Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν δεν κάνω ανανέωση σε έναν αριθμό F2G στους πόσους μήνες μου παίρνουν τα λεφτά από την κάρτα? Και στους πόσους μήνες κλίνει ο αριθμός? Ενδιάμεσα στους μήνες μέχρι να καταργήσουν τον αριθμό κάνουν και φραγή?

Σας ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στους δύο μήνες μηδενίζει το υπόλοιπο πλέον και στο τετράμηνο υποτίθεται ότι μπαίνει φραγή εισερχομένων που όπως λένε πολλοί δεν τους μπήκε ποτέ φραγή έως ότου διαγραφή ο αριθμός που είναι στους 13 μήνες και κάποιες μέρες από τελευταία ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

Στους δύο μήνες μηδενίζει το υπόλοιπο πλέον και στο τετράμηνο υποτίθεται ότι μπαίνει φραγή εισερχομένων που όπως λένε πολλοί δεν τους μπήκε ποτέ φραγή έως ότου διαγραφή ο αριθμός που είναι στους 13 μήνες και κάποιες μέρες από τελευταία ανανέωση

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Στους διαγωνισμούς flames εχω κερδισει και παρέλαβα μέσω κούριερ μια καρτα netflix αξιας 25 ευρω

Όταν κέρδισες σε πήραν τηλέφωνο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παιδιά μου θυμίζετε, κάθε πότε κρατάει 10€ για τα 300' προς όλους; κάθε 4μηνο; ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκίνητο που δίνουν έχει λογότυπο πάνω της wind; Ξέρει κανείς;

 

 

οχι ρε δε νομίζω... πως σου ήρθε?

Τι θα γινόταν αν το έδινε δώρο εταιρία με χαρτιά υγείας

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει παλαιότερα πολλά με λογότυπο Vodafone επάνω. Τότε που έστελναν SMS του στυλ ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΚΟΜΑ 12 SMART. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ αλλά δεν είχα κερδίσει ποτέ. :D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες το εξής: EXEIΣ ΔΩPO 2GB AΠO TO FLAMES2GO! EΞAPΓYPΩΣE TA FLAMES ΣOY ΣHMEPA ΣTOYΣ ΔIAΓΩNIΣMOYΣ TOY FLAMES2GO EΔΩ https://tinyurl.com/y84uxktc KAI AYPIO ΘA EXEIΣ 2GB ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN ΓIA ΞEΓNOIAΣTO ΣEPΦAPIΣMA!

Ξόδεψα 5-6 flames σε έναν διαγωνισμό και σήμερα το πρωί μου ήρθε αυτό ΔΩPO AΠO TO F2G! MOΛIΣ AΠOKTHΣEΣ 2GB ME ΔIAPKEIA 7 HMEPEΣ! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO http://WWW.F2G.GR, H ΣTO MYF2G APP H TO 1269.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το επιβεβαιώνω κι εγώ. Χθες έδωσα κάποια flame και σήμερα πήρα τα 2 gb

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει κερδισει κανενας απο εδω με τα flames τίποτα ?? η μας κοροιδευουν ?

 

Ετσι ενημερωτικα ρωταω

 

Ανακοινώνονται ονόματα νικητών σε κάθε διαγωνισμό flames αλλά θα ήθελα κι εγώ να μάθω αν υπάρχει κανείς από εδώ που έχει κερδίσει.

 

Η κόρη μιας συναδέλφου στο γραφείο κέρδισε ένα αυτοκίνητο!!! (FIAT 500 Lounge) Την πήραν τηλέφωνο, της έστειλαν μήνυμα και δεν το πίστευε, νόμιζε ότι της έκαναν πλάκα. Τωρα μιλαγα με την μανα της και λεει σύντομα θα το παραλάβει!!! Είναι όλα έτοιμα αλλά μένει να γίνει η επίσημη παράδοση φωτογραφίες κλπ, και μου λέει δεν έχει λογότυπο το αυτοκίνητο, είναι καθαρό

 

Είχαμε και κέρασμα στο γραφείο!

Edited by NovaLacertae
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει ότι κόβονται.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και σε παλαιότερες ανακοινώσεις υπήρχαν τέτοιες ημερομηνίες και κανονικά συνέχιζε μετά η προσφορά του log and Win.

Το ότι συνεχίζεται μέχρι την 31η Μαΐου Η απόδοση των δώρων log and win δεν σημαίνει ότι μετά την 31η παύει.

Έτσι τουλάχιστον το καταλαβαίνω εγώ.

Βέβαια, μένει να το δούμε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και σε παλαιότερες ανακοινώσεις υπήρχαν τέτοιες ημερομηνίες και κανονικά συνέχιζε μετά η προσφορά του log and Win.

Το ότι συνεχίζεται μέχρι την 31η Μαΐου Η απόδοση των δώρων log and win δεν σημαίνει ότι μετά την 31η παύει.

Έτσι τουλάχιστον το καταλαβαίνω εγώ.

Βέβαια, μένει να το δούμε.

 

Θα έπρεπε να υπάρχει ανακοίνωση για παράταση ΣΗΜΕΡΑ. Μπορεί, βέβαια, να γίνει από βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

ένα δίκιο το έχει ο φίλος

 

απλά δε θα το κόψουν γιατί ειναι πραγματικά καλό.

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχω καταλάβει για τις προσφορές ή και τα πακέτα των καρτοκινητών κάθε εταιρίας, είναι ότι ανά τακτά διαστήματα ανακοινώνουν την συνέχιση (ή τροποποίηση) των προσφορών & υπηρεσιών τους. Έτσι κάποιος που δεν μπορεί ή δεν θέλει να τα παρακολουθεί συνήθως στρέφεται σε καρτοσυμβόλαιο ή συμβόλαιο.;):X
Link to comment
Share on other sites

Εχει κερδισει κανενας απο εδω με τα flames τίποτα ?? η μας κοροιδευουν ?

 

Ετσι ενημερωτικα ρωταω

 

Κι εγω την ειχα αυτη την απορια - καχυποψια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...