Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το κινητό που έχουμε δε μπορεί να στείλει κενό μήνυμα, πώς αλλιώς μπορούμε να ελέγξουμε τους πόντους στο win club;

 

Δωρεάν κλήση στο 1263.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε εισάγοντας ενα κενο χαρακτηρα (spacebar) μεσα στο μήνυμα. Το google messages έτσι το στέλνει.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε εισάγοντας ενα κενο χαρακτηρα (spacebar) μεσα στο μήνυμα. Το google messages έτσι το στέλνει.

 

Επιβεβαιώνω ότι παίζει με κενό χαρακτήρα, όπως και στο 1269 για το υπολοιπο :-)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν κλήση στο 1263.

 

Thanks!

 

Δοκιμασε εισάγοντας ενα κενο χαρακτηρα (spacebar) μεσα στο μήνυμα. Το google messages έτσι το στέλνει.

 

Δεν έχω το google messages στη συσκευή που γράφω τώρα. Θα το κοιτάξω. Thanks.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Thanks!

 

 

 

Δεν έχω το google messages στη συσκευή που γράφω τώρα. Θα το κοιτάξω. Thanks.

 

υπαρχει εξαργυρωση 500 ποντων στο win club που να δινει καποιο χρονο ομιλιας; ή οχι; . μονο απο 300 ποντους παμε στους 700 ; για εξαργυρωση σε χρονο ομιλιας 8 ευρω και 25 ευρω αντιστοιχα ; δεν υπαρχει καποιο ενδυαμεσο; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει εξαργυρωση 500 ποντων στο win club που να δινει καποιο χρονο ομιλιας; ή οχι; . μονο απο 300 ποντους παμε στους 700 ; για εξαργυρωση σε χρονο ομιλιας 8 ευρω και 25 ευρω αντιστοιχα ; δεν υπαρχει καποιο ενδυαμεσο; .

Όχι φίλε μου, δεν υπάρχει κάτι ενδιάμεσο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους και καλή χρονιά να κάνω μια αφελή ερώτηση. Τα χρήματα που έχει κάποιος υπόλοιπο στο f2g, εκτός να αγοράσει χρόνο ομιλίας κτλ η να τα κάνει δωρεές κάπου μπορεί να τα χρησιμοποιήσει σε κατι άλλο? λόγω των 120 δωρεάν λεπτών λόγω double play και τις υποχρεωτικής ανανέωσης της κάρτας κάθε 60 μερες έχουν μαζευτεί αρκετά.

Κάποτε μπορούσες να τα μεταφέρεις.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

α) συμμετοχή σε ραδιοφωνικούς ή τηλεοπτικούς διαγωνισμούς.

β) κατάργηση του αριθμού και επιστροφή των χρημάτων σε τράπεζα λόγω των πρόσφατων αυξήσεων.

Link to comment
Share on other sites

αν επιλεγει το β καλο ειναι να παει στο καταστημα με την ανακοινωση ανα χειρας και το iban καθως δεν νομιζω να δινονται χρηματα στο χερι.
Link to comment
Share on other sites

Με τις τροποποιήσεις που ισχύουν από 1η Ιανουαρίου, μπορείς να κάνεις καταγγελία της σύμβασης σου, και αφού γίνει δεκτή κάνεις φορητότητα σε άλλη εταιρία και αίτημα πιστωσης χρημάτων σε τραπεζικό λογαριασμό.

 

Η ανακοίνωση εδώ: https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526315274063/

Link to comment
Share on other sites

α) συμμετοχή σε ραδιοφωνικούς ή τηλεοπτικούς διαγωνισμούς.

β) κατάργηση του αριθμού και επιστροφή των χρημάτων σε τράπεζα λόγω των πρόσφατων αυξήσεων.

 

Το β) ισχύει και για φορητότητα ? δηλαδή αν θέλω να πάρω το νούμερο μου και να πάω σε άλλο πάροχο?

Link to comment
Share on other sites

αν επιλεγει το β καλο ειναι να παει στο καταστημα με την ανακοινωση ανα χειρας και το iban καθως δεν νομιζω να δινονται χρηματα στο χερι.

Δεν πρόσεξα ότι απαντήσατε :p

Τα χρήματα τα δίνουν αρκεί πρώτα να λάβεις γραπτή επιβεβαίωση (με την καταγγελία της σύμβασης σου) από την εξυπηρέτηση. Κανεις αίτημα στην φόρμα τους, σε 2 μέρες πρέπει να απαντήσουν και μπορείς μέχρι 31/1 να κάνεις φορητότητα και αίτημα επιστροφής.

Link to comment
Share on other sites

Με τις τροποποιήσεις που ισχύουν από 1η Ιανουαρίου, μπορείς να κάνεις καταγγελία της σύμβασης σου, και αφού γίνει δεκτή κάνεις φορητότητα σε άλλη εταιρία και αίτημα πιστωσης χρημάτων σε τραπεζικό λογαριασμό.

 

Η ανακοίνωση εδώ: https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526315274063/

 

Μου πρόλαβες την ερώτηση....

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι όταν κάνω online ανανέωση 10€ μένουν καθαρά 8,65 τόσο είναι? γιατί σε cosmote μένουν λίγο κάτω από 9 είναι μήπως επειδή πληρώνω με PayPal?

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8,63 στη wind, 8,93 στους αλλους. Χρεωνει ενα τελος 0,30 η μπλε ανα ανανεωση.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι όταν κάνω online ανανέωση 10€ μένουν καθαρά 8,65 τόσο είναι? γιατί σε cosmote μένουν λίγο κάτω από 9 είναι μήπως επειδή πληρώνω με PayPal?

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

8,63 μένουν, διότι αφαιρούνται και 30 λεπτά που είναι το τέλος ανανέωσης.

10 : 1,12 = 8,93

8,93 - 0, 30 = 8,63 €.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι. Η ανακοινωση του σεπτεμβρίου 2019 εφαρμόστηκε και πλέον στο f2g τέλος εποχής για τη μηνιαία κάρτα των 10€.. 12€ ελάχιστη. Αντε και στα δικά μας των αλλων 2 δικτύων.. :worry:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι. Η ανακοινωση του σεπτεμβρίου 2019 εφαρμόστηκε και πλέον στο f2g τέλος εποχής για τη μηνιαία κάρτα των 10€.. 12€ ελάχιστη. Αντε και στα δικά μας των αλλων 2 δικτύων.. :worry:
Η Q κρατάει ακόμα την 6ευρη ανανέωση και τις προσφορές. Να δούμε πόσο ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Τα κανονικά πακέτα όμως τα πήγε 6.9. Βέβαια οσο κραταει τα φθηνά countdown και την 6€υρη σώζεται φθηνότερα η κατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Στο f2g δυστυχώς έτσι έγιναν οι τιμές. Χειρότερες από όλα τα δίκτυα.

Στο frog έχει πακέτο με 3,02 € αλλά κάνει μόνο για όσους χρειάζονται λίγο χρόνο ομιλίας.

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ναι. Η ανακοινωση του σεπτεμβρίου 2019 εφαρμόστηκε και πλέον στο f2g τέλος εποχής για τη μηνιαία κάρτα των 10€.. 12€ ελάχιστη. Αντε και στα δικά μας των αλλων 2 δικτύων.. :worry:

 

ελεος μπηκα και εγω να δω τα πακετα και αλλαξαν στα 10,40 ευρω. Δεν παμε καθολου καλα. Δηλαδη το πακετο των 8,5 ευρω καταργηθηκε και το πακετο των 10 ευρω αυξηθηκε σε 10,40! τοσο καλα.. οντως εχει καταργηθει και η online ανανεωση; των 10 ευρω ; και ξεκιναει απο 12; . Πολυ γρηγορες αλλαγες κατι που δεν το περιμεναμε . Περιμεναμε cosmote ή vodafone να ξεκινησουν πρωτες και συνηθως στο τελος η wind . Δεν παει καλα θα χασει συνδρομητες... Θυμηστε μου που θα βρω το δελτιο τυπου που ειχε δημοσιευτει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη δεν το έγραψα καλά. Δε ξέρω αν καταργήθηκε η ανανέωση των 10 αλλά ότι πλέον θέλει 12€ να βάλεις για να αγοράσεις πακέτο μηνιαιο μιας και η 12αρα αφηνει υπόλοιπο 10.41€.

H ανακοίνωση αλλά όχι η αρχική αφού κάποια στιγμη ειχε κατέβει και ξανανέβηκε με καποιες τροποποιήσεις ήταν εδώ https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/1526313977813/

Και εντελώς εύλογα και απλά θα ρωτήσω...

Εχουν περάσει 3 μήνες απο εκείνη την ανακοίνωση των τιμολογιακών αλλαγών.. Αρα πρακτικά αν θέλει κάποιος να κάνει καταγγελία της σύμβασης του με δεδομένο αυτόν τον όρο, θα πάρει πίσω το υπόλοιπό του ή μπα? Εχω περιέργεια αν το δοκιμάσει κανεις..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επικαλεστεις την ανακοίνωση της 23/11 για την οποία δεν παρήλθε το τρίμηνο.

https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526315274063/

Αυξήσεις έχουν ήδη δρομολογηθεί και από δεύτερη εταιρεία.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...