Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυστυχως απο ΝΟΚΙΑ δεν το κατεχω.....αλλα αν αλλαξεις το apn που σου ειπε ο φιλος παραπανω δεν θα εχεις θεμα
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, όταν έχω κλειστό το κινητό και με παίρνουν τηλέφωνο δε μου έρχεται μετά μήνυμα για το ποιος με πήρε. Μάλλον το είχα απενεργοποιήσει κατά λάθος πιο παλιά με κάποιο μήνυμα. Ξέρει κανείς πώς το ενεργοποιώ ξανά?
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, όταν έχω κλειστό το κινητό και με παίρνουν τηλέφωνο δε μου έρχεται μετά μήνυμα για το ποιος με πήρε. Μάλλον το είχα απενεργοποιήσει κατά λάθος πιο παλιά με κάποιο μήνυμα. Ξέρει κανείς πώς το ενεργοποιώ ξανά?
ΝΑΙ ΣΤΟ 1265 ΓΙΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΧΑΜΕΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ειναι ετσι ,,,ειχα 5,08 ευρω βαζω 5 ευρω και μου παει 9,54 ευρω ετσι ειναι το σωστο η κανω λαθος ,θελω να βαζω ενα πακετο των 5 και μια καρτα των 5 δεν φτανη θελη και αλλη ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ειναι ετσι ,,,ειχα 5,08 ευρω βαζω 5 ευρω και μου παει 9,54 ευρω ετσι ειναι το σωστο η κανω λαθος ,θελω να βαζω ενα πακετο των 5 και μια καρτα των 5 δεν φτανη θελη και αλλη ευχαριστω

 

5/1,12 =4,46

4,46+ 5,08 = 9,54 . Σωστό είναι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, εχω υπολοιπο απο bonus {8,57 δωρεαν ευρω } που ληγουν σε λιγες ημερες, πως μπορω να τα χρησιμοποιησω για αγορα πακετου ωστε να μην χαθουν.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, εχω υπολοιπο απο bonus {8,57 δωρεαν ευρω } που ληγουν σε λιγες ημερες, πως μπορω να τα χρησιμοποιησω για αγορα πακετου ωστε να μην χαθουν.

 

Αν είναι από διπλασιασμό κάρτας τότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να στείλεις SMS και να πάρεις τηλέφωνα!

Link to comment
Share on other sites

Στο android εκλεινα το data και ήμουν οκ. Προσωρινά όμως ξαναχρησιμοποιώ το παλιό μου Ε51 και δεν ξέρω πως να το μπλοκάρω.

 

Δες τις ρυθμίσεις συνδεσιμότητας. Λογικά σε κάθε access point πρέπει να έχει επιλογή για άμεση χρήση του ή να σε ρωτάει. Βάλε το να σε ρωτάει, οπότε απλά δεν δίνεις την άδεια να χρησιμοποιηθεί. Απλά δεν θυμάμαι αν η συγκεκριμένη επιλογή είναι σε κάθε σημείο πρόσβασης ξεχωριστά ή υπάρχει μία για όλα συνολικά. Ψάξε λίγο τις ρυθμίσεις μέσα στη συνδεσιμότητα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

5/1,12 =4,46

4,46+ 5,08 = 9,54 . Σωστό είναι

δηλ αφερητε ο φορος αλλα δεν ειναι χαζό με καρτα των 5 να μην μπορω να αγορασω πακετο των 5
Link to comment
Share on other sites

δηλ αφερητε ο φορος αλλα δεν ειναι χαζό με καρτα των 5 να μην μπορω να αγορασω πακετο των 5

ουτε με 5€ καθαρο μπορεις,πρεπει να εχεις 5 και κατι, ουτε να γεμισεις με 1€ απο καταστημα ,δηλ.5+1=6€

αναγκαστικα καρτα των 10€ για να παρεις πακετο των 5€ :down:

οσο παει το χειροτερευει

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΣΤΟ 1265 ΓΙΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΧΑΜΕΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ

 

Ή ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265 ώστε να μην ενημερώνεται αυτός που σε καλεί ότι θα ειδοποιηθείς για την χαμένη κλήση!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ή ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265 ώστε να μην ενημερώνεται αυτός που σε καλεί ότι θα ειδοποιηθείς για την χαμένη κλήση!:cool:

 

Αυτό είχα στείλει παλιά και μου απενεργοποιήθηκε τελείως η ειδοποίηση! Κάποιο bug ίσως;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ξέρει κανείς τι παροχές έχω με wind one xl?όσο το έψαξα κατάφερα να καταλάβω πως έχω από το κινητό 600 λεπτά προς όλους,350 mb internet,1500 προς σταθερά αστικά/υπεραστικά και απεριόριστη επικοινωνία με το σταθερό μου!επιπλέον κατάλαβα πως τα 600 λεπτά είναι τα ίδια και στο κινητό και στο σταθερό σωστά κατάλαβα?τα υπόλοιπα mb που έχω πως τα μαθαίνω?σωστά κατάλαβα?

ευχαριστώ!

 

μήπως ξέρεις κάνεις?:(

Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρεις κάνεις?:(

 

Αυτό δεν είναι πρόγραμμα συμβολαίου? ΤΙ σχέση έχει με τα καρτοκινητά της Wind?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Η WIND με την ανακοίνωση που έβγαλε πριν λίγες μέρες μας ενημέρωνε οτι καταργεί τα περισσότερα πακέτα στις 9/10 και σήμερα στο πακέτο των 8,5€ που δίνει 600'+600sms+300mb +δώρο 100΄ προς όλους αναφέρει οτι το bonus πήρε παράταση μέχρι 15/10. Τελικά θα καταργηθεί το πακέτο 9/10 ή όχι;Μήπως η κατάργηση των πακέτων αφορά μόνο μέσω κλήσης στο 1265 και όχι μέσω myf2g; Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Η WIND με την ανακοίνωση που έβγαλε πριν λίγες μέρες μας ενημέρωνε οτι καταργεί τα περισσότερα πακέτα στις 9/10 και σήμερα στο πακέτο των 8,5€ που δίνει 600'+600sms+300mb +δώρο 100΄ προς όλους αναφέρει οτι το bonus πήρε παράταση μέχρι 15/10. Τελικά θα καταργηθεί το πακέτο 9/10 ή όχι;Μήπως η κατάργηση των πακέτων αφορά μόνο μέσω κλήσης στο 1265 και όχι μέσω myf2g;

 

Δεν γνωρίζω, αυτό που γνωρίζω όμως είναι πως σίγουρα αν φύγουν αυτά τα πακέτα θα έρθουν άλλα πιθανόν καλύτερα όπως μας έχει συνηθίσει η Wind τον τελευταίο καιρό

ck
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είχα στείλει παλιά και μου απενεργοποιήθηκε τελείως η ειδοποίηση! Κάποιο bug ίσως;

 

Πολύ πιθανό...:blink:

Δοκίμασέ το πάλι και αν έχει πρόβλημα απευθύνσου στην Εξυπηρέτηση Πελατών.;)

Link to comment
Share on other sites

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε με e-mail.Καινουργιο πακετο;.Δεν θα το'λεγα και καλο..

 

Δεν υπάρχει online !!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει online !!! :blink:

 

Το πακέτο με τα 8,5€ που έχει και προς σταθερά είναι.Δεν είναι καινούριο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο με τα 8,5€ που έχει και προς σταθερά είναι.Δεν είναι καινούριο.

 

και πάλι δεν μου το εμφανίζει με αυτά τα δεδομένα....:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...