δεν κανει κατι αλλο.

 

Στην ασπρη μπαρα γραφει απλα Serial... Αν εχει καποια σημασια.........

 

Και με την καρτα του Xperia δεν μπορω γιατι δεν την βλεπει ο υπολογιστης επειδη ιεναι HC και δεν ειναι συμβατο με τον reader μου... Δεν χρειαζεται να ξανακανω HardSPL, σωστα?? Μια φορα αρκει ε????

 

Θα δοκιμασω και με την καρτουλα του Xperia ως εχει και θα την περασω με το καλωδιο(αλλιως δεν μπορω...) Νομιζω οτι ειναι...!

 

Αλλα γιατι ρε γμτ??? Αυτο το serial που γραφει στην ασπρη μπαρα ειναι κατι το σημαντικο???

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει δοκιμασει κανεις την thoutc-it 9? ειναι σημερινη.

 

αν και ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την thoutc-x 7 που εβαλα χθες, μου τα χαλαει λιγο η μπαταρια. σαν να ρουφαει λιγο ενεργεια παραπανω..

και 1 φορα κολλησε το αριθμητικο πληκτρολογιο οταν παταμε το πρασινο τηλ για να κανουμε κληση. ηταν ασπρα ολα τα πληκτρα και δε φαινοταν οι αριθμοι.

εχει παρουσιαστει σε κανεναν?

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Ακαρπες οι προσπαθεις...

 

Εκανα ξανα format την καρτα που εχω σε FAT32, ξαναπερασα το αρχειο της ΡΟΜ, το ξαναμετονομασα(εξαλλου οταν το κατεβαζω απο τους xda ειναι ηδη Kovsimg.nbh) αλλα παλι οταν μπαινει στην τριχρωμη οθονη δεν κανει κατι αλλο.

 

Στην ασπρη μπαρα γραφει απλα Serial... Αν εχει καποια σημασια.........

 

Και με την καρτα του Xperia δεν μπορω γιατι δεν την βλεπει ο υπολογιστης επειδη ιεναι HC και δεν ειναι συμβατο με τον reader μου... Δεν χρειαζεται να ξανακανω HardSPL, σωστα?? Μια φορα αρκει ε????

 

Θα δοκιμασω και με την καρτουλα του Xperia ως εχει και θα την περασω με το καλωδιο(αλλιως δεν μπορω...) Νομιζω οτι ειναι...!

 

Αλλα γιατι ρε γμτ??? Αυτο το serial που γραφει στην ασπρη μπαρα ειναι κατι το σημαντικο???

 

Δοκιμασε αυτο που λεει ο wpgoalkeeper :)

 

Γιατί φίλε μου δεν δοκιμάζεις να κάνεις flashάρισμα με το X1_CustomRUU.exe?? Το βρήκα από τους xda βέβαια... Απλά συνδέεσαι με ActiveSync, έχεις μετονομάσει τη rom σε ruu_signed.nbh, το βάζεις σε ένα φάκελο μόνο του μαζί με το X1_CustomRUU.exe, τρέχεις το X1_CustomRUU.exe, ακουληθείς τα βήματα και είσαι κούκλος.... Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Απλά μου φαίνεται πολύ πιο απλός τρόπος για flashάρισμα...Γούστα είναι αυτά...:p:lol:

 

...αν δε δουλέψει ουτε αυτο...ο athanaso να βαλει το χερι του...! :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τωρα που γραφω γινεται η αναβαθμιση με την καρτα που μου εδωσε η Sony me to Xperia πακετο! Οπως ηταν η καρτα, την πεταξα χυμα την ρομ με το καλωδιο και τελος! Γινεται και μια χαρα!

 

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις σας! Θα επανελθω σε λιγακι για τις εντυπωσεις απο την TouchX v7.0!!!:D:D:lol::lol::thanks::thanks:

...αν δε δουλέψει ουτε αυτο...ο athanaso να βαλει το χερι του...! :p

 

Επομενο βημα ηταν αυτο που προτεινε ο τερματοφυλακας(wpgoalkeeper:D) και μετα ηταν μονο η γνωμη του αθανασο!!! αλλα ολα μια χαρα μεχρι στιγμης(φτου φτου φτου!!!)!!!

 

*********EDIT***********

Ολα δουλεψαν μια χαρουλα! Ολα κυλανε μια χαρααα! Απλα μια απορια...! Πριν το φλασαρισμα αν ειδα καλα η μπαταρια ηταν 80%. Τωρα ειναι 100%.. Ειναι απο την ρομ και το φλασαρισμα αυτο??? Γιατι η μπαταρια να φορτισε μονη της δεν νομιζω...!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που γραφω γινεται η αναβαθμιση με την καρτα που μου εδωσε η Sony me to Xperia πακετο! Οπως ηταν η καρτα, την πεταξα χυμα την ρομ με το καλωδιο και τελος! Γινεται και μια χαρα!

 

Σας ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις σας! Θα επανελθω σε λιγακι για τις εντυπωσεις απο την TouchX v7.0!!!:D:lol::thanks:

 

 

Επομενο βημα ηταν αυτο που προτεινε ο τερματοφυλακας(wpgoalkeeper:D) και μετα ηταν μονο η γνωμη του αθανασο!!! αλλα ολα μια χαρα μεχρι στιγμης(φτου φτου φτου!!!)!!!

 

*********EDIT***********

Ολα δουλεψαν μια χαρουλα! Ολα κυλανε μια χαρααα! Απλα μια απορια...! Πριν το φλασαρισμα αν ειδα καλα η μπαταρια ηταν 80%. Τωρα ειναι 100%.. Ειναι απο την ρομ και το φλασαρισμα αυτο??? Γιατι η μπαταρια να φορτισε μονη της δεν νομιζω...!

 

ολο ερωτησεις εισαι!!! :p...καλα κανεις :D

λοιπον δεν την παλευω αλλο, ολη μερα τρωγομαι να βαλω την Touch X 7! Ε λοιπον ηρθε η ωρα!! :D:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ πού την εχει το CleanRam αυτη την εικόνα? :worry:

 

δεν την εχει το clean ram! αυτη η εικονα εμφανιζετε στο phonex οταν τρεξεις το clean ram! δημηουργει καποιο conflict η σβηνει κατι απο το registry και δημηουργητε αυτο!

Link to comment
Share on other sites

δεν την εχει το clean ram! αυτη η εικονα εμφανιζετε στο phonex οταν τρεξεις το clean ram! δημηουργει καποιο conflict η σβηνει κατι απο το registry και δημηουργητε αυτο!

 

Α μαλιστα...:blink::blink::blink: τρομερο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανα αυτο που ειχε πει ο djivo για τις επαφες και το ActiveSync... Αλλα 7 επαφες που για καποιο ΗΛΙΘΙΟ λογο δεν περνουσε στο πισι δεν τις εειχα και εκανα restore απο PIM... Παλι απο την στιγμη που εκανα restore εφαγε ενα κολλημα ωραιοτατο! Δεν ενιωθε τπτ το τηλεφωνο! Ξεκολλησε, αλλα πηγα να παιξω Bubble και δεν εκανε τπτ!! Συνηλθε μετα απο ενα ρεσταρτ(τελικα ολα τα γουιντοους ειναι τα ιδια... Με ρισταρτ φτιαχνουν ολα!! :lol::lol:)...!

 

Οποτε θα του κανω ενα hardreset ακομα να ξαναματασυνελθει και θα κανω τις νεες επαφες στο Outlook και θα το αφησω να τις περασει απο εκει μαζι με μηνυματα και ημερολογιο και τετοια...! Μεχρι στιγμης μια χαρα μου φαινεται η ρομ.

 

Αλλα ρε παιδια, αυτο με το ημερολογιο για να φαινεται στην χοουμ του μανιλα νωριτερα απο την προηγουμενη το επομενο ραντεβου/επετειος/συναντηση/γεγονος_στο_ημερολογιο_τελος_παντων πως γινεται? Βασικα γινεται? Θα ρωτησω και τα τσακαλια των HTC που το εχουν απο μονα τους μεσα βεβαια, αλλα αν ξερει και καποιος εδω..!:O:O

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! προσπαθω με καθε τροπο να περασω στο χ1 τις επαφες μου απο το το p990 κ πραγματικα δεν τα καταφερνω. υπαρχει κατι δοκιμασμενο??

 

επισης παω να κανω αναβαθμιση απο το προγραμμα υποστηριξης κ οταν η οθονη γεμιζει ριγες δεν το αναγνωριζει ο υπολογιστης! φταινε τα βιστα η το χ1??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! προσπαθω με καθε τροπο να περασω στο χ1 τις επαφες μου απο το το p990 κ πραγματικα δεν τα καταφερνω. υπαρχει κατι δοκιμασμενο??

 

επισης παω να κανω αναβαθμιση απο το προγραμμα υποστηριξης κ οταν η οθονη γεμιζει ριγες δεν το αναγνωριζει ο υπολογιστης! φταινε τα βιστα η το χ1??

 

1. Από το p900 δε μπορείς να κάνεις synchronize with outlook contacts? Έτσι θα περάσουν οι επαφές σου στο outlook και μετά κάνεις αντίστοιχα με το x1 και περνάνε κι εκεί.

2. τα vista. Είναι περίεργα. Δοκίμασε σε xp.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι περασα την touch 7 ultymate του smalberg ολα οκ...ειναι παρα πολυ γρηγορο τωρα αλλα ανακαληψα ενα προβλημα οτι οταν με περνουν τηλ. δεν μ βγαζει το ονομα της επαφης που μ καλει παρολο που τον εχω αποθηκευμενο! τι γινεται? Το επαθε κανεις αλλος αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι περασα την touch 7 ultymate του smalberg ολα οκ...ειναι παρα πολυ γρηγορο τωρα αλλα ανακαληψα ενα προβλημα οτι οταν με περνουν τηλ. δεν μ βγαζει το ονομα της επαφης που μ καλει παρολο που τον εχω αποθηκευμενο! τι γινεται? Το επαθε κανεις αλλος αυτο?

Δεν μου το'χει παρουσιάσει αυτό. Πολλές φορές αυτές οι custom roms χρειάζονται ένα hard reset μετά το flashing για να δουλέψουν σωστά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Θα την δοκιμασω και την νεα TouchX 7 και γω...! Και θελω να δω και τις ρομ του itje...

 

Αλλα τωρα εχω ενα αλλο θεμα. Ενω αν εχω μια απλη κανονικη today μου εμφανιζει το επομενο event στο calendar, αν εχω TF3D δεν εμφανιζεται... Καμια λυση??

 

Σας δινω και δυο screenshots για να καταλαβετε ακριβως τι εννοω...

 

Και επισης ρε παιδια, το πληκτρολογιο στην οθονη που φαινεται εδω : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493848

που ΣΚ***Α ειναι και δεν το βρισκω, αλλα εχω το κλασικο που ειχε και η official ρομ...? Ειναι ξεχωριστο κομματι και δεν ιεναι μερος της ρομ?

εχω περασει την ΙΤ-7 του itje και μου λειτουργει κανονικα το calendar του touch flo.ποια ρομ εχεις??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω περασει την ΙΤ-7 του itje και μου λειτουργει κανονικα το calendar του touch flo.ποια ρομ εχεις??

 

ναι λειτουργει μια χαρα δεν εχω προβλημα με αυτο. Απλα εμφανιζει το επομενο γεγονος στο ημερολογιο την προηγουμενη. Πχ ειχα βαλει οτι αυριο εχει μια διαλεξη και μου το δειχνει σημερα. Ενω σε μια απλη today το δειχνει απο το Σαββατο.. Και αυτο αναρωτιομουν. Αν γινεται να φαινονται απο σημερα τα πραγματα που εχω βαλει για την παρασκευη, πχ...

 

Εχω TouchX 7.

 

Εδώ εχω και 2 screenshots για να γινω λιγο πιο κατανοητος...

 

Εγω παλι περασα την touch 7 ultymate του smalberg ολα οκ...ειναι παρα πολυ γρηγορο τωρα αλλα ανακαληψα ενα προβλημα οτι οταν με περνουν τηλ. δεν μ βγαζει το ονομα της επαφης που μ καλει παρολο που τον εχω αποθηκευμενο! τι γινεται? Το επαθε κανεις αλλος αυτο?

 

Νομιζω οτι επαθα και γω κατι τετοιο... Αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος γιατι ειχα ενα θεμα με τον συγχρονισμο απο το πισι και δεν θυμαμαι αν ηταν περασμενη η επαφη η οχι. Θα δοκιμασω ξανα με αλλη επαφη και θα σου πω.

 

 

Και τωρα εχω ενα αλλο θεμα. Απο χθες το βραδυ γυρω στις 9 που το εβγαλα απο την φορτιση η μπαταρια ειναι στο 100%. Ειναι σοβαρα πραγματα αυτα?!?! :lol::lol: Το ειχα ολο το βραδυ ανοιχτο κανονικα, επαιξα Bubble αλλα και παλι 100!!!

Και πριν το φλασαρισμα ηταν 80 και μετα το φλασαρισμα 100.... λετε να παιχτηκε τπτ περιεργο???

Link to comment
Share on other sites

ναι λειτουργει μια χαρα δεν εχω προβλημα με αυτο. Απλα εμφανιζει το επομενο γεγονος στο ημερολογιο την προηγουμενη. Πχ ειχα βαλει οτι αυριο εχει μια διαλεξη και μου το δειχνει σημερα. Ενω σε μια απλη today το δειχνει απο το Σαββατο.. Και αυτο αναρωτιομουν. Αν γινεται να φαινονται απο σημερα τα πραγματα που εχω βαλει για την παρασκευη, πχ...

 

Εχω TouchX 7.

 

Εδώ εχω και 2 screenshots για να γινω λιγο πιο κατανοητος...

 

 

 

Νομιζω οτι επαθα και γω κατι τετοιο... Αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος γιατι ειχα ενα θεμα με τον συγχρονισμο απο το πισι και δεν θυμαμαι αν ηταν περασμενη η επαφη η οχι. Θα δοκιμασω ξανα με αλλη επαφη και θα σου πω.

 

 

Και τωρα εχω ενα αλλο θεμα. Απο χθες το βραδυ γυρω στις 9 που το εβγαλα απο την φορτιση η μπαταρια ειναι στο 100%. Ειναι σοβαρα πραγματα αυτα?!?! :lol::lol: Το ειχα ολο το βραδυ ανοιχτο κανονικα, επαιξα Bubble αλλα και παλι 100!!!

Και πριν το φλασαρισμα ηταν 80 και μετα το φλασαρισμα 100.... λετε να παιχτηκε τπτ περιεργο???

μαλλον ετσι λειτουργει.το δοκιμασα κ γω κ κανει τα ιδια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X1
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...