Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ, ευχαριστω..

 

Εμένα γιατί πάλι ένας φίλος μου που δίνει Αγγλικά πανελλήνιες τα έδωσε και σήμερα κανονικότατα? :confused:

AUDI: Vorsprung durch Technik..:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δινεις σιγουρα κανονικα οπως οι συμμαθητες σου. τα αγγλικα σαν ειδικο μαθημα δεν θα μετρησουν καθολου ουτε στο απολυτηριο ουτε στο βαθμο προσβασης παρα μονο στην εισαγωγη σου σε σχολες που το απαιτουν ως ειδικο μαθημα. αν δεν πας στο σχολειο θα παρεις απλα 0 (μηδεν).
Link to comment
Share on other sites

ναι δινεις κανονικα. κ εγω δινω ειδικο μαθημα τα αγγλικα κ εδωσα κ στο σχολειο. εξαλλου τα αγγλικα του σχολειου χρειαζονται για το απολυτηριο, ενω στο ειδικο, αν στη δωσει κ δεν πας στα αγγλικα, τι βαθμο θ σου βαλουν?? Το ειδικο μετραει ΜΟΝΟ για τις συγκεκριμενες σχολες που το απαιτουν.

Here's the chance of life, get ready, set, fly high.

Above the fear of your mind, go for it.

It's hit or miss, too late for you to quit.

You gotta show 'em how bad you really want this...

barbie1.wordpress.com ....my little little blog!!

Link to comment
Share on other sites

γραφω αυριο θρησκευτικα και κοινωνιολογια... μου ρχεται να κοπανισω το κεφαλι μου στον τοιχο με τις λαλακιες των θρησκευτικων... ειδικα εκει με την αυτοκτονια και την εκτρωση, το θρασος τους ξεπερναει καθε οριο... :hunter: λεει σε καποιο σημειο, οτι η μεγαλυτερη τιμωρια απο την πλευρα της εκκλησιας ειναι οτι δεν ψαλεται νεκρωσιμος ακολουθια και δεν παρισταται ιερεας στην κηδεια του αυτοχειρα...!!! λες και τον αλλο που αυτοκτονει, τον νοιαζει να παει ο παπας στην κηδεια του... σορρυ κιολας, αλλα το βιβλιο ειναι πολυ προπαγανδιστικα γραμμενο... απορω βεβαια ποιος θα κατσει να πιστευσει αυτα τα πραγματα...
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει,αλλα καποια μετρα πρεπει να παιρνει και η θρησκεια.Αμα δεν εκανε και αυτο,ο χριαστιανισμος θα ηταν διαφορετικος,εφοσον δεν θα φαινοταν εμπρακτα οτι ειναι εναντιον του φαινομενου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραια αντιμετωπιση... αντι να κατσουν να δουν και να μελετησουν τα προβληματα του ανθρωπου (πολλα απο τα οποια προκαλει και ο ιδιος ο χριστιανισμος και η εκκλησια) που οδηγουν τον ανθρωπο στην αυτοκτονια, "τιμωρουν" τον αυτοχειρα (και πιο πολυ την οικογενεια του) με αυτον τον τροπο...
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δωρο απο το θεο η ζωη και δεν μπορεις να το αρνηθεις(με την αυτοκτονια δλδ).Ωραιο δωρο! εμ στο δινει χωρις να σε ρωταει,εμ πρεπει σονι και καλα να το κρατησεις.Αλιως σε τημωρει κιολας! αν ειναι δυνατον!!!:cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραια αντιμετωπιση... αντι να κατσουν να δουν και να μελετησουν τα προβληματα του ανθρωπου (πολλα απο τα οποια προκαλει και ο ιδιος ο χριστιανισμος και η εκκλησια) που οδηγουν τον ανθρωπο στην αυτοκτονια, "τιμωρουν" τον αυτοχειρα (και πιο πολυ την οικογενεια του) με αυτον τον τροπο...

 

Πρώτον σπάνια γίνεται κάτι τέτοιο πλέον είμαι σχεδόν σίγουρος διότι η εκκλησία πλέον είναι ένα φαινόμενο που συνοδεύει τις ζωές μας και δεν είναι στα σύγχρονα χρόνια σταθερο για τη ζωή μας.Έτσι η θρησκεία είναι αναγκασμένη πολλές φορές να επιβάλει κάποια πράγματα μέσα απότα διδαγματά της για να εξασφαλίσει την ακεραιότητα της ανθρώπινης ζωής και συνέχειας.Κοινώς δεν γίνεται όλοι να λέμε και να υποστηρίζουμε τα προοδευτικα πραγματα και να είμαστε προοδευτικοι αν δεν υπάρχουν κάποιοι που να αντιτασσονται στις απόψεις μας.Αρα τα Θρησκευτικά τις Γ λυκείου είναι κάτι σαν μια προβολή ενός συγκεκριμένου μοντέλου ζωής που μείς επιλέγουμε αν θα ακολουθήσουμε.

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Αυριο γράφω μαθηματικά και δεν ξέρω τι ώρα :what:

 

Τι σας είπαν απ'τα ΤΕΕ? Τι ώρα πρέπει να είστε εκεί?

 

Απαντήστε λίγο γρήγορα...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θέλω να σας ρωτήσω αν τα αποτελέσματα των πανελληνίων(τα μόρια δηλαδή που θα βγουν σε καμιά δεκαριά μέρες) ανακοινώνοντα στο internet.. Αν δηλαδή είμαι αρκετά μακριά απο το λύκειο μου πως μπορώ να μάθω τα αποτελέσματα εκτός από το να βάλω φίλους μου να μου πουν, γιατί αυτοί μπορεί να μου κάνουν καμιά πλάκα κ να μείνω στον τόπο :p
Link to comment
Share on other sites

ωραια αντιμετωπιση... αντι να κατσουν να δουν και να μελετησουν τα προβληματα του ανθρωπου (πολλα απο τα οποια προκαλει και ο ιδιος ο χριστιανισμος και η εκκλησια) που οδηγουν τον ανθρωπο στην αυτοκτονια, "τιμωρουν" τον αυτοχειρα (και πιο πολυ την οικογενεια του) με αυτον τον τροπο...

Και το κρατος οδηγει πολλα ατομα στο φονο,να τα αφηνουν ατιμωρητα?Η αυτοκτονια για το χριστιανισμο αντιμετωπιζεται οπως ο φονος(αφαιρεση ζωης).Ξαναλεω αν δεν εκανε κατι τετοιο ολοι οι χριστιανοι των πρωτων θα αυτοκτονουσαν για να γλιτωσουν τα μαρτυρια,οπως και αυτοι της τουρκοκρατιας κ.λ.π.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δωρο απο το θεο η ζωη και δεν μπορεις να το αρνηθεις(με την αυτοκτονια δλδ).Ωραιο δωρο! εμ στο δινει χωρις να σε ρωταει,εμ πρεπει σονι και καλα να το κρατησεις.Αλιως σε τημωρει κιολας! αν ειναι δυνατον!!!:cool:

 

ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nα φανταστω φιλε οτι δεν περνας ΕΛ.ΑΣ λογο υψους ε ? Κριμα.Ναι οντως θα παρει νομιζω γυρω στα 15 ατομα πιο πολλα , στα ΟΠΛΑ.Πιστευω θα πεσει ναι διοτι ετσι λειτουργει αλλωστε και ο νομος της αγορας.Οσο μεγαλυτερη η προσφορα τοσο περισσοτερη η ικανοποιηση της ζητησης.Οποτε αυξηση θεσεων να νε και οτι να νε.

 

Φίλε WeskerS είσαι εδώ???? Πέρασα στο ύψος όλα ok!!!:D 1.70 JUST! Τώρα πρέπει να πάω στο Νοσοκομείο και να κάνω full προπόνηση!!!!!!!!!!!!!!!:happy: Παναγία μου, το ονειρό μου φέτος έτσι όπως το βλέπω γίνεται πραγματικότητα!!!!:)

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

αα,να ρωτησω κατι??:D μηπως ξερει καποιος! τα ειδηκα μαθηματα οπως πχ αγγλικα εφοσον τα δινω πανελληνιες,πρεπει να τα δωσω και ενδοσχολικα?:rolleyes:

 

Φυσικά και πρέπει να τα δώσεις....Δεν έχει καμία σχέση το ειδικο μάθημα...

Link to comment
Share on other sites

Παναγία μου, το ονειρό μου φέτος έτσι όπως το βλέπω γίνεται πραγματικότητα!!!!:)

 

 

Θλίβομαι για τα όνειρα που έχουν οι συνομήλικοι μου.

Εύχομαι τουλάχιστον μην γίνεις ΜΑΤ ή Ασφαλίτης.

 

ACAB

Link to comment
Share on other sites

γενικα επικρατει η λανθασμενη αντιληψη οτι στα ΤΕΕ ειναι πιο ευκολα τα μαθηματα... και τελικα ειναι λαθος.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...