Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως είδα στο τελευταίο έντυπο (ΝΕΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ) προσφορά Q με 1 ευρώ(παράταση δηλαδή), F2G με 5 ευρώ(παράταση - χωρίς να αναφέρει internet οπότε περιμένουμε για Τρίτη), Νέα WIND Καρτοκινητή με 10 ευρώ (παράταση)...

 

Περιμένουμε αυτές τις μέρες να δούμε σχετική προσφορά με internet...

Πάντως άλλαξαν και τα πακέτα adsm non-stop 2 ημέρες και 7 ημέρες!

 

Εγώ μυρίζω στα F2G με 5 ευρώ και πάνω εκτός από το χρόνο να δίνουν 100-150mb και μετά με κόστος κανά 5αρι αν θες να ενεργοποιείς άλλα 500-600mb!

 

PS: Οι νέοι κατάλογοι μένουν 40-50 μέρες οπότε βλέπω οι προσφορές με τα 1500΄και 1500 sms να ισχύουν. Με το internet δεν ξέρουμε τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως άλλαξαν και τα πακέτα adsm non-stop 2 ημέρες και 7 ημέρες!

 

 

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%A3%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%85-/Mobile-Broadband-(WIND-ADSM)/%CE%9F%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-/%CE%9F%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF.aspx

 

Δεν βλέπω να έχει αλλάξει κάτι. Τι εννοείς ακριβώς;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν βλέπω να έχει αλλάξει κάτι. Τι εννοείς ακριβώς;

 

Περίμενε πρώτα να αλλάξουν αυτό!

 

http://www.wind.com.gr/TopMenu/Καταστήματα/Φυλλάδιο-Προσφορών.aspx

 

Το καινούριο έχει απ΄έξω τις εκπτώσεις...

Link to comment
Share on other sites

δεν πήρε παράταση η προσφορά με τα 1500 λεπτά αφού το λέει ξεκάθαρα μιλάει για τη προσφορά των 2 ωρών προς όλα τα δίκτυα με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω η wind δεν έχει τετοια προσφορά, το παρατείνει η vodafone ως 31/3 έχει βγάλει ανακοίνωση από προχθές και φυσικά ακολούθησε και η cosmote εμάς δε μας αφορά αυτό ομως. Για το πακέτο του whats up δεν έχει βγει κάτι γιατί η voda δεν ανακοίνωσε παράταση για τους νέους και το δίνει πλέον με ανανέωση 20€ και πάνω αλλά προς ολη τη voda οπότε εδώ θα κριθούν ολα

Ε τότε θα ισχύει μόνο για μένα :D

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3490211#post3490211

Link to comment
Share on other sites

Σε πόσο καιρό θα κάνουν μου κάνουν άρση της φραγής εκεί στη Wind;

Στις 5 που το ζήτησα μου είπαν σε μισή ώρα.

Πέρασε μιάμιση, ξαναπήρα και τώρα μου λένε ως τις 11 το βράδυ.

ΓΤΠ...

Link to comment
Share on other sites

Σε πόσο καιρό θα κάνουν μου κάνουν άρση της φραγής εκεί στη Wind;

Στις 5 που το ζήτησα μου είπαν σε μισή ώρα.

Πέρασε μιάμιση, ξαναπήρα και τώρα μου λένε ως τις 11 το βράδυ.

ΓΤΠ...

 

Ναι, η φραγή στα καρτοκινητά είναι ένα θέμα!

 

Ας σου έλεγαν από την αρχή οτι πας για τις 23.00

Link to comment
Share on other sites

Ναι, η φραγή στα καρτοκινητά είναι ένα θέμα!

 

Ας σου έλεγαν από την αρχή οτι πας για τις 23.00

 

Άμα το ήξερα ότι θα είχα θέμα δεν θα είχα κάνει καθόλου φραγή αφότου μου το κλέψανε.

0,46€ υπόλοιπο είχα... ας το τρώγανε.

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε θα ισχύει μόνο για μένα :D

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3490211#post3490211

Τι ακριβώς εννοείς;; αφού στο μήνυμα που σου στείλαν λέει ότι η προσφορά συνεχίζετε ως 31/1/2011 που είναι η παράταση;; εσύ το ανέβασες κι ολας θέλω πολύ να δω 31/01 ή 31/1/2012 αλλά βλέπω 31/1/2011 και απογοητεύομαι...

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Άμα το ήξερα ότι θα είχα θέμα δεν θα είχα κάνει καθόλου φραγή αφότου μου το κλέψανε.

0,46€ υπόλοιπο είχα... ας το τρώγανε.

 

Μην το σκέφτεσαι έτσι τώρα που είναι δηλωμένα!

 

Είναι χεορότερο να βάλει αυτός που στο έκλεψε μονάδες και να κάνει κλήσεις σε άλλους αριθμούς παρά να σου φάει μόνο τα λεφτά που έχεις μέσα όπως παλιά!

 

Μπορεί να μπλέξεις γιατί το καρτοκινητό είναι στα στοιχεία σου και μετα άντε να βγάλεις άκρη πως δεν ήσουν εσύ που έκανες τις κλήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς εννοείς;; αφού στο μήνυμα που σου στείλαν λέει ότι η προσφορά συνεχίζετε ως 31/1/2011 που είναι η παράταση;; εσύ το ανέβασες κι ολας θέλω πολύ να δω 31/01 ή 31/1/2012 αλλά βλέπω 31/1/2011 και απογοητεύομαι...

Εννοεί το μήνυμα φαντάζομαι ότι αν ανανεώσεις μέχρι τέλη Γενάρη, θα έχεις 1500 μέχρι τέλος Φλεβάρη. Ή ίσχυε ούτως ή άλλως αυτό και δεν το ήξερα;

Link to comment
Share on other sites

Oταν λεει οτι η προσφορα ισχυει εως 31/01 ενοει οτι και εκεινη την ημερομηνια αν κανεις ανανεωση ισχυει η αναφερομενη προσφορα(1500 για 30 ημερες)
Link to comment
Share on other sites

Άμα το ήξερα ότι θα είχα θέμα δεν θα είχα κάνει καθόλου φραγή αφότου μου το κλέψανε.

0,46€ υπόλοιπο είχα... ας το τρώγανε.

 

κλεισε και ξαναανοιξε το κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ανανεώσεις την δευτέρα , θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 μηνύματα για τις επόμενες 31 ημέρες δηλαδή μέχρι 3 Μαρτίου .

Για ανανεώσεις από 1 Φεβρουαρίου και μετά δεν γνωρίζουμε ακόμα

 

βασιλη δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης σε καμια περιπτωση, αλλα εισαι βεβαιος γιαυτο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κλεισε και ξαναανοιξε το κινητο

 

Δεν χρειάστηκε να το κάνω αυτό.

Άρθηκε η φραγή κατά τις 8μιση περίπου.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

βασιλη δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης σε καμια περιπτωση, αλλα εισαι βεβαιος γιαυτο?

 

Το επιβεβαιώνω και εγώ. Εκανα ανανέωση και μου εστειλε μηνυμα οτι παρατείνεται το πακέτο

Link to comment
Share on other sites

βασιλη δεν τιθεται θεμα αμφισβητησης σε καμια περιπτωση, αλλα εισαι βεβαιος γιαυτο?

βασικά έκανα σήμερα αγορά πακέτου στην Q και μου λέει ότι έχω τα 1500+ 1500 μέχρι 1 Μαρτίου 2011 .

Φαντάζομαι το ίδιο ισχύει και στο F2G , Αν ανανεώσεις κερδίζεις τα 1500 τα οποία θα ισχύουν για 30 ημέρες.

Γιαυτό πιστεύω ότι όλοι πρέπει να ανανεώσουμε αύριο Ακόμα και αν ανανεώσαμε 15 ημέρες πριν .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως άλλαξαν και τα πακέτα adsm non-stop 2 ημέρες και 7 ημέρες!

.

 

Τι άλλαξε στα συγκεκριμένα?

Δεν είδα κάτι στο φυλλάδιο...

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παίδες γρήγορη απορία:

 

Έβαλα σήμερα στο F2G μου 5άρα κάρτα και μου έχει δώσει τα 1500 + 1500 προς καρτοκινητά Wind μέχρι πρώτη Μαρτίου. Με ΥΠ στο 1245 όμως μου λέει ότι έχω ακόμη 56 MB μέχρι 31/1/2011 (δηλαδή το παλιό μου υπόλοιπο μέχρι αύριο, από την προηγούμενη ενεργοποίηση της προσφοράς που έδωσε 500 MB).

 

Η ερώτηση: η προσφορά για τα 500 MB δεν πήρε παράταση μέσα στο Γενάρη μαζί με την ομιλία και τα SMS;

 

Γιατί αν είναι να μας κόψουν το Internet να πάμε Vodafone που φαρμακείο μεν, δίνει 200 MB με 7 € δε.

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Παίδες γρήγορη απορία:

 

Έβαλα σήμερα στο F2G μου 5άρα κάρτα και μου έχει δώσει τα 1500 + 1500 προς καρτοκινητά Wind μέχρι πρώτη Μαρτίου. Με ΥΠ στο 1245 όμως μου λέει ότι έχω ακόμη 56 MB μέχρι 31/1/2011 (δηλαδή το παλιό μου υπόλοιπο μέχρι αύριο, από την προηγούμενη ενεργοποίηση της προσφοράς που έδωσε 500 MB).

 

Η ερώτηση: η προσφορά για τα 500 MB δεν πήρε παράταση μέσα στο Γενάρη μαζί με την ομιλία και τα SMS;

 

Γιατί αν είναι να μας κόψουν το Internet να πάμε Vodafone που φαρμακείο μεν, δίνει 200 MB με 7 € δε.

 

δεν αναφερθηκε κατι για παραταση των mb οπως στην ομιλια και τα μηνυματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αν είναι να μας κόψουν το Internet να πάμε Vodafone που φαρμακείο μεν, δίνει 200 MB με 7 € δε.

 

Έχει και με 3€ για 60Mb... άσε και εγώ σε αναμμένα κάρβουνα είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα πάντως τώρα με την εξυπηρέτηση πελατών επειδή κάποιος φίλος έγραψε πιο πάνω για παράταση οτι του ειπαν και μου ειπαν οτι δεν έχουν καμια ενημέρωση μόνο ως 31/1 ξέρουν αν παραταθεί θα ενημερωθούν από Δευτέρα

 

καλά ότι νάναι ο άνθρωποι ξανά πήρα τηλέφωνο σήμερα και μου είπανε ότι δεν έχει πάρει παράταση. Πολύ ενημερωμένοι τι να πω από αύριο ίσως ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έχει και με 3€ για 60Mb... άσε και εγώ σε αναμμένα κάρβουνα είμαι.

 

αυτα δεν φτανουν ουτε για σπορια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ούτε τα 200 με 7 ευρώ μου φτάνουν , ούτε τα 60 με 3 ευρώ .

Γιαυτό προτιμώ WIND, παίρνω 1000ΜΒ με 15 ευρώ ( αν τυχόν μου μου τελιώσουν τα 1500 ή 500....)

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος που εχει γουιντ καρτοκινητη οταν βαζει πανω απο 15 ευρω και τηλεφωνει για να ακουσει το υπολοιπο του τα διπλασιαζει δηλδη γινονται 30 ευρω;στο 1269 δηλαδη τα διπλασιαζει.τον πρωτο μηνα εβαλα 20 και οταν ρωτουσα για το υπολοιπο μου ελεγε 38.αυτο το μηνα εβαλα 15 και με αλλα πουειχα μεσα μουλεει 21.πηαρα τηλ στη wind και μου ειπαν να περνω τηλ στο 1268 για να ακου το τα εξτρα λεπτα που δωρησαν
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...