Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι φοβούνται? Μην έχουμε aids? ΕΛΕΟΣ!!!!

Οχι φυματιωση..

Ξερει κανενας πως μπορω απο Καλλιθεα να φτασω στην Ιατρικη(ειναι μεταξυ νοσοκομειου παιδων και λαικου)?Μπηκα στη σελιδα της ΕΘΕΛ και δεν μπορουσα να βγαλω ακρη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οχι φυματιωση..

Ξερει κανενας πως μπορω απο Καλλιθεα να φτασω στην Ιατρικη(ειναι μεταξυ νοσοκομειου παιδων και λαικου)?Μπηκα στη σελιδα της ΕΘΕΛ και δεν μπορουσα να βγαλω ακρη.

 

Ηλεκτρικό-->Μετρό και κατεβαίνεις στάση Αμπελόκηποι.Μετά ανεβαίνεις Αλεξάνδρας και φτάνεις.Έχει περπάτηματάκι...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε guys για πείτε μου... Πήγα σήμερα στο σχολείο μου για φωτοαντίγραφα και επικυρώσεις κλπ... Ο διευθυντής μου όμως λέει πως στο αντίγραφο του απολυτηρίου χρειάζεται να μπει καινούρια φωτογραφία και δεν το επικύρωσε. Εννοείται πως στην φωτοτυπία υπάρχει η φώτο που έχει απο την αρχή το χαρτί αυτό. Σας είπαν τίποτα ανάλογο??? :wacko:
:) How i wish you were here... by Pink Floyd
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα πέρσι μου το είπε η διευθύντρια,γιατί λέει στη φωτοτυπία ήταν ξεθωριασμένη,και το έκανα...όταν μετά γίνονταν οι εγγραφές οι μισοί είχαν βάλει καινούρια φωτογραφία και στους άλλους μισούς δεν το είχαν πεί οι διευθυντές...όμως κανείς δεν είχε πρόβλημα...εγώ πάντως προτείνω να το κάνεις και αυτό να είσαι ήσυχος:p
Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε guys για πείτε μου... Πήγα σήμερα στο σχολείο μου για φωτοαντίγραφα και επικυρώσεις κλπ... Ο διευθυντής μου όμως λέει πως στο αντίγραφο του απολυτηρίου χρειάζεται να μπει καινούρια φωτογραφία και δεν το επικύρωσε. Εννοείται πως στην φωτοτυπία υπάρχει η φώτο που έχει απο την αρχή το χαρτί αυτό. Σας είπαν τίποτα ανάλογο??? :wacko:

 

Εμένα πάντως πριν κάνω το μηχανογραφικό όταν μου έδωσε το απολυτήριο λυκείου, τη βεβαίωση πρόσβασης κλπ μου έδωσε και αντίγραφο απολυτηρίου λυκείου με την ήδη υπάρχουσα φωτογραφία... Προφανώς δεν τίθεται κώλυμα, απλώς ο δικός σας θέλει να σας κάνει τη ζωή δύσκολη....

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα πέρσι μου το είπε η διευθύντρια,γιατί λέει στη φωτοτυπία ήταν ξεθωριασμένη,και το έκανα...όταν μετά γίνονταν οι εγγραφές οι μισοί είχαν βάλει καινούρια φωτογραφία και στους άλλους μισούς δεν το είχαν πεί οι διευθυντές...όμως κανείς δεν είχε πρόβλημα...εγώ πάντως προτείνω να το κάνεις και αυτό να είσαι ήσυχος:p

 

Γιατί η υπάρχουσα φωτογραφία τι έχει?Δηλαδή έχεις αντίγραφο με φωτογραφία πάνω...?Εγώ πέρσυ πάντως απλό επικυρωμένο ανίγραφο έδωσα.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί η υπάρχουσα φωτογραφία τι έχει?Δηλαδή έχεις αντίγραφο με φωτογραφία πάνω...?Εγώ πέρσυ πάντως απλό επικυρωμένο ανίγραφο έδωσα.

 

Δεν έχει τίποτα απλά η διευθύντρια ήθελε προφανώς να μας τρέχει:mad:...εγώ είχα το αντίγραφο και πάνω συρραμένη φωτογραφία...είπα πάντως ότι δεν είναι κάτι σημαντικό και στις σχολές ποσώς τους ενδιαφέρει:p

Η λογική είναι ο μόνος τρόπος να κάνεις λάθος με αυτοπεποίθηση;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, το σχολειο μας δεν εχει φερει ακομα το ατομικο δελτιο επιτυχιας. Και αυριο φευγω . Σιγουρα χρειαζεται αυτο το χαρτι, γιατι στα δικαιολογητικα λεει "Βεβαιωση Προσβασης" οτι χρειαζεται και οχι το ατομικο δελτιο. Αλλα και παλι πως θα τους δειξω εγω (στη γραμματεια) οτι περασα σε αυτο το τμημα?

Λετε αν παρω το κιτρινο καρτελακι να ειμαι ενταξει???

Link to comment
Share on other sites

Αλλα και παλι πως θα τους δειξω εγω (στη γραμματεια) οτι περασα σε αυτο το τμημα?

 

Λες αυτοί να μην γνωρίζουν ποιοι πέρασαν στο τμήμα τους;

Link to comment
Share on other sites

Όσοι περάσατε Αθήνα πού θα μείνετε; :) Έχετε βρεί σπίτι και αν ναί σε ποιά περιοχή; :) Να κανονίσουμε κάποια στιγμή κανα meeting :p
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, το σχολειο μας δεν εχει φερει ακομα το ατομικο δελτιο επιτυχιας. Και αυριο φευγω . Σιγουρα χρειαζεται αυτο το χαρτι, γιατι στα δικαιολογητικα λεει "Βεβαιωση Προσβασης" οτι χρειαζεται και οχι το ατομικο δελτιο. Αλλα και παλι πως θα τους δειξω εγω (στη γραμματεια) οτι περασα σε αυτο το τμημα?

Λετε αν παρω το κιτρινο καρτελακι να ειμαι ενταξει???

 

Ακριβώς το ίδιο χαρτί με εσένα το έχει και η σχολή!Αλλά ενοείτε θα το πάρεις και θα το φυλάξεις...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

>Guys.Σε μένα δεν έχει ιατρικά καθόλου.Ευτυχώς....

Ούτε εμένα. Ζήτωωωω!

Γενικά το Πανεπιστήμιο Αθηνών δεν θέλει. Και λογικό , γιατί φαντάσου τόσα άτομα να συνέρρεαν στα νοσοκομεία! Θα είχε καταρρεύσει το ιατρικό σύστημα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα. Ζήτωωωω!

Γενικά το Πανεπιστήμιο Αθηνών δεν θέλει. Και λογικό , γιατί φαντάσου τόσα άτομα να συνέρρεαν στα νοσοκομεία! Θα είχε καταρρεύσει το ιατρικό σύστημα!

 

Για εγγραφή δε θέλει...Μετά?Πάνε 4ο έτος και τρέχουνε μια εβδομάδα πριν την ορκωμοσία για εξετάσεις...:lol::lol::lol::lol::lol:

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για εγγραφή δε θέλει...Μετά?Πάνε 4ο έτος και τρέχουνε μια εβδομάδα πριν την ορκωμοσία για εξετάσεις...:lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά στο 4ο έτος αν μου ζητήσουν θα φάνε άκυρο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

E και εγω..

 

Δεν ξερω εαν το μαθατε αλλα βγηκε το δελτιο ατομικης επιτυχιας.Θα παω να το παρω σημερα γιατι αλλιως θα πρεπει να παω την Τριτη λογο εκλογων.

Link to comment
Share on other sites

Aφηστε την σειρα εισαγωγης και επικεντρωθειτε σε ενα γεγονος : οτι ακομα και τελευταιοι να εισασταν ειστε στην σχολη οπως και να εχει και να ειστε σιγουροι πως εκατονταδες αλλοι ΔΕΝ ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα τηλέφωνο και μου είπε ότι δε βγήκανε αυτά τα ρημάδια τα δελτία επιτυχίας!!!:blink::blink::blink::blink::blink:

 

Ναι ούτε και στο δικό μου σχολείο ήρθανε. Ο λυκειάρχης μου είπε ότι μάλλον θα αργίσουν λόγω αυτής της καθιστέρησης των βάσεων

Αλλά θαέρθουν πριν τις 18...ελπίζω

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

Είναι αδιανόητο να μετατρέπετε ένα θέμα ενός forum σε «χαλαρή κουβεντούλα». Το γνωρίζατε από την πρώτη στιγμή και μάλιστα το παραδεχθήκατε με τα μηνύματά σας ότι έως το πρωί δεν θα έμενε τίποτα στο συγκεκριμένο θέμα.Όπως και δεν έμεινε...

 

Είναι επίσης αδιανόητο να συνεχίζετε να δημοσιεύετε αδιάκοπα ανούσια μηνύματα, αυτής της μορφής, ενώ, αφενός απαγορεύεται από τους όρους χρήσης και αφετέρου, έχετε ήδη προειδοποιηθεί επανειλημμένως πως κάτι τέτοιο δεν θα γίνονταν ανεκτό σε καμία περίπτωση. Ιδιαίτερα σε ένα θέμα, που έχει κλειδωθεί για αυτόν το σκοπό και ήδη έχει αρκετές δημόσιες παρατηρήσεις από τους moderators.

 

Δεν έχει σημασία ποιος το ξεκίνησε και ποιος όχι, σημασία έχει ότι αρκετοί από εσάς συμμετείχατε σε αυτό, ενώ γνωρίζατε πως δεν έπρεπε να το κάνετε. Την επόμενη φορά λοιπόν μη το συνεχίσετε, αλλά αν πιστεύετε ότι κάτι είναι off-topic ή εκτός ΟΠΧ, κάντε κλικ στο κουμπάκι που γράφει αναφορά. Για όλους αυτούς τους λόγους άτομα που συμμετείχαν σε αυτό το αδιάκοπο chatting,και πιο συγκεκριμένα οι:

 


  • thanasakis
  • johnney
  • 123tomi_
  • Asithassa
  • livtylerfan
  • alexis_18
  • _Crazygirl_

 

έχοντας γνώση μάλιστα ότι δεν έπρεπε, «κερδίζουν» την 1η τους ποινή. Η 2η θα συνοδεύεται και με 7ημερο ban και η 3η από μόνιμο.

Θεωρώ ότι είναι αυτονόητο μετά από όλα αυτά,ότι το θέμα δεν πρόκειται να ξανανοίξει.

 

Για οποιαδήποτε απορία/διευκρίνηση,στέλνετε προσωπικό μήνυμα στους moderators του Chat & Fun.Αν δεν σας καλύψουν,απευθύνεστε στους super moderators και αν εξακολουθείτε να έχετε απορίες στέλνετε στον admin του site.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...