Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πρεπει να αφησεις πρωτα να ακουστουν ολες οι επιλογες και μετα να πατησεις το αναλογο πληκτρο. Αν δεν λειτουργεί και έτσι,ίσως να μην εχει διαθεσιμο ατομο εκεινη την στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 2GB ΣE ΠEPIMENOYN ΣE 1 KAT/MA WIND! EΛA TΩPA, ANANEΩΣE AΠO 10€, KEPΔIΣE & EΞAΣΦAΛIΣE THN ΠPOΣΦOPA ΠOY ΣOY XAPIZEI 300Λ ΓIA OΛO TO 2016. ETHΣIO TEΛOΣ XPHΣHΣ ΠPOΣΦOPAΣ: 5€ MONO 1 ΦOPA!

Sms ήταν αυτό;

Ισχύει μόνο σε όποιον έχει έρθει να υποθέσω;

Link to comment
Share on other sites

Sms ήταν αυτό;

Ισχύει μόνο σε όποιον έχει έρθει να υποθέσω;

 

Τα 2GB ειναι δώρο με καθε online η μέσω καταστήματος ανανέωση απο 10€ και πάνω μέχρι 9/5.Τωρα για τα 300' τα δίνει είτε σε όσους είχαμε πάρει τότε την προσφορά είτε με μήνυμα προσφοράς.Τουλάχιστον τα 2GB τα έχεις σίγουρα ακομα και αν δεν έρθει τέτοιο μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

"200 λεπτά προς όλους & 1Gb mobile Internet μόνο με 3 ευρώ & διάρκεια 30 μέρες. Στείλε 21 στο 12410 & ενεργοποίησε το 22/04"

 

 

Εάν δεν το ενεργοποιήσω έως της 22/04 θα το χάσω το πακέτο ???

 

Το έχει λάβει κάποιος άλλος ???

Μπορεί να το έχει μόνο όποιος του έρχεται το μήνυμα και ενεργοποίηση μόνο μέχρι όποτε λέει.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Προσπαθώ από χθες μέσω της εφαρμογή στο τηλέφωνο να κάνω ανανέωση χρόνου και δε γίνεται με τίποτα είτε μέσω PayPal είτε αν εισάγω απευθείας στοιχεία κάρτας. Συμβαίνει και σε κάποιον άλλο? Πρώτη φορά συνέβη σε εμένα..

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δίνει δωράκι η wind φέτος το Πάσχα? Έχει κάποιος δει κάτι;

 

Sent from my 1+1

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δίνει δωράκι η wind φέτος το Πάσχα? Έχει κάποιος δει κάτι;

 

Sent from my 1+1

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/upiresies/online-ananeosi-hronou-omilias/online-ananeosi-hronou-omilias-meso-myf2g-/

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ακομη υπαρχει προβλημα μεσω εφαρμογής. Ανανεωσα μεσω καταστηματος. Ολα καλα κ 2gb data

 

 

Sent via iPhone

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Πριν μια ωρα ανανεωσα χωρις κανενα προβλημα

 

Στάλθηκε από το Lenovo A1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

;-)
Link to comment
Share on other sites

 

2GB δώρο με ανανέωση από 10€; WOW! Μακάρι να το κρατούσαν για πάντα τόσο και όχι μέχρι τις 9/5. Εγώ ανήμερα του Πάσχα θα χρειαστώ ανανέωση, οπότε κομπλέ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε εμένα που υπήρχε θέμα με την ανανέωση μέσω της εφαρμογής μετά από αρκετές προσπάθειες όλα καλά!

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με το νέο δίκτυο Τετάρτης γενιάς... Το ένα γιγα... Δεν φτάνει ούτε για δείγμα...

 

Μακάρι να το καθιερώσει η wind...

Link to comment
Share on other sites

Θα φας παραπάνω mb με 4g μόνο αν κάνεις speed test ή ανοίγεις βίντεο, έστω και για να δεις λίγο. Για όλα τα υπόλοιπα θα καταναλώσει τα ίδια, μόνο που θα φορτώσει γρηγορότερα.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με το νέο δίκτυο Τετάρτης γενιάς... Το ένα γιγα... Δεν φτάνει ούτε για δείγμα...

 

Μακάρι να το καθιερώσει η wind...

ΔΕΝ καταναλώνει πιο πολλά mb με 4g !αλλά φορτώνει ΤΑ ΊΔΙΑ πιο γρήγορα.

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με το νέο δίκτυο Τετάρτης γενιάς... Το ένα γιγα... Δεν φτάνει ούτε για δείγμα...

 

Μακάρι να το καθιερώσει η wind...

 

Τα Speedtest είναι αυτά που σου τρώνε πολλά ΜΒ σε 4G γιατί πρακτικά οι ταχύτητες που σου δείχνει π.χ. 40mbps down/ 20Mbps up αντιστοιχούν σε τουλαχιστον 60 ΜΒ που καταναλώνει για να κάνει την μέτρηση. Επίσης αν επιλέξεις να ανοίξεις βίντεο ή έχεις στην εφαρμογή του FB ενεργή την αυτόματη αναπαραγωγή βίντεο θα σου τρώει πολλά ΜΒ γιατί τα φορτώνει στην μνήμη buffer οπότε γίνεται κίνηση δεδομένων και μάλιστα ταχύτατα. Οπότε απενεργοποιείς την λειτουργία αυτόματης έναρξης βίντεο στο FB και δεν πατάς αναπαραγωγή βίντεο αν δεν σκοπεύεις να το δείς όλο για να μην τρως ΜΒ άσκοπα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Θα φας παραπάνω mb με 4g μόνο αν κάνεις speed test ή ανοίγεις βίντεο, έστω και για να δεις λίγο. Για όλα τα υπόλοιπα θα καταναλώσει τα ίδια, μόνο που θα φορτώσει γρηγορότερα.

 

Sent from my XT1562

 

Με τα 2 (Πασχαλινα) γίγα, πάντως δεν αγχώνεσαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Με τα 2 (Πασχαλινα) γίγα, πάντως δεν αγχώνεσαι ;)

 

Ποτέ δεν ξέρεις... φύλαγε τα ρούχα σου να'χεις τα μισά, που λέει και η παροιμία. https://palavitsinis.wordpress.com/2016/04/25/huge-data-usage-on-viber/

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Πως μαθαίνουμε τον αριθμό τηλεφώνου από μια ξεχασμένη κάρτα;

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως μαθαίνουμε τον αριθμό τηλεφώνου από μια ξεχασμένη κάρτα;

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Καλεις το κινητο σου απο αυτην;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά των 2 γίγα μέχρι πότε μπορεί να ενεργοποιηθεί;

LUCKY EASTER ME ΔΩPO EΠIΠΛEON 1GB ΓIA NA EIΣAI ΠANTA ONLINE!! EΛA ΣE 1 KATAΣTHMA EΩΣ 8/5, BAΛE 10€ & KEPΔIΣE 2GB! ANOIXTA & THN KYPIAKH 24/4!

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως μαθαίνουμε τον αριθμό τηλεφώνου από μια ξεχασμένη κάρτα;

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πληροφορία αριθμού χρήσης: στείλε δωρεάν SMS στο 1280 με τη λέξη "ΑΡΙΘΜΟΣ" και ενημερώσου για τον αριθμό της χρήσης σου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...