Jump to content

Sony Ericsson K550


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πείτε ρε παιδιά... :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφου εισαι σιγουρος για αυτο που λες..γιατι δεν του λες ολη την διαδικασια.

εγω προτεινω τον 100% σιγουρο τροπο.:)

 

Σίγουρος είναι ο τρόπος που πληρώνεις 30 ευρώ και όλα καλά και ωραία αλλά είπα. Να λες ότι μπορει να το κάνει και μόνος του αλλά υπάρχει κίνδυνος να αποτύχει και το κινητό να πεθάνει. Άμα επιλέξει την δεύτερη διαδικασία και το ρισκάρει ευχαρίστως να του πούμε (ή τουλάχιστον να του πω) την διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μην αρπάζεστε! :dash: Ούτως ή άλλως χθες του έκανα μια αναβάθμιση λογισμικού γιατί είχε μια μικρή δυσλειτουργία με τις αναφορές των sms. Οπότε, η μετατροπή από μενού i-mode στο κλασσικό Κ550 αναβάλλεται προς το παρόν. :(

Επιπλέον, κάτι παρόμοιο μου έτυχε και στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών της SE. Μου είπαν ότι μπορώ να το κάνω και μέσω του υπολογιστή μου και απλά, προτίμησα να πάω στο εξειδικευμένο service point για να περαστεί το νεώτερο λογισμικό. Ακριβώς για να μη κάνω κάτι λάθος και θα είναι πολύ δύσκολο να επιδιορθωθεί μετά.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μην αρπάζεστε! :dash: Ούτως ή άλλως χθες του έκανα μια αναβάθμιση λογισμικού γιατί είχε μια μικρή δυσλειτουργία με τις αναφορές των sms. Οπότε, η μετατροπή από μενού i-mode στο κλασσικό Κ550 αναβάλλεται προς το παρόν. :(

Επιπλέον, κάτι παρόμοιο μου έτυχε και στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών της SE. Μου είπαν ότι μπορώ να το κάνω και μέσω του υπολογιστή μου και απλά, προτίμησα να πάω στο εξειδικευμένο service point για να περαστεί το νεώτερο λογισμικό. Ακριβώς για να μη κάνω κάτι λάθος και θα είναι πολύ δύσκολο να επιδιορθωθεί μετά.

μα δεν σου ειπαν κατι καινουργιο.το update μπορεις να το κανεις και μονος σου.Για το "ξηλωμα" δεν μπορεις να κανεις εσυ κατι και ουτε η sony ericsson.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok το αγορασα το κινητο k550i στο χρωμα του παγου..

 

θελω να περασω τις ρυθμισεις του cosmote για mms,wap κλπ

αλλα στη σελιδα του cosmote στις ρυθμισεις των συσκευων δεν

το εχει το k550i.

Πηγαινω στη σελιδα της sony-ericsson επιλεγω το μοντελο του

κινητου (k550i) το δικτυο (cosmote), δινω τον αριθμο του κινητου μου +306981****** τα κανω ολα τελως παντων

και περιμενω να μου σταλει μηνυμα διαμορφωσης αλλα δεν μου ερχεται τιποτα....

 

 

ΒΟΗΘΕΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

ok το αγορασα το κινητο k550i στο χρωμα του παγου..

 

θελω να περασω τις ρυθμισεις του cosmote για mms,wap κλπ

αλλα στη σελιδα του cosmote στις ρυθμισεις των συσκευων δεν

το εχει το k550i.

Πηγαινω στη σελιδα της sony-ericsson επιλεγω το μοντελο του

κινητου (k550i) το δικτυο (cosmote), δινω τον αριθμο του κινητου μου +306981****** τα κανω ολα τελως παντων

και περιμενω να μου σταλει μηνυμα διαμορφωσης αλλα δεν μου ερχεται τιποτα....

 

 

ΒΟΗΘΕΙΑ...

 

Στο χρώμα του πάγου; Πρέπει να είναι ωραίο. :happy: Ανέβασε καμία φωτο :p

Σχετικά με τις ρυθμίσεις cosmote τώρα. Γιατί δεν επικοινωνείς με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών για να σε καθοδηγήσουν αυτοί;

Link to comment
Share on other sites

Στο χρώμα του πάγου; Πρέπει να είναι ωραίο. :happy: Ανέβασε καμία φωτο :p

Σχετικά με τις ρυθμίσεις cosmote τώρα. Γιατί δεν επικοινωνείς με το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών για να σε καθοδηγήσουν αυτοί;

 

OK αυτό έκανα και βρήκα λύση, να και μια φωτό..

Link to comment
Share on other sites

'Ωπα, επιτέλους ένα ανοιχτόχρωμο έρικσον! Είχα βαρεθεί τη μαυρίλα...

Λερώνει πολύ;

Και γενικά από αυτονομία πώς τα πάει το κινητάκι παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

'Ωπα, επιτέλους ένα ανοιχτόχρωμο έρικσον! Είχα βαρεθεί τη μαυρίλα...

Λερώνει πολύ;

Και γενικά από αυτονομία πώς τα πάει το κινητάκι παιδιά;

 

Το κινητάκι δεν λερώνει πολύ γιατί του έχω μάθει να κάνει κακάκια του σε γιογιό..:lol:

Πλάκα κάνω ..το έχω μία βδομάδα δεν μου έχει λερωθεί και ας μην το πολυπροσέχω (λάθος μου).

Τώρα από θέμα αυτονομίας σε σύγκριση(πάλι λάθος μου) με το Nokia Ε65 που χρησιμοποιώ παράλληλα, κλάφτα Μπάμπη(Χαράλαμπε) όμως το γνώριζα και δεν το αδικώ.

Αν και φανατικός Nokia

το k550i τα ''σπάει'' (Γνώμη μου)

Link to comment
Share on other sites

pedia exw pari to k550i....gamato einai alla exw ena mikro provlima k dn kserw pos linete k an iparxi lisi.....lipon otan katevazo kapio pexnidi java k to pernao sto kin dn m to dixni gia na to pekso alla m to dixni se ena arxio mono gia apostoli :cry::cry::cry: iparxi kapia lisi plzzzzz help tha me xaropoiouse an me boithagate
Link to comment
Share on other sites

pedia exw pari to k550i....gamato einai alla exw ena mikro provlima k dn kserw pos linete k an iparxi lisi.....lipon otan katevazo kapio pexnidi java k to pernao sto kin dn m to dixni gia na to pekso alla m to dixni se ena arxio mono gia apostoli :cry::cry::cry: iparxi kapia lisi plzzzzz help tha me xaropoiouse an me boithagate

 

Το κινητό σου επειδή είναι i-mode, έχει κλειδωμένες κάποιες λειτουργίες... όπως το να περνάς μόνος σου παιχνίδια...

Αν θέλεις βέβαια και τολμάς να πάρεις το ρίσκο μπορείς να του περάσεις άλλο λογισμικό και να απελευθερώσεις πλήρως τις δυνατότητες του κινητού σου..

η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

file adompros se eyxaristo gia tin voithia.....mipos kseris kanena site na katevaso logismika gt to epsaksa k exi mono gia agora ama kseris k opios kseris as me voithisi...... k pali eyxaristo

:thanks::thanks:

 

Υπάρχει thread μέσα στο myphone σχετικά με το debranding του Κ550ι.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=182585

 

Λάβε υπόψη σου ότι παύει να ισχύει η εγγύηση του κινητού σου, πειράζοντας το λογισμικό του...:mad:

η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει thread μέσα στο myphone σχετικά με το debranding του Κ550ι.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=182585

 

Λάβε υπόψη σου ότι παύει να ισχύει η εγγύηση του κινητού σου, πειράζοντας το λογισμικό του...:mad:

 

δεν παυει καμια εγγυηση παιδια.... του κανεις αναβαθμιση απο το σαιττης εταιρειας αν σου παθει κατι(αν ειναι νεκρο φυσικα δεν σε ενδιαφερει) και μολισ φτασει στο 73-80% το τραβας και το

α ποσυνδεεις.και μετα τους λες οτι κολλησε....

:)
Link to comment
Share on other sites

δεν παυει καμια εγγυηση παιδια.... του κανεις αναβαθμιση απο το σαιττης εταιρειας αν σου παθει κατι(αν ειναι νεκρο φυσικα δεν σε ενδιαφερει) και μολισ φτασει στο 73-80% το τραβας και το

α ποσυνδεεις.και μετα τους λες οτι κολλησε....

 

Τέλειο! Πρώτη φορά το διαβάζω αυτό... :happy::happy::happy:

η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

iparxi kanenas allos tropos na kseklidosis tis efarmoges ektos apo to na valis allo logismiko?????

Οχι.αναγκαστικα πρειπει να βγει το i-mode :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτείνετε κάποια καλή θήκη για το Κ550? Κάτι σαν την ICE25 αλλά να συγκρατεί το κινητό πιο καλά...
η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτείνετε κάποια καλή θήκη για το Κ550? Κάτι σαν την ICE25 αλλά να συγκρατεί το κινητό πιο καλά...

 

Έχω την εντύπωση πως το ΠΛΑΙΣΟ έχει θήκες Body Glove για το συγκεκριμένο μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να βρείτε το ελληνικό εγχειρίδιο χρήσης, το εγχειρίδιο αντιμετώπισης βλαβών και το τεχνικό εγχειρίδιο για το Sony Ericsson K550i.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να βρείτε το ελληνικό εγχειρίδιο χρήσης, το εγχειρίδιο αντιμετώπισης βλαβών και το τεχνικό εγχειρίδιο για το Sony Ericsson K550i.

Ενδιαφέρον..Ευχαριστώ πολύ :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:!:Μήπως γνωρίζει κάποιος πόση είναι η διάρκεια λήψης βίντεο με μια κάρτα μνήμης των 256mb (σχεδόν άδεια); Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος του συγκεκριμένου κινητού... Καλό είναι αλλά ακούγεται πολύ σιγά:( . Ο Browser τα σπάει και μερικές άλλες λειτουργείες!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K550

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...