Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για ποιο λόγο κρατάς την παλιά εφαρμογή;

 

Είχα εγκαταστήσει την καινούργια στο νέο μου κινητό αλλά δεν μπορούσα να προσθέσω νέο λογαριασμό με το κινητό της γυναίκας μου. Δεν το πρόσθετε, πατώντας το + στο εικονίδιο των λογαριασμών, είχα μόνο τον δικό μου. Από την στιγμή που εγώ διαχειριζομουν τις ανανεώσεις και των δύο μας, δεν με βόλευε. Έτσι την απεγκατεστησα και έβαλα την παλιά και μάντεψε.... δουλεύουν και οι δύο λογαριασμοί μας.

Έτσι λοιπόν παραμένω στην παλιά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οχι και στα 2. Στην ιδια εφαρμογή ομως μπορείς να βάλεις πανω απο εναν λογαριασμό (διαφορετικα username/email).

 

Δουλεύει στην καινούργια εφαρμογή; Γιατί εγώ δεν μπορούσα να το κάνω. Μιλάω για καθαρή εγκατάσταση της εφαρμογής και όχι αναβάθμιση από παλιότερη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

LOVE ΣΤΟ 1285

 

Σωραίος! Δουλεύει και στο Κιου!

 

H AΓAΠH ΘEΛEI ΔYO.. MOΛIΣ AΠEKTHΣEΣ 2GB ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN ΓIA 7 HMEPEΣ! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO MYQ APP. HAPPY VALENTINE'S DAY!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

Ξέχασα να το γράψω οτι είναι και για q.

Επίσης μου είπαν οτι θέλουν να μας σύρουν εκεί γιατί έχουν 1 συν 1 δώρο σε κάποιες συσκευές και αξεσουάρ..

Σωραίος! Δουλεύει και στο Κιου!

 

H AΓAΠH ΘEΛEI ΔYO.. MOΛIΣ AΠEKTHΣEΣ 2GB ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN ΓIA 7 HMEPEΣ! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO MYQ APP. HAPPY VALENTINE'S DAY!

Link to comment
Share on other sites

20/1,12 =17,93 online.

Από περίπτερο ή κατάστημα

17,93-0,30 =17,63

Link to comment
Share on other sites

δείτε εδώ https://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/ αλλά να μην μπορείς να το ενεργοποιήσεις το log and win με την παλιά εφαρμογή; καλά δεν το περίμενα να το αφαιρέσουν και να χρειάζεται να μπω από υπολογιστή για να ενεργοποιησω το log and win ενώ μπορούσα με την παλιά εφαρμογή του free to go ! :-p Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

δείτε εδώ https://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/ αλλά να μην μπορείς να το ενεργοποιήσεις το log and win με την παλιά εφαρμογή; καλά δεν το περίμενα να το αφαιρέσουν και να χρειάζεται να μπω από υπολογιστή για να ενεργοποιησω το log and win ενώ μπορούσα με την παλιά εφαρμογή του free to go ! :-p

 

Φυσικό δεν είναι;Αφού είναι αλλαγή τμήματος της εφαρμογής η επιλογή για την προσφορά πως θα γίνει αν δεν έχεις την τελευταία έκδοση;Το giga button το έχεις στην παλιά εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο να μη βάλει κάποιος τη νέα εφαρμογή.

Κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλύτερη και πιο χρηστική σε σχέση με την παλιά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φυσικό δεν είναι;Αφού είναι αλλαγή τμήματος της εφαρμογής η επιλογή για την προσφορά πως θα γίνει αν δεν έχεις την τελευταία έκδοση;Το giga button το έχεις στην παλιά εφαρμογή;

 

η νέα εφαρμογή έχει το log and win ? η θα πρέπει μέσω υπολογιστή να τα ενεργοποιώ? .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και τα έχει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω f2g και κάθε φορά που κάνω ανανέωση σε κατάστημα 10ευρώ και άνω έχω προσφορά λεπτά ομιλίας. Αυτά τα λεπτά τα παίρνω και με ανανεώση από το ιντερνετ από το wind.gr; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Έχω f2g και κάθε φορά που κάνω ανανέωση σε κατάστημα 10ευρώ και άνω έχω προσφορά λεπτά ομιλίας. Αυτά τα λεπτά τα παίρνω και με ανανεώση από το ιντερνετ από το wind.gr; Ευχαριστώ

Aν εννοείς την παλιά προσφορά που αποδίδει 300 λεπτά προς όλους με ανανέωση 10 + ευρώ, ναι.

Ισχύει και με ανανέωση μέσω ίντερνετ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω f2g και κάθε φορά που κάνω ανανέωση σε κατάστημα 10ευρώ και άνω έχω προσφορά λεπτά ομιλίας. Αυτά τα λεπτά τα παίρνω και με ανανεώση από το ιντερνετ από το wind.gr; Ευχαριστώ

 

Ναι,στο νουμερο του πατερα μου παιρνει κανονικα τα 300' προς ολους.Εχεις δικαιωμα να παρεις τα 300' 2 φορες τον μηνα με 10€ και ανω ανανεωση.Εγω το γυρισα σε 500 mb,λογω της χρεωσης 6€ καθε εξαμηνο.Μεσα απο την εφαρμογη γινεται απο free 2 talk σε free 2 surf.

Τα mb δεν εχουν καποια χρεωση,ειναι δωρεαν οπως ηταν τα 300' προς ολους.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι,στο νουμερο του πατερα μου παιρνει κανονικα τα 300' προς ολους.Εχεις δικαιωμα να παρεις τα 300' 2 φορες τον μηνα με 10€ και ανω ανανεωση.Εγω το γυρισα σε 500 mb,λογω της χρεωσης 6€ καθε εξαμηνο.Μεσα απο την εφαρμογη γινεται απο free 2 talk σε free 2 surf.

Τα mb δεν εχουν καποια χρεωση,ειναι δωρεαν οπως ηταν τα 300' προς ολους.

 

6 ευρώ είναι ακόμη;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι,στο νουμερο του πατερα μου παιρνει κανονικα τα 300' προς ολους.Εχεις δικαιωμα να παρεις τα 300' 2 φορες τον μηνα με 10€ και ανω ανανεωση.Εγω το γυρισα σε 500 mb,λογω της χρεωσης 6€ καθε εξαμηνο.Μεσα απο την εφαρμογη γινεται απο free 2 talk σε free 2 surf.

Τα mb δεν εχουν καποια χρεωση,ειναι δωρεαν οπως ηταν τα 300' προς ολους.

 

Και πόσα πληρώνει ο πατέρας σου κάθε μήνα για να μπορει να μιλάει με αυτό το κινητό ;

Link to comment
Share on other sites

Και πόσα πληρώνει ο πατέρας σου κάθε μήνα για να μπορει να μιλάει με αυτό το κινητό ;

 

Με αυτο το bonus εβαζε 10€ καρτα,ειχε τα 300',και προσθεταμε με 6€ ακομα τα 300' προς ολους και 200' προς Wind/Q.Ενα more πακετο για mb και τελος.Τοτε ειχε και τι 1GB με ανανεωση σε καταστημα και online.Απο τοτε που εγινε η χρεωση,το εκανα free 2 surf,και βαζει οσα περισσοτερα λεπτα μπορει.Ανα μηνα βγαζει 400' προς ολους.Αναλογως εχω δει να πιανεικαι τα 600'.

Το νουμερο πλεον το εχει σαν 2ο και απλα το κραταει.Εχει φοιτητικο cu.

Με τις τωρινες συνθηκες θα ηθελε 15€ τον μηνα για να καλυψει την μηνιαια του χρηση.Στα δεδομενα πλεον καταναλωνει 1,5GB περιπου.

Γενικη χρηση που βλεπω,επειδη εγω κανω ελεγχο στα υπολοιπα η καταναλωση ειναι 600' προς ολους και 1,5GB.Αν και εχει φτασει ακομα και τα 1000' προς ολους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

6 ευρώ είναι ακόμη;

 

Ναι 6€ τα εξαμηνα.Α εξαμηνο ειναι Ιανουαριος-Ιουνιος και β εξαμηνο ειναι Ιουλιος-Δεκεμβριος.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

...

Ναι 6€ τα εξαμηνα.Α εξαμηνο ειναι Ιανουαριος-Ιουνιος και β εξαμηνο ειναι Ιουλιος-Δεκεμβριος.

 

Δεν έχει αυξηθεί στα 8€/εξάμηνο; Έτσι θυμάμαι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το chat στην ιστοσελίδα του MyF2G δεν υπάρχει πια;

Link to comment
Share on other sites

η F2go εφαρμογη που εχω εγκατεστημενη εδω και αρκετο καιρο και δουλευε μια χαρα μεχρι τωρα....προσπαθω να προσθεσω καινουριο νουμερο f2go δειχνει πως στελνει sms κωδικο για επαληθευση και τιποτα....δεν ερχεται μηνυμα στο νεο νουμερο....προσπαθησα ξανα και ξανα....εγκατασταση απεγκατασταση δυο φορες την εφαρμογη....το ιδιο...

εχει καποιος καμια ιδεα?

 

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση από Wind : " Τέλος ανακοινώνεται πως από τις 15 Μαρτίου 2018 τροποποιείται η διάρκεια ισχύος της αξίας συνδιαλέξεων για τους συνδρομητές καρτοκινητής WIND Card, Q και F2G. Συγκεκριμένα από την ανωτέρω ημερομηνία, η διάρκεια ισχύος της αξίας συνδιαλέξεων από ανανέωση τροποποιείται από 91 σε 60 ημέρες.

 

Εδώ η ανακοίνωση : https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=486

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση από Wind : " Τέλος ανακοινώνεται πως από τις 15 Μαρτίου 2018 τροποποιείται η διάρκεια ισχύος της αξίας συνδιαλέξεων για τους συνδρομητές καρτοκινητής WIND Card, Q και F2G. Συγκεκριμένα από την ανωτέρω ημερομηνία, η διάρκεια ισχύος της αξίας συνδιαλέξεων από ανανέωση τροποποιείται από 91 σε 60 ημέρες.

 

Εδώ η ανακοίνωση : https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=486

 

Σιγα σιγα η καρτα θα γινει μικρο συμβολαιο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...