Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δίνω αύριο στατιστική κι αναρωτιέμαι τί θα πάω να γράψω??!! Καλά εντάξει,κάτι ξέρω,ευτυχώς που το 1ο κεφάλαιο είναι κοινό με της κατ/σης!:whistle:

Μια σκασμένη στο σχολείο μας τα έκαψε τα παιδάκια στη βιολογία! Τους είπε ότι αν διαβάσουν τα θέματα των πανελλαδικών θα είναι καλυμένοι και πήγε και τους έβαλε άλλα γι' άλλα!!:rocket: :rocket: Και μετά που πήγαν να τη βρουν γέλαγε και τους είπε "έχω να ρίξω γέλιο με τα μαργαριτάρια που θα δω...":chair:

Εμείς γράφουμε λογοτεχνία την άλλη βδομάδα,αλλά θα μας βάλουν τη Θεσσαλονίκη του Αναγνωστάκη...Αθλια η φετινή λογοτεχνία κανένα κείμενο δεν μ΄αρέσει! Εχουμε βέβαια και μια φιλολογο...σφεντόνα!:alien: :alien:

Αρχαία ποιος μαθαίνει μετάφραση που δεν έχει βγάλει τίποτε εκτός ο δικός μασ???ΕΕΕ??? έχω να δω μετάφραση από πέρυσι που ήμουν θεωρητική!!!!(αυτές τις χαριτωμένες μεταπηδήσεις τις κάνω συχνά,ναι...!:stupid: )

Βάσανο οι ενδοσχολικές,βάσανο...

 

Και εγώ αύριο δίνω Μαθηματικα γενικής και δεν έχω ιδέα τι θα γράψω...

Αποδείξεις θα τις μάθω στην...τουαλέτα :D

Εν τω μεταξύ από δεν μπορούμε να αντιγράψουμε ο ένας από τον άλλο

γιατί όλοι βιολογία δίναμε και δεν ξέρουμε που πάνε τα 4 από Μαθ. Γεν.

 

Πάντως αυτά τα πρώτα με τους πίνακες xi,ni κ.τ.λ. είναι πολύ εύκολα

διάμεσος και έτσι συχνότητες, αθρ. συχνότητες κ.τ.λ.

 

Τώρα πιθανότητες δεν ξέρω ακόμα θα διαβάσω αργότερα...

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω δινω αυριο φυσικη... οταν λεμε δεν ξερω τιποτα εννοουμε ΤΙΠΟΤΑ! κοιταω κατι πανελλαδικα και μου φαινονται σαν να ειναι πανεπιστημιου!
Link to comment
Share on other sites

εγω δινω αυριο φυσικη... οταν λεμε δεν ξερω τιποτα εννοουμε ΤΙΠΟΤΑ! κοιταω κατι πανελλαδικα και μου φαινονται σαν να ειναι πανεπιστημιου!

 

Ε χαλάρωσε λες να σας βάλουν δυσκολίας πανελλαδικών;;; Άμα δεν ξέρεις τίποτα τίποτα μάθε απέξω τους τύπους, τι είναι ο καθένας (π.χ. αν σε ρωτάει ημιζωή να σου έρχετε στο μυαλό το Τ = ln2/λ,αν θυμάμαι καλά αυτός είναι), ευχίσου να πέσετε σε "καλό" επιτηρητή για να "διαρεύσουν" μέσα στην τάξη τα Σ-Λ/Αντιστοίχησης και κάτι θα γράψεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε κουλάρετε αποκλείεται να πέσουν δύσκολα στα ενδοσχολικά γιατι στα περισσότερα σχολεία το μάθημα που έγινε κατα την διάρκεια αλλά και προς το τέλος ήταν τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.Κοιταξτε τα λίγο αλλά μην πανικοβάλεστε.Δεν κρίνεται η ζωή σας από τα ενδοσχολικά!!!!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια..εμας μπαινουν οι καθηγητες και λενε ''ξερουμε τι θα κανετε....μονο καντε το διακριτικα'' και αντιγραφουν ολοι ολων....εμενα οι καθηγητες με βοηθανε....και γενικοτερα αυτους που ελιωσαν με τα διαβασματα των πανελληνιων...
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να παω στη συναυλια του Alice Cooper να ακουσω το Schools out να χαρω.Θα παει κανενας?

Να πας ! Αξίζει ! Πήγα πριν από μερικά χρόνια και ήταν από τις καλύτερες συναυλίες που έχω πάει ! Ο άνθρωπος είναι φαινόμενο !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω θα παω στις 23 στην dolores o'riordan... μιλαμε ηταν το φετινο δωρακι για τους κοπους ολης της χρονιας... ειναι η αγαπημενη μου τραγουδιστρια μακραν και δεν πιστευα ποτε οτι θα ερθει στην ελλαδα... φανταζομαι θα χουν βγει και τα αποτελεσματα και (αν ολα πανε καλα) θα ειναι η πιο καλυτεροτερη μερα της ζωης μου!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια για την εισαγωγη σε μια σχολη μας ενδιαφερει ο Βαθμος Προσβασης ή τα Μορια?

Γιατι μολις τωρα ειδα οτι για την σχολη που θελω ο βαθμος προσβασης ειναι 17,65 και τα μορια 17.450. Και μετα υπολογισα με ενα προγραμμα οτι αν βγαλω πχ. 17.800 μορια ο βαθμος πρόσβασης μου θα ειναι 17,6... δηλαδη δεν περναω? :mad: :cry:

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια για την εισαγωγη σε μια σχολη μας ενδιαφερει ο Βαθμος Προσβασης ή τα Μορια?

Γιατι μολις τωρα ειδα οτι για την σχολη που θελω ο βαθμος προσβασης ειναι 17,65 και τα μορια 17.450. Και μετα υπολογισα με ενα προγραμμα οτι αν βγαλω πχ. 17.800 μορια ο βαθμος πρόσβασης μου θα ειναι 17,6... δηλαδη δεν περναω? :mad: :cry:

περνας!ο βαθμος προσβασης λαμβανεται υποψιν μονο σε περιπτωση ισοβαθμιας

.τα μαντατα για τις βασεισ δεν ειναι καλα παντως>http://www.ethnos.gr/summary.asp?catid=5931

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

περνας!ο βαθμος προσβασης λαμβανεται υποψιν μονο σε περιπτωση ισοβαθμιας

.τα μαντατα για τις βασεισ δεν ειναι καλα παντως>http://www.ethnos.gr/summary.asp?catid=5931

Θα τρελαθούμε μέχρι να βγουν οι βαθμοί!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

περνας!ο βαθμος προσβασης λαμβανεται υποψιν μονο σε περιπτωση ισοβαθμιας

.τα μαντατα για τις βασεισ δεν ειναι καλα παντως>http://www.ethnos.gr/summary.asp?catid=5931

 

Τι εννοείς σε περίπτωση ισοβαθμίας;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς σε περίπτωση ισοβαθμίας;:worry:

Εννοεί ισοβαθμία με τον τελευταίο. Δηλαδή 2 άτομα να έχουν τα ίδια μόρια και τα μόρια αυτά να είναι η βάση της σχολής.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εννοεί ισοβαθμία με τον τελευταίο. Δηλαδή 2 άτομα να έχουν τα ίδια μόρια και τα μόρια αυτά να είναι η βάση της σχολής.

 

Αααα,κατάλαβα!Thanx!:p

Link to comment
Share on other sites

περνας!ο βαθμος προσβασης λαμβανεται υποψιν μονο σε περιπτωση ισοβαθμιας

 

thnx μου εφυγε ενα βαρος :rolleyes:

 

Τελικα ποτε βγαίνουν οι βαθμοί? Δεν αντέχω αλλο να περιμένω...

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Εμάς μας είπαν για το επόμενο Σ/Κ και σίγουρα την Δευτέρα (την άλλη φυσικά :) ) Θα δείξει...Υπομονή :D
Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως.ποτε περιπου τελειωνετε με τις εξετασεις των ενδοσχολικων?

 

Εγώ τελειώνω 14,ενώ το σχολείο μου κανονικά τελειώνει 18(γιατί γράφουν Βιολογία και σχέδιο).Αλλά μέχρι 18 πρέπει να έχουν τελειώσει όλα τα σχολεία τις ενδοσχολικές.Ήρθε χαρτί από το Υπουργείο που το έλεγε.

 

thnx μου εφυγε ενα βαρος :rolleyes:

 

Τελικα ποτε βγαίνουν οι βαθμοί? Δεν αντέχω αλλο να περιμένω...

 

Όπως είπε και ο gregorisvas,μας είπαν το πολύ μέχρι τις 25 θα έχουν βγει.:cry:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω ο gregorisvas εννοει το αλλο σ/κ δηλαδη 16-17 ιουνιου... διαβασα καπου οτι το υπουργειο θα εχει στειλει τα αποτελεσματα πριν τις 20.
Link to comment
Share on other sites

Α σορρυ,λάθος κατάλαβα!:wacko:

Πάντως εμάς αυτό που είπα μας το είπε η διευθύντρια σήμερα το πρωί στην προσευχή για τις 25(το πολύ).:happy:

Link to comment
Share on other sites

ετσι λενε για να ειναι σιγουροι... η λογικη λεει παντως οτι αφου ξεκινησαμε και νωριτερα, ειμαστε και λιγοτεροι υποψηφιοι, παιρνουν και 30 λεπτα παραπανω για καθε γραπτο, θα ειναι πιο γρηγοροι!!! οποτε... ελπιζω μεχρι τις 18 να τα χουμε παρει να ησυχασουμε.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λογικα τα αποτελεσματα πρεπει να βγουν πριν αρχισουν να γραφουν τα ειδικα μαθηματα γιατι απ'οσο ξερω καθε χρονο ετι γινετε και αφου τα ειδικα μαθηματα αρχιζουν στις 19 λογικα θα βγουν πριν τις 19. Δεν ειναι σιγουρο ομως!!!
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μέχρι 25 γραπτά διορθώνουν, όχι παραπάνω. Το διάβασα στον σχετικό νόμο του κράτους. Δεν παίζει λοιπόν να διορθώνουν "άρπα κόλλα" για να κερδίσουν χρόνο να διορθώσουν παραπάνω γραπτά να πάρουν παραπάνω λεφτά.

 

Δεν ξέρω αν αυτό σας καθησυχάζει, εμένα πολύ. Γιατί παλιά διορθώναν στο πολύ γρήγορο, με συνέπειες που μπορείτε να φανταστείτε :cry: .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...