Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορει να μου πει καποιος που εχει γουιντ καρτοκινητη οταν βαζει πανω απο 15 ευρω και τηλεφωνει για να ακουσει το υπολοιπο του τα διπλασιαζει δηλδη γινονται 30 ευρω;στο 1269 δηλαδη τα διπλασιαζει.τον πρωτο μηνα εβαλα 20 και οταν ρωτουσα για το υπολοιπο μου ελεγε 38.αυτο το μηνα εβαλα 15 και με αλλα πουειχα μεσα μουλεει 21.πηαρα τηλ στη wind και μου ειπαν να περνω τηλ στο 1268 για να ακου το τα εξτρα λεπτα που δωρησαν

 

μηπως ειχες προσφορα διπλασιασμου για τον πρωτο μηνα?εξτρα απο την προσφορα της wind καρτοκινητης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειχες προσφορα διπλασιασμου για τον πρωτο μηνα?εξτρα απο την προσφορα της wind καρτοκινητης
j

 

 

δεν ξερω.με ειχε βολεψει παντως για εβαλα και ενα γκιγκα ιντερνετ με 15 ευρω.υπαρχει κανενα αλλο πακετο ιντερνετ για ενα μηνα με λιγοτερα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

θέλω να ρωτήσω..έχετε παρατηρήσει και εσείς ότι το interent της Wind, τις τελευταίες 2-3 μέρες, έχει γίνει πολύ αργό και με διακοπές? ενώ έχω 3/4 γραμμές HSPA σήμα αργεί πολύ να φορτώσει τις σελίδες, κάνει συνεχώς διακοπές και κάποιες φορές δεν ολοκληρώνει τη διαδικασία. Όσον αφορά το downloading έχει γίνει πολύ πολύ αργό. Τι να συμβαίνει άραγε?

PS: Προφανώς δεν αναφέρομαι μόνο στις "ώρες αιχμής", το δοκίμασα και αρκετά αργά και νωρίς το πρωί και γενικά όλη τη μέρα δείχνει να "σέρνεται".

"Everything should be as simple as it is, but not simpler." Albert Einstein
Link to comment
Share on other sites

Ούτε τα 200 με 7 ευρώ μου φτάνουν , ούτε τα 60 με 3 ευρώ .

Γιαυτό προτιμώ WIND, παίρνω 1000ΜΒ με 10 ευρώ ( αν τυχόν μου μου τελιώσουν τα 1500 ή 500....)

 

υπαρχει τετοιο πακετο?αν ναι τι και που στελνουμε?

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΕΊΛΕ 1GB στο 19595 αλλά στοιχίζει 15 ευρώ .Συγνώμη για το λάθος.
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΕΊΛΕ 1GB στο 19595 αλλά στοιχίζει 15 ευρώ .Συγνώμη για το λάθος.

 

για τοσο ειχα υποψιν φιλε μου.δεν πειραζει βρε εσυ νυχτα ειναι ολα συγχωρουνται.15 ειναι λιγο τσιμπημενα.....ας ελπιζουμε σε καμια προσφορα.σε ευχαριστω παντως για την απαντηση δεν ηξερα τι στελνουμε για ενεργοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και η περιπτωση να κανουν ανακοινωση αρχες Μαρτιου, αφου οσοι ανανεωσαν χθες, θα εχουν και ολο το Φεβρουαριο απεριοριστα
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,θελω να βαλω ιντερνετ στο καρτοκινητο μου πχ 300Mb συμφερει και ποσο στοιχιζει περιπου μια τετοια επιλογη?

συγνωμη,ας το μεταφερει καποιος στο αντιστοιχο θεμα.

Edited by a_tsa
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση,θελω να βαλω ιντερνετ στο καρτοκινητο μου πχ 300Mb συμφερει και ποσο στοιχιζει περιπου μια τετοια επιλογη?

συγνωμη,ας το μεταφερει καποιος στο αντιστοιχο θεμα.

 

Επιλογη για 300 mb δεν υπαρχει.δυστυχως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα με προνόμια ίντερνετ στην αγαπημένη μας wind,ώρα για φορητοτητα σε άλλη εταιρία....! Ειδικά αν μάλιστα αφαιρέσει στο f2g2 την χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Τουλάχιστον να παμε με τους πολλούς στο what's up για να μπορούμε πιο ελεύθερα να επικοινωνούμε με αρκετό κοσμο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Με ενεργοποιημενη την προσφορα του 1237 αν βαλω αυριο 20ευρώ θα χω αλλα 20 μπονους για εναν μηνα? Επισης αυτο το μπονους ξερετε αν μπορω να το χρησιμοποιήσω σε πακέτο για ιντερνετ?
WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα με προνόμια ίντερνετ στην αγαπημένη μας wind,ώρα για φορητοτητα σε άλλη εταιρία....! Ειδικά αν μάλιστα αφαιρέσει στο f2g2 την χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Τουλάχιστον να παμε με τους πολλούς στο what's up για να μπορούμε πιο ελεύθερα να επικοινωνούμε με αρκετό κοσμο...

 

και σημερα δε ληγει η προσφορα της κοσμοτε; Μονο της βονταφον ισχυει μεχρι 30 ιουνιου (με ενεργοποιηση εως 2/2)

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα με προνόμια ίντερνετ στην αγαπημένη μας wind,ώρα για φορητοτητα σε άλλη εταιρία....! Ειδικά αν μάλιστα αφαιρέσει στο f2g2 την χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Τουλάχιστον να παμε με τους πολλούς στο what's up για να μπορούμε πιο ελεύθερα να επικοινωνούμε με αρκετό κοσμο...

 

Φρούδες ελπίδες το βλέπω...

 

Καβάτζωσα σήμερα 2 καρτούλες της Q με τη προσφορά 1eur/100ΜΒ

και σε περίπτωση που η wind δε κάνει καμίια κίνηση μέσα στο 2011 ανάλογη του 2010 τότε και τις 4(!)F2G2 θα τις παροπλίσω.. :blink::!:

 

Δεκάρα δε τους χαρίζω με το σκεπτικό .... και άν το παρατείνουν....

Αν και όποτε το αποφασίσουν θα ενημερωθούμε (Διαφημίσεις/Promo) όλοι, παλιοί και νέοι...

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα με προνόμια ίντερνετ στην αγαπημένη μας wind,ώρα για φορητοτητα σε άλλη εταιρία....! Ειδικά αν μάλιστα αφαιρέσει στο f2g2 την χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Τουλάχιστον να παμε με τους πολλούς στο what's up για να μπορούμε πιο ελεύθερα να επικοινωνούμε με αρκετό κοσμο...

 

μόνο στην βοντα σε συμφέρει να πασ διότι δίνει 1500 λεπτά και μυνήματα που καμία άλλη εταιρεία δεν δίνει μέχρι στιγμής. Εξάλλου όσοι είναι στο whats up δεν επικοινωνούν σωστά διότι το δίκτυο της κοσμοτε υπέρφορτώνεται και δεν μπορείς να βγάλεις γραμμή και ούτε να στείλεις μύνημα οπότε καλύτερα να πασ στην βοντα να επικοινωνείς χωρίς τέτοια προβλήματα. Επίσης στην βοντα υπάρχει και το πακέτο με 7€ που δίνει 200μβ καθώς και το ίντερνετ όλη μέρα μόνο η βοντα σε συμφέρει αν θέλεις να έχεις ίντερνετ φθηνό και το cu με την προσφορά με 100μβ ίντερνετ ή 100Sms . Οπότε είναι η καλύτερη μέχρι στιγμής. Όσο για την αλλαγή στον ελάχιστο χρόνο χρέωσης στην γουίντ δεν νομίζω να επηρεάσει το πακέτο που είναι δέσμευσης τιμής διότι δεν είχε πότε ελάχιστο χρόνο χρέωσης άρα μην ανχωνεσαι. Η προσφορά τις γουίντ με τα 500μβ ίντερνετ τέλος αύριο κρίμα :-(, ώρα να βάλουμε cu για να μιλάμε απεριόριστα και να σερφαρουμε δωρεάν ή να στέλνουμε Sms δωρεάν . Πάντως εγώ που πήρα να ρωτήσω στο 13846 μου είπανε ότι δεν έχουνε ενημερωθεί και ότι ίσως τους ενημερώσουνε για καινούργια προσφορά στην γουίντ μέχρι το βράδυ μπορεί αύριο να ξέρουνε αν και πιστεύω ότι θα αργήσουνε να βγάλουνε προσφορά

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Με ενεργοποιημενη την προσφορα του 1237 αν βαλω αυριο 20ευρώ θα χω αλλα 20 μπονους για εναν μηνα? Το μπονους αυτο ξερετε αν μπορω να το χρησιμοποιήσω σε πακέτο για ιντερνετ?

 

Eπισης, η εξαργυρωση απο το win club μετραται σαν ανανεωση χρονου ομιλιας; :p

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Με ενεργοποιημενη την προσφορα του 1237 αν βαλω αυριο 20ευρώ θα χω αλλα 20 μπονους για εναν μηνα? Επισης αυτο το μπονους ξερετε αν μπορω να το χρησιμοποιήσω σε πακέτο για ιντερνετ?

η πρωτη καρτα καθε μηνα διπλασιαζεται. με το μπονους δεν αγοραζεις πακετο ιντερνετ

Eπισης, η εξαργυρωση απο το win club μετραται σαν ανανεωση χρονου ομιλιας; :p

 

οχι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο φυλλάδιο (ήταν ένθετο στις κυριακάτικες εφημερίδες) για τις εκπτώσεις της wind, στις σελίδες 14-15 διαφημίζει "12% επιπλέον χρόνος με άνω των 20€ από κατάστημα", για τη Νέα καρτοκινητή τον διπλασιασμό για 15 μέρες για πάνω από 10€, και "ΔΩΡΕΑΝ με όλη τη f2g παρέα σου με ανανέωση 5€" και για Q "ΔΩΡΕΑΝ με όλη την wind & Q με 1€/μήνα".

Άρα όλα αυτά ισχύουν τουλάχιστον ως 28/2.

Link to comment
Share on other sites

ανανεωσα και καπακι μου ηρθαν 3 σμς..

ο χρονος ομιλιας διπλασιαστηκε στο ενα

στο 20 μου εγραφαν πως εχω 1500+1500

και στο 3ο πως εχω διπλασιο χρονο ομιλιας που ισχυειθ για εναν μηνα...αυτο το τελευταιο σε τι αναφερεται??στον διπλασιασμο του ποσου ή στα 1500?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εαν βαλω σημερα καρτα, θα εχω δωρεαν κλησεις προς f2g και για τον Φεβρουαριο ???

 

 

 

απ οσο ξερω μαλλον οχι αλλα διαβασα ενα ποστ παραπανω κ ηθελα να το ξεκαθαρισω.....

Link to comment
Share on other sites

Στο f2go της δικιάς μου τις ήρθε μήνυμα ότι με την πρώτη κάρτα που θα ανανεώνει κάθε μήνα ως το καλοκαίρι θα έχει διπλασιασμό. Αν ανανεώσει αύριο για να πάρει τον διπλασιασμό θα έχει και την προσφορά με τα 1500 λεπτά και μηνύματα ή αυτό ισχύει μόνο για σήμερα.....; :confused:
Link to comment
Share on other sites

μονο για σημερα! καλυτερα να ανανεωσεις σημερα γιατι το πακετο με τα 1200 λεπτα και μνμ κανει 7 ευρω αρα ετσι χανεις 2 €

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά πήρε παράταση ως της 7 Φεβρουαρίου. Οπότε και αύριο αν ανανεώσετε θα ισχύει. Πήρα για καλό και για κακό στο 1260 και μου το είπαν μόλις τώρα. :) Αργούν λίγο αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...