Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εγω αυτα που σας λεω ειναι γεγονότα και οχι υποθέσεις σας λεω τι εγινε με την περίπτωση μου και μαλιστα τα ιδια σε εναν ακόμα φιλο μου, δεν εγινε για μια φορα, ουτε εγινε μονο σε εμενα, ουτε σε ενα νουμερο τωρα απο εκει και περα δεν μπορω να κανω κατι ......

οποιος ομως θελει να το τσεκάρει και εχει τα 300 μπορει να παρει ενα τηλεφωνο στην wind και μετα να μας γραψει και εδω τι του ειπαν :)

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι που δεν έχω καταλάβει, χωρίς να σε αμφισβητώ: Συνεχίζεις να έχεις την προσφορά με τα 300' με κάθε ανανέωση τη στιγμή που σου πιστώνουν τη χρέωση των €6 ανά εξάμηνο (που είναι το κόστος της υπηρεσίας) ή απλά δε σε ενδιαφέρει η προσφορά και επιστρέφοντάς σου το ποσό, η Wind σε αποκλείει από την προσφορά (άρα δεν έχεις τα 300')? :confused:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι που δεν έχω καταλάβει, χωρίς να σε αμφισβητώ: Συνεχίζεις να έχεις την προσφορά με τα 300' με κάθε ανανέωση τη στιγμή που σου πιστώνουν τη χρέωση των €6 ανά εξάμηνο (που είναι το κόστος της υπηρεσίας) ή απλά δε σε ενδιαφέρει η προσφορά και επιστρέφοντάς σου το ποσό, η Wind σε αποκλείει από την προσφορά (άρα δεν έχεις τα 300')? :confused:

 

Ελα φιλε μου καλημερα ναι εχω κανονικα την προσφορά με τα 300 :) οταν τους πηρα τηλεφωνο ομως μου ειπαν αυτο που λες οτι κυριε αμα δεν θελετε την προσφορά μπορουμε να σας επιστρεψουμε τα λεφτα και να σας βγαλουμε τα 300 .....

λεω οχι δεν θελω , εχω την προσφορά που ελεγε 300 για παντα και θελω να εχω 300 για παντα με καθε ανανεωση τον 10 :P δεν θυμάμαι να συμφώνησα πουθενα οτι θα περνετε 6 ευρω χωρις να εχω πει εγω το ναι ,μου λεει κυριε δεν γινετε αυτο, λεω και εγω οκ θα κανω απο μια καταγγελία για καθε φορα που θα μου περνετε τα 6 ευρω χωρις να με ρωτατε τζαμπα ειναι και απο το ιντερνετ γινετε και αμεσα :).

εκει μου λεει οτι θα καταχωρισουμε το αιτημα μου και θα μου πουνε . λεω οκ, μετα απο μια μερα βλεπω τα λεφτα οτι μπήκαν παλι :) περνω και για το αλλο νουμερο που εχω και περνω και για της γυναικας μου λέγοντας στο τηλεφωνικό κεντρο να καταχωρίσουν αίτηση επιστροφής ΧΩΡΙΣ να βγουνε τα 300 τα οποια μετα απο 1-2 μερες μπηκαν και το ιδιο σε εναν φιλο μου .

το μονο κώλυμα ειναι οτι καθε φορα πρεπει να τους κάνω τηλεφωνο για το ιδιο πραγμα που ειναι λιγο κουραστικό :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μα σου είπε κανείς ότι σε αμφισβητεί και ότι λες ψέματα; Όχι.

Απλά δεν στέκει το "έτσι μου είπαν, έτσι θα είναι για πάντα, δεν μπορούν να αυξήσουν μονομερώς τίποτα". Η ΕΕΤΤ, που υποθέτω εκεί θα έκανες την καταγγελία που τους απειλούσες, λέει πως μπορούν μια χαρά να αυξήσουν τις τιμές σε οδηγό της που υπάρχει αναρτημένος.

 

Sent from my Moto X Play

 

Δεν ειπα εγω οτι δεν με πιστεύεις το αντίθετο μάλιστα :) αν το θεμα ειναι για ποσο θα το κανουν ??? κανεις μας δεν ξερει στα σιγουρα :( και αν εκανα την καταγγελια παλι κανεις μας δεν ξερει στα σίγουρα τι θα γινόταν :( γενικα για τιποτα δεν μπορεις να εισαι 100% σιγουρος

εγω απλα αναφερω τι γινετε τωρα που μιλαμε. 100% ειναι μονο η φοροι και ο θανατος :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελα φιλε μου καλημερα ναι εχω κανονικα την προσφορά με τα 300 :) οταν τους πηρα τηλεφωνο ομως μου ειπαν αυτο που λες οτι κυριε αμα δεν θελετε την προσφορά μπορουμε να σας επιστρεψουμε τα λεφτα και να σας βγαλουμε τα 300 .....

λεω οχι δεν θελω , εχω την προσφορά που ελεγε 300 για παντα και θελω να εχω 300 για παντα με καθε ανανεωση τον 10 :P δεν θυμάμαι να συμφώνησα πουθενα οτι θα περνετε 6 ευρω χωρις να εχω πει εγω το ναι ,μου λεει κυριε δεν γινετε αυτο, λεω και εγω οκ θα κανω απο μια καταγγελία για καθε φορα που θα μου περνετε τα 6 ευρω χωρις να με ρωτατε τζαμπα ειναι και απο το ιντερνετ γινετε και αμεσα :).

εκει μου λεει οτι θα καταχωρισουμε το αιτημα μου και θα μου πουνε . λεω οκ, μετα απο μια μερα βλεπω τα λεφτα οτι μπήκαν παλι :) περνω και για το αλλο νουμερο που εχω και περνω και για της γυναικας μου λέγοντας στο τηλεφωνικό κεντρο να καταχωρίσουν αίτηση επιστροφής ΧΩΡΙΣ να βγουνε τα 300 τα οποια μετα απο 1-2 μερες μπηκαν και το ιδιο σε εναν φιλο μου .

το μονο κώλυμα ειναι οτι καθε φορα πρεπει να τους κάνω τηλεφωνο για το ιδιο πραγμα που ειναι λιγο κουραστικό :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν ειπα εγω οτι δεν με πιστεύεις το αντίθετο μάλιστα :) αν το θεμα ειναι για ποσο θα το κανουν ??? κανεις μας δεν ξερει στα σιγουρα :( και αν εκανα την καταγγελια παλι κανεις μας δεν ξερει στα σίγουρα τι θα γινόταν :( γενικα για τιποτα δεν μπορεις να εισαι 100% σιγουρος

εγω απλα αναφερω τι γινετε τωρα που μιλαμε. 100% ειναι μονο η φοροι και ο θανατος :lol::lol:

Με κάτι τέτοιους τζαμπατζιδες φτάσαμε εδώ που φτάσαμε...λες και οι εταιρίες είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Από τη μια θέλουμε η windara να πάει 4G παντού και στο τελευταίο χωριό της Ορεστιάδας, από την άλλη μας δίνει 300 λεπτά και ζητάμε να μας επιστρέψει τα 6€ το εξάμηνο (1€ το μήνα) που κρατάει.. ε όποιος έχει κοινή λογική καταλαβαίνει ότι αυτά δεν γίνονται πουθενά αλλού σε χώρα της Έ.Ε. Μνημόνια στο άπειρο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με κάτι τέτοιους τζαμπατζιδες φτάσαμε εδώ που φτάσαμε...λες και οι εταιρίες είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Από τη μια θέλουμε η windara να πάει 4G παντού και στο τελευταίο χωριό της Ορεστιάδας, από την άλλη μας δίνει 300 λεπτά και ζητάμε να μας επιστρέψει τα 6€ το εξάμηνο (1€ το μήνα) που κρατάει.. ε όποιος έχει κοινή λογική καταλαβαίνει ότι αυτά δεν γίνονται πουθενά αλλού σε χώρα της Έ.Ε. Μνημόνια στο άπειρο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εσυ που εχεις λεφτα και δεν εχεις θεμα δωσε τα και κανε Τουμπεκα ...............

ο Καθένας για τον εαυτό του κανει αυτο μου νομζει καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Με κάτι τέτοιους τζαμπατζιδες φτάσαμε εδώ που φτάσαμε...λες και οι εταιρίες είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Από τη μια θέλουμε η windara να πάει 4G παντού και στο τελευταίο χωριό της Ορεστιάδας, από την άλλη μας δίνει 300 λεπτά και ζητάμε να μας επιστρέψει τα 6€ το εξάμηνο (1€ το μήνα) που κρατάει.. ε όποιος έχει κοινή λογική καταλαβαίνει ότι αυτά δεν γίνονται πουθενά αλλού σε χώρα της Έ.Ε. Μνημόνια στο άπειρο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν απαντάμε επί προσωπικού, το έχουμε πει εκατοντάδες φορές.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ που εχεις λεφτα και δεν εχεις θεμα δωσε τα και κανε Τουμπεκα ...............

ο Καθένας για τον εαυτό του κανει αυτο μου νομζει καλύτερο.

 

Τοτε βγαλτην αν δεν θες να πληρωνεις ή κανε το 1GB αντι για 300' προς ολους.Και τα 12€ το χρονο ειναι πολυ λιγα σε σχεση με τα 450' που δινει η Cosmokarta με 3-4€ αν ανανεωσεις με 10€.Μεσα στο χρονο θα δωσεις τα 3πλασια χρηματα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τοτε βγαλτην αν δεν θες να πληρωνεις ή κανε το 1GB αντι για 300' προς ολους.Και τα 12€ το χρονο ειναι πολυ λιγα σε σχεση με τα 450' που δινει η Cosmokarta με 3-4€ αν ανανεωσεις με 10€.Μεσα στο χρονο θα δωσεις τα 3πλασια χρηματα.

 

Πραγματικα νικολα δεν μπορω να καταλαβω τι θες να μου πεις :( νομιζω οτι εχω απαντησει στο τι εκανα εγω προσωπικά που δεν ειναι απαραίτητο να το κανει κάποιος αλλος αν δεν το θελει, ο καθενας απο εμας κανει της επιλογές και της κινήσεις που θεωρει καλες για αυτον

και δεν εχει να κανει με το αν τα 6 ειναι πολλα η λιγα για τα 300 λεπτα (που αν με ρωτας ειναι λιγα ) δεν το εχω αναφερει πουθενα αυτο......

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που η wind είχε τη λέξη "για πάντα", πολύ καλά έκανε ο φίλος και διεκδικεί αυτό που είπε η εταιρία.

 

Οσο για τον φιλο που είπε κάτι για μνημόνια, θα πρέπει να ξέρει ότι όταν μια εταιρία αλλάζει μονομερώς τα λόγια της, είναι αξία καταγγελίας. Έτσι ισχύει σε πολιτισμένες χώρες.

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα είναι αν είχε τη φράση για πάντα. Ή και αν την είχε πως την χρησιμοποιούσε. Αν έλεγε για πάντα δωρεάν 300' με ανανέωση π.χ. είναι διαφορετικό από το θα σου παρέχει την υπηρεσία για πάντα, με την έννοια του ότι δεν θα στην κόψει κάποια στιγμή. Κανένας πιο παλιός στο f2g ας μας πει αν θυμάται.

 

Από εκεί και πέρα, κάθε εταιρεία έχει το δικαίωμα να προσαρμόσει τα τιμολόγιά της όπως επιθυμεί.

http://www.eett.gr/opencms/export/sites/default/admin/downloads/Informative_Documentation/39.pdf

Link to comment
Share on other sites

Με κάτι τέτοιους τζαμπατζιδες φτάσαμε εδώ που φτάσαμε...λες και οι εταιρίες είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα. Από τη μια θέλουμε η windara να πάει 4G παντού και στο τελευταίο χωριό της Ορεστιάδας, από την άλλη μας δίνει 300 λεπτά και ζητάμε να μας επιστρέψει τα 6€ το εξάμηνο (1€ το μήνα) που κρατάει.. ε όποιος έχει κοινή λογική καταλαβαίνει ότι αυτά δεν γίνονται πουθενά αλλού σε χώρα της Έ.Ε. Μνημόνια στο άπειρο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

+1.000.000

Ο Έλληνας δίνει όπου θέλει τα λεφτά του.

Δίνει 2€ για ένα καφέ στο χέρι και του φαίνονται πολλά τα 6€ το εξάμηνο.

Και σκέψου ότι από αυτά τα 6€ στην εταιρία λόγο φόρων μένουν πολύ λιγότερο.

Edited by elias_ps
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν καταλαβαίνετε μερικοί είναι ότι η wind του πίστωσε τα χρήματα, όχι γιατί φοβήθηκε την καταγγελία και τέτοια κουραφέξαλα (άλλωστε είναι πρόδηλο ότι νομικά είναι καλυμμένη και με το παραπάνω), αλλά γιατί απλά δεν ήθελε έναν δυσαρεστημένο πελάτη που πιθανότατα σύντομα να γινόταν πρώην πελάτης της.

Πιθανότητα ο op να ήταν και σχετικά καλός πελάτης, δλδ να έκανε ανανεώσεις πάνω από το μέσο όρο των χρηστών καρτοκινητής, και ζυγίζοντας τα η wind να αποφάσισε να του πιστώσει το 6ευρο.

Link to comment
Share on other sites

+1.000.000

Ο Έλληνας δίνει όπου θέλει τα λεφτά του.

Δίνει 2€ για ένα καφέ στο χέρι και του φαίνονται πολλά τα 6€ το εξάμηνο.

Και σκέψου ότι από αυτά τα 6€ στην εταιρία λόγο φόρων μένουν πολύ λιγότερο.

 

Μαλών διαβασες μονο το συγκεριμενο ποστ. παμε παλι .

 

1) δεν μου αρέσουν η μονομερείς ενέργειες που μετα απο τοσα ποστ αν τα διαβασες θα επρεπε να εχεις καταλάβει οτι αυτο ειναι το Νο1 ( Η απο δικο μου λαθος δεν το καταλαβες )

2) και βεβαία για καφε και μαλιστα φρεντο δινω 3-4 ευρω αλλα παλι δεν καταλαβαίνω που κολλά με το θεμα μας.

3) αν σκεφτεσε και τους φορους που θα παρουν απο τα 6 ευρω και τι θα μένει στην wind τοτε τι να πω .........

4) συμφωνείς με καποιον που προσβάλει καποιον αλλον και μαλιστα χωρις να τον ξερει ασχετα αν διαφωνεί με αυτα που γράφει και μάλιστα βάζεις και +1000000000

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που δεν καταλαβαίνετε μερικοί είναι ότι η wind του πίστωσε τα χρήματα, όχι γιατί φοβήθηκε την καταγγελία και τέτοια κουραφέξαλα (άλλωστε είναι πρόδηλο ότι νομικά είναι καλυμμένη και με το παραπάνω), αλλά γιατί απλά δεν ήθελε έναν δυσαρεστημένο πελάτη που πιθανότατα σύντομα να γινόταν πρώην πελάτης της.

Πιθανότητα ο op να ήταν και σχετικά καλός πελάτης, δλδ να έκανε ανανεώσεις πάνω από το μέσο όρο των χρηστών καρτοκινητής, και ζυγίζοντας τα η wind να αποφάσισε να του πιστώσει το 6ευρο.

 

Απο οτι εχω διαβασει μεχρι τωρα ισως εχεις το ποιο πολυ δικιο απο ολους αλλα θελω να σου βαλω μερικα διλήμματα και αν θες μου απαντάς :)

Να ξεκαθαρισουμε οτι εγω δεν ειπα καπου οτι φοβήθηκαν την καταγγελία, απλα έγραψα τι τους ειπα, αλλα οπως ειπα και πριν θα την εκανα και αν δεν γινόταν τιποτα οπως λεει και ο φιλος mark δεν εχανα και τιποτα :)

στο διαταυτα τωρα για να βγάλουμε μια ψιλο άκρια .

 

καθε μήνα βαζω μονο 10 ευρω και οχι παντα γιατι μερικους μηνες εχει μεσα λεφτα λογο οτι τα 300 δεν τα καταναλώνω ( δεν μιλαω γενικα πολυ στο κινητό )

στο αλλο νουμερο που δεν ειναι στο ονομα μου και σε αυτο τα ιδια και μου τα επιστρεψαν και σε αυτο.

στον φιλο μου τα ιδια αν και δεν ξερω εκει ποσες καρτες βαζει για να πω την αληθεια :(

και λεω τωρα και ρωτάω και εσενα ολα αυτα συμπτωση??? το μονο που μένει και μπορει να ειναι απο αυτα που λες και συμφωνώ ειναι οτι δεν θελουν να χασουν κανεναν πελατη ανεξαρτητα απο τι καρτες βαζει και σου λεει βαλε τα 6 ευρω και οποιος κανει παράπονα για να μην εχουμε κανα θεμα βγαλτα, η καπου υπαρχει τρυπα :) .

το λεω αυτο γιατι ο φιλος mark σε καποιο ποστ ποιο πανω εγραψε οτι δεν ειναι σιγουρο οτι επιδει στο εκαναν θα στο ξανακανουν και οτι θα το κανουν και σε άλλων και εδω εχουμε 3 διαφορετικα ατομα και για πανω απο 2-3 φορες στο καθενα.

 

Και παιδια για να ξεκαθαρίσω κατι γιατι μερική γραφουν οτι τους κατεβει το θεμα μου δεν ειναι τα λεφτα...... μαλων ειναι :P αλλα δεν την εκανα για τα λεφτα ολο το θεμα εγινε γιατι αυτο το μονομερος δεν μου αρεσει σε οποια μορφη, νομιμη η οχι για να βαλω μεσα και τον φιλο mark .

αν δεν ειχα αυτο το πακετο και με επερναν και μου ελεγαν με 10 ευρω καθε 6 μηνες για 200 λεπτα θα ελεγα ναι ,και ευχαριστω για την προσφορα σας :)

αυτο το χωρις να πω ναι με χαλα :( :( :( και με χαλα οχι μονο για την wind αλλα γενικα οπως πανε και μας περνανε τα πραγματα χωρις εμεις να λεμε ναι.

 

αυτα και καλο βραδυ :)

Edited by DARKMAN74
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι πως δεν υπάρχει κάποια σύμβαση, όπως για παράδειγμα σε ένα πρόγραμμα με συμβόλαιο, που να δεσμεύει την εταιρεία έτσι ώστε όταν θέλει να κάνει κάποια αύξηση να πρέπει να ακολουθήσει συγκεκριμένη διαδικασία. Δυστυχώς στο καρτοκινητό απλά ανακοινώνει τις αλλαγές και αν δεν σου αρέσουν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα πέρα από το να φύγεις με φορητότητα. Το κομμάτι δηλαδή του μονομερούς, όσο και να μην μας αρέσει, είναι δικαίωμα που έχει και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα.

 

Όσο για το θέμα σχετικά με τη φράση "για πάντα" δείτε εδώ :

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=264

Δεν αναφέρεται πουθενά. Δεν ξέρω αν κανείς ήταν γραμμένος σε παλαιότερο bonus και τυχόν το έλεγε σε αυτό, αλλά γράφει ξεκάθαρα πως για να μπεις σε αυτό με τα 300' βγαίνεις από ότι άλλο είχες.

 

Εξ αρχής σου είπα κι εγώ πως ο μόνος λόγος που μπορεί να το έκαναν είναι για να κρατήσουν έναν πελάτη ευχαριστημένο, και σε αυτό το πλαίσιο δεν μπορεί να εγγυηθεί κανείς πως θα το κάνουν για όλους αν αρχίσουν και το ζητάνε μαζικά, όπως και δεν μπορείς να είσαι σίγουρος πως κάθε φορά που θα υπάρχει "διαμαρτυρία" θα το κόβουν.

 

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω ότι σε κάθε ανακοίνωση για προσφορές,όπως και στη συγκεκριμένη που συζητάμε υπάρχει η γνωστή παράγραφος

H WIND διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή/και τερματισμού όλων των παραπάνω εμπορικά διαθέσιμων πακέτων/προσφορών ή/και της μετατροπής των σχετικών όρων ακολουθώντας την προσήκουσα διαδικασία ενημέρωσης των συνδρομητών.
Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι πως δεν υπάρχει κάποια σύμβαση, όπως για παράδειγμα σε ένα πρόγραμμα με συμβόλαιο, που να δεσμεύει την εταιρεία έτσι ώστε όταν θέλει να κάνει κάποια αύξηση να πρέπει να ακολουθήσει συγκεκριμένη διαδικασία. Δυστυχώς στο καρτοκινητό απλά ανακοινώνει τις αλλαγές και αν δεν σου αρέσουν δεν μπορείς να κάνεις τίποτα πέρα από το να φύγεις με φορητότητα. Το κομμάτι δηλαδή του μονομερούς, όσο και να μην μας αρέσει, είναι δικαίωμα που έχει και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα.

 

Όσο για το θέμα σχετικά με τη φράση "για πάντα" δείτε εδώ :

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=264

Δεν αναφέρεται πουθενά. Δεν ξέρω αν κανείς ήταν γραμμένος σε παλαιότερο bonus και τυχόν το έλεγε σε αυτό, αλλά γράφει ξεκάθαρα πως για να μπεις σε αυτό με τα 300' βγαίνεις από ότι άλλο είχες.

 

Εξ αρχής σου είπα κι εγώ πως ο μόνος λόγος που μπορεί να το έκαναν είναι για να κρατήσουν έναν πελάτη ευχαριστημένο, και σε αυτό το πλαίσιο δεν μπορεί να εγγυηθεί κανείς πως θα το κάνουν για όλους αν αρχίσουν και το ζητάνε μαζικά, όπως και δεν μπορείς να είσαι σίγουρος πως κάθε φορά που θα υπάρχει "διαμαρτυρία" θα το κόβουν.

 

 

Sent from my Moto X Play

 

Μπορει να ειναι και αυτο που λες και εσυ και να σου λενε οκ γιατι να χάσουμε εστω και εναν πελατη ,μπορεί όντως και αν εκανα καταγγελία να μην γινόταν και τιποτα :)

Η ανακοίνωση αυτη που εβγαλες οσο αφορα το για παντα, μην κοιτας της ανακοινωση του 12 τι ελεγαν αυτα μπορει να εχουν αλλαξει 100 φορες η να μη το εβαλαν καθολου(στα ψιλα γραμματα που λενε ) :( ,εκτος οτι και καποιο αλλο παιδι απο εδω το θυμάται δεν μου το αρνήθηκαν ουτε στην τηλεφωνική συνομιλία που ειχα και με την Wind απλα μου ειπαν οτι άλλαξε :(

για ρεζουμε του θεματος παντος οποιο παιδι δεν συμφωνεί μπορει να παρει τηλεφωνο και να μας πει αν ειναι ακομα On το θεμα :)

αν και το ξαναλεω ειναι λιγο ζαλαδα :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο φίλος είναι έχει δικαίωμα η εταιρία να τροποποιήσει τις προσφορές, ωστόσο παραμένει και με τα 6 ευρω το χρόνο ασυναγώνιστη προσφορά
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο φίλος είναι έχει δικαίωμα η εταιρία να τροποποιήσει τις προσφορές, ωστόσο παραμένει και με τα 6 ευρω το χρόνο ασυναγώνιστη προσφορά

 

Οντος ειναι, απλα το σημα της σε μερικα σημεία θελει λιγο δουλεια κατα τα αλλα ειναι Super :)

Και νομιζω για καποιο καιρο με τα 10 επερνες και 1gb που τωρα αν δεν κανω λαθος το κανανε 500mb .

Link to comment
Share on other sites

EXEIΣ 2GB MONO ME 3€ ΓIA 30 MEPEΣ & SUPER ΔΩPO 2GB TO MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 2 MHNEΣ!! ΣTEIΛE 23 ΣTO 12410 KAI ΠAPE THN AΠOKΛEIΣTIKH SURF ΠPOΣΦOPA EΩΣ 23/7

 

Τι ακριβώς εννοεί? Ότο πληρώνω παίρνω τα 2 για ένα μήνα μόλις τελειώσουν αλλά 2 για ένα μήνα και πάλι το ίδιο? 6gb με 3€ δηλαδή?

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

EXEIΣ 2GB MONO ME 3€ ΓIA 30 MEPEΣ & SUPER ΔΩPO 2GB TO MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 2 MHNEΣ!! ΣTEIΛE 23 ΣTO 12410 KAI ΠAPE THN AΠOKΛEIΣTIKH SURF ΠPOΣΦOPA EΩΣ 23/7

 

Τι ακριβώς εννοεί? Ότο πληρώνω παίρνω τα 2 για ένα μήνα μόλις τελειώσουν αλλά 2 για ένα μήνα και πάλι το ίδιο? 6gb με 3€ δηλαδή?

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτο που το ειδες? γιατι ειναι πολυ ενδιαφέρον και μαλιστα τωρα το καλοκαίρι :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω να βάλω κάρτα 8-9 μήνες.ef4d7396f87002d2ef41272e1e8df1e6.jpg

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πρεπει να ειναι μονο για εσενα :) εγω θα το εκανα και λογικα ειναι ετσι οπως το λες :)

εστειλα το μυνημα να δω τι θα μου πει και μου λεει οτι δεν ειναι διαθέσιμη.[ATTACH]66795[/ATTACH]

 

Να τους παρω τηλεφωνο να τους κανω καταγγελια ????? :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι μονο για εσενα :) εγω θα το εκανα και λογικα ειναι ετσι οπως το λες :)

εστειλα το μυνημα να δω τι θα μου πει και μου λεει οτι δεν ειναι διαθέσιμη.[ATTACH]66795[/ATTACH]

 

Να τους παρω τηλεφωνο να τους κανω καταγγελια ????? :P :P :P :P

Πάντως δελεαστικό για να βάλω κάρτα ενώ δεν είχα σκοπό.

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...