Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα. πριν λιγο καιρο ειχε βγει το νεο update για το firmware του κινητου μας. εγω δε το εχω βαλει ακοα. και ηθελα να ρωτησω αξιζει τελικα να το βαλω? ή θα εχω πιο πολλα προβληματα απο πριν? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλυτερα να την κανεις..

 

Eδω γραφει και τη βελτιωνει. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

φιλε ξερω τι βελτιωνει αλλα μιας και το εχετε βαλει πολλοι ηθελα να δω αν εμφανιζονται τιποτα ενοχλητικα μπαγκς γιαυτο ρωτησα
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο mobile-parts.gr

Θα τη βρεις σίγουρα σε κομμάτια original.

 

Αξίζει , όμως, η όλη διαδικασία?

Για σκέψου το λίγο πριν κάνεις ο,τιδήποτε...

Έχει στη Νοκια Κατεχάκης όλα τα κομμάτια σε μαύρο.

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

επισημη τηλεφωνικη απαντηση σημερα απο αλφα κοπυ :το ν82 σας εχει 1,35 sar

 

Σου διευκρινησαν αν αυτη η τιμη ισχυει για ολαμτα Ν82 απο τοτε που πρωτοκυκλοφορησε ή οχι? Δηλαδη μιλαμε για μεγαλη απατη!!!!!Οποιος τελικα ενδιαφερθει να ασχοληθει και να το κυνηγησει νομικα εγω ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Σου διευκρινησαν αν αυτη η τιμη ισχυει για ολαμτα Ν82 απο τοτε που πρωτοκυκλοφορησε ή οχι? Δηλαδη μιλαμε για μεγαλη απατη!!!!!Οποιος τελικα ενδιαφερθει να ασχοληθει και να το κυνηγησει νομικα εγω ειμαι μεσα.

 

δεν μου εκαναν διαχωρισμο σε παλια η καινουρια γιατι μαλλον ειναι ολα τα ιδια και η απαντηση τους ηταν χωρις πολλες κουβεντες :η νοκια φιλανδιας μας απαντησε σημερα μετα απο 2 εβδομαδες οτι το σαρ ειναι 1,35 και τελος.

 

δεν μου εκαναν διαχωρισμο σε παλια η καινουρια γιατι μαλλον ειναι ολα τα ιδια και η απαντηση τους ηταν χωρις πολλες κουβεντες :η νοκια φιλανδιας μας απαντησε σημερα μετα απο 2 εβδομαδες οτι το σαρ ειναι 1,35 και τελος.

 

για δειτε ρε παιδια και αυτο που βρηκα απο το phone arena λεει για μετρηση σαρ 0,29 στα 1900 οι πιο γνωστες ας το ψαξουν λιγο https://gullfoss2.fcc.gov/prod/oet/forms/blobs/retrieve.cgi?attachment_id=868214&native_or_pdf=pdf

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. Τι έγινε με το θέμα sar τι έγινε?εχουμε καμια εξέλιξη?

Σήμερα το μεσημέρι με πήραν από την ALPHACOPY και μου ανακοίνωσαν επίσημα ότι ήρθε η απάντηση και " το sar για όλα τα Ν82 είναι τελικά 1,35 "

Την ρώτησα τι θα κάνω τώρα που αγόρασα το μ κινητό με βασικό γνώμονα το χαμηλό sar καθώς επίσης το αναφέρει και το βιβλιαράκι του, και μου απάντησε θα σας καλέσει σε λίγο κάποιος αρμόδιος τεχνικός. Φυσικά και δεν με πήρε κανείς, και καλύτερα γιατί τι να μου πεί? να με ψήσει ότι αν το λειτουργώ με handwfree είναι ακίνδυνο κλπ λες και του ζήτησε κανείς να μου υποδείξει τι να κάνω? Τα πράγματα είναι απλά : Η Νοκια με κορόϊδεψε, μου είπε ψέμματα και με ανάγκασε να χρησιμοποιήσω ένα τηλέφωνο με ψεύτικα στοιχεία, αυτό λέγεται απάτη και επειδή δεν ικανοποιήθηκα από την απάντησή τους το βράδυ ήδη έχω ραντεβού με το δικηγόρο μου για να καταθέσω αγωγή. Και σεις κοιτάτε πως να απαλλαγείτε από το Ν82 και να τους δώσετε και άλλα λεφτά να πάρετε άλλο μοντέλο μέχρι να ξανακάνουν λάθος.(Περιττό να αναφέρω ότι δεν είμαι anti nokias η τίποτα άλλο τέτοιο ήδη έχω ένα 6500 c και ένα 8800 arte, αλλά εχάθη τελείως η εμπιστοσύνη μου όχι τόσο από το λάθος αλλά από την αντιμετώπιση που είχα. Αυτά και θα επανέλθω όταν εκδικασθεί.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι με πήραν από την ALPHACOPY και μου ανακοίνωσαν επίσημα ότι ήρθε η απάντηση και " το sar για όλα τα Ν82 είναι τελικά 1,35 "

Την ρώτησα τι θα κάνω τώρα που αγόρασα το μ κινητό με βασικό γνώμονα το χαμηλό sar καθώς επίσης το αναφέρει και το βιβλιαράκι του, και μου απάντησε θα σας καλέσει σε λίγο κάποιος αρμόδιος τεχνικός. Φυσικά και δεν με πήρε κανείς, και καλύτερα γιατί τι να μου πεί? να με ψήσει ότι αν το λειτουργώ με handwfree είναι ακίνδυνο κλπ λες και του ζήτησε κανείς να μου υποδείξει τι να κάνω? Τα πράγματα είναι απλά : Η Νοκια με κορόϊδεψε, μου είπε ψέμματα και με ανάγκασε να χρησιμοποιήσω ένα τηλέφωνο με ψεύτικα στοιχεία, αυτό λέγεται απάτη και επειδή δεν ικανοποιήθηκα από την απάντησή τους το βράδυ ήδη έχω ραντεβού με το δικηγόρο μου για να καταθέσω αγωγή. Και σεις κοιτάτε πως να απαλλαγείτε από το Ν82 και να τους δώσετε και άλλα λεφτά να πάρετε άλλο μοντέλο μέχρι να ξανακάνουν λάθος.(Περιττό να αναφέρω ότι δεν είμαι anti nokias η τίποτα άλλο τέτοιο ήδη έχω ένα 6500 c και ένα 8800 arte, αλλά εχάθη τελείως η εμπιστοσύνη μου όχι τόσο από το λάθος αλλά από την αντιμετώπιση που είχα. Αυτά και θα επανέλθω όταν εκδικασθεί.

 

γραπτως στο δωσανε ? εγω το ζητησα για να δουμε ποτε και αν το δωσουνε...

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εχουμε πεσει ολοι θυμα απατης σε ενα σοβαρο ζητημα οπως ειναι το sar....αν και λιγο offtopic ριξτε μια ματια τι μπορουν να κανουν μερικες κεραιες κινητων.

 

 

http://troktiko.blogspot.com/2008/06/video-4-5.html

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εχουμε πεσει ολοι θυμα απατης σε ενα σοβαρο ζητημα οπως ειναι το sar....αν και λιγο offtopic ριξτε μια ματια τι μπορουν να κανουν μερικες κεραιες κινητων.

 

 

http://troktiko.blogspot.com/2008/06/video-4-5.html

Τωρα πραγματικα τρομαξα.....φαντασου στον εγκεφαλο τι μπορει να προκαλεσει....

 

 

Πραγματικα απαραδεκτη η ΝΟΚΙΑ,,ημουν ετοιμος να το αγορασω αλλα μετα την ανακοινωση δεν γνωριζω αν αξιζει να εκθεσω τον εαυτο μου σε μια τετοια τιμη sar,,,εσεις τι λετε;;

να περιμενω για κανα παρομοιο;;(5mp,gps,vga 30fps vιντεο) η να παρω το ν82;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εγω στη θεση σου θα επαιρνα οτιδηποτε αλλο εκτος NOKIA.

οτι εγινε με το Ν82 μπορει να γινει και με αλλα κινητα της στο μελλον η και να εχει ηδη γινει στο παρελθον.

εγω που ηδη το αγορασα μαλλον θα παρω ενα bluetooth hands-free, και τον οκτωμβρη που εχω επιδοτηση το κανω σουτ.Οπως σουτ θα κανω σε οτιδηποτε εχει την επωνυμια NOKIA. Τελεια και παυλα.

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εχουμε πεσει ολοι θυμα απατης σε ενα σοβαρο ζητημα οπως ειναι το sar....αν και λιγο offtopic ριξτε μια ματια τι μπορουν να κανουν μερικες κεραιες κινητων.

 

 

http://troktiko.blogspot.com/2008/06/video-4-5.html

 

 

Ηθικό δίδαγμα, αποφεύγετε χώρους με πάνω από ένα-δύο κινητά οπότε μείνετε σπίτι!

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο που έχουμε να κάνουμε είναι να χρησιμοποιουμε το Ν82 σε εκτος λειτουργειας κατασαση και να λεχουμε ένα ακομα κινητο με πολυ χαμηλό SAR!!απογοητευτηκα πολυ γιατι είναι ένα απο τα καλυτερα κινητά!!:(

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως την έπιασε κριση ειλικρίνιας την Νοκια και αποκάλυψε - έστω και καθυστερημένα - το SAR των συσκευών της. Κάτι ειναι και αυτο! Μπορεί να μην αποκάλυπτε τίποτα!

 

Τι να γινεται άραγε με τα πραγματικά SAR των κινητών των άλλων εταιριών;

 

Προσωπικά πιστεύω τον φίλο μου σε αυτο που μου είπε: Με κλειστά όλα και καλό σήμα, δεν υπάρχει πρόβλημα με το SAR, είναι πολυ χαμηλότερο από το ανώτερο αναφερόμενο. Αν μιλάς πολύ πάρε BT. Αυτό ισχύει γενικότερα, όχι μονο για αυτήν την περίπτωση.

Το μόνο σίγουρο είναι ένα: Υγιεινό κινητό δεν υπάρχει. Ολα μας ψήνουν! Αλλα περισσότερο, άλλα λιγότερο. Και αντικειμενικά, το Ν82 είναι ένα καλο κινητό. Από τα καλύτερα σήμερα.

Εγώ δε το αλλάζω. Θα το κρατήσω μάλλον 2 χρόνια. Απλά θα είμαι ποιο προσεκτικός στην χρήση του.

Link to comment
Share on other sites

τί ακριβώς είναι ο sar?

 

Νομίζω ότι το 1.35 ότι είναι χαμηλό, γιατί κάπου είχα διαβάσει ότι επικύνδηνο είναι από 2.0 και πάνω.

 

Στο δικό μου n82 υπάρχει ένα πρόβκημα. Δεν κάνει μεγέθυνση στόν χάρτη, με αποτέλεσμα να βλέπω ολόκληρο τον πλανήτη. Προχθέςήμουνα στο αυτοκίνητο(opel corsa)και ξαφνικά σταμάτησε να έχει σύνδεση με τον δορυφόρο. Απο τότε δεν μπορώ να ξανασυνδεθώ με τον δορυφόρο.

 

Οποιος θέλει ασ με βοηθήσει.

Κύριος είναι μόνο ο ΘΕΟΣ.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως την έπιασε κριση ειλικρίνιας την Νοκια και αποκάλυψε - έστω και καθυστερημένα - το SAR των συσκευών της. Κάτι ειναι και αυτο! Μπορεί να μην αποκάλυπτε τίποτα!

 

Τι να γινεται άραγε με τα πραγματικά SAR των κινητών των άλλων εταιριών;

 

Προσωπικά πιστεύω τον φίλο μου σε αυτο που μου είπε: Με κλειστά όλα και καλό σήμα, δεν υπάρχει πρόβλημα με το SAR, είναι πολυ χαμηλότερο από το ανώτερο αναφερόμενο. Αν μιλάς πολύ πάρε BT. Αυτό ισχύει γενικότερα, όχι μονο για αυτήν την περίπτωση.

Το μόνο σίγουρο είναι ένα: Υγιεινό κινητό δεν υπάρχει. Ολα μας ψήνουν! Αλλα περισσότερο, άλλα λιγότερο. Και αντικειμενικά, το Ν82 είναι ένα καλο κινητό. Από τα καλύτερα σήμερα.

Εγώ δε το αλλάζω. Θα το κρατήσω μάλλον 2 χρόνια. Απλά θα είμαι ποιο προσεκτικός στην χρήση του.

 

το ν82 ειναι ομως ενα απο αυτα που μας καίνε περισσότερο .....

και πολυ απλα εγω για τοσους μηνες ειχα την εντύπωση....οτι ειναι απο αυτα που ανηκουν στο "λιγοτερο".........

ειναι φοβερο κινητο όντως....ηταν απο τα κινητά...που θα κρατουσα για πολυ καιρο μετα απο αυτο ομως εχασα ΠΑΣΑ ΙΔΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

και να φανταστείς οτι πούλησα το ν73 μου για τον ιδιο ακριβως λογο......αλλα τουλάχιστον εκει το ηξερα...ενω τωρα εφαγα το δουλεμα της αρκουδας......

 

Α Ι Σ Χ Ο Σ στην νοκια.......

αυτα ειναι μεγαλα ρεζιλια....

ευτυχώς το πουλαω την αλλα βδομαδα.......

(βρηκα αγοραστή παλι καλα....)....

 

για αρχη θα παρω το n958g του αδερφου μου και μετα βλεπουμε..........

 

ντροπη τους και παλι...

για μενα οτι και να λετε δεν υπαρχει καμια μα καμια δικαιολογία.....

Link to comment
Share on other sites

τί ακριβώς είναι ο sar?

 

Νομίζω ότι το 1.35 ότι είναι χαμηλό, γιατί κάπου είχα διαβάσει ότι επικύνδηνο είναι από 2.0 και πάνω.

 

Στο δικό μου n82 υπάρχει ένα πρόβκημα. Δεν κάνει μεγέθυνση στόν χάρτη, με αποτέλεσμα να βλέπω ολόκληρο τον πλανήτη. Προχθέςήμουνα στο αυτοκίνητο(opel corsa)και ξαφνικά σταμάτησε να έχει σύνδεση με τον δορυφόρο. Απο τότε δεν μπορώ να ξανασυνδεθώ με τον δορυφόρο.

 

Οποιος θέλει ασ με βοηθήσει.

Το επίπεδο SAR (Specific Absorption Rate) αποτελεί μία ένδειξη για το ποσό της ακτινοβολίας που απορροφείται από το κεφάλι μας την ώρα που χρησιμοποιούμε ένα κινητό τηλέφωνο.

Συγκεκριμένα η τιμή του υπολογίζεται από το ποσό της ενέργειας που απορροφείται από 10 γραμμάρια ανθρώπινου ιστού μέσα σε συγκεκριμένο χρόνο και οι μονάδες του είναι σε (Watt/κιλό).

 

Το μέγιστο όριο SAR σύμφωνα με την Ευρωπαική ένωση είναι:

2.0 W/Kg in 10g of tissue.

ES 59005 (1998) ICNIRP Guidelines 1998 (ICNIRP 1998)

 

 

Αν κατάλαβα καλά εννοείς το Nokia Maps.

Δοκίμασε να κάνεις μεγέθυνση πατώντας το πλήκτρο με το αστεράκι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορα του SAR που ξερουμε οτι εχει, σε σχεση με το SAR που νομιζαμε οτι

εχει ειναι τεραστια. Και σιγουρα δεν εκπεμπει παντα τοσο, αλλα και η μεση τιμη να ειναι τοσο μεγαλη παλι εχει διαφορα.

Θωρω κοροιδια τη σταση της συγκεκριμενης εταιριας και θα το σκεφτω

πολυ καλα να αποκτησω κινητο απο αυτη.

Το θεμα φυσικα δεν ειναι οταν μιλας (και βρισκεσαι σε χωρο στον οποιο μπορεις να το βαλεις σχετικα μακρια και να εχεις Bluetooth), ειναι οταν το εχεις πανω σου ή κοντα σου. Και βεβαια οταν εισαι σε περιοχη οπου δεν πιανει καλα (οπως σε διακοπες) και τοτε προσπαθει διαρκως να ψαχνει να βρει καλο σημα.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, περισσότερο εκνευριστικό είναι το θέμα της κοροιδίας.

Για πολλούς απο εμας το Sar είναι ένα απο τα στοιχεία που συγκρίνεις για την αγορά μιας συσκευής...

Φαντάσεσαι να πάρεις μια συσκεύη και ενω σου ελεγαν οτι η εσωτερική μνήμη είναι 2 GB και να ανακαλύψεις οτι εχεις 500 ΜΒ. Για μένα είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, περισσότερο εκνευριστικό είναι το θέμα της κοροιδίας.

Για πολλούς απο εμας το Sar είναι ένα απο τα στοιχεία που συγκρίνεις για την αγορά μιας συσκευής...

Φαντάσεσαι να πάρεις μια συσκεύη και ενω σου ελεγαν οτι η εσωτερική μνήμη είναι 2 GB και να ανακαλύψεις οτι εχεις 500 ΜΒ. Για μένα είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα...

 

...πόσο μάλλον όταν η διαφορετική μνήμη δε σου κάνει και καμία ζημιά, αλλά το διαφορετικό SAR (υπερδιπλάσιο από το δηλωθέν για την ακρίβεια), σου προκαλεί βλάβες στην υγεία αν δεν προτατευθείς. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, περισσότερο εκνευριστικό είναι το θέμα της κοροιδίας.

Για πολλούς απο εμας το Sar είναι ένα απο τα στοιχεία που συγκρίνεις για την αγορά μιας συσκευής...

Φαντάσεσαι να πάρεις μια συσκεύη και ενω σου ελεγαν οτι η εσωτερική μνήμη είναι 2 GB και να ανακαλύψεις οτι εχεις 500 ΜΒ. Για μένα είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα...

 

λαθος ειναι παρα πολυ σοβαρο αν οχι το σοβαροτερο, το sar απο το παραδειγμα που ανεφερες...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν πιστεύω ότι έχει νόημα να κάνουμε κάτι τέτοιο.

Το μόνο που μπορεί να κάνει κανείς είναι να αφήσει το τηλέφωνο στην άκρη, ή αν συνεχίσει να το χρησιμοποιεί να προφυλάσσεται με όποιον τόπο επιλέξει.

 

Κάποιοι πιστεύουν ότι το να το πουλήσεις είναι μία λύση. Για μένα αυτό δεν είναι και ό,τι πιο σωστό ή το πιο τίμιο πράγμα στον κόσμο, καθώς ουσιαστικά μετακυλύεις τον κίνδυνο σε αυτόν που θα το αγοράσει και που πιθανώς δεν ξέρει τον κίνδυνο που διατρέχει. ;)

 

Εγώ προσωπικά θα το αφήσω στην άκρη προς το παρόν, θα βάλω σε λειτουργία το 3230 μου που υποτίθεται ότι έχει SAR 0.39W/Kg.

Κάποια στιγμή θα αντικαταστήσω το Ν82 εντελώς με κάποια άλλη συσκευή, προφανώς άλλου κατασκευαστή.

 

End of story._

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κι εγώ δεν ξέρω τι να πω... Από την αρχή που ξεκίνησε αυτή η ιστορία με το SAR του Ν82 το άφησα στην άκρη και χρησιμοποιώ το 6300. Έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου όχι μόνο στη Νόκια, αλλά σε όλους. Δηλαδή δεν έχουμε ουσιαστικά ιδέα για το SAR οποιαδήποτε συσκευής... Απλά είμαστε αναγκασμένοι να πιστεύουμε αυτό που μας λένε. Είχα στείλει μέιλ στην alpha copy ρωτώντας τελικά ποιο SAR ισχύει και μου απάντησαν χθες ότι με εκτίμηση ισχύει το 1.35. Τι να την κάνω την εκτίμηση της alpha copy; Δηλαδή μας κορόιδευε στο εγχειρίδιο χρήσης η Νόκια. Και για μένα το θέμα δεν είναι να αλλάξω εταιρεία και να μην ξαναγοράσω Νόκια, γιατί το ίδιο μπορεί κάλλιστα να συμβαίνει και με οποιανδήποτε άλλη εταιρεία. Φανταστείτε πολλά από τα κινητά που κρατάμε στα χέρια μας να έχουν SAR ανώτερο από 2. Φυσικά δεν θα μας το έλεγαν. Νομίζετε ότι υπάρχουν ανεξάρτητοι φορείς που ελέγχουν τίποτα; Όλοι είναι πουλημένοι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κι εγώ δεν ξέρω τι να πω... Από την αρχή που ξεκίνησε αυτή η ιστορία με το SAR του Ν82 το άφησα στην άκρη και χρησιμοποιώ το 6300. Έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου όχι μόνο στη Νόκια, αλλά σε όλους. Δηλαδή δεν έχουμε ουσιαστικά ιδέα για το SAR οποιαδήποτε συσκευής... Απλά είμαστε αναγκασμένοι να πιστεύουμε αυτό που μας λένε. Είχα στείλει μέιλ στην alpha copy ρωτώντας τελικά ποιο SAR ισχύει και μου απάντησαν χθες ότι με εκτίμηση ισχύει το 1.35. Τι να την κάνω την εκτίμηση της alpha copy; Δηλαδή μας κορόιδευε στο εγχειρίδιο χρήσης η Νόκια. Και για μένα το θέμα δεν είναι να αλλάξω εταιρεία και να μην ξαναγοράσω Νόκια, γιατί το ίδιο μπορεί κάλλιστα να συμβαίνει και με οποιανδήποτε άλλη εταιρεία. Φανταστείτε πολλά από τα κινητά που κρατάμε στα χέρια μας να έχουν SAR ανώτερο από 2. Φυσικά δεν θα μας το έλεγαν. Νομίζετε ότι υπάρχουν ανεξάρτητοι φορείς που ελέγχουν τίποτα; Όλοι είναι πουλημένοι.

 

Συμφωνω απολυτα με αυτα που λες.

Το θεμα ειναι αν ισχυει οντως αυτο και με αλλες συσκευες (και της Nokia) για ποιο λογο να μπουνε στη διαδικασια να πουν οτι οντως εχει υψηλοτερο SAR.

Το ζητημα ειναι τι κανουμε απο εδω και περα.

Μακαρι να υπηρχε ενας τροπος να μετραμε μονοι μας το SAR αλλα αυτο πιθανοτατα δεν ειναι εφικτο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...