Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:mad:Υπαρχει μήπως καμια πρόταση για navigator γιατί το wayfinder μου την σπάει

 

Δες το TomTom και το Garmin.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλα στις παραπομπές που μου δίνεις δεν φαίνονται τα links. Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλα στις παραπομπές που μου δίνεις δεν φαίνονται τα links. Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά?

 

τετοια λινκ απαγορευονται εδω και καιρο διαβασε ομως για να καταλαβεις τι παιζετε και μπες στο http://www.ipmart-forum.com βρες το τοπικ για uiq,uiq3 και θα βρεις αυτο που θες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα για εμφάνιση pdf αρχείων εκτός από αυτό που έχει το κινητό από το εργοστάσιο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Σκέφτομαι να αγοράσω το συγκερκιμένο κινητό. Έχω όμως μία απορία.

Η ύπαρξη του Wi-Fi σημαίνει ότι θα μπορώ να μπαίνω στο internet (σε σημεία hot-spot) σαν να μπαίνω από pc? Είναι το ίδιο πράγμα? Δηλαδή οι σελίδες φαίνονται κανονικά? Εάν ναι τότε...τρέχω να το πάρω!

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Σκέφτομαι να αγοράσω το συγκερκιμένο κινητό. Έχω όμως μία απορία.

Η ύπαρξη του Wi-Fi σημαίνει ότι θα μπορώ να μπαίνω στο internet (σε σημεία hot-spot) σαν να μπαίνω από pc? Είναι το ίδιο πράγμα? Δηλαδή οι σελίδες φαίνονται κανονικά? Εάν ναι τότε...τρέχω να το πάρω!

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

NAI FILE FENONTAI KANONIKA...AYTO EXW KAI EGW....EINAI TELEIO:):)

 

paidia ksrerei kaneis pou mporw na vrw to tomtom gia to p1i mou? sas parakalw....psaxnw meres twra...:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

paidia ksrerei kaneis pou mporw na vrw to tomtom gia to p1i mou? sas parakalw....psaxnw meres twra...:(:(:(

 

στο γνωστό μαγαζάκι

Link to comment
Share on other sites

Για το Tom Tom υπάρχει ειδικό θέμα: [thread=156585]Tom Tom Navigator για UIQ 3.x[/thread]

 

Επίσης συνιστούμε εάν δεν υπάρχει κάποιος ειδικός λόγος που να μην σας επιτρέπει την εισαγωγή ελληνικών χαρακτήρων, να μην κάνετε τη χρήση λατινικών αντ' αυτών. Τα greekglish κάνουν τα μηνύματα κουραστικά και δυσανάγνωστα, ενώ καθιστούν σχεδόν άχρηστο το πολύ χρήσιμο εργαλείο της αναζήτησης.

 

Τέλος η γραφή με κεφαλαία απαγορεύεται από τους όρους χρήσης.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα για εμφάνιση pdf αρχείων εκτός από αυτό που έχει το κινητό από το εργοστάσιο;

 

Για τσέκαρε αυτό:

http://www.mbrainsoftware.com/UIQ_3x/Pdf/Pdf.htm

 

Καλησπέρα σε όλους!

Σκέφτομαι να αγοράσω το συγκερκιμένο κινητό. Έχω όμως μία απορία.

Η ύπαρξη του Wi-Fi σημαίνει ότι θα μπορώ να μπαίνω στο internet (σε σημεία hot-spot) σαν να μπαίνω από pc? Είναι το ίδιο πράγμα? Δηλαδή οι σελίδες φαίνονται κανονικά? Εάν ναι τότε...τρέχω να το πάρω!

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Ναι όπως τα λες είναι αλλα μην ξεχνάς ότι ακόμα δεν υπάρχει υποστηρίξει flash (εκτος και αν άλλαξε κάτι και δεν το ξέρω) και δεν θα μπορείς να βλέπεις σελίδες όπως το youtube πχ!

 

Κάτι επίσης που ανακάλυψα μετά από έναν χρόνο και βάλε συμβίωσης με το τηλεφωνάκι είναι ότι άμα πας στην δημιουργία μηνύματος κανεις επιλογή μιας επαφής και μετά πατήσεις πάνω στο όνομα διπλα από το "προς:" ανοίγει ένα νέο παράθυρο αν εκεί ξαναπατήσεις πάνω στο όνομα σου δείχνει το τηλέφωνο τις επαφής και μπορείς να το επεξεργαστείς!Δεν ξέρω για εσάς εγώ πάντως το ανακάλυψα χτες αφού πρώτα πιο παλιά είχα τσαντιστεί που δεν μπορούσα να δω το τηλέφωνο αυτουνού που στέλνω μήνυμα!

:)
Link to comment
Share on other sites

απο το youtube μπορούμε να βλέπουμε κανονικά μέσω της υπηρεσίας mobileyoutube που μπαίνει αυτόματα μπαίνωντας στο http://www.youtube.com...
Link to comment
Share on other sites

απο το youtube μπορούμε να βλέπουμε κανονικά μέσω της υπηρεσίας mobileyoutube που μπαίνει αυτόματα μπαίνωντας στο http://www.youtube.com...

 

...εφόσον και οι ρυθμίσεις του router σου το επιτρέπουν... (μην το ξεχνάμε αυτό)

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Σκέφτομαι να αγοράσω το συγκερκιμένο κινητό. Έχω όμως μία απορία.

Η ύπαρξη του Wi-Fi σημαίνει ότι θα μπορώ να μπαίνω στο internet (σε σημεία hot-spot) σαν να μπαίνω από pc? Είναι το ίδιο πράγμα? Δηλαδή οι σελίδες φαίνονται κανονικά? Εάν ναι τότε...τρέχω να το πάρω!

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Ναι μια χαρα συνδεεται και γρηγορα

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Το p1i μου δεν εχει ελληνικα καθολου, υπαρχει κανας τροπος να βαλω?

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Το p1i μου δεν εχει ελληνικα καθολου, υπαρχει κανας τροπος να βαλω?

 

Μπές στο site της ερικσον και κατεβασε οποια γλώσα θες ......

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα, αλλα τρομπαρει ασχημα!! μπαινω εδω http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/languagefiles/p1i?cc=gr&lc=el κατεβαζω το πρωτο εφοσον εχω CXC162108 R6G05 και οταν κανω εγκατασταση μου βγαζει οτι απετυχε η εγκατασταση.. Γτ??????????????????????

 

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=12314&stc=1&d=1221136475

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα, αλλα τρομπαρει ασχημα!! μπαινω εδω http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/languagefiles/p1i?cc=gr&lc=el κατεβαζω το πρωτο εφοσον εχω CXC162108 R6G05 και οταν κανω εγκατασταση μου βγαζει οτι απετυχε η εγκατασταση.. Γτ??????????????????????

 

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=12314&stc=1&d=1221136475

 

Κανε επανεγκατασταση του φιρμγουεαρ (αφου παρεις μπακαπ τα αρχεια σου)

και στην αρχη διαλεξε την γλωσα που θελεις για να ξεμπερδευεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.

Σκεφτομαι να παρω μια συσκευη οπως το P1i.

Aλλες συσκευες που με ενδιαφερουν,E71,E66,iPhone,HTC touch diam.

Απλως δεν εμπιστευομαι τα windows και τα Νοκια εχουν πολυ υψηλο sar.

 

Περα απο την επαγγελματικη χτηση ,που φανταζομαι ειναι καλο,μπορει να μου πει κανεις ποση μνημη εχει και τι επεξεργαστη εχει ? (ειναι τεραστιο το θεμα,που να πρωτοψαξω).

Επισης εχω φαει κολλημα με ενα παιχνιδι στο νετ,σηκωνει η συσκευη το ζόρι ?

Παραδειγμα με το Νοκια 6290 (45ΜΒ μνημη) με 5 κλικ μου δινει μνημη πληρης.

Ο browser δουλευει καλα ?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

αν θες ενα κινητο με΄΄

-χαμηλο sar

-ευκολο στη χρηση

-επαγγελματικο εργαλειο

-καλες φωτο καλη αναπαραγωγη μουσικης

-καλη αυτονομια

-σωστο μεγεθος

-αψογο wlan

-και πολλα αλλα (μετα απο 7 μηνες ακομα με εκπλησει ευχαριστα)

τοτε το κινητο ειναι μονοδρομος.

Επειτα απο πολλα κινητα ακριβα (9500) και μη ...θα σκεφτω παρα πολυ σοβαρα την αγορα του επομενου κινητου.

Για περισσοτερα τεχνικα δες την πρωτη σελιδα!

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι;

βγαινει και σε vodafone live εκδοση?και τελικα στην συσκευασια περιεχεται ο δεκτης gps;και σε τι τιμη κυμαινεται αυτην την εποχη?

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω κατι;

βγαινει και σε vodafone live εκδοση?και τελικα στην συσκευασια περιεχεται ο δεκτης gps;και σε τι τιμη κυμαινεται αυτην την εποχη?

στη wind υπαρχει κ στη τιμη γυρω στα 355 ευρω.αλλου δε το εχω δει.κ ναι περιεχεται ο δεκτης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βγαινει και σε vodafone live εκδοση?

 

Ναι βγαίνει :rolleyes:.. αλλά δεν γνωρίζω την τιμή του :O.

Link to comment
Share on other sites

griniaris και akis_k ευχαριστω για τις απαντησεις.

 

αν το παρω απο την βοντα θα μου δωσουν λογικα την vl εκδοση,ετσι?η οποια θα εχει μαλλον διαφορα κλειδωματα,κλπ

επειδη δεν ειχα ποτε se, μπορω με καποιο τροπο να αφαιρεσω το vl χωρις να χαθει η εγγυηση?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέβασα από το wap της SE δύο εφαρμογές, το Tracker και το GPS location. Νομίζω είναι οι εφαρμογές που έχουν και το C702. Έχω επίσης δύο Bluetooth GPS, το ένα αυτό που ήρθε με το Ρ1 και ένα άλλο καλύτερο.

Ενώ οι εφαρμογές ανοίγουν κανονικά δεν μου βγάζει data γιατί λεει "No GPS accessory connected" ενώ έχω συνδεμένω το Bluetooth GPS. Μήπως αυτες οι εφαρμογές αναγνωρίζουν μόνο τα εσωτερικά GPS ή αυτό το handsfree της SE που έχει GPS; Έχει δοκιμάσει κανένας τις παραπάνω εφαρμογές. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα τον εκτιμούσα πολύ. Ευχαριστώ.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...