Jump to content

Mitac Mio P360 και Mio P560


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

exo parei k exo katebasi to destineitor to 7 jerete an to grs paizei h xriazete kati allo gia na pezei

 

Όχι δεν χρειάζεται τίποτε άλλο. Μόλις τρέξεις το πρόγραμμα θα ανοίξει αυτόματα και το GPS.

 

Γιατί όμως ανοίγεις ξεχωριστό θέμα και δεν ρωτάς στο θέμα του Ρ360?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, στο P560 της MIO γίνεται να τρέχω κάποιες εφαρμογές dos? Υπάρχει αυτή η δυνατότητα? Χρειάζεται κάποιο έξτρα πρόγραμμα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παίδες, στο P560 της MIO γίνεται να τρέχω κάποιες εφαρμογές dos? Υπάρχει αυτή η δυνατότητα? Χρειάζεται κάποιο έξτρα πρόγραμμα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

pDOSBox v1.1

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση:

μπορουμε στο Ρ560 να εγκαταστησουμε το skype;

αν ναι,με ενα hansfree (ακομε και με καλωδιο) θα ειναι δυνατο η κληση μεσω skype;

ευχαριστω

 

υ.γ. περιμενω το δωρο (του πασχα) για να κανω δωρο στον εαυτο μου :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω.

το θεμα τωρα ειναι αν υπαρχει η δυνατοτητα με καποιο (ποιο; ) hansfree (ΒΤ ή με καλωδιο) να εκμεταλευτουμε το skype.

ευχαριστω ξανα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παράγγειλα και εγώ σήμερα πριν από λίγο από PDAplaza. Μέσα σε μισή ώρα είχα μύνημα ότι θα φύγει σήμερα από Ουγγαρία και θα το έχω αύριο.

 

Οι τύποι είναι απίστευτοι...

 

Τέτοιο service θα κάνουμε πολύ καιρό να δούμε στην Ελλάδα πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ!

 

Άλλος ένας που το περιμένει απο pdaplaza (πραγματικά απίστευτος χρόνος εξυπηρέτησης:rolleyes:)

 

Έκανα ήδη μια αναζήτηση και δεν βρήκα κάτι οπότε και ρωτάω: Μήπως το έχει καταφέρει κανείς να λειτουργήσει σαν car kit για το κινητό? Επίσης, είναι 100% δοκιμασμένο ότι "σηκώνει" 16GB SD? Έχει επιπτώσεις στην ταχύτητα απόκρισης της συσκευής? Λογικά ναι, ε? Με πόση μνήμη το χρησιμοποιείτε? Όχι μόνο σαν GPS φυσικά αλλά να κουβαλάμε και καμιά ταινία ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως το έχει καταφέρει κανείς να λειτουργήσει σαν car kit για το κινητό?

 

Τι εννοείς; Τι θέλεις να κάνει δηλαδή;

 

Επίσης, είναι 100% δοκιμασμένο ότι "σηκώνει" 16GB SD? Έχει επιπτώσεις στην ταχύτητα απόκρισης της συσκευής? Λογικά ναι, ε? Με πόση μνήμη το χρησιμοποιείτε? Όχι μόνο σαν GPS φυσικά αλλά να κουβαλάμε και καμιά ταινία ;)

 

Όσο μεγαλύτερης χωρητικότητας είναι η SDHC κάρτα συνήθως τόσο μεγαλύτερο class έχει που σημαίνει ότι είναι πιο γρήγορη. Συνεπώς η αύξηση της χωρητικότητας δε σημαίνει και μείωση της ταχύτητας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να μιλάω στο κινητό μέσω του mio με bluetooth (σε ανοικτή ακρόαση μέσω του speaker του mio). Τα MLS έχουν αυτή τη δυνατότητα από ότι ξέρω, και είναι PNA. Βέβαια, αν γινόταν φαντάζομαι ότι θα υπήρχε αναφορά και στα χαρακτηριστικά της συσκευής.:(

 

Σχετικά με την κάρτα σκέφτομαι για 8GB class6 οπότε λογικά είμαστε οκ.:D

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί ή υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορήσει το Ρ560 με 1 ή 2 GB RAM με ελληνικά windows; Γιατί σε όλες τις δυτικοευρωπαϊκές χώρες διατίθεται με 512 ΜΒ; Το ίδιο γράφει και στην επίσημη σελίδα της ΜΙΟ.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να μιλάω στο κινητό μέσω του mio με bluetooth (σε ανοικτή ακρόαση μέσω του speaker του mio).

 

Dyskolo... :worry:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θέλω είναι να μπορώ να μιλάω στο κινητό μέσω του mio με bluetooth (σε ανοικτή ακρόαση μέσω του speaker του mio).

 

 

Δε νομίζω να έχει κάνει κανείς τπτ....δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί ή υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορήσει το Ρ560 με 1 ή 2 GB RAM με ελληνικά windows; Γιατί σε όλες τις δυτικοευρωπαϊκές χώρες διατίθεται με 512 ΜΒ; Το ίδιο γράφει και στην επίσημη σελίδα της ΜΙΟ.

δε νομίζω....τώρα γιατί κυκλοφορούν 2 διαφορετικές εκδόσεις...θα σε γελάσω και δεν το θέλω

Link to comment
Share on other sites

Το pdaplaza έκανε το θαύμα του :)

 

Ήρθε ήδη στα χέρια μου το 560 και είναι έρωτας κεραυνοβόλος:love::love:

 

Πέρασα αμέσως το Destinator 7 και σε δοκιμή απο Βύρωνα μέχρι Κτελ στον Κηφισό και μετά για Φιλοθέη, ήταν άψογο!:up:

Πολύ γρήγορος υπολογισμός διαδρομής (ακόμα και στα εσκεμένα λάθη που έκανα για δοκιμή), και κλείδωμα δορυφόρων στο φτερό :D

 

Επίσης, πολύ καλός ήχος και δυνατό wifi / bluetooth ;):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...