Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 minutes ago, yyyy said:

Δεν επιμένω, μπορεί να κάνω λάθος...

Γιατί δεν κάνεις έναν κόπο να πάρεις στην εξυπηρέτηση; Ίσως κι εγώ να μην θυμάμαι καλά αλλά μου έκανε εντύπωση κι εμένα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Just now, Mantzanes said:

Γιατί δεν κάνεις έναν κόπο να πάρεις στην εξυπηρέτηση; Ίσως κι εγώ να μην θυμάμαι καλά αλλά μου έκανε εντύπωση κι εμένα!

Γιατί έχει μεγάλη αναμονή, και δεν έχω να ταξιδέψω κάπου στην ΕΕ. Όταν χρειαστεί, θα το κάνω 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, Driver_3 said:

Εκανα φορητότητα από τη σελίδα της frog ένα από τους αριθμούς μου. Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο που μπορώ να καλέσω ώστε να γίνει πιο γρήγορα η ταυτοποίηση και να προχωρήσει η διαδικασία; Ή αναγκαστικά περιμένω να με καλέσουν οι ίδιοι;

Μίλησα στο τσατ μαζί τους και μετά από λίγο με κάλεσαν για επιβεβαίωση στοιχείων και αποστολή sim. 

Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομένα και τα λεπτά που μένουν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα αν γίνει ανανέωση πριν λήξουν;

Τον προηγούμενο μήνα έβαλα ένα πακέτο μέσω wifigreece και σήμερα που θα έληγαν μπήκα το πρωί και έβαλα ένα νέο πακέτο. Βλέπω πως ότι είχε μείνει συν αυτά που προστέθηκαν φαίνονται σαν σύνολο με ημερομηνία λήξης τον επόμενο μήνα.

Δεν το περίμενα και αν ισχύει, όπως φαίνεται, θα είναι πολύ καλό νέο.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, loki21 said:

Τα δεδομένα και τα λεπτά που μένουν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα αν γίνει ανανέωση πριν λήξουν;

Τον προηγούμενο μήνα έβαλα ένα πακέτο μέσω wifigreece και σήμερα που θα έληγαν μπήκα το πρωί και έβαλα ένα νέο πακέτο. Βλέπω πως ότι είχε μείνει συν αυτά που προστέθηκαν φαίνονται σαν σύνολο με ημερομηνία λήξης τον επόμενο μήνα.

Δεν το περίμενα και αν ισχύει, όπως φαίνεται, θα είναι πολύ καλό νέο.

Οταν ειχα βατραχο, αγοραζα καθε μηνα το ιδιο πακετο των 3€ και τα πρόσθετε. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, yyyy said:

Γιατί έχει μεγάλη αναμονή, και δεν έχω να ταξιδέψω κάπου στην ΕΕ. Όταν χρειαστεί, θα το κάνω 🙂

Στο τέλος θα πάρω εξυπηρέτηση πελατών να ρωτήσω. Δεν έβγαλα άκρη ακόμα, απλά ρώτησα εδώ στο forum, νόμιζα μήπως κάποιος έχει ανάλογη εμπειρία! 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, misa said:

Στο τέλος θα πάρω εξυπηρέτηση πελατών να ρωτήσω. Δεν έβγαλα άκρη ακόμα, απλά ρώτησα εδώ στο forum, νόμιζα μήπως κάποιος έχει ανάλογη εμπειρία! 

Εάν έχεις βόνταφον ρώτα τους στο τσατ. Οι ευρωπαικοι κανονισμοί περιαγωγής είναι οι ίδιοι για όλες τις εταιρείες. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το θυμάμαι τώρα, όταν γράφει στο frog app το υπολοιπο χρημάτων λήγει την 15/4, εννοεί ότι θα μηδενίσει την 15/4, ώρα 00:01 ή την 16/4 ώρα 00:01.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, opmgls said:

Επειδή δεν το θυμάμαι τώρα, όταν γράφει στο frog app το υπολοιπο χρημάτων λήγει την 15/4, εννοεί ότι θα μηδενίσει την 15/4, ώρα 00:01 ή την 16/4 ώρα 00:01.

Γράφει ακριβώς την ώρα που λήγει κάθε πακέτο. Και ισχύει.

Edited by Mantzanes
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mantzanes said:

Γράφει ακριβώς την ώρα που λήγει κάθε πακέτο. Και ισχύει.

Στα πακέτα ναι γράφει, αλλά για το χρηματικό υπόλοιπο δεν γράφει ώρα.
Εκεί πάει απλώς με την ημερομηνία.

 

Edited by opmgls
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, opmgls said:

Στα πακέτα ναι γράφει, αλλά για το χρηματικό υπόλοιπο δεν γράφει ώρα.
Εκεί πάει απλώς με την ημερομηνία.

 

Αν λήγει 15/4, πρέπει να κάνεις ανανέωση 15/4. Δεν έχει σημασία η ώρα που θα το κάνεις για το χρηματικό υπόλοιπο. Μετράει μόνο ολόκληρες ημέρες. Είτε την κάνεις 15/4 00:01 είτε 15/4 23:59, είναι το ίδιο!

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2024 at 2:00 ΜΜ, dimitroula10 said:

Δυστυχώς αν δεν είσαι κοντά σε κατάστημα είναι μονόδρομος η Q ή cu+cashback και ίντερνετ Ευρώπης με 0,90€/1gb και δρομολόγηση κλήσεων μέσω voip. Ρίξε μία ματιά στο νήμα με δίκτυα εξωτερικού.

Δεν συγκρίνεται το δίκτυο της Q (nova) με της Frog (Cosmote) 😉

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2024 at 2:00 ΜΜ, dimitroula10 said:

Δυστυχώς αν δεν είσαι κοντά σε κατάστημα είναι μονόδρομος η Q ή cu+cashback και ίντερνετ Ευρώπης με 0,90€/1gb και δρομολόγηση κλήσεων μέσω voip. Ρίξε μία ματιά στο νήμα με δίκτυα εξωτερικού.

Καλησπέρα. Στο νήμα με τα δίκτυα εξωτερικού δεν μπόρεσα να βρω κάτι για φτθηνό ίντερνετ όπως γράφεις ((0,90€/1gb). Αν έχεις κάποιο λίνκ από αυτό το συγκεκριμένο θέμα γράψτο να το παρακολουθήσω.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, yyyy said:

Σε περιαγωγή στην ΕΕ, όντως οι κλήσεις από Ελλάδα δεν επιφέρουν καμία επιπλέον χρέωση ούτε για τον καλούντα, ούτε για τον καλούμενο.

Αυτό που γράφεις όμως για τα λεπτά ομιλίας (διαθεσιμα για κλήσεις προς ολα τα κράτη της Ευρωπαϊκής ένωσης) πιστεύω ότι δεν ισχύει. Αν ήσουν Ελλάδα και καλούσες Ολλανδία, δε θα ξόδευες τα λεπτά του πακέτου, αλλά θα είχες επιπλέον χρέωση. Το ίδιο νομίζω ότι ισχύει και όταν είσαι σε οποιοδήποτε κράτος της ΕΕ σε περιαγωγή. Η περιαγωγή στην ΕΕ εξασφαλίζει τους ίδιους κανόνες χρέωσης όπως όταν είσαι Ελλάδα, και δεν δίνει κάτι επιπλέον. Γι' αυτό και στους όρους γράφει: "Ο χρόνος ομιλίας προς τα  κινητά και σταθερά εθνικά δίκτυα είναι επίσης διαθέσιμος για χρήση στην περιαγωγή εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης." Μιλάει μόνο για κλήσεις προς ελληνικούς τηλεφωνικούς αριθμούς!

Αυτο ακριβως γνωριζω οτι ισχυει και εγω. Αν το ειχαν αλλαξει και εννοουσαν προς ολους τους Ε.Ε αριθμους, θα το διαφημιζαν με χρυσα γραμματα για να αυξησουν μετα τις τιμες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, johnnykap1 said:

Καλησπέρα. Στο νήμα με τα δίκτυα εξωτερικού δεν μπόρεσα να βρω κάτι για φτθηνό ίντερνετ όπως γράφεις ((0,90€/1gb). Αν έχεις κάποιο λίνκ από αυτό το συγκεκριμένο θέμα γράψτο να το παρακολουθήσω.

https://myphone.gr/forum/topic/189614/?do=findComment&comment=7263986

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, runner70 said:

Αυτο ακριβως γνωριζω οτι ισχυει και εγω. Αν το ειχαν αλλαξει και εννοουσαν προς ολους τους Ε.Ε αριθμους, θα το διαφημιζαν με χρυσα γραμματα για να αυξησουν μετα τις τιμες.

Στην περιαγωγη, ο χρόνος ομιλίας ισχύει για όλη την Ευρώπη. Είναι ευρωπαϊκή οδηγία.

Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή της Frog, σχετικά με την περιαγωγή στην ΕΕ:

  • Όταν βρίσκεσαι σε χώρα εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης οι τοπικές κλήσεις εντός της χώρας, οι κλήσεις προς την Ελλάδα ή σε οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ χρεώνονται σύμφωνα με τις εθνικές χρεώσεις (πακέτα ή χρεώσεις τιμοκαταλόγου), χωρίς επιπλέον χρέωση. Για τις υπόλοιπες κλήσεις όταν είσαι στο εξωτερικό εντός της ΕΕ και καλείς σε χώρα εκτός της EE η χρέωση είναι 1,90€/λεπτό με χρέωση κλήσεων ανά δευτερόλεπτο και ελάχιστη διάρκεια κλήσης το λεπτό.
  • Οι κλήσεις που δέχεσαι όταν βρίσκεσαι στην Ευρωπαϊκή Ένωση είναι δωρεάν και δεν καταναλώνουν από τα ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας του πακέτου σου
  • Όταν βρίσκεσαι σε χώρα της Ευρωπαϊκής ένωσης, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα διαθέσιμα MBs του προγράμματος σου, χωρίς επιπλέον χρέωση. Υπάρχει όριο πολιτικής ορθής χρήσης στα ΜΒ που μπορείς να καταναλώσεις δωρεάν εντός της ΕΕ, το όριο είναι διαφορετικό για κάθε πακέτο, πέραν των παραπάνω ορίων υπάρχει επιπλέον χρέωση 0,0043€/ΜΒ.
  • Όταν βρίσκεσαι σε χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης και στέλνεις SMS σε χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα διαθέσιμα SMS του πακέτου σου χωρίς επιπλέον χρέωση. Εάν δεν έχεις διαθέσιμα SMS χρεώνεσαι σύμφωνα με τις εθνικές χρεώσεις.
  • Η λήψη SMS & MMS στην Ευρωπαϊκή Ένωση δεν χρεώνεται.
  • Η δωρεάν περιαγωγή της ΕΕ ισχύει για τις ακόλουθες χώρες: Αυστρία, Βέλγιο, Βουλγαρία, Γαλλία, Γαλλική Γουιάνα, Γερμανία, Γιβραλτάρ, Γουαδελούπη, Δανία, Εσθονία, Ηνωμένο Βασίλειο, Ιρλανδία, Ισλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Κροατία, Κύπρος, La Réunion, Λετονία , Λιθουανία, Λιχτενστάιν, Λουξεμβούργο, Μάλτα, Μαρτινίκα, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Πολωνία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβακία, Σλοβενία, Σουηδία, Τσεχία, Φινλανδία.

Νομίζω ότι μας λύνει όλες τις απορίες! Έκανα λάθος σε αυτά που έγραψα παραπάνω, συγνώμη για την παραπληροφόρηση. Θα διορθώσω τα σχετικά μηνύματα, να μην μπερδευτεί κάποιος.

Edited by yyyy
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, yyyy said:

Από την εφαρμογή της Frog, σχετικά με την περιαγωγή στην ΕΕ:

  • Όταν βρίσκεσαι σε χώρα εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης οι τοπικές κλήσεις εντός της χώρας, οι κλήσεις προς την Ελλάδα ή σε οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ χρεώνονται σύμφωνα με τις εθνικές χρεώσεις (πακέτα ή χρεώσεις τιμοκαταλόγου), χωρίς επιπλέον χρέωση. Για τις υπόλοιπες κλήσεις όταν είσαι στο εξωτερικό εντός της ΕΕ και καλείς σε χώρα εκτός της EE η χρέωση είναι 1,90€/λεπτό με χρέωση κλήσεων ανά δευτερόλεπτο και ελάχιστη διάρκεια κλήσης το λεπτό.
  • Οι κλήσεις που δέχεσαι όταν βρίσκεσαι στην Ευρωπαϊκή Ένωση είναι δωρεάν και δεν καταναλώνουν από τα ενσωματωμένα λεπτά ομιλίας του πακέτου σου
  • Όταν βρίσκεσαι σε χώρα της Ευρωπαϊκής ένωσης, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα διαθέσιμα MBs του προγράμματος σου, χωρίς επιπλέον χρέωση. Υπάρχει όριο πολιτικής ορθής χρήσης στα ΜΒ που μπορείς να καταναλώσεις δωρεάν εντός της ΕΕ, το όριο είναι διαφορετικό για κάθε πακέτο, πέραν των παραπάνω ορίων υπάρχει επιπλέον χρέωση 0,0043€/ΜΒ.
  • Όταν βρίσκεσαι σε χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης και στέλνεις SMS σε χώρα της Ευρωπαϊκής Ένωσης μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα διαθέσιμα SMS του πακέτου σου χωρίς επιπλέον χρέωση. Εάν δεν έχεις διαθέσιμα SMS χρεώνεσαι σύμφωνα με τις εθνικές χρεώσεις.
  • Η λήψη SMS & MMS στην Ευρωπαϊκή Ένωση δεν χρεώνεται.
  • Η δωρεάν περιαγωγή της ΕΕ ισχύει για τις ακόλουθες χώρες: Αυστρία, Βέλγιο, Βουλγαρία, Γαλλία, Γαλλική Γουιάνα, Γερμανία, Γιβραλτάρ, Γουαδελούπη, Δανία, Εσθονία, Ηνωμένο Βασίλειο, Ιρλανδία, Ισλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Κροατία, Κύπρος, La Réunion, Λετονία , Λιθουανία, Λιχτενστάιν, Λουξεμβούργο, Μάλτα, Μαρτινίκα, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Πολωνία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβακία, Σλοβενία, Σουηδία, Τσεχία, Φινλανδία.

Νομίζω ότι μας λύνει όλες τις απορίες! Έκανα λάθος σε αυτά που έγραψα παραπάνω, συγνώμη για την παραπληροφόρηση. Θα διορθώσω τα σχετικά μηνύματα, να μην μπερδευτεί κάποιος.

Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, όταν βρίσκεσαι στην χώρα Ευρωπαϊκής ένωσης μπορείς να παίρνεις τηλέφωνο στη Ελλάδα και της χώρες EE και θα χρεώνεσαι μονάδες από τα πακέτα που έχεις ενεργοποιήσει και όχι απο χρηματικό ποσό που έχεις. Αν είναι έτσι τότε είναι τέλια. Ευχαριστώ πολύ! 

Edited by misa
Link to comment
Share on other sites

τελικά σήμερα πήραν τηλέφωνο από frog με όνομα και τηλέφωνο υπαλλήλου αν έχω κάποιο πρόβλημα,για ενεργοποίηση στο δίκτυο από 22 και μετά είπαν ,για να δούμε το σήμα μέσα στο σπίτι μου

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, yyyy said:

Όταν βρίσκεσαι σε χώρα εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης οι τοπικές κλήσεις εντός της χώρας, οι κλήσεις προς την Ελλάδα ή σε οποιαδήποτε χώρα της ΕΕ χρεώνονται σύμφωνα με τις εθνικές χρεώσεις (πακέτα ή χρεώσεις τιμοκαταλόγου), χωρίς επιπλέον χρέωση.

Μόνο εγώ καταλαβαίνω ότι αν βρίσκεται κάποιος στην Ελλάδα και χρεώνεται τόσα € για κλήση στην Ολλανδία, όταν πάει στην Ολλανδία και καλέσει στην Ολλανδία θα χρεωθεί το ίδιο?

Δηλαδή τα λεπτά ομιλίας προς Ελλάδα μετατρέπονται σε λεπτά ομιλίας προς ΕΕ όταν πάμε εξωτερικό, αυτόματα?

1 hour ago, misa said:

Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, όταν βρίσκεσαι στην χώρα Ευρωπαϊκής ένωσης μπορείς να παίρνεις τηλέφωνο στη Ελλάδα και της χώρες EE και θα χρεώνεσαι μονάδες από τα πακέτα που έχεις ενεργοποιήσει και όχι απο χρηματικό ποσό που έχεις. Αν είναι έτσι τότε είναι τέλια.

Δηλαδή αν δεν έχεις πακέτο προς ΕΕ θα χρεωθείς έξτρα. Έτσι το καταλαβαίνω και έτσι έχει γίνει σε γνωστό. Πρόσεχε πάντως να κάνεις οπωσδήποτε μία δοκιμή πριν αρχίσεις να μιλάς. Μακάρι να έχεις δίκιο και να μας πεις τα καλά νέα όταν γυρίσεις.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dimitroula10 said:

Μόνο εγώ καταλαβαίνω ότι αν βρίσκεται κάποιος στην Ελλάδα και χρεώνεται τόσα € για κλήση στην Ολλανδία, όταν πάει στην Ολλανδία και καλέσει στην Ολλανδία θα χρεωθεί το ίδιο?

Δηλαδή τα λεπτά ομιλίας προς Ελλάδα μετατρέπονται σε λεπτά ομιλίας προς ΕΕ όταν πάμε εξωτερικό, αυτόματα?

Ακριβώς. Μόνο με την Q και τη Nova πρόσεχε λίγο. Οι άλλες είναι ξεκάθαρες και ισχύει ακριβώς αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dimitroula10 said:

Μόνο εγώ καταλαβαίνω ότι αν βρίσκεται κάποιος στην Ελλάδα και χρεώνεται τόσα € για κλήση στην Ολλανδία, όταν πάει στην Ολλανδία και καλέσει στην Ολλανδία θα χρεωθεί το ίδιο?

Δηλαδή τα λεπτά ομιλίας προς Ελλάδα μετατρέπονται σε λεπτά ομιλίας προς ΕΕ όταν πάμε εξωτερικό, αυτόματα?

Δηλαδή αν δεν έχεις πακέτο προς ΕΕ θα χρεωθείς έξτρα. Έτσι το καταλαβαίνω και έτσι έχει γίνει σε γνωστό. Πρόσεχε πάντως να κάνεις οπωσδήποτε μία δοκιμή πριν αρχίσεις να μιλάς. Μακάρι να έχεις δίκιο και να μας πεις τα καλά νέα όταν γυρίσεις.

Οταν εισαι σε κατάσταση περιαγωγής (roaming) στα κράτη μέλη της ευρωπαϊκής ένωσης, τα λεπτά ομιλίας προς όλους που έχεις αγοράσει (οχι τα πακετα ΠΡΟΣ ΕΕ) θα ειναι λεπτα προς ολα τα κρατη μελη της ευρωπαϊκής ένωσης. 

Παραδειγμα: αγοραζεις το πακετο φρογκ 60 λεπτων προς ολους. Εαν εισαι στην Ελλάδα, τα λεπτα ειναι προς Ελλάδα μόνο. Εαν πας σε ενα κρατος μελος της ευρωπαϊκής ένωσης, τα λεπτα θα ειναι προς ολα τα κρατη μελη της ευρωπαϊκής ένωσης. Τα πακετα προς ΕΕ που λες στον φιλο να αγοράσει ειναι μονο για κλήσεις απο Ελλάδα προς ΕΕ.

Αυτα που γραφω ισχυουν για ολες τις εταιριες των κρατων μελων της ευρωπαϊκής ένωσης. Προσοχη στα λεπτα ομιλιας απο δωρο ή ειδικής προσωπικής προσφοράς, οπως επισης γενικη προσοχη στα καρτοκινητά της Nova. Για σιγουριά προν βγείτε απο Ελλάδα θα αγοράζετε ενα κανονικο πακετο ομιλιας, οχι δωρο ή ατομικη προσφορά. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VIPdriver said:

Οταν εισαι σε κατάσταση περιαγωγής (roaming) στα κράτη μέλη της ευρωπαϊκής ένωσης, τα λεπτά ομιλίας προς όλους που έχεις αγοράσει (οχι τα πακετα ΠΡΟΣ ΕΕ) θα ειναι λεπτα προς ολα τα κρατη μελη της ευρωπαϊκής ένωσης. 

Δηλαδή τα πακέτα προς όλους στην Ελλάδα που σημαίνει απλώς προς εθνικά κινητά+σταθερά , μετατρέπονται προς εθνικά στην κάθε χώρα που βρίσκεται κάποιος. Too good to be true.

Μπορεί δεν ξέρω. Αν κάποιος μπορεί να το επιβεβαιώσει......

8 minutes ago, VIPdriver said:

επισης γενικη προσοχη στα καρτοκινητά της Nova.

Πάντως το πακέτο σταρ της Q για ΕΕ κλπ δουλεύει κανονικά στην περιαγωγή. Είναι το μόνο που δουλεύει κανονικά.

11 minutes ago, VIPdriver said:

Εαν πας σε ενα κρατος μελος της ευρωπαϊκής ένωσης, τα λεπτα θα ειναι προς ολα τα κρατη μελη της ευρωπαϊκής ένωσης.

Το έχεις δοκιμάσει?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dimitroula10 said:

Το έχεις δοκιμάσει?

Οχι, μου αρεσει να γραφω ψεμματα και να βλεπω κοσμο να χρεώνεται. Βίτσια είναι αυτά!

Και αλλοι εγραψαν οτι είναι ευρωπαϊκή οδηγία...

Στειλε ενα mail στην ευρωπαϊκή ενωση και πες τους ότι δεν πιστεύεις αυτά που λένε και πες μας τινσου απάντησαν. 

Link to comment
Share on other sites

Αληθεύει ότι θα αλλάξει σύντομα η ελάχιστη χρέωση ανανέωσης για το frog και γενικά  για τα καρτοκινητά από 13€ σε 15€ κάθε 1,5 μήνα πλέον από 2 που είναι σήμερα.

Edited by anekoulourida
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...