Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μονο αν τους τα στειλετε στη φορμα επικοινωνιας υπαρχει ελπιδα να το τακτοποιησουν,στο τσατ μην περιμενετε πολλα. Πιθανον εχουν κανει copy paste το κειμενο στη σελιδα της ανανεωσης και απλα εμφανιζεται σε ολους. Το σημαντικοτερο ειναι βεβαια να αποδιδεται το σωστο μπονους μετα την ανανεωση. Το αλλο ειναι θεμα ας πουμε τυπογραφικο.
Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικοτερο ειναι βεβαια να αποδιδεται το σωστο μπονους μετα την ανανεωση. Το αλλο ειναι θεμα ας πουμε τυπογραφικο.

 

Όντως έτσι είναι αλλά πιο πάνω βλεπουμε ότι έδωσαν free2surf σε κάποιον που είχε free2talk

 

Και το κακό είναι οτι αν σε εμάς που είμαστε free2surf μας δώσουν free2talk στην ανανέωση, θα μας αφαιρέσουν 10.40 ευρώ στο καπακι

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωσα 25 ευρώ μολις απο κατάστημα και μου έδωσε ΜΌΝΟ 3 γιγα ειναι Μόνο για online ???
Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι είναι αλλά πιο πάνω βλεπουμε ότι έδωσαν free2surf σε κάποιον που είχε free2talk

Η εφαρμογή το δειχνει αυτο, στην πραγματικότητα δεν ξέρουμε αν όντως έδωσε free2surf.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται είναι καθαρά λάθος στον τρόπο που τα αναφέρει, αλλά δεν επηρεάζεται η απόδοση του μπόνους.

Δηλαδή όσοι έχουν free to Surf συνεχίζουν να έχουν free to Surf και ας γράφει ότι είναι εγγεγραμμένοι στο άλλο μπόνους.

Προφανώς θα διορθωθεί αυτό σε κάποιο μελλοντικό χρόνο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω επιλεγμένο το Free2Surf το οποίο φαίνεται σε δύο σημεία του app.

Αλλά στην ανανέωση φαίνεται το 300'

Περίεργο...

 

wind-f2g.jpg

 

Όντως έτσι είναι αλλά πιο πάνω βλεπουμε ότι έδωσαν free2surf σε κάποιον που είχε free2talk

 

Και το κακό είναι οτι αν σε εμάς που είμαστε free2surf μας δώσουν free2talk στην ανανέωση, θα μας αφαιρέσουν 10.40 ευρώ στο καπακι

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Από ότι φαίνεται είναι καθαρά λάθος στον τρόπο που τα αναφέρει, αλλά δεν επηρεάζεται η απόδοση του μπόνους.

Δηλαδή όσοι έχουν free to Surf συνεχίζουν να έχουν free to Surf και ας γράφει ότι είναι εγγεγραμμένοι στο άλλο μπόνους.

Προφανώς θα διορθωθεί αυτό σε κάποιο μελλοντικό χρόνο.

 

Έκανα ανανέωση και παρόλο που φαίνεται το Free2Talk πήρα Free2Surf... Έχω ενεργοποιημένο το Free2Surf!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τότε, λήξη συναγερμού

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

to free to surf δε μπορεί να το πάρει κάποιος πλέον σωστά?
Είναι παλιά προσφορά, δόθηκε πριν 3-4 χρόνια, όσοι πρόλαβαν και το ενεργοποίησαν τότε τώρα μπορούν να το αλλάζουν όπως έγραψε ο φίλος για τους νέους δεν προβλέπεται

 

Τελικά ο "Ανέστης" δεν μας κάρφωσε, μόλις ενεργοποίησα στην αδερφή μου ένα από τα ωραία πακέτα προσφορές που στέλνει η wind (200 λεπτά και 20 sms με 3 ευρώ) και ο χρόνος λήξης παρατάθηκε ένα μήνα

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μοθ έχει βγάλει τη πίστη σήμερα η εφαρμογή του f2g. 500 φορές έχει κάνει logout και ξανα βαλε κωδικούς και τετοια για να μπεις. Κανείς άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Και μένα ενώ μπαίνει πάντοτε αυτόματα μου αναφέρει ότι έχω λάθος user name ή password.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα από Android 5 έως 10

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Με το "χαράτσι" των 10 ευρώ για να είναι κάποιος free2talk τι γίνεται ακριβώς?

Πήγε μηνιαίο?

 

Δεν βάζω κάθε μήνα, αλλά τώρα χρειάστηκε και έβαλα πριν 1.5 σχεδόν μήνα και τώρα και τις 2 φορές τράβηξε το 10αρικο.

 

Ουσιαστικά αν ισχύει μοιάζει σαν αυτόματη ενεργοποίηση πακέτου, και δεν έχει καμία αξία πλέον....

 

Γνωρίζει κάποιος να μου πει, ώστε να τραβήξω τον δρόμο μου για άλλες πορτοκαλιές?

Σκέφτομαι για Q, αλλά δεν είμαι σίγουρος οτι πρέπει να πληρώσω το 30άρι για να φύγω ή οχι

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τότε, λήξη συναγερμού

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Σε μένα πάντως δείχνει ενεργοποιημένο το free2talk και μου έβαλε ΜΒ.

Από την Κυριακή που έχω κάνει ερώτημα (έχει πάρει και επίσημο αριθμό) δεν μου έχουν απαντήσει.

Λέτε να τους ξαναστείλω και να πω ότι θα απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ?

Link to comment
Share on other sites

Για να απευθηνθεις στην Ε.Ε.Ε.Τ. πρέπει να έχουν περάσει 25 ημέρες που δεν θα σου έχουν απαντήσει.

Από την Κυριακή μέχρι σήμερα είναι δύο ημέρες μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως δείχνει ενεργοποιημένο το free2talk και μου έβαλε ΜΒ.

Από την Κυριακή που έχω κάνει ερώτημα (έχει πάρει και επίσημο αριθμό) δεν μου έχουν απαντήσει.

Λέτε να τους ξαναστείλω και να πω ότι θα απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ?

 

Που δείχνει ενεργοποιημένο το f2talk?

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση......στους διαγωνισμούς με τα flames, αν κερδίσεις κάτι σου στέλνουν μήνυμα, κάποια ενημέρωση ή ψάχνεις στις λίστες συμμετοχής ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση......στους διαγωνισμούς με τα flames, αν κερδίσεις κάτι σου στέλνουν μήνυμα, κάποια ενημέρωση ή ψάχνεις στις λίστες συμμετοχής ?

 

Κάποιος είχε αναφέρει παλιότερα ότι σε παίρνουν τηλέφωνο. Αν δεν σε βρουν... σου στέλνουν και μήνυμα! Ας το επιβεβαιώσει κάποιος!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

--Δεν βάζω κάθε μήνα, αλλά τώρα χρειάστηκε και έβαλα πριν 1.5 σχεδόν μήνα και τώρα και τις 2 φορές τράβηξε το 10αρικο.--

 

ΑΠΑΝΤΗΣΗ

To free2talk χρεώνει μία φορά ανά ημερολογιακό δίμηνο. Έχει χωριστεί το έτος σε 6 2μηνα.

Μπορεί να ξαναχρεωθείς 10,40 και την επόμενη μέρα, αν βάλεις κάρτα λχ 31/10 και ξαναβάλεις 1/11.

Γι αυτό σε ξαναχρέωσε. Τώρα για το δίμηνο ΝΟΕ-ΔΕΚ και πριν 1,5 μήνα για το δίμηνο ΣΕΠΤ-ΟΚΤ.

Link to comment
Share on other sites

Πώς απενεργοποιείται παιδιά αυτό γιατί και στον πατέρα μου που έκανα ανανέωση ενεργοποιήθηκε αυτόματα. Δε συμφέρει.

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή πήγαινε στις υπηρεσίες διάλεξε bonus free2go και διάλεξε free2surf που δίνει ΜΒ και δεν τραβάει λεφτά

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...