Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Για τέτοια θέματα φίλε μου απευθυνόμαστε αποκλειστικά στον ειδικό χώρο αγγελιών ο οποίος υπάρχει εκεί για να εξυπηρετεί τα μέλη του forum. Για το λόγο αυτό χρειάζεται να έχει κάποιος τουλάχιστον 75 post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

με μια γρηγορη απαντηση απο καποιον ειδημονα ...

βρηκα ενα tytn ii 200 ευρω μεταχειρισμενο με κουτι ολα κομπλε.

ωσ τωρα εχω ενα νοκια ν76 αλλα θελω gps .

ειμαι γενικα κομπιουτερακιας και δε νομιζω να εχω κανα προβλημα με τα win mobile.

με αυτα τα δεδομενα και το γεγονος οτι δεν εχω αλλα λεφτα να διαθεσω ειναι καλη επιλογη?

και ξανα με μια κουβεντα και επειδη εχει 500+ σελιδες το νημα αυτο και τα ματια μου ηδη κανουν πουλακια απο την κουραση τι λεει σαν κινητο (gps , λειτουργικοτητα κολληματα ευλυγισια συμβατοτητα κλπ)

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι απο τους πιο απαιτητικούς χρήστες του κινητού, εγώ είμαι πλήρως ευχαριστημένος.

 

Και εγώ μεταχειρισμένο το πήρα, βέβαια περισσότερα χρήματα (άσχετο αυτό) αλλά το κινητό κάνει όλα όσα λέει και ακόμα περισσότερα. Το gps είναι μια χαρά, δεν θα σε απογοητεύσει αν δεν κινήσε συχνά εκεί που έχει πολλές πολυκατοικίες.

Link to comment
Share on other sites

εχω το μιο c250 ενα πολυ καλο gps pna το οποιο οταν μπενω σε πολυκατοικιες κλανει μεντες αλλα κατα τα αλλα ειναι τρομερο gps γρηγορο και αξιοπιστο οποτε ξερω ακριβως τι εννοεις.

καμια γνωμη απο καποιον πιο εμπειρο περι του tytn ii?

με τα ιδια λεφτα βρηκα και ενα toych cruise το παλιο.

για πετε γιατι περιμενουν οι πωλητες :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που ακριβώς είναι η επιλογή για την ενεργοποίηση του 3G;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά που ακριβώς είναι η επιλογή για την ενεργοποίηση του 3G;

 

Έναρξη -> Ρυθμίσεις -> Τηλέφωνο -> Μπάντα (καρτέλα) και στην πρώτη επιλογή βάλε το GSM σε Auto. Έτσι έχεις τη δυνατότητα για 3G όπου στο επιτρέπει o provider σου.

 

βρηκα ενα tytn ii 200 ευρω μεταχειρισμενο με κουτι ολα κομπλε.

 

200 ευρώ είναι μια καλή τιμή για τη συγκεκριμένη συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έναρξη -> Ρυθμίσεις -> Τηλέφωνο -> Μπάντα (καρτέλα) και στην πρώτη επιλογή βάλε το GSM σε Auto. Έτσι έχεις τη δυνατότητα για 3G όπου στο επιτρέπει o provider σου.

 

Ok, thanks!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια εχω ενα tytn2 ενος φιλου, το οποιο σε διαφορες φασεις μου βγαζει την χρωματιστη οθονη και λειε : KAIS130, SPL-3.28.0000, CPLD-8.... ειναι ελληνικο της ace και θελω να το επαναφερω και να περασω μια 3η rom... τι να κανω ,γιατι δοκιμασα με το HardSPL3.29 και κολλαει στο 0%

 

EDIT

 

λοιπον το κινητο λειτουργησε αλλα δεν μπορω να βαλω καμμια rom μεσα... πληροφοριες : εχει την 3.28.405.0 wwe με radio 1.65.17.56 και στην αρχη το λογοτυπο της cosmote

:up:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας θα ηθελα μια μικρη βοηθεια εχει ενας φιλος μου το hp 910c kai μολις συνδεσει το bluetooth χανει τον ηχο η συσκευη απο οτι διαβασα στο forum το ποιο πιθανο ειναι να μεταφερει τον ηχο στο ακουστικο μπορει απο καπου να ακυρωσει αυτην την μεταφορα??H hp δεν εχει βρει ακρη ακομα... Ακομα εχει δοκιμασει κανεις τα wm 6.5 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=519715 Eυχαριστω
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα παιδες. η καμερα του καισερ ειναι φρικτη. οτι και να τραβαω το παει καρε καρε και φοτο και βιντεο με αποτελεσμα να μην μπορω να τραβηξω τιποτα απο τα δυο. λυση???????
Link to comment
Share on other sites

Aν είναι αγορασμένο από Ace , στη δίνει η Ace...αλλιώς... άκυρον..
Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
επικοινωνησε μαζι τους ωστε να ελευθερωσουν το imei απο τον προηγουμενο κατοχο και να μπορεις να κανεις την δουλεια σου
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ειναι βεβαιο αυτο,δεν φταις εσυ αν εχει κανει εγγραφη ο προηγουμενος κατοχος,εχει συμβει και με αλλους και φυσικα εδωσαν λυση
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
Μπορουμε να κανουμε overclocking sto kaiser???

 

Όχι, δεν υπάρχει κάτι για τον επεξεργαστή που φοράει η συσκευή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πιστεψε με, πολλοι θα θελαμε..:(

 

δεν εχει αναγκη το καιζερ απο τετοια πραγματα!ειναι τερας αξιοπιστιας και σταθερης αποδοσης :)

μετα απο 2 χρονια περιπου,ειναι ακομη στα χερια μου και καλα κρατει :)

 

δεν δινονται τετοιες συσκευες ακομη;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...