Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wow ναι, το ειχαμε ξεχασει..το γεγονος οτι απο μονο του δεν κανει τιποτα ,αλλα χρειαζεται και ενα access point να το υπενθυμισουμε.Θα ειναι για κλωτσιες αν δεν συμπεριλαβουν καποια ΜΒ

 

Sent from my HD2

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αυτη την προσφορα, θα κανεις αλλο ενα χρονο να βαλεις καρτα. ετσι χρειαζεται
χτες μου ηρθε αλλο σμς,πως με καθε ανανεωση απο 5 ευρω, κερδιζω 1500+1500..κατι τετοιο.

τελικα ποια προσφορα ισχυει??και οι 2?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

χτες μου ηρθε αλλο σμς,πως με καθε ανανεωση απο 5 ευρω, κερδιζω 1500+1500..κατι τετοιο.

τελικα ποια προσφορα ισχυει??και οι 2?

 

Και οι δυο προσφορες ισχυουν.αυτη με το 5ευρω ειναι για ολους.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wow ναι, το ειχαμε ξεχασει..το γεγονος οτι απο μονο του δεν κανει τιποτα ,αλλα χρειαζεται και ενα access point να το υπενθυμισουμε.Θα ειναι για κλωτσιες αν δεν συμπεριλαβουν καποια ΜΒ

 

Κοίτα, εγώ το σκέφτομαι να πάω CU αν δεν δώσει κάτι... Με 7€ μού δίνει και 1500'+1500sms+30Mb. Και επιπλέον, εάν θέλω μόνο Internet δίνω 3€ και έχω 60Mb...

Το ίδιο (σχεδόν) κάνει και το frog (και μάλιστα με απεριόριστες ανανεώσεις για το internet μέσα στον μήνα, ενώ το cu δεν λέει κάτι τέτοιο). Είμαστε μια ελεύθερη αγορά. Επιλογές υπάρχουν.

 

Κι εγώ περιμένω, μπας και αλλάξουν κάτι.

Link to comment
Share on other sites

http://img97.imageshack.us/img97/9485/00001998pinakesbpggrb09.th.jpg

 

 

Οι τιμές είναι με το παλιό ΦΠΑ 19%

 

Δεν ισχυει αυτο. Αφου για το F2g2 η κλησ ειναι 0.011 προς ολους και 12 λεπτα το μυνημα.

 

Και οι δυο προσφορες ισχυουν.αυτη με το 5ευρω ειναι για ολους.

 

Τι εννοεις? 1500+1500 προς ολους?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις? 1500+1500 προς ολους?

 

με καθε ανανεωση μεχρι 31/12 απο 5 ευρω παιρνεις 1500 λεπτα και μηνυματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με καθε ανανεωση μεχρι 31/12 απο 5 ευρω παιρνεις 1500 λεπτα και μηνυματα

 

Ναι αλλα προς ολους, ή τα γνωστα προς F2G μονο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

με καθε ανανεωση μεχρι 31/12 απο 5 ευρω παιρνεις 1500 λεπτα και μηνυματα

 

31/12 του 2011?

γιατι μεσα στην σελιδα της wind ελεγε εως 31-12-2010.

και υπολόγισα αυτο ηταν απλα ενας μηνας επιπλεον μπονους!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν ακουστηκε κατι για ολο το 2011 οποτε στην παλια προσφορα του 2010 αναφερεται.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ακουστηκε κατι για ολο το 2011 οποτε στην παλια προσφορα του 2010 αναφερεται.

 

ακριβως αυτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει τελικα βρε παιδια...ποτε εχουν σκοπο να μας ενημερωσουν τι θα κανουν μ'αυτο το internet?
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακόμα εκείνη η προθεσμία για την ταυτοποίηση μέχρι τις 31/1/2011;

Δηλαδή μετά την 1η Φεβρουαρίου όποιος έχει αταυτοποίητο κινητό, πάει, το χάνει οριστικά;

Ρωτάω μήπως και γίνει κανένα θαύμα και ξαναδουλέψει το wind sharing... :(

 

μάλλον ναι πάντως η βοντα το άλλαξε αυτό και θα καταργήσει τους αδηλωτους αριθμούς στις 20/2/2011.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχυει αυτο. Αφου για το F2g2 η κλησ ειναι 0.011 προς ολους και 12 λεπτα το μυνημα.

Είναι ο τελευταίος επίσημος πινάκας των F2G πακέτων, πριν αποσυρθεί από το Site της Wind, σε αυτό πρέπει να προσθέσεις τη διαφορά του ΦΠΑ και το ότι τα μηνύματα έχουν αυξηθεί στα € 0,12, so simple :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου κλέψανε ενα φ2γ2... Αν βγάλω νέα σιμ θα είμαι πάλι φ2γ2 ή να κάνω κατευθείαν φορητότητα να γλιτωσω κ τα 18€? Τον αριθμο της σιμ μαλλον τον εχω απο την δηλωση της ταυτοποίησης.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου κλέψανε ενα φ2γ2... Αν βγάλω νέα σιμ θα είμαι πάλι φ2γ2 ή να κάνω κατευθείαν φορητότητα να γλιτωσω κ τα 18€? Τον αριθμο της σιμ μαλλον τον εχω απο την δηλωση της ταυτοποίησης.

Η αλλαγή SIM δεν επηρεάζει το οικονομικό σου πακέτο, προχώρα άνετα στην αλλαγή της κάρτας, είναι κρίμα να χάσεις ένα τέτοιο πακέτο ;)

Link to comment
Share on other sites

την πρωτη φορα που εβαλα 20 ευρω στο καρτκινητο μου τα διπλασιασε δηλδη γυρω στα 38 ευρω οταν επερνα τηλεφωνο.σημερα που εβαλα 15 ευρω δεν μου τα διπλασιασε γιατι;εχω wind καρτοκινητη
Link to comment
Share on other sites

Είναι ο τελευταίος επίσημος πινάκας των F2G πακέτων, πριν αποσυρθεί από το Site της Wind, σε αυτό πρέπει να προσθέσεις τη διαφορά του ΦΠΑ και το ότι τα μηνύματα έχουν αυξηθεί στα € 0,12, so simple :)

 

Μα αφου αμα στο 0.017 προσθεσεις τον αυξημενο ΦΠΑ τοτε παει ακομα περισοτερο ενω η τιμη ειναι 0.011. Οποτε πως το λες σωστο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου κλέψανε ενα φ2γ2... Αν βγάλω νέα σιμ θα είμαι πάλι φ2γ2 ή να κάνω κατευθείαν φορητότητα να γλιτωσω κ τα 18€? Τον αριθμο της σιμ μαλλον τον εχω απο την δηλωση της ταυτοποίησης.

 

εμενα με κλεψανε 2 φορες. θα πληρωσεις 17 ευρω για την καινουρια σιμ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

την πρωτη φορα που εβαλα 20 ευρω στο καρτκινητο μου τα διπλασιασε δηλδη γυρω στα 38 ευρω οταν επερνα τηλεφωνο.σημερα που εβαλα 15 ευρω δεν μου τα διπλασιασε γιατι;εχω wind καρτοκινητη

 

ο διπλασιασμος ισχυει για τις 2 πρωτες ανανεωσεις του μηνα. μηπως αυτη των 15 ευρω ηταν η τριτη για τον μηνα ιανουαριο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω το κινητό τις δικιάς μου από wind καρτοκινητή σε f2go. Πως το κάνω αυτό και πόσο κοστίζει;

 

Μόλις το άλλαξα στο 1342 και δεν κόστισε τίποτα. :-)

Όταν έγινε η αλλαγή όμως μου είπε ότι το πακέτο είναι το f2go4

Πως γίνετε αυτό ρε παιδιά? Από μόνο του αποφασίζει σε πιο πρόγραμμα θα με βάλει;

Σε πιο νούμερο καλώ για να το αλλάξω σε f2go2. Αυτό δεν είναι με τις πιο φτηνές χρεώσεις;

Edited by Fotis55
Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται να το αλλαξεις εχει ληξει η εγγυηση χαμηλης τιμης... μεταφερεσαι παντα αυτοματα στο 4 που ειναι το κανονικο f2g..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται να το αλλαξεις εχει ληξει η εγγυηση χαμηλης τιμης... μεταφερεσαι παντα αυτοματα στο 4 που ειναι το κανονικο f2g..

 

Ωχ, κατάλαβα...! τέρμα η φτήνια :mad:

Και γιατί δεν το λένε πια f2go σκέτο αλλά f2go4 και μας μπερδεύουν;

Για να δούμε αν θα κάνουν κάτι καλό για φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, κατάλαβα...! τέρμα η φτήνια :mad:

Και γιατί δεν το λένε πια f2go σκέτο αλλά f2go4 και μας μπερδεύουν;

Για να δούμε αν θα κάνουν κάτι καλό για φέτος.

 

το f2go4 ειναι ουσιαστικα το απλο f2g

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...