Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έλαβα προσφορά από το myf2g για συμβόλαιο w στα 24,90.Σε επικοινωνία που είχα μαζί τους προκειμένου να λάβω την ίδια προσφορά στο f2g της γυναίκας μους και να τα κάνω οικοενειακό μου είπαν ότι δεν γίνεται.Εγώ τους απάντησα κανένα πρόβλημα εσείς θα χάσετε και το έκλεισα.Σε δέκα λεπτά είχε έρθει μήνυμα που έδινε και στο νούμερο της γυναίκας μου την ίδια προσφορά.

 

Προσφορά στο app η σε πήραν τηλέφωνο?Γιατί εμένα στο app για Windows που έχω,δεν έχει κάτι.Τηλεφωνο τους είχα πάρει εγώ να μάθω αν υπάρχει προσφορά και μόλις έμαθαν ότι πρόκειται για αριθμό που είναι ήδη στη Wind και όχι για να έρθω από άλλο δίκτυο,μόνο που δεν το έκλεισαν..

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά έλαβα στο application για Android που σε παρέπεμπε σε τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους

 

Το app για Windows μάλλον είναι λίγο διαφορετικό,εκτός και αν έχει έρθει σε άλλους και δεν έτυχε σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και το ποσό που βάζεις σε κάρτες το μήνα εγώ χαλάω γύρω στα 20 ευρώ για το ένα νούμερο και 15 στο άλλο

 

Εγώ έχω την προσφορά με τα 300' προς όλους και την φοιτητική/ειδική προσφορά και 120' κάθε μήνα λόγω σταθερού.θα μου πεις τότε τι ψάχνεις για συμβόλαιο αφού με 10€ μιλάω όσο θέλω... Ε ενημερωτικά ήθελα να δω αν υπάρχει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έχεις το φοιτητικό τα άλλα είναι περιττά

 

Τωρα με σωζουν τα 120' προς ολους λόγω σταθερού γιατί αν βαζω καθε 1η του μηνός τα 1500',κρατανε για 25 μέρες...οπότε τις άλλες 5-6 θα περάσω με τα 120'.Τώρα αν μειωθεί και αλλο η διάρκεια δεν ξερω.Σορρυ για το οφ τοπικ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την προσφορά με τα 300' προς όλους και την φοιτητική/ειδική προσφορά και 120' κάθε μήνα λόγω σταθερού.θα μου πεις τότε τι ψάχνεις για συμβόλαιο αφού με 10€ μιλάω όσο θέλω... Ε ενημερωτικά ήθελα να δω αν υπάρχει κάτι.

Οντως είσαι κομπλέ;) Δεν χάνεις βέβαια κάτι να ψάχνεσαι για το κάτι παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και το ποσό που βάζεις σε κάρτες το μήνα εγώ χαλάω γύρω στα 20 ευρώ για το ένα νούμερο και 15 στο άλλο

 

Εγώ από καρτοσυνδεση που είμαι με είπαν επειδή κάθε μήνα έδινα 20€ με έκαναν προσφορά το w στα 25,88€..

Edited by CjGeorgio
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Αφού έκοψα το ίντερνετ στο συμβόλαιο της Wind στο κινητό μου, ήρθε τον παρακάτω μήνυμα :

 

MONAΔIKH ΠPOΣΦOPA: ΣTEIΛTE ΔΩPEAN SMS ''1GBEXTRA NAI'' ΣTO 1202 MEXPI ΣHMEPA TO BPAΔY 29/06/2016 23:59 KAI AΠOKTHΣTE 1GB MOBILE INTERNET ΓIA OΛO TON IOYΛIO MONO ME 3€ !

Edited by xapos
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και δεύτερο.

 

ΔEN ΣTEIΛATE SMS AKOMA? H ΠPOΣΦOPA ΛHΓEI ΣHMEPA TO BPAΔY 29/06/2016 23:59. ΣTEIΛTE ΔΩPEAN SMS ''1GBEXTRA NAI'' ΣTO 1202 KAI AΠOKTHΣTE 1GB MOBILE INTERNET ΓIA OΛO TON IOYΛIO MONO ME 3€ !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από καρτοσυνδεση που είμαι με είπαν επειδή κάθε μήνα έδινα 20€ με έκαναν προσφορά το w στα 25,88€..

 

Για το w καλή η τιμή που σου δώσαν

Link to comment
Share on other sites

Για το w καλή η τιμή που σου δώσαν

 

Όταν λήξει το συμβόλαιο σκέφτομαι να αλλάξω αριθμό και να κάνω το φοιτητικό με 1500' και 1.5GB να την βγάζω με 10€ τον μήνα.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σε 10 μέρες κλείνω χρόνο σε 18μήνο συμβόλαιο (2 νούμερα).

 

Θέλω να τα κάνω καρτοκινητά.

 

Πως μπορώ να υπαναχωρήσω και τι ακριβώς να ζητήσω για να απεμπλακώ με την μικρότερη "ποινή";

 

Δεν έχω πάρει συσκευή τα τελευταία 5 χρόνια, μόνο έκπτωση αντί επιδότησης.

Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Όταν λήξει το συμβόλαιο σκέφτομαι να αλλάξω αριθμό και να κάνω το φοιτητικό με 1500' και 1.5GB να την βγάζω με 10€ τον μήνα.

 

Μέχρι να λήξει το συμβόλαιό σου το κόστος στο φοιτητικό πακέτο θα έχει φθάσει 25€/μήνα!!!:lol:

Ήδη κοστίζει 12€/μήνα...:X

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να λήξει το συμβόλαιό σου το κόστος στο φοιτητικό πακέτο θα έχει φθάσει 25€/μήνα!!!:lol:

Ήδη κοστίζει 12€/μήνα...:X

 

Μπα δεν νομίζω, μια χαρά είναι το φοιτιτικό respect

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να λήξει το συμβόλαιό σου το κόστος στο φοιτητικό πακέτο θα έχει φθάσει 25€/μήνα!!!:lol:

Ήδη κοστίζει 12€/μήνα...:X

 

Μπα δεν νομίζω, μια χαρά είναι το φοιτιτικό respect

 

Κάποιος τους εξυπηρετεί σίγουρα ακόμα και με αυτό το κόστος.:!:

Εγώ έχω την προσφορά bonus 300'/10€ανανέωση και παρ' όλο που μου προσφέρει και την δυνατότητα ενεργοποίησης της ειδικής προσφοράς 1500'+1,5Gb/8,5€, ποτέ δεν το έχω κάνει μιας και δεν το χρειάζομαι.

Καλύπτομαι με τα λεπτά ομιλίας του bonus και την προσφορά 1Gb/10€ με ανανέωση ηλεκτρονικά ή σε κατάστημα.;)

 

Μια χαρά δεν είναι όταν ξεκίνησε με κόστος 5€/μήνα και φθάνει στο διπλάσιο...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είχα εδώ και καιρό το W και πλήρωνα 32 ευρώ τελική. Χρόνο ομιλίας δεν τον χρησιμοποιούσα όλο, μόνο τα mb και μηνύματα σχεδόν καθόλου. Έκανα αίτηση να το γυρίσω σε f2g και με πήραν για την εξής προσφορά:

Καρτοσύνδεση με 1000 λεπτά προς W/Q, 600 λεπτά προς όλους, 1gb, 100 sms προς όλους και 6 ευρώ στη κάρτα για άλλη χρήση με τελική 20 ευρώ. Πιστεύετε αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα αυτο το μήνυμα H NEA ΓENIA ΣYMBOΛAIΩN W EINAI EΔΩ! MONO ΓIA ΣENA EΞAΣΦAΛIΣAME TO NEO W ΠOY ΣOY ΠPOΣΦEPEI 2GB, 1500 ΛEΠTA, 1500 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI ΔΩPEAN ROAMING ΣTHN EE ΓIA ΠANTA, MONO ME 5€ EΠIΠΛEON ΣTO ΛOΓAPIAΣMO ΣOY ΣTEΛNONTAΣ W NAI ΣTO 1202. Το θεμα ειναι ότι εγω εχω wind to all 40 με 500 λεπτά ομιλία προς όλους, 1250mb (500 +750 δωρο) στα 22€. Θα παει στα 27€ και κάτι η τιμή ή κρυβεται καμία ******* της wind μιας και είμαι παθών από παλια. Edited by Mark_K
χρήση προσβλητικών χαρακτηρισμών
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα αυτο το μήνυμα H NEA ΓENIA ΣYMBOΛAIΩN W EINAI EΔΩ! MONO ΓIA ΣENA EΞAΣΦAΛIΣAME TO NEO W ΠOY ΣOY ΠPOΣΦEPEI 2GB, 1500 ΛEΠTA, 1500 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI ΔΩPEAN ROAMING ΣTHN EE ΓIA ΠANTA, MONO ME 5€ EΠIΠΛEON ΣTO ΛOΓAPIAΣMO ΣOY ΣTEΛNONTAΣ W NAI ΣTO 1202. Το θεμα ειναι ότι εγω εχω wind to all 40 με 500 λεπτά ομιλία προς όλους, 1250mb (500 +750 δωρο) στα 22€. Θα παει στα 27€ και κάτι η τιμή ή κρυβεται καμία ******* της wind μιας και είμαι παθών από παλια.

Μάλλον θα σου κάνει αλλαγή πακέτου :-)

Edited by Mark_K

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα σου κάνει αλλαγή πακέτου :-)

 

Το θεμα ειναι αν θα πάει απ τα 22 στα 27 (σιγά μην είναι 27) ή πάει στα 40 που είναι σε προσφορά αυτο το πακέτο.Και μετά άντε βγάλε άκρη.

 

 

Πήρα και ρωτησα. Βγαινει όντως 5€ παραπάνω. Αλλά οσο ισχυει το συμβόλαιο που εχω τωρα. Μετα ανάλογα τι προσφορες υπαρχουν και τι επιδότηση εχω.

Edited by npapagri
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είχα εδώ και καιρό το W και πλήρωνα 32 ευρώ τελική. Χρόνο ομιλίας δεν τον χρησιμοποιούσα όλο, μόνο τα mb και μηνύματα σχεδόν καθόλου. Έκανα αίτηση να το γυρίσω σε f2g και με πήραν για την εξής προσφορά:

Καρτοσύνδεση με 1000 λεπτά προς W/Q, 600 λεπτά προς όλους, 1gb, 100 sms προς όλους και 6 ευρώ στη κάρτα για άλλη χρήση με τελική 20 ευρώ. Πιστεύετε αξίζει;

 

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα καρτοσύνδεση απλά αντί για 6€ επιστροφή είχα 3€ επιστροφή. Πλήρωνα 14.45€. Τώρα πλέον σύνδεση έχω το W στα 25,88€

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...