Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 ώρες πριν, gpapas640 said:

Στα στοιχεία τι συμπληρώνουμε; Μήπως ειναι το ίδιο με το mycosmos που έχει καταργηθεί εμπορικα το 2017 και ισχυει για οσους το είχαν ενεργοποιήσει τότε;

Εγώ μπαίνω με τους κωδικούς του My Cosmote ID.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3 minutes ago, yyyy said:

Εγώ μπαίνω με τους κωδικούς του My Cosmote ID.

Εμένα δεν μπαίνει με το My Cosmote ID. Δεν ξέρω τι κωδικό θέλει.

Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2024 at 11:25 ΠΜ, yyyy said:

Για δωρεάν SMS για τους πελάτες της Cosmote υπάρχει και το https://tools.otenet.gr/, που δίνει 100 δωρεάν SMS μέσω web το μήνα.

Αυτο δουλευει μονο για κατοχους σταθερης Cosmote

21 minutes ago, yyyy said:

Εγώ μπαίνω με τους κωδικούς του My Cosmote ID.

Μηπως εχεις σταθερο;

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

 

2 ώρες πριν, gtsip said:

Γεια σας,

Σχετικα με το νεο frog mobile app. Θα ηθελα να βαλω thn φρογ στον πατερα μου, ο οποιοσ εχει απλο κινητο. Θα μπορω να του διαχειριστω τη συνδεση απο το δικο μου σμαρτ?

Εχει δυνατοτητα η εφαρμογη να βαλεις μηνιαια αυτοματη ανανεωση? Αν ναι, με τι ποσα?

αυτοματη ανανεωση πακετων?

(για να εχω το κεφαλι μου ησυχο.)

Ευχαριστω

Εγώ θα σου πρότεινα What's Up καθώς έχει και αυτόματη ενεργοποίηση πακετων και πακέτα με περισσότερη ομιλία και λιγότερο ίντερνετ σε σύγκριση με το Frog. Τώρα για αυτόματη ανανέωση έχει

983239238_Screenshot_20240705_143619_WhatsUp.thumb.jpg.e83505ae18e7f932fb81d653ff0cc912.jpg

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έπαψαν την ιδιότητα cu special και έτσι άδραξα την ευκαιρία να κάνω αίτηση φορητότητας στο frog-mobile.

 

 

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, runner70 said:

Αυτο δουλευει μονο για κατοχους σταθερης Cosmote

Ε πείτε το εξαρχής βρε παιδιά 

4 ώρες πριν, gtsip said:

Γεια σας,

Σχετικα με το νεο frog mobile app. Θα ηθελα να βαλω thn φρογ στον πατερα μου, ο οποιοσ εχει απλο κινητο. Θα μπορω να του διαχειριστω τη συνδεση απο το δικο μου σμαρτ?

Εχει δυνατοτητα η εφαρμογη να βαλεις μηνιαια αυτοματη ανανεωση? Αν ναι, με τι ποσα?

αυτοματη ανανεωση πακετων?

(για να εχω το κεφαλι μου ησυχο.)

Ευχαριστω

Για την περίπτωση σου, η πιο οικονομική πρόταση είναι frog. Το πακέτο των 3,02€ που δίνει 60 (βδομάδα παρά βδομάδα 120) λεπτά προς όλους με χρέωση ανά δευτερόλεπτο.

Ωστόσο αυτό προϋποθέτει ανανέωση 10€ από κατάστημα ανά τρίμηνο και χειροκίνητη ανανέωση πακέτων. 

Άμα δε ενδιαφερει, απάντησε να πούμε περισσότερο.

Αν όχι, πηγαίνεις ή What's Up ή Q που έχουν αυτόματη ανανέωση υπολοίπου και ενεργοποίηση πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gpapas640 said:

Ε πείτε το εξαρχής βρε παιδιά 

Και πάλι, έχω σταθερή αλλά δεν δουλεύει με τους κωδικούς του MyCosmote. Γνωρίζει κανείς με τι κωδικούς δουλεύει;

On 1/7/2024 at 11:57 ΠΜ, athonas said:

Η σύνδεση ενεργοποιήθηκε και ταυτοποιήθηκε εδώ και μια βδομάδα. Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.

Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία με προσθήκη σύνδεσης στο MyCosmote ή App? Εδώ δεν δουλεύει τις τελευταίες 10 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, runner70 said:

Αυτο δουλευει μονο για κατοχους σταθερης Cosmote

Μηπως εχεις σταθερο;

Όχι, το σταθερό μου είναι σε άλλη εταιρία. Μόνο το frog έχω από Cosmote. Είχα γραφτεί από παλιά, και δε θυμάμαι τη διαδικασία, αλλά τώρα μπαίνω με τα στοιχεία του Cosmote ID.

Επίσης, χρόνια χρησιμοποιώ αυτή τη λύση, σε συνδυασμό με την εφαρμογή Web2SMS σε android κινητό, αλλά η εφαρμογή αυτή έπαψε να μου δουλεύει πριν λίγες μέρες. Συγκεκριμένα, δε δέχεται πια τους κωδικούς!!

Link to comment
Share on other sites

Προ ημερών ειχα το ιδιο θέμα (σε mycosmos και στο tools). Μπαίνοντας απο web ζηταγε αλλαγή κωδικού,πάλι δεν έμπαινε. Μετά απο δυο μερες έπαιζε κανονικά. Παλι απο προχτες εχει θεμα. Μάλλον κάτι έχει αλλάξει στο api και κάνει νερά. Φτάνει το τέλος με την εφαρμογή αν δεν ηρθε ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα μπορούμε να κάνουμε easy transfer σε frog; Κάτι τέτοιο είχα διαβάσει κάπου εδώ από κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sou_d said:

Τελικά θα μπορούμε να κάνουμε easy transfer σε frog; Κάτι τέτοιο είχα διαβάσει κάπου εδώ από κάποιον.

ΟΧΙ 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sou_d said:

Τελικά θα μπορούμε να κάνουμε easy transfer σε frog; Κάτι τέτοιο είχα διαβάσει κάπου εδώ από κάποιον.

Φαντάσου ότι το pdf είναι σε διεύθυνση του site της frog, αναφέρει μέσα ρητά τη frog, και τελικά δεν αφορά τη frog..

Screenshot_2024-07-08-16-41-24-465_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Screenshot_2024-07-08-16-41-15-041_com.google.android.apps.docs.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Teiresias_ said:

Φαντάσου ότι το pdf είναι σε διεύθυνση του site της frog, αναφέρει μέσα ρητά τη frog, και τελικά δεν αφορά τη frog..

Screenshot_2024-07-08-16-41-24-465_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Screenshot_2024-07-08-16-41-15-041_com.google.android.apps.docs.jpg

Ε, να, αυτό θυμόμουν που είχες βάλει και έλεγα μήπως. Θέλω να κάνω μία φορητότητα για 1 μήνα πάλι και έλεγα μήπως εμένα φρογκ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...