Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά και εγώ στο F2G μου δεν έχω λάβει ποτέ διαφημιστικό παρά μόνο 2-3πλασιασμούς κάρτας και δωράκια(60mb,60' προς όλους) αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν στέλνουν. Έχω πολλούς γνωστούς με F2G που έχουν λάβει.

 

Πολλές φορές και καταστήματα Wind (π.χ. έχω λάβει σε δικούς μου αριθμούς από το κατάστημα της Τρίπολης) στέλνουν "προσφορές" για συμβόλαια/καρτοσυμβόλαια σε συνδρομητές καρτοκινητής ελπίζοντας να "τσιμπήσουν" πελάτες για πάγιο...:blink::X

Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα αυτά στέλνονται μαζικά σε όλους τους πελάτες.

Όλες οι εταιρείες το κάνουν αυτό.

Απλώς το διαγραφεις αν δεν συμφαιρει.

 

Δεν ξέρω τι κάνουν άλλες εταιρείες αλλά αυτό το μήνυμα ήρθε από WIND σε μένα μόνο και σε κανένα άλλον στην οικογένεια άρα δεν στέλνεται μαζικά. Και είναι ανήθικο να στέλνεται μια τέτοια προσφορά σε κάποιον που έχει το bonus των 300 λεπτών γιατί προσπαθείς ουσιαστικά να τον ξεγελάσεις. Μπορεί εγώ να το ψάχνω κάποιοι άλλοι και ιδιαίτερα μεγάλης ηλικίας τσιμπάνε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι κάνουν άλλες εταιρείες αλλά αυτό το μήνυμα ήρθε από WIND σε μένα μόνο και σε κανένα άλλον στην οικογένεια άρα δεν στέλνεται μαζικά. Και είναι ανήθικο να στέλνεται μια τέτοια προσφορά σε κάποιον που έχει το bonus των 300 λεπτών γιατί προσπαθείς ουσιαστικά να τον ξεγελάσεις. Μπορεί εγώ να το ψάχνω κάποιοι άλλοι και ιδιαίτερα μεγάλης ηλικίας τσιμπάνε

ηρθε και σε μένα την ιδια ώρα που το πήρες κι εσύ και έχω κι εγώ F2G me free talker.:)

Εννοείται ότι ψάχνουν για ψάρια.....εγώ στραβώνω και πουλώ, εσύ βλέπε και παίρνε,,,λένε στο χωριό μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι κάνουν άλλες εταιρείες αλλά αυτό το μήνυμα ήρθε από WIND σε μένα μόνο και σε κανένα άλλον στην οικογένεια άρα δεν στέλνεται μαζικά. Και είναι ανήθικο να στέλνεται μια τέτοια προσφορά σε κάποιον που έχει το bonus των 300 λεπτών γιατί προσπαθείς ουσιαστικά να τον ξεγελάσεις. Μπορεί εγώ να το ψάχνω κάποιοι άλλοι και ιδιαίτερα μεγάλης ηλικίας τσιμπάνε

 

Εμένα μου ήρθε ταυτόχρονα σε WIND και Q

Link to comment
Share on other sites

"500 λεπτά και 30 sms προς όλους, 100MB και 10€ στην κάρτα μόνο με 20€/μήνα..." Μήνυμα που μου ήρθε σήμερα από WIND. Αν δεν κάνω λάθος αναφέρεται στην καρτοσύνδεση 28; Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, έχει πάγιο 20€ και μου δίνει επιπλέον 10€, τα οποία πώς καταναλώνονται;

 

Από τα 10 ευρώ που μένουν , μπορώ να πάρω πακέτο internet ? και τι θα μου δώσει? 500+500 που έχω τώρα?

Μάλλον όχι..

Με 12 ευρώ κάθε μήνα έχω 500 λεπτά + 1 gb internet, (sms στέλνω 2-3 το μήνα) άρα δεν συμφέρει..

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Από τα 10 ευρώ που μένουν , μπορώ να πάρω πακέτο internet ? και τι θα μου δώσει? 500+500 που έχω τώρα?

Μάλλον όχι..

Με 12 ευρώ κάθε μήνα έχω 500 λεπτά + 1 gb internet, (sms στέλνω 2-3 το μήνα) άρα δεν συμφέρει..

Δεν το συζητάμε, ούτε εγώ πρόκειται να ενδώσω σε αυτή, ας πούμε, την προσφορά. Απλώς δεν κατάλαβα πως μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτά τα 10€ που μένουν στην κάρτα. Υποθέτω ότι αφού καταναλωθούν όλα τα ενσωματωμένα στο πρόγραμμα λεπτά, μυνήματα και MBs, μετά μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα 10€.

Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε μνμ σημερα και λεει οτι μου δινουν 100 λεπτα δωρο για wind/q. Ηρθε και σε αλλους? Edited by ^Deadly_Sin^
Link to comment
Share on other sites

να πω και ενα θετικο

στην περιοχη που μενω με το ζορι επιανα 1280kbps

προχθες μετα απο καιρο εβαλα το στικακι στο laptop και ω!!! του θαυματος κατεβασα αρχειο με 640kb\s=5200kbps περιπου

Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε μνμ σημερα και λεει οτι μου δινουν 100 λεπτα δωρο για wind/q σαν δωρο. Ηρθε και σε αλλους?

Για το σκ ή αοριστα; εμενα δεν εχει ερθει τιποτα...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Moυ ηρθε μνμ σημερα και λεει οτι μου δινουν 100 λεπτα δωρο για wind/q σαν δωρο. Ηρθε και σε αλλους?

 

Μου έιχε έρθει και μένα πριν μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Για ενα μηνα. Σκεφτηκα μηπως εχει κατι να κανει με τη προσφορα που εβγαλε το what's up, σαν απαντηση δηλαδη.
Link to comment
Share on other sites

Καλά και εγώ στο F2G μου δεν έχω λάβει ποτέ διαφημιστικό παρά μόνο 2-3πλασιασμούς κάρτας και δωράκια(60mb,60' προς όλους) αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν στέλνουν. Έχω πολλούς γνωστούς με F2G που έχουν λάβει.

 

Να σου πω, αν είναι να στέλνουν συστηματικά δωράκια, δεν με χαλάει να στέλνουν και διαφημιστικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Και η γκαντεμιά συνεχίζεται....

Τρία νούμερα έχουμε στην οικογένεια όλα f2g ενεργοποιημένα εδώ και δύο χρόνια και δουλεύουν κανονικότατα, ποτέ μα ΠΟΤΕ δεν έχει έρθει κάποιο δωράκι ούτε κάνε κάποιος διπλασιασμός....

Link to comment
Share on other sites

Και η γκαντεμιά συνεχίζεται....

Τρία νούμερα έχουμε στην οικογένεια όλα f2g ενεργοποιημένα εδώ και δύο χρόνια και δουλεύουν κανονικότατα, ποτέ μα ΠΟΤΕ δεν έχει έρθει κάποιο δωράκι ούτε κάνε κάποιος διπλασιασμός....

Για κάνε να μην βάλεις μονάδες για κανα μήνα να δεις πως θ αρχίσουν να στέλνουν.:)

Link to comment
Share on other sites

Για κάνε να μην βάλεις μονάδες για κανα μήνα να δεις πως θ αρχίσουν να στέλνουν.:)

 

Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο αυτο. Εγω εχω πολυ μεγαλο υπολοιπο και ανανεωνω μια φορα τον χρονο. Εχω να παρω οποιοδηποτε μηνυμα προσφορας πανω απο 4-5 μηνες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για κάνε να μην βάλεις μονάδες για κανα μήνα να δεις πως θ αρχίσουν να στέλνουν.:)

 

Αν είναι να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω το τηλέφωνό μου για να μου δώσουν ως "δώρο" 33 κλήσεις των τριων λεπτών, τους τα χαρίζω φίλε, αλλά αν τους φύγω με φορητότητα σε καμμιά wow προσφορά των πράσινων ή των κόκκινων αυτοί θα κλαίνε και όχι εγώ και μάλιστα με μαύρο δάκρυ γιατί θα τους λείψουν τα (μίνιμουμ) 60 ευρουλάκια το μήνα που τουςσκάμε οικογενειακά.....

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω το τηλέφωνό μου για να μου δώσουν ως "δώρο" 33 κλήσεις των τριων λεπτών, τους τα χαρίζω φίλε, αλλά αν τους φύγω με φορητότητα σε καμμιά wow προσφορά των πράσινων ή των κόκκινων αυτοί θα κλαίνε και όχι εγώ και μάλιστα με μαύρο δάκρυ γιατί θα τους λείψουν τα (μίνιμουμ) 60 ευρουλάκια το μήνα που τουςσκάμε οικογενειακά.....

 

Προσφορά καλύτερη απ τους κοκκινοπράσινους δεν βλέπω....Μόνο καλό πακέτο για την ώρα είναι της Q με 1€/400' προς wind/Q (ανά 1') αλλά δεν έχει πολύ Ιντερνετ.

Οπότε σ έχουν σίγουρο. Μπορείς όμως να κάνεις μια μαιμού φορητότητα για να ζητήσεις περισσότερα σε λιγότερα λεφτά. Δεν χάνεις τπτ να δοκιμάσεις.

Ημουν ένα εξάμηνο στο freetalker και 5€ δώρο απ αυτούς καθε μήνα για 6μηνες και καθε μέρα είχα τρελλες προσφορές για να βάλω €. στο εξάμηνο που άρχισα να βάζω 10€ για 300' προς όλους...κόπηκαν όλα.

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά καλύτερη απ τους κοκκινοπράσινους δεν βλέπω....Μόνο καλό πακέτο για την ώρα είναι της Q με 1€/400' προς wind/Q (ανά 1') αλλά δεν έχει πολύ Ιντερνετ.

Οπότε σ έχουν σίγουρο. Μπορείς όμως να κάνεις μια μαιμού φορητότητα για να ζητήσεις περισσότερα σε λιγότερα λεφτά. Δεν χάνεις τπτ να δοκιμάσεις.

Ημουν ένα εξάμηνο στο freetalker και 5€ δώρο απ αυτούς καθε μήνα για 6μηνες και καθε μέρα είχα τρελλες προσφορές για να βάλω €. στο εξάμηνο που άρχισα να βάζω 10€ για 300' προς όλους...κόπηκαν όλα.

 

Καλό μου ακούγετε......

Link to comment
Share on other sites

Με πηραν τηλεφωνο στο f2g απο το εξης νουμερο: 2111829696 αλλα δεν το προλαβα. Ειναι καποιο τμημα διαχειρισης πελατων-προσφορων της wind ή σπαμ;:p
Link to comment
Share on other sites

Με πηραν τηλεφωνο στο f2g απο το εξης νουμερο: 2111829696 αλλα δεν το προλαβα. Ειναι καποιο τμημα διαχειρισης πελατων-προσφορων της wind ή σπαμ;:p

 

Νομίζω είναι το τηλέφωνο που ειδοποιούν τους νικητές από τους διαγωνσιμούς! :worry:

Αλλά δε ξέρω κι όλας αν είναι αποκλειστικά γι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...