Jump to content

Κάλυψη δικτύου & αναφορές προβλημάτων [2.5G/3G]


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρμενιστης και λαγομανδρα φουλ 3g. δεν εκανα καποιο τεστ. στο youtube πάντως πήγαινε σφαιρα!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Καλως,Ν.Φωκιες και Αφυτο μια χαρα παιζει.Επισης και Ν.Μουδανια-Ν.Ποτιδαια

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που ηρθα στη ορεινη Δωρίδα, παρατηρησα οτι κάτι κάνανε με την κάλυψη,είδα σήμα εκει που δεν εχει καθ'ολου ,αλλά δεν μπορεις να κανεις εξερχομενη κλήση,σου ελεγε δικτυο κατειλεμένο και δεν σε αφήνει με τιποτα να κάνεις κλήση.Οταν σε παίρνουν τηλ χτυπάει μια φορα και μετα πέφτει η γραμμή/Το cc ουτε απανταει
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Καλως,Ν.Φωκιες και Αφυτο μια χαρα παιζει.Επισης και Ν.Μουδανια-Ν.Ποτιδαια

ποσειδι ενω εβλεπα 3g δεν ανοιγε τιποτα.

μονο σε 2g και αυτο με τα 1000 ζορια

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που ηρθα στη ορεινη Δωρίδα, παρατηρησα οτι κάτι κάνανε με την κάλυψη,είδα σήμα εκει που δεν εχει καθ'ολου ,αλλά δεν μπορεις να κανεις εξερχομενη κλήση,σου ελεγε δικτυο κατειλεμένο και δεν σε αφήνει με τιποτα να κάνεις κλήση.Οταν σε παίρνουν τηλ χτυπάει μια φορα και μετα πέφτει η γραμμή/Το cc ουτε απανταει

 

Ίσως κάνουν τώρα εργασίες στο νομό Αιτωλ/νιας και δεν παίζει κανονικά το δίκτυο. :what:

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι κάποια πλοία της Hellenic Seaways είναι βαμμένα πράσινα και με το σήμα της C-OTE.

 

Όμως, είναι τόσο δύσκολο για τη WIND, να βάλει και αυτή 1-2 αναμεταδότες πάνω στο κάθε πλοίο, για να έχει φουλ σήμα για ομιλία και ίντερνετ; Τα περισσότερα είναι ήδη βαμμένα μπλε, μόνο το σήμα της λείπει. :p

 

Λάθος μου. της Hellenic εννοούσα,συγνώμη για το μπέρδεμα:p

Αλλά γενικά για τόσο ισχυρό σήμα, συνήθως μόνο με αναμεταδότης. Ιδίως αν μιλάμε και για υψηλές ταχύτητες και χωρίς σφάλματα.

Link to comment
Share on other sites

Νεάπολη Νίκαιας εδώ και μια βδομάδα χωρίς 3G. Μόνο EDGE. Γυρίσαμε στο 2012. Καλά να μην μιλήσω για 4G. Δεν λέω καλές τιμές αλλά εκεί που έβλεπα βελτίωση στο σήμα στις περιοχές που βρίσκομαι τον τελευταίο καιρό είναι σκέτη απογοήτευση. Το σκέφτομαι σοβαρά να πάω προς CYTA. Πευκοχώρι Χαλκιδικής την προηγούμενη βδομάδα μέσα στο σπίτι με συμβόλαιο CYTA full 3G και με την WIND 3G μόνο κοντά στα παράθυρα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιεύσεις με συγκρίσεις θα διαγράφονται χωρίς ειδοποίηση. Όταν δημοσιεύονται αναφορές σχετικά με την κάλυψη μιας εταιρείας μέσα στο φόρουμ μιας άλλης, είναι off topic. Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάνουν τώρα εργασίες στο νομό Αιτωλ/νιας και δεν παίζει κανονικά το δίκτυο. :what:

 

Σημερα παλι τα ιδια ελαχιστη εως καθολου καλυψη αλλα μπορεις να κανεις κληση,δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει καλω το cc και μου λεει οτιειναι αποσχολημενο, το εχουν κλεισει το μαγαζι

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

ποσειδι ενω εβλεπα 3g δεν ανοιγε τιποτα.

μονο σε 2g και αυτο με τα 1000 ζορια

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Τότε κάποιο πρόβλημα έχεις ΕΣΥ, γιατί η κεραία στο ποσείδι έχει LTE και στις τρεις μπάντες.

Και 3G.

Link to comment
Share on other sites

Χθες επέστρεψα από διακοπές στην Αλεξανδρούπολη.

Μέσα στην πόλη πολύ καλό Η+ (15,19 / 2,89)

Στη Νέα Χηλή, όπου ήταν το ξενοδοχείο μας είχαμε EDGE.

Η απόσταση από την Αλεξανδρούπολη είναι γύρω στα 4 χιλιόμετρα.

Επίσης στην παλιά πόλη της Ξάνθης Η+ (11,39 / 5,89)

 

Στην Αλεξανδρούπολη γυρνάει από την χηλή έως και μέσα στην πόλη σε turkcell και στην παραλιακή ακόμα. οποίοι έχουν Q την πατάν και κάνουν κλήσεις από τουρκικά δίκτυα εάν δεν το κλειδώσουν μόνημα σε wind.

 

 

Οι ταχύτητες που αναφέρεις ειναι σε ώρες μη αιχμής και σε κεντρικά σημεία των πόλεων. Στην Ξανθή και την Αλεξανδρούπολη μόλις φύγεις 3 στενά από το κέντρο αλλάζει το κλήμα με ταχύτητες 3mbps max και πολύ edge σε ώρες αιχμής έχει πέσει και κάτω ;πο 1,7.

 

Όσο για την παλιά πόλη της Ξανθής αν πας σαββατόβραδο έχεις θέμα λόγο τι πλακώνουν πολλοί λόγο των νυχτομαγαζων που γίνεται κόλαση 4 φορες που πήγα τουλάχιστον. Και οι άλλες ανάλογα σέρνονται εκεί Σάββατο.

 

Όσο για τον χάρτη κάλυψης στον νομό ειναι μόνο στα χαρτιά μπλε. Μέσα στα χωριά δεν έχει καθόλου 3g αφού δεν έχει microcell. βγαίνεις έξω από τα χωριά και έχουν δυο γραμμές 3g. Μπαίνεις και γυρνάει σε edge αφού εξυπηρετούνται από σταθμούς που ειναι μακριά.

 

Υπάρχουν σημεία και στις δυο πόλεις που ανάφερες που δεν πιάνουν καν 3g στην Ξάνθη το ανατολικό σημείο της πόλης και στην Αλεξανδρούπολη το βόρειο.

 

Το Edge το έχεις ρελαντί μόλις φύγεις από το κέντρο και στις 2 πόλεις που αναφέρεις.

 

39 πελάτες μέσα στην πόλη με τηλεμετρίες στην Αλεξανδρούπολη και 23 στην Ξανθή. Ανεβαίνω από Αθηνά συχνά για service.

 

Στην Κομοτηνή άλλαξε η εικόνα με την έλευση του 4g που δεν βάζει φωτιές άλλα είναι καλύτερα τα πράγματα στις ώρες αιχμής.

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όντως, πριν 20 μέρες είχα κατέβει με το Superferry 1 από Ραφήνα στις Κυκλάδες (Τήνο, Μύκονο) και περίπου στο 50% της συνολικής διαδρομής, η WIND είχε οριακά 2G, μέσα στο πλοίο και κοντά στο παράθυρο. Πλάκα έχει, ότι στο χάρτη, δείχνει ότι όλη η διαδρομή στη θάλασσα είναι καλυμμένη με 4G (την έβαψε όλη μπλε)!

 

Με ανοιχτά τα δεδομένα σχεδόν σε όλη τη διαδρομή μέχρι τη Μύκονο, μου ρουφηξε όλη τη μπαταρία για πλάκα, με το αδύναμο σήμα που είχε... Ευτυχώς που είχα powerbank πάνω μου. Έπρεπε να είχα ζητήσει τον κωδικό του Wi-Fi του πλοίου, γιατί με τη WIND λίγα πράγματα από ίντερνετ στη διαδρομή και μένεις από μπαταρία, με το οριακό σήμα. :O Αλλά ας φτιάξει πρώτα τις πόλεις και μετά φτιάχνει και τη θάλασσα. :p

 

Όταν ήμουν σε πελάτες στην καβάλα και έπρεπε να γυρίσω σπίτι στην Αθήνα είχαν κλείσει οι αγρότες τους δρόμους και πήρα το καράβι Καβάλα - Λαύριο.

 

H wind είχε 3g μονό στο λιμάνι της Λήμνου και μετά εμφάνισε 3g καμιά ώρα πριν μπούμε στο λιμάνι στο Λαύριο άλλα ήταν άθλιο σε ταχύτητα δούλευε με ταχύτητες edge. Για το 2g δίκτυο δεν θα πω αφού είχε την χειρότερη απόδοση με ώρες έκτος δικτύου για κλήσεις φωνής.

.

 

Σε όσους ταξιδεύουν στο αιγαίο άλλα ακόμη συστήνω μια καρτούλα από άλλη εταιρία για δεδομένα :) Δεν μπορώ να γράψω παραπάνω γιατί θα σβηστεί

 

Αντιστοιχη εικόνα υπάρχει και στο οδηγό δίκτυο Απο Αθηνά έως Αλεξανδρούπολη. Η wind ανύπαρκτη το 98% της διαδρομής σε 3g/4g…..

 

5 800ριδες που λέει ο λόγος να είχε ρίξει σε ολόκληρη την διαδρομή η wind θα είχε πάρει φωτιά το mifi μου με το 30αρι πακέτο :)

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

 

Οι ταχύτητες που αναφέρεις ειναι σε ώρες μη αιχμής και σε κεντρικά σημεία των πόλεων. Στην Ξανθή και την Αλεξανδρούπολη μόλις φύγεις 3 στενά από το κέντρο αλλάζει το κλήμα με ταχύτητες 3mbps max και πολύ edge σε ώρες αιχμής έχει πέσει και κάτω ;πο 1,7.

 

Όσο για την παλιά πόλη της Ξανθής αν πας σαββατόβραδο έχεις θέμα λόγο τι πλακώνουν πολλοί λόγο των νυχτομαγαζων που γίνεται κόλαση 4 φορες που πήγα τουλάχιστον. Και οι άλλες ανάλογα σέρνονται εκεί Σάββατο.

 

 

Στην Αλεξανδρούπολη ήταν σε κεντρικό σημείο, αλλά σε ώρες αιχμής, βράδυ με όλα τα μαγαζιά γεμάτα και φουλ κίνηση.

Στην Ξάνθη ήταν 3 το μεσημέρι, στην παλιά πόλη.

Να τονίσω εδώ ότι παρά το EDGE, η πλοήγηση στο ίντερνετ στη Νέα Χηλή ήταν πολύ ικανοποιητική.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νεάπολη Νίκαιας εδώ και μια βδομάδα χωρίς 3G. Μόνο EDGE. Γυρίσαμε στο 2012. Καλά να μην μιλήσω για 4G. Δεν λέω καλές τιμές αλλά εκεί που έβλεπα βελτίωση στο σήμα στις περιοχές που βρίσκομαι τον τελευταίο καιρό είναι σκέτη απογοήτευση. Το σκέφτομαι σοβαρά να πάω προς CYTA. Πευκοχώρι Χαλκιδικής την προηγούμενη βδομάδα μέσα στο σπίτι με συμβόλαιο CYTA full 3G και με την WIND 3G μόνο κοντά στα παράθυρα.

 

Νεάπολη με vodafone, full 4G.

Link to comment
Share on other sites

Νεάπολη Νίκαιας εδώ και μια βδομάδα χωρίς 3G. Μόνο EDGE. Γυρίσαμε στο 2012. Καλά να μην μιλήσω για 4G. Δεν λέω καλές τιμές αλλά εκεί που έβλεπα βελτίωση στο σήμα στις περιοχές που βρίσκομαι τον τελευταίο καιρό είναι σκέτη απογοήτευση. Το σκέφτομαι σοβαρά να πάω προς CYTA. Πευκοχώρι Χαλκιδικής την προηγούμενη βδομάδα μέσα στο σπίτι με συμβόλαιο CYTA full 3G και με την WIND 3G μόνο κοντά στα παράθυρα.

 

Μπορεί να υπάρχει βλάβη. Πάρε τους ένα τηλέφωνο στο 800 500 0200 και δήλωσέ το ή στείλε το με τη Φόρμα Επικοινωνίας στο site. Δε γίνεται να υπήρχε 3G και μετά να χάθηκε. Στο 1ο πόδι της Χαλκιδικής που λες, φαίνεται να υπάρχει ακόμα και 4G. :blink:

 

Υ.Γ. Η Cyta παίζει με το δίκτυο της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα μας το έλεγε ο runner; :wacko:

 

Μα ούτως ή άλλως δεν είναι βαμμένα στο χρώμα της Cosmote και με το logo της; :p

 

Πήγα με το Hellenic Seaways που όντως έχει το Logo της Cosmote!

 

Όμως 1. είμαι πελάτης και είτε με αναμεταδότη είτε χωρίς (και ο αναμεταδότης πάλι παίρνει από κάπου σήμα το οποίο αν δεν είναι ήδη καλό δεν μπορεί να σου δώσει καλές ταχύτητες) εγώ ήμουν άψογος στην επικοινωνία μου!Το αποτέλεσμα μετράει!Μην λέμε τις κλασικές ατάκες όπως ακούγαμε παλιότερα για το ότι είναι τυχερή που βάζει κεραίες στα κτίρια του ΟΤΕ κ.α.! Γιατί και η Vodafone πάλι συνολικά καλύτερα τα πάει από της Wind πανελλαδικά! Η εμπειρία του πελάτη μετράει!Δεν είμαστε οπαδοί καμιάς εταιρείας!

2. Είμαι στην Πάρο και μέχρι τώρα πιάνω παντού όπου πήγα 4G και όπου το απενεργοποίησα, το 3G ήταν κομπλέ! Σε συνομιλίες μου με ντόπιους μου παραδέχτηκαν ότι γενικά με Cosmote σε νησί δεν θα έχω πρόβλημα εν αντιθέσει με άλλες εταιρείες!

3.Έχω βαρεθεί να ακούω κάθε χρόνο ότι η Wind θα φτιάξει το δίκτυο, θα κάνει το ένα θα κάνει το άλλο.....ε ας το κάνει!Στις τιμές είναι η πιο φθηνή αλλά τι να το κάνω;;;;;Η τελική ΣΥΝΟΛΙΚΗ εμπειρία μετράει!

 

Ενημερωτικά....το συμφέρον μας κοιτάμε παιδιά!Στο σπίτι έχω Forthnet και στο πατρικό μου το ίδιο απλά με οπτικές ίνες(150/100mbps). ΟΤΕ απλά ΠΟΤΕ!Εκτός αν αλλάξει ριζικά κάποια πράγματα!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Πήγα με το Hellenic Seaways που όντως έχει το Logo της Cosmote!

 

Όμως 1. είμαι πελάτης και είτε με αναμεταδότη είτε χωρίς (και ο αναμεταδότης πάλι παίρνει από κάπου σήμα το οποίο αν δεν είναι ήδη καλό δεν μπορεί να σου δώσει καλές ταχύτητες) εγώ ήμουν άψογος στην επικοινωνία μου!Το αποτέλεσμα μετράει!Μην λέμε τις κλασικές ατάκες όπως ακούγαμε παλιότερα για το ότι είναι τυχερή που βάζει κεραίες στα κτίρια του ΟΤΕ κ.α.! Γιατί και η Vodafone πάλι συνολικά καλύτερα τα πάει από της Wind πανελλαδικά! Η εμπειρία του πελάτη μετράει!Δεν είμαστε οπαδοί καμιάς εταιρείας!

2. Είμαι στην Πάρο και μέχρι τώρα πιάνω παντού όπου πήγα 4G και όπου το απενεργοποίησα, το 3G ήταν κομπλέ! Σε συνομιλίες μου με ντόπιους μου παραδέχτηκαν ότι γενικά με Cosmote σε νησί δεν θα έχω πρόβλημα εν αντιθέσει με άλλες εταιρείες!

3.Έχω βαρεθεί να ακούω κάθε χρόνο ότι η Wind θα φτιάξει το δίκτυο, θα κάνει το ένα θα κάνει το άλλο.....ε ας το κάνει!Στις τιμές είναι η πιο φθηνή αλλά τι να το κάνω;;;;;Η τελική ΣΥΝΟΛΙΚΗ εμπειρία μετράει!

 

Ενημερωτικά....το συμφέρον μας κοιτάμε παιδιά!Στο σπίτι έχω Forthnet και στο πατρικό μου το ίδιο απλά με οπτικές ίνες(150/100mbps). ΟΤΕ απλά ΠΟΤΕ!Εκτός αν αλλάξει ριζικά κάποια πράγματα!

 

Τελικά η hsw έχει αναμεταδότες C-Ote σε κάποια από τα πλοία της;

Η VF έχει στα bsf?

Προφανώς (και ΑΑΑΝ....) μόνο για φωνή η "κάλυψη" , έτσι;

Ή και στα δεδομένα; Μπορεί και 3G-4G "αναμετάδοση";

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Στην Αλεξανδρούπολη ήταν σε κεντρικό σημείο, αλλά σε ώρες αιχμής, βράδυ με όλα τα μαγαζιά γεμάτα και φουλ κίνηση.

Στην Ξάνθη ήταν 3 το μεσημέρι, στην παλιά πόλη.

Να τονίσω εδώ ότι παρά το EDGE, η πλοήγηση στο ίντερνετ στη Νέα Χηλή ήταν πολύ ικανοποιητική.

 

Δεν ξέρω τι συσκευή έχεις άλλα στην Αλεξανδρούπολη γυρνάει συνεχώς σε turkcell αν το έχεις στο αυτόματο. Στην Νέα Χηλή οι άλλοι έχουν 4g οπότε δεν χρειάζεται παραπάνω σχολιασμός. εκατοντάδες προβλήματα εδώ πάνω καμία σχέση όπως παίζει αττική.

 

Η wind θέλει πολύ δουλειά στα Βόρεια και δυστυχώς δεν θα ειναι σύντομο το χρονικό διάστημα της αναβάθμισης.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Κάλαμος. Σύνδεση 3g Ok ταχύτητα από 0-9kb/sec από τις 10 πρωί, πρακτικά καθόλου ίντερνετ. Ωραία η προσφορά 5+5gb ! Δε λέω... Η Cote σταθερά στα 5-7mb/sec 3g. Καλό μας μήνα:)
Link to comment
Share on other sites

Και βοντα λίγο πιο κάτω από κοτε. Ναι τις εχω ολες όπως αναφέρω στο προφίλ μου. Είμαι ελεύθερος χαααα λέμε τώρα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Mbps σορρυ δεν το έχω με τα μικρά πληκτρολόγια

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά κοίτα λίγο τις μονάδες. Άλλο Megabytes ανά δευτερόλεπτο και άλλο Μegabits ανά δευτερόλεπτο. Στην δεύτερη περίπτωση, ακόμα και το μέγιστο που μπορεί να πιάσει ένα modem κινητού σε 3G(42mbps που δεν θα το δεις ποτέ, αλλά θεωρητικά μιλώντας) αντιστοιχεί σε ~5MB/s. Μήπως εννοείς 5-7mbps;
Link to comment
Share on other sites

και φταίει αποκλειστικά η μπλέ και η προσφορά της. Χθες έκανα γουιν 10 ενημέρωση χωρίς προβλήματα κάπου 4gb dload
Link to comment
Share on other sites

Aν θες ανέλυσε λιγάκι τι εννοείς. Από ότι καταλαβαίνω έκανες 10 ενημερώσεις που είχαν μέγεθος περίπου 4GB εχθές και σήμερα πηγαίνει πολύ χειρότερα;
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες μάλλον είναι. Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχει ίντερνετ σήμερα από μπλε

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι από μπλε έκανα μία ενημέρωση χτες στά 10ρια χωρίς προβλήματα. Ηταν περίπου 4gb. Σήμερα δεν μπαίνω ούτε στο μαιφον

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από κοτε τώρα

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2103832655

 

Και απο μπλε που πάει ασανσέρ η καλύτερη που πετυχα ίδιο κινητό και σημείο Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2103843701

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες μάλλον είναι. Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχει ίντερνετ σήμερα από μπλε

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι από μπλε έκανα μία ενημέρωση χτες στά 10ρια χωρίς προβλήματα. Ηταν περίπου 4gb. Σήμερα δεν μπαίνω ούτε στο μαιφον

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από κοτε τώρα

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2103832655

 

Και απο μπλε που πάει ασανσέρ η καλύτερη που πετυχα ίδιο κινητό και σημείο Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/2103843701

 

 

Φίλε μέσα στο ανσασερ δεν ειναι δείγμα ότι το δίκτυο έχει πρόβλημα. Μεταλλικό κουτί που περνάνε και ισχυρά ρεύματα πολλές φορές σε παλιές οικοδομές. Δεν κάνουμε έτσι μετρήσεις ούτε με επαγγελματικό εξοπλισμό.

 

 

Κάτι έχει γίνει με τον φόρτο του δικτύου….

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...