Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο οτι φαινετε εχει να κανει με τα ρουτερ και τις ρυθμισεις σε αλους λειτουργει και σε αλλους οχι

 

Ενδιαφέρον αυτό.

Ξέρουμε μήπως τι ρυθμίσεις απαιτούνται;

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ενδιαφέρον αυτό.

Ξέρουμε μήπως τι ρυθμίσεις απαιτούνται;

 

αυτο ψαχνω και γω πρεπει να μας πουν αυτοι που τους δουλευει τι ρυθμισεις εχουν κανει να δουμε μηπως παιξει και σε μας

Link to comment
Share on other sites

SOS.Εχασα τις ρυθμισεις για e-mail και περασα νεες.Αλλα ενω λαμβανω μυνηματα κανονικα δεν μπορω να στειλω και μου βγαζει μην."κλειδωμενο"Ο e-mail client ειναι το yahoo.ξερει κανεις κατι?οι ρυθμισεις σταλθηκαν στο κινητο απο την sony.Thanks!
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μαλιστα!δεν μου ανοιγει καθολου τα μυνηματα sms & e-mail και μου βγαζει το εξης μυν.Q mapp κωδ.αιτιας C32USER-CBASE ΑΡ ΑΙΤ. 21.εκανα αναβαθμιση και 2-3 reststart αλλα τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι...πηγα σημερα στο public θεσσαλονικη..και ειδα οτι για το p1i ειχε δεικτει sar 1.35 παρακαλω...ενω εγω ηξερα οτι ειναι 0.56..πειτε μ οτι γραφουν μπαρουφες.....αλλα δεν σας κρυβω οτι οταν το κινητακι μασ ειναι διπα απο ηχειο...τα σπαει..μηπως και?....ευχαριστω

 

Υ.Γ.εγω το pdf που κατεβασα απο την SE ελλαδας λεει 0.56

[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι...πηγα σημερα στο public θεσσαλονικη..και ειδα οτι για το p1i ειχε δεικτει sar 1.35 παρακαλω...ενω εγω ηξερα οτι ειναι 0.56..πειτε μ οτι γραφουν μπαρουφες.....αλλα δεν σας κρυβω οτι οταν το κινητακι μασ ειναι διπα απο ηχειο...τα σπαει..μηπως και?....ευχαριστω

 

Υ.Γ.εγω το pdf που κατεβασα απο την SE ελλαδας λεει 0.56

 

Το βιβλιαράκι του SAR-info που έχει μέσα στο κουτί αναγράφει τιμή 0.56W/kg (όπως και το pdf) :rolleyes:.. Συνεπώς συμπεραίνω ότι μπαρούφες γράφουν ;).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ήθελα να ρωτήσω με ποιό τρόπο μπαίνουμε στο secret menu του P1.

Στα απλά SE είναι >*<<*<* αλλά στο P1 δεν υπάρχει το κλασικό αριστερά-δεξιά...

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ήθελα να ρωτήσω με ποιό τρόπο μπαίνουμε στο secret menu του P1.

Στα απλά SE είναι >*<<*<* αλλά στο P1 δεν υπάρχει το κλασικό αριστερά-δεξιά...

 

ανοιγεις το εικονικο τηλ και

jog up *jog down jog down * jog down *

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση του κινητου?Εγω εχω την R6G04.

 

Την τελευταία έχεις (R9K009) :).

 

 

 

και πως το ανοίγουμε αυτό?

Με το TouchDial2 ;).

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις μας λες ακριβώς τι έχεις κάνει, διότι εγώ.... :( :( :( δεν τα κατάφερα!

 

tipota apolytws. aplos piga sths selida kai patisa watch video

Link to comment
Share on other sites

tipota apolytws. aplos piga sths selida kai patisa watch video

 

Σε εμένα (και πολλούς άλλους) αυτό δεν δουλεύει! :(:(:(

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Για δώστε και εδώ μία βοήθεια παίδες. Εδώ και μία εβδομάδα περίπου, το κινητό λαμβάνει νεα μηνύματα, χωρίς να με ειδοποιεί γι' αυτά και το μόνο που μπορώ να κάνω, είναι να ελέγχω συχνά τα εισερχόμενα.

Με αναβάθμιση firmware, θα λυθεί το πρόβλημα?

 

Επίσης ξέρει κανείς πόσο περίπου κοστίζει μία νέα γραφίδα και από που μπορώ να την προμηθευτώ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Μια ακομα ερωτηση σχετικα με τα e-mails.Ενω εχω διαγραψει καποιους λογαριασμους e-mail πανω στην οθονη εχει μεινει η ειδοποιηση οτι εχω μυνημα e-mail.Βεβαια στο γραμμματοκιβωτιο δεν εχω τιποτα.Πως γινεται να φυγει απο εκει αυτο το σηματακι.(εχω κανει update)
Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση...

Γιατί ΔΕΝ μπορώ να βρώ πουθενά τα αρχεία που στέλνω στο P1 με bluetooth απο άλλο κινητό;

Διάβασα στο FAQ του P1 οτι τα αρχεία πάνε στο φάκελο με τα μηνύματα. Εγώ δεν βλέπω τίποτα! Τί δεν κάνω σωστά; Μήπως υπάρχει καμιά ρύθμιση;

 

edit 1

Τελικά Δεν μπορώ να δώ τίποτα που έχει Ελληνική ονομασία π.χ Τραγούδι.mp3 ή Βίντεο.3gp.

Άν είναι με Αγγλικά δηλαδή Tragoudi.mp3 ή Video.3gp όλα καλά...

Τί ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ είναι αυτή...

Όταν στέλνω κάτι με Ελληνικό τίτλο, το τηλέφωνο λαμβάνει κανονικά, αλλα... ΔΕΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙ!!!

Όταν στέλνω κάτι με Αγγλικό τίτλο όλα καλά...!

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξερει κανεις πως βλεπουμε τον αριθμο των σταλθεντων και εισερχομενων μηνυματων ?? Εχω φαει ολο το μενου αλλα τιποτα .....:(

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξερει κανεις πως βλεπουμε τον αριθμο των σταλθεντων και εισερχομενων μηνυματων ?? Εχω φαει ολο το μενου αλλα τιποτα .....:(

πουθενα :lol:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση...Θέλω να αλλάξω πρόσοψη στο P1 μου καθώς και το πίσω πλαστικό καπάκι της μπαταρίας...Τα έχω σκίσει στις γρατζουνιές και μου τη σπάει να είναι έτσι...Πόσο λέτε να τα χρεώνουν?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να έχω αγγλικό μενού, αλλά να μπορώ να γράφω στα ελληνικά όταν στέλνω sms. Γίνεται? Εγκατέστησα την ελληνική γλώσσα (που δεν το είχα κάνει τόσο καιρό) αλλά πάλι φως στο τούνελ δεν βλέπω. Προφανώς αυτό είναι μόνο για να έχω ελληνικό μενού. Επίσης βρήκα στο help index των μηνυμάτων κάτι για το predictive text που επιλέγεις 1η και 2η γλώσσα, αλλά και πάλι, αυτό λειτουργεί μόνο για το predictive text και όχι γενικότερα για το κινητό. Τελικά, υπάρχει τρόπος να έχεις αγγλικό μενού και να γράφεις sms στα ελληνικά? Το έχει κάνει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα να γράψω στο myphone ενα μύνημα απτο π1 και το έβγαλε έτσι.Γιατί?

 

Ξ?ΞΞ ΞΒ*ΞΒΞΒ ΞΞΞΞΞΒΞΞΞΒ½ΞΒ±ΞΞΞΞΞΞ ΞΒΞΞ ΞΞΞΞΞΒ½ΞΒ·ΞΒΞΞ! ΞΞΞΞΞΒ½ ΞΒΞΞ ΞΒ±ΞΒΞΒ·ΞΒ½ΞΒ ΞΒ±ΞΒ ΞΒΞΒ± ΞΒΞΞΞΒΞΞΞΒ± ΞΞΞΞΞΒ.ΞΞΞΒ·ΞΒΞΒΞΒ ΞΒ²ΞΒΞΒ·ΞΞΞΞ ΞΞΞΒ±ΞΒ½ΞΞΞΞΞΒ ΞΒΞΒΞΒ ΞΒ½ΞΒ± ΞΞΞΒ±ΞΒ½ΞΒ ΞΒΞΒΞΞΞΒΞΒΞΒΞΞΞΒ½ΞΒ± ΞΞΞΒΞΒΞΞΞΞ ΞΒΞΒ»ΞΒ·ΞΞΞΒΞΒΞΞΞΒ»ΞΞΞΒ³ΞΞΞΞ ΞΒΞΞ ΞΒ±ΞΒ³ΞΒ³ΞΒ»ΞΞΞΞΞΞ?

Link to comment
Share on other sites

Mηπως μπορει να βοηθησει καποιος?στην πανω μερια της οθονης εχει μεινει η ειδοποιηση για e-mail απο εναν λογαριασμο που εχω διαγραψει και δεν μπορω να το βγαλω απο εκει!εκανα restart κτλπ αλλα αυτο επιμενει.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , πρόσφατα έγινα κάτοχος του κινητού και ψάχνω μια γρ

ήγορη εφαρμογή για προσπέλαση jpeg ή αρχείου pdf, υπάρχουν προτάσεις ?,ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...