Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους .

 

Ενώ έχω βάλει στις ρυθμίσεις επικοινωνίας όλα ναι , έχει μηνες να μου εμφανιστεί το δωράκι στην εφαρμογή. Πρέπει να κάνω κάτι παραπάνω ?

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια σχετική ανακοίνωση??

Αυτή τη στιγμή άμεσα δεν μπορώ να τη βρω με μία πρόχειρη αναζήτηση στο ανάλογο θέμα του forum αναφέρεται

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8085079#post8085079

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για την ακρίβεια μέχρι το τέλος του επόμενου Μαΐου από ότι φαίνεται θα μπορούν να εξαργυρωθούν οι οποιοι πόντοι. Πλέον δεν το έχουνε οι νέοι συνδρομητές ούτε αθροίζονται οι πόντοι

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σε όλους .

 

Ενώ έχω βάλει στις ρυθμίσεις επικοινωνίας όλα ναι , έχει μηνες να μου εμφανιστεί το δωράκι στην εφαρμογή. Πρέπει να κάνω κάτι παραπάνω ?

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

Οχι. Μονο υπομονή. Κανείς δεν ξέρει με ποια λογική έρχονται τα δώρα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια σχετική ανακοίνωση??

 

https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526317558605/

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους .

 

Ενώ έχω βάλει στις ρυθμίσεις επικοινωνίας όλα ναι , έχει μηνες να μου εμφανιστεί το δωράκι στην εφαρμογή. Πρέπει να κάνω κάτι παραπάνω ?

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

Και σε μένα το ίδιο συνέβαινε, μόλις αραιωσα το τάισμα, και άφηνα λίγο, χωρίς να ενεργοποιώ ανελλιπώς τα εμπορικά πακέτα, έτσι και αλλιώς δεν έχει rollover, από τότε μου έρχονται συνέχεια, οι ρυθμίσεις μου είναι όπως ήταν από την αρχή, δεν τις έχω πειράξει και δεν γνωρίζω, φαντάζομαι πρέπει να είναι όπως λες.

Link to comment
Share on other sites

Από 01/10 /2020 παύει η εμπορική διάθεση της υπηρεσίας WIN Club, βάσει της οποίας δεν θα είναι διαθέσιμη η δυνατότητα εγγραφής νέων συνδρομητών. Επιπλέον για ήδη εγγεγραμμένους συνδρομητές δεν θα είναι διαθέσιμη η απόδοση νέων πόντων για συμβατές συναλλαγές, ενώ όσοι πόντοι είναι ήδη διαθέσιμοι έως 30 Σεπτεμβρίου 2020, θα μπορούν να εξαργυρωθούν έως την 31 Μαΐου 2021!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το 31 Μαΐου 2021 θα έλεγε κανείς ότι είναι πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα. Μήπως ετοιμάζουν τπτ αλλο απο πίσω;
Link to comment
Share on other sites

Τυπικό είναι απλά, και να ετοιμάζουν κάτι δεν θα έχει καμια σχέση με το win club και τους πόντους αυτού.

Επίσης κάτι παρόμοιο θεωρούν πως είναι το flames2go, αφού κερδίζεις ποντους με αγορές πακέτων και τους καις σε κληρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος εδω που να κερδίσε κάτι στο flames2go??

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος εδω που να κερδίσε κάτι στο flames2go??

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

2GB για μία εβδομάδα! Πριν από κανένα χρόνο!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω με αλλαγη του bonus σε free2surf τι δίνει η wind και για ποσο διάρκεια;

 

Στάλθηκε από το ELE-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

2GB για μία εβδομάδα! Πριν από κανένα χρόνο!
Καλό δώρο (τζάμπα είναι) αλλά δεν είναι κατι καιρό φοβερό.... Εμένα μου έχουν έρθει τέτοια δώρα χωρίς να λάβω μέρος σε διαγωνισμούς

 

Το flames πρέπει να παίζει κάπου 2 χρόνια τώρα έχουν κληρώσει κάπου 20-25 αυτοκίνητα και αλλά τοσα κινητά και δώρο επιταγές. Κανένας τυχερός από την κοινότητα του my phone δεν βρέθηκε στους τυχερούς;;;;;;; :D

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικό βέβαια είναι ότι με το free2surf δεν δίνει μεν τα 300 προς όλους αλλά δεν τρώει και την κάρτα ανά δίμηνο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα παίρνει μόνο όταν το υπόλοιπο περάσει τα 10 ευρώ. Αν έχεις ως 1.36 και βάλεις κάρτα, σου μένει. Γυρνάς σε free2surf και όταν περάσει ο μήνας βάζεις 15 ευρώ, αρκετά για να ενεργοποιήσεις πακέτο 10.40 τους επόμενους δύο μήνες. Έτσι σε 3 μήνες έχεις βάλει 25 Ευρώ και επαναλαμβάνεις ομοίως με αλλαγή σε free 2talk για λίγες μέρες ενώ τους δείχνεις ένα δάκτυλο, εγώ προτιμώ το μεγαλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο που θυμήθηκα αυτό το μήνα αν κάποιος ανανεώσει 12:00 με 1:00 τη νύχτα υπάρχει περίπτωση η Wind να του δώσει μία ημέρα λιγότερο διάρκεια διότι θα υποστηρίξει ότι με την αλλαγή της ώρας σου δίνει 30 μέρες νωρίτερα!!!
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλό δώρο (τζάμπα είναι) αλλά δεν είναι κατι καιρό φοβερό.... Εμένα μου έχουν έρθει τέτοια δώρα χωρίς να λάβω μέρος σε διαγωνισμούς

 

Το flames πρέπει να παίζει κάπου 2 χρόνια τώρα έχουν κληρώσει κάπου 20-25 αυτοκίνητα και αλλά τοσα κινητά και δώρο επιταγές. Κανένας τυχερός από την κοινότητα του my phone δεν βρέθηκε στους τυχερούς;;;;;;; :D

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Αμ αυτό που κερδίζεις χρόνο ομιλίας για πάντα; αυτό κι αν έχει πλάκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος εδω που να κερδίσε κάτι στο flames2go??

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

2GB για μία εβδομάδα! Πριν από κανένα χρόνο!

Κι εγώ σε 2 νούμερα είχα κερδίσει τα 2GB και με την πίστωση του δώρου είχε γίνει επέκταση για 1-2 μήνες της ημερομηνίας λήξης του διαθέσιμου υπολοίπου!

 

Πάντως ανακοινώνονται τα ονόματα των νικητών. Παλιά έδειχναν και φωτογραφίες ορισμένων π.χ. με το αυτοκίνητο που κέρδισαν!

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Θα μας κοροϊδεύουν, εδω χρεώνουν την αλλαγή της ώρας, στην κλήρωση θα κολλήσουν
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλό δώρο (τζάμπα είναι) αλλά δεν είναι κατι καιρό φοβερό.... Εμένα μου έχουν έρθει τέτοια δώρα χωρίς να λάβω μέρος σε διαγωνισμούς

 

Το flames πρέπει να παίζει κάπου 2 χρόνια τώρα έχουν κληρώσει κάπου 20-25 αυτοκίνητα και αλλά τοσα κινητά και δώρο επιταγές. Κανένας τυχερός από την κοινότητα του my phone δεν βρέθηκε στους τυχερούς;;;;;;; :D

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Εγώ έχω μια συνάδελφο που η κόρη της είχε κερδίσει ένα αυτοκίνητο (Φιατ - στον 4ο ή 5ο διαγωνισμό)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια συνάδελφο που η κόρη της είχε κερδίσει ένα αυτοκίνητο (Φιατ - στον 4ο ή 5ο διαγωνισμό)

 

όλοι αυτή την ιστορία ξέρουν....

μετά τίποτα

 

Πάντως οι διαγωνισμοί Flames μου θυμίζουν την φορολοταρία... κάθε μήνα!

 

Έχετε ακούσει να κερδίζει κανένας τα 1000€ της φορολοταρίας;

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξέρω άτομο που κέρδισε σε φορολοταρια.

Έχω ακούσει ακόμη μια περίπτωση αλλά δε τη διασταύρωσα αν όντως ισχύει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...