Jump to content

Sony Ericsson K550


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:!:Μήπως γνωρίζει κάποιος πόση είναι η διάρκεια λήψης βίντεο με μια κάρτα μνήμης των 256mb (σχεδόν άδεια); Ευχαριστώ!

Αρκετη ωρα.σε αυτη την αναλυση που τραβαει θα ξεπερασει τις 4 ωρες χαλαρα.εγω στο κ700ι με 30mb ειχα τραβηξει 2 ωρες βιντεο.δεν τελειωσε η μνημη..αλλα η μπαταρια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω: Πρόσοψη πως μπορώ να αλλάξω; Υπάρχουν πολλές γρατζουνιές φαίνονται και ρωτάω μήπως μπορώ να την αλλάξω:)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω: Πρόσοψη πως μπορώ να αλλάξω; Υπάρχουν πολλές γρατζουνιές φαίνονται και ρωτάω μήπως μπορώ να την αλλάξω:)

Μπορεις! πηγαινε σε ενα σερβις και αμα βρεις προσοψη :whistle:

τΩρα ακομη δεν το πηρες το κινητο και γρατσουνιστηκε η προσοψη :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις! πηγαινε σε ενα σερβις και αμα βρεις προσοψη :whistle:

τΩρα ακομη δεν το πηρες το κινητο και γρατσουνιστηκε η προσοψη :blink:

Μου έπεσε κάτω στο τσιμέντο και έγινε...άστο καλύτερα :p Στον Γερμανό ή στην Wind δεν μπορούν να την αλλάξουν;
Link to comment
Share on other sites

Μου έπεσε κάτω στο τσιμέντο και έγινε...άστο καλύτερα :p Στον Γερμανό ή στην Wind δεν μπορούν να την αλλάξουν;

Μπορουν..αλλα θα εχουν προσοψη??? μακαρι να βρεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορουν..αλλα θα εχουν προσοψη??? μακαρι να βρεις.:)

 

Οκ. Ευχαριστώ.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορώ να βρω αυτό ; => http://www.imageshack.gr/files/rydinnq6favwgfztsl2w.jpg http://www.imageshack.gr/files/rydinnq6favwgfztsl2w.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στο 801 11 810 810, στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών SE θα σου δώσουν περισσότερες πληροφορίες (στις ηχογραφημένες οδηγίες πατάς το 2).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε παιδακια,

μπορει να κανει καποιος upload τους drivers για να δει το πισι το κ550?

 

για το κ750 που ηθελα βρηκα ευκολα,

για το κ550 δε μπορω να βρω με τπτ.

 

δε πρεπει να ειναι μεγαλο, για το κ750 ηταν 270 κιζ.

 

 

χελπ ενιμπαντυ ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, το τηλεφωνο μετα απο 1 με 2 λεπτα ομιλιας ,αρχιζει και ζεσταινεται!Μιλαμε καιει ολοκληρο!Ξεκινησε αποτομα πριν απο 2 μερες.Τι λετε να ειναι?Αρχιζω να ανησυχω!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, το τηλεφωνο μετα απο 1 με 2 λεπτα ομιλιας ,αρχιζει και ζεσταινεται!Μιλαμε καιει ολοκληρο!Ξεκινησε αποτομα πριν απο 2 μερες.Τι λετε να ειναι?Αρχιζω να ανησυχω!

 

Σέρβις, ΓΡΗΓΟΡΑ :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά έχω το εξής πρόβλημα.

Το κινητό το αγόρασα πριν ένα μήνα, από κατάστημα wind. Όπως όλες τις συσκευές την χειρίστηκα με προσοχή αλλά από τις πρώτες μέρες φέρονταν ελαττωματικά (έσβηνε).

Κάποια στιγμή στον 1.5 μήνα (δεν το πήγα πίσω λόγω φόρτου εργασίας) σταμάτησε παντελώς να λειτουργεί. Ούτε φόρτιζε. Το κόκκινο φωτάκι των υπερύθρων αναβόσβηνε, αλλά ίσως χαμηλής μπαταρίας. Το γύρισα στο κατάστημα wind και οι επαγγελματίες τους serviceboys διέγνωσαν 1. στρέβλωση πλακέτας 2. ξένο σώμα, δυστυχώς οι κοπελιές εκεί με την αγένεια που τις διακρίνουν, ούτε που εξήγησαν τι έγινε, πιο ήταν το ξένο σώμα(είπαν χαρακτηριστικά ότι ουτε ξέρουν ουτε τους ενδιαφέρει), κράτησαν το χαρτί του service, και μου δώσανε ένα κινητό νεκρό που και ζήτησα να το επισκευάσουν με δικά μου έξοδα, αλλά οι serviceguys είπαν ότι είναι μη διορθώσιμο.

Τι γίνεται ρε παιδιά? Βοήθεια!

Η wind το έστειλε στο service της se ή σε δικό της? Τι να κάνω τώρα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το εξής πρόβλημα.

Το κινητό το αγόρασα πριν ένα μήνα, από κατάστημα wind. Όπως όλες τις συσκευές την χειρίστηκα με προσοχή αλλά από τις πρώτες μέρες φέρονταν ελαττωματικά (έσβηνε).

Κάποια στιγμή στον 1.5 μήνα (δεν το πήγα πίσω λόγω φόρτου εργασίας) σταμάτησε παντελώς να λειτουργεί. Ούτε φόρτιζε. Το κόκκινο φωτάκι των υπερύθρων αναβόσβηνε, αλλά ίσως χαμηλής μπαταρίας. Το γύρισα στο κατάστημα wind και οι επαγγελματίες τους serviceboys διέγνωσαν 1. στρέβλωση πλακέτας 2. ξένο σώμα, δυστυχώς οι κοπελιές εκεί με την αγένεια που τις διακρίνουν, ούτε που εξήγησαν τι έγινε, πιο ήταν το ξένο σώμα(είπαν χαρακτηριστικά ότι ουτε ξέρουν ουτε τους ενδιαφέρει), κράτησαν το χαρτί του service, και μου δώσανε ένα κινητό νεκρό που και ζήτησα να το επισκευάσουν με δικά μου έξοδα, αλλά οι serviceguys είπαν ότι είναι μη διορθώσιμο.

Τι γίνεται ρε παιδιά? Βοήθεια!

Η wind το έστειλε στο service της se ή σε δικό της? Τι να κάνω τώρα?

Γιατι δεν το στειλες στην SE?? τωρα εαν πηγε στο σερβις πρεπει να φαινεται απο το χαρτι που σου δωσανε.παντως..η περιπτωση σου ειναι σοβαρη.παντως αμα γινετε να το επισκευασεις..η εγγυηση γι'αυτο ειναι.

για μενα καλυτερα να τοα πας σε ενα εξουσιοδοτημενο service point με αποδειξη αγορας και να το αφησεις να στο φτιαξουν.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο χθες αντιμετοπίζω το εξής παράδοξο... Όταν ανοίγω το κλιπ της κάμερας να βγάλω φωτογραφία, στην οθόνη εκεί που μου δείχνει κανονικά το μέρος που κοιτάζει η κάμερα, εμφανίζει και μια κάθετη (πολύ λεπτή) μαύρη γραμμή! :blink: Και στο βίντεο να το γυρίσω, την βγάζει. Την βγάζει με ΟΛΕΣ τις ρυθμίσεις, ΜΕ/ΧΩΡΙΣ φλας, ακόμα και μετά απο master reset, ακόμα μετά απο ΕΠΙΤΥΧΗ αναβάθμιση μέσω του προγράμματος που δίνει η SE στην τελευταία έκδοση(που ήδη είχα, απλά επέλεξα να την ξαναβάλω...)και μετά από επιπλέον Master Reset μετά την αναβάθμηση!!! :blink::blink: Εννοείται το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να καθαρίσω το τζαμάκι της κάμερας....αλλά δεν έγινε τίποτα, ακόμα και με οινόπνευμα το καθάρισα :lol: αλλά η γραμμή ΕΚΕΙ!!!! Η οθόνη (για να σας προλάβω) δεν έχει πρόβλημα, εμφανίζει κανονικά ΟΛΕΣ τις προηγούμενες φωτογραφίες που τράβηξα καθώς και οποιαδήποτε φωτογραφία ή βίντεο ΧΩΡΙΣ την γραμμή. Μόνο όταν πάω να τραβήξω πλέον φωτογραφία ή βίντεο την βγάζει......... Καμιά ιδέα??? Σας επισυνάπτω και μια φωτογραφία που έβγαλα μόλις, για να μου πείτε! Αν το πάω για service είναι ικανοί να μου αλλάξουν την κάμερα και να μείνω χωρίς κινητό κανένα μήνα.......... :(
:)
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα νομίζω μπορούσε να φιλοξενηθεί στο [thread=164069]Sony Ericsson K550i[/thread].

Δε χρειαζόταν ν' ανοίξεις νέο θέμα...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα νομίζω μπορούσε να φιλοξενηθεί στο [thread=164069]Sony Ericsson K550i[/thread].

Δε χρειαζόταν ν' ανοίξεις νέο θέμα...

 

Σωστό αυτό... Ας μεταφερθεί αν είναι "πρόβλημα" απλά ελπίζω σε κάποια απάντηση... Λίγο περίεργο πρόβλημα και δεν το βλέπω να είναι θέμα hardware για να μένω χωρίς κινητό για πολλές μέρες στα καλά καθούμενα....:worry::mad:

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Θα ηθελα να μου πει καποιος αν βλαβη στα πληκτρα (δεν ανταποκρινονται στις κινησεις,παρα μονο ενα),καλυπτεται απο την εγγυηση. Δηλαδη αλλαγη πληκτρων ,καθαρισμος κλπ.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι από πέσιμο ή υγρασία καλύπτεται κανονικά.

Ειναι το τριτο που χαλαει ο πιτσιρικας μια και τα αλλαζει τα φωτα με τα παιχνιδια.Εφθασε οχι απλα να χαλασει joy-stick,αλλα να το ξεκολησει απο την πλακετα.

Σ`ευχαριστω για την απαντηση.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ παιδιά έχω πέσει ΣΤΗΝ περίπτωση. Το έδωσα την πρώτη φόρα για επισκευή και έγινε αντικατάσταση συσκευής αφού πέρασε ένας μήνας (+ κάτι). Μετά από λίγες ξαναπαρουσίασε πρόβλημα (στην αποδοχή εισερχόμενων κλήσεων από τα 2 βασικά πλήκτρα..). Μάλλον για 2η αντικατάσταση το βλέπω... Ούτε και οι άνθρωποι στο S.E. service point δεν έχουν ξαναδεί κάτι παρόμοιο. :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K550

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...