Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποια εφαρμογή ή τρόπος να βάλουμε προστασία εγγραφής ωστε ν'αποφεύγεται η καταλάθως διαγραφή των αρχείων;

 

Δεν έχω συσκευή να το δοκιμάσω αλλά άλλαξε τα δικαιώματα των αρχείων μέσα από τον x-plore. Ελπίζω να λειτουργεί..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήδω το εξης: Εχω κάνει export sms απο το pc suite σε αρχείο csv. Επειδή δυστυχώς δεν βλεπω το Pc suite να υποστηρίζει διαδικασία import στο πάλι τηλ. μήπως γνωρίζετε ναμου πείτε αν υπάρχει κάποια εφαρμογη που να κανει αυτη τη δουλειά? :(

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων οσους απαντησουν. :confused:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω το nokia e66 και θελω να μου πειτε ενα καλο προγραμμα για να ανοιγω το φλας της φωτογραφικης μονιμα οποτε θελω για να τραβαω βιντεο την νυχτα. κατι σαν το n70 torch που ειχα παλια στο παλιο n70 κινητο μου. οτι και αν εχω δοκιμασει δεν λειτουργει τιποτα αν ξερει κανεις ας κανει το κοπο να μου πει. ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήδω το εξης: Εχω κάνει export sms απο το pc suite σε αρχείο csv. Επειδή δυστυχώς δεν βλεπω το Pc suite να υποστηρίζει διαδικασία import στο πάλι τηλ. μήπως γνωρίζετε ναμου πείτε αν υπάρχει κάποια εφαρμογη που να κανει αυτη τη δουλειά? :(

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων οσους απαντησουν. :confused:

 

Δοκιμασε το MyPhoneExplorer ειναι για SE και Android αλλα κανει import csv τουλαχιστον να τα διαβαζεις στον υπολογιστη σου!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καληπερα παιδια δεν ξερω αν γραφω στο καταλληλο μερος . Εχω στην κατοχη μου ενα nokia e66 , εχω φαει το τοπο και δεν βρισκω πουθενα καποιο συμβατο προγραμμα για να χρησιμοποιώ το φλας της καμερας σαν φακο , για να μπορω να τραβαω βιντεο την νυχτα . παλια ειχα το n70 και ειχα το n70 torch το οποιο βεβαια δεν κανει στο e66 . Για το e66 υπαρχει κατι? :( please help

 

Εγώ χρησιμοποιώ το Brightlight και με έχει βολέψει αρκετά. :)

 

δεν λειτουργει σε e66 :(:( ξερει κανεις για e66 ??

Edited by gianpithio
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω το nokia e66 και θελω να μου πειτε ενα καλο προγραμμα για να ανοιγω το φλας της φωτογραφικης μονιμα οποτε θελω για να τραβαω βιντεο την νυχτα. κατι σαν το n70 torch που ειχα παλια στο παλιο n70 κινητο μου. οτι και αν εχω δοκιμασει δεν λειτουργει τιποτα αν ξερει κανεις ας κανει το κοπο να μου πει. ευχαριστω προκαταβολικα

 

παιδια κάποια βοήθεια?

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάποιος να προτείνει κάποια καλή εφαρμογή για χρονόμετρο - αντίστροφη μέτρηση και εφαρμογή πυξίδα
Link to comment
Share on other sites

Για χρονόμετρο και αντιστροφή μέτρηση, όπως και για world time αλλα και εναλλακτικό ξυπνητήρι με πολύ καλό interface είναι το spb time.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατέστησα εφαρμογές για φορμάτ και πήγα να τις εγκαταστήσω ξανά από το OVI και δε με αφήνει. Ξέρεις κανείς τι συμβάινει? Οι εφαρμογέ είναι μόνο για ένα κατέβασμα?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά. Υπάρχει εφαρμογή ώστε να χρειάζεται κάποιος κωδικό για να χρησιμοποιήσει το τηλέφωνο, όπως έχουν τον 4ψήφιο τα iphone? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιείς το "κλειδωμα πλ/γιου" που βλεπεις οταν πατας το κουμπι για σβησιμο. Εκτος αν δεν καταλαβα καλα τι ζητας και χρειαζεσαι καποιο προγραμμα απ αυτα που υπαρχουν στο ovi store.

 

παιδια μηπως γνωριζετε αν μπορω να βαλω skype και να μιλαω με ενα 6710 Navigator που έχω

 

Οσο υπαρχει συνδεση στο διαδικτυο και skype απο τους συνομιλητες μπορεις. Εγω ειχα στο Ν79 μου και μιλουσα με υπολογιστες φιλων μου.

Edited by Loukas_94
ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους.

μια ερωτηση παρακαλω:

μπορω να εγκαταστησω το sygic χωρις να εχω εξτρα καρτα μνημης στο n86 μου;

δηλαδη να εγκαταστησω την εφαρμογη στην μνημη τηλεφωνου C:

και τους χαρτες στη μνημη μαζικης αποθηκευσης Ε:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια χαρά, έχω δει σε ένα ipod μια εφαρμογή, ταξιδιωτική θα την έλεγα, βάζεις πχ προορισμό, αριθμό ημερών, και σου βγάζει τι να δεις όλη τη μέρα κτλ, καθώς κ σε καθοδηγεί μέσω gps με χάρτες στα εκάστοτε σημεία. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για s60?
Join The Life
Link to comment
Share on other sites

Αμφιβάλλω αν υπάρχει κάτι τέτοιο.Μια ιστοσελίδα από την οποία μπορούμε να πληροφορούμαστε για τις εφαρμογές που υπάρχουν για την πλατφόρμα symbian είναι http://my-symbian.com

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους.. μήπως μπορει να με βοηθήσει κάποιος για το που μπορώ να βρώ το advanced call manager για symbian S60 (E52) σπασμένο?? Έχω φάει τον τόπο αλλά τπτ.. Η εφαρμογή ηταν εγκατεστημένη στο κιν. αλλά σβήστηκε.. μάλλον στο firmware upgrade.

Όποια βοήθεια καλοδεχούμενη..

 

Ευχαριστώ..καλη συνέχεια.

http://www.fantasycars.com/cgi-bin/photos/index.cgi?action=view&link=Wallpaper%20of%20the%20Week/800&image=McLaren_F1_1.jpg&img=24&tt=
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. μήπως μπορει να με βοηθήσει κάποιος για το που μπορώ να βρώ το advanced call manager για symbian S60 (E52) σπασμένο?? Έχω φάει τον τόπο αλλά τπτ.. Η εφαρμογή ηταν εγκατεστημένη στο κιν. αλλά σβήστηκε.. μάλλον στο firmware upgrade.

Όποια βοήθεια καλοδεχούμενη..

 

Ευχαριστώ..καλη συνέχεια.

 

Νομίζω ότο απο το OVI STORE μπορεις να το εγκαταστήσεις πάλι for free. Πες μας αν είναι έτσι.;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. μήπως μπορει να με βοηθήσει κάποιος για το που μπορώ να βρώ το advanced call manager για symbian S60 (E52) σπασμένο?? Έχω φάει τον τόπο αλλά τπτ.. Η εφαρμογή ηταν εγκατεστημένη στο κιν. αλλά σβήστηκε.. μάλλον στο firmware upgrade.

Όποια βοήθεια καλοδεχούμενη..

 

Ευχαριστώ..καλη συνέχεια.

Αυτό που ζητάς μπορείς να το βρεις μόνο στο Google. Στο myphone απαγορεύεται η διακίνηση σπασμένου λογισμικού ή οποιοδήποτε σύνδεσμο ο οποίος οδηγεί σε τέτοιο υλικό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Από OVI το βρήκα αλλά δεν είναι η full version που υποστηρίζει την λειτουργεία blaklist..οπότε δεν με εξυπηρετεί πολύ. Καμιά άλλη ιδέα?? [den thelw link oute to arxeio..xalarwse mod.. ;) ]
http://www.fantasycars.com/cgi-bin/photos/index.cgi?action=view&link=Wallpaper%20of%20the%20Week/800&image=McLaren_F1_1.jpg&img=24&tt=
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρός είμαι ;) Aπλά απάντησα στην ερώτηση σου, ("μήπως μπορει να με βοηθήσει κάποιος για το που μπορώ να βρώ το advanced call manager για symbian S60 (E52) σπασμένο??"), ότι αυτό που ψάχνεις θα το βρεις μόνο με αναζήτηση στο Google.

Επίσης απαγορεύονται τα greeklish, Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ψαχνω για μια εφαρμογη, για εξ'αποστασεως ελεγχο ενος pc, μεσα απο το κινητο μου που εχει symbian s60 3rd edition.

Υπαρχει κατι που οντως να δουλευει;

Βρηκα αυτο

http://www.allaboutsymbian.com/forum/showthread.php?t=48179

http://www.rdmplus.com/tsm/index.html

και φυσικα υπαρχουν και λυσεις τυπου logmein.

Αλλα δεν υπαρχει καποιο θεμα με υλοποιησεις flash, που ουτε κατα διανοια δεν τρεχουν σε τετοια κινητα;

Αν ξερει καποιος κατι σχετικο θα με βοηθουσε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξέρει κανείς εφαρμογή παρόμοια με την vibra connect? Θέλω να με ειδοποιεί πότε απάντησε το τηλ. για να το βάζω στο αυτί. (Δεν μπορώ με τίποτα αν και την κάνω sign την vibra connect να την εγκαταστήσω, μου λέει πρόβλημα πιστοποιητικού. Έχω Ε52) Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...