Jump to content

Sony Ericsson K550


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε?Είπα ότι ούτε με κάρτες άλλου δικτύου δεν δέχεται!Τώρα ακούστε τι έγινε...Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων και δέχεται...Αλλά όταν πας στα sms σβήνει:blink: Τα έχω παίξει...Πολύ μπέρδεμα
%$@#@#%^:worry:&*@#$%^&*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έχουμε και κάναν σοβαρό εδώ!Ότι ξέρω ξέρουν!:p Μήπως υπάρχει sim μεγάλης χωριτικότητας?Κάτι θυμάμαι να είχα δει στο 9volto αλλά έψαξα και δεν βρήκα κάτι σχετικό!gold sim νομίζω λεγόταν!
%$@#@#%^:worry:&*@#$%^&*
Link to comment
Share on other sites

................................

 

Δεν έχουμε και κάναν σοβαρό εδώ!Ότι ξέρω ξέρουν!:p Μήπως υπάρχει sim μεγάλης χωριτικότητας?Κάτι θυμάμαι να είχα δει στο 9volto αλλά έψαξα και δεν βρήκα κάτι σχετικό!gold sim νομίζω λεγόταν!

 

 

 

Συγγνώμη κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε και κάναν σοβαρό εδώ!Ότι ξέρω ξέρουν!:p Μήπως υπάρχει sim μεγάλης χωριτικότητας?Κάτι θυμάμαι να είχα δει στο 9volto αλλά έψαξα και δεν βρήκα κάτι σχετικό!gold sim νομίζω λεγόταν!

 

Και εγώ ψάχνω κάτι παρόμοιο, γιατί μου γεμίζει πάρα πολύ εύκολα με τα μηνύματα... Άμα βρεις κάτι, στείλε μου ένα PM. OK?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς πόσο κάνει το κινητό στη Wind?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

ψάχνω να βρω προγραμματάκια για μουσικούς για το συγκεκιμένο κινητό.

Δλδ κανέναν μετρονόμο, κάποιο κουρδιστήρι..

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ.

 

edit: τελικά βρήκα το guitar mobile tools 2 αλλά σε demo... υπάρχει κάποιος τρόπος να το βρω full...?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καθώς άλλαζα την πρόσοψη στο συγκεκριμένο κινητό έσπασε ο διακόπτης On/off του τηλεφώνου. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση;
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο μοντέλο κυκλοφορεί ακόμα??Γιατί το είχα δει live σε ένα κατάστημα Wind της Κέρκυρας αλλά όταν το ζήτησα μου είπαν ότι δεν το έχουν.Το συγκεκριμένο μοντέλο δεν το έχουν επίσης και η Vodafone και ο Γερμανός.:(
Link to comment
Share on other sites

Καθώς άλλαζα την πρόσοψη στο συγκεκριμένο κινητό έσπασε ο διακόπτης On/off του τηλεφώνου. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση;

 

τίποτα,service

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sony ericsson k550im αυτο το κινητο εχω και οταν παω να βαλω καποιο java προγραμμα δεν το αναγνωριζει.

Πως μπορω να κανω ωστε να παιζουν τα java στο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην δέχετε το συγκεκριμένο java πρόγραμμα.Το κινητό δέχετε κανονικά java παιχνίδια και μέσω αποστολής bluetooth αλλά και μέσω του i-mode.:)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω το K550 και το έκανα update servise και εγινε cid 53 τι μπορώ να κανω για να το ξανακάνω cid 52.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω το K550 και το έκανα update servise και εγινε cid 53 τι μπορώ να κανω για να το ξανακάνω cid 52.

Δεν μπορεις να κανεις τιποτα.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να κανεις τιποτα.:cool:

Εκτός κι αν πληρώσει για CID downgrade!

Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

ψάχνω να βρω προγραμματάκια για μουσικούς για το συγκεκιμένο κινητό.

Δλδ κανέναν μετρονόμο, κάποιο κουρδιστήρι..

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ.

 

edit: τελικά βρήκα το guitar mobile tools 2 αλλά σε demo... υπάρχει κάποιος τρόπος να το βρω full...?

 

Φίλε,θα πάς στο http://sethpo.com/Themes.html,θα επειλέξεις software και ο μετρονόμος είναι το πρώτο πρόγραμμα που θα σου βγάλει,Κατεβασε το σε ανάλυση 176*220...

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην δέχετε το συγκεκριμένο java πρόγραμμα.Το κινητό δέχετε κανονικά java παιχνίδια και μέσω αποστολής bluetooth αλλά και μέσω του i-mode.:)

 

τα i-mode κινητά δεν δέχονται java παιχνίδια ούτε μέσω bluetooth μόνο ό,τι κατεβάσουν από το i-mode. Η μόνη λύση είναι το ξεκλείδωμα και να περαστεί το μενού του απλού k550i.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια ξερετε πως μπορω να κανω απόρριψη εισερχόμενων κλήσεων οταν ειναι με αποκριψη αριθμου η εισερχομενι κληση?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε πως μπορω να κανω απόρριψη εισερχόμενων κλήσεων οταν ειναι με αποκριψη αριθμου η εισερχομενι κληση?

δεν γινετε αυτο που θελεις :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά βοήθεια! Στην προσπάθεια μου να αλλάξω πρόσοψη έσπασε ο διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης του τηλεφώνου. Συμφέρει να το πάω σε Service ; Πόσο κοστίζει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! Στην προσπάθεια μου να αλλάξω πρόσοψη έσπασε ο διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης του τηλεφώνου. Συμφέρει να το πάω σε Service ; Πόσο κοστίζει;

αν δεν εχεις προβλημα με την λειτουργια αστο οπως ειναι! για μια τετοια λεπτομερεια μπορει να πληρωσεις ακριβα..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεις προβλημα με την λειτουργια αστο οπως ειναι! για μια τετοια λεπτομερεια μπορει να πληρωσεις ακριβα..:cool:

 

Ευτυχώς δεν έχω πρόβλημα με την λειτουργεία. Το θέμα είναι ότι δεν μπορούσα να κλείσω ή να ανοίξω το κινητό. Αναγκαστικά να αφαιρέσω το πληκτρο ώστε να το ενεργοποιώ/απενεργοποιώ με βελόνι.:p:lol::cool:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K550

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...