Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, εγω που θελω να συνδιασω Πληροφορικη κ Τηλεπικοινωνιες, αλλα πρεπει να χω γραψει γυρω στα 17000 μορια(δλδ δεν πιανω ηλεκτρολογων μηχανικων), ποιες σχολες υπαρχουν για την περιπτωση μου;

 

Ζαμπονοκοπτικη Θρακης :lol:

 

 

 

 

Πλακα κανω, μπορεις να δεις την σχολη Ηλεκρονικων Μηχανικων και Μηχανικων Υπολογιστων Κρητς που ειναι μια πολυ καλη και θελει γυρω στα 17000 μορια...

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Σε σύγκριση με πέρυσι, μειώθηκε το ποσοστό των υποψηφίων που συγκέντρωσε υψηλές βαθμολογίες στα δύο βασικά μαθήματα (Βιολογία και Χημεία) και έτσι οι βάσεις εισαγωγής στις Ιατρικές πιέζονται προς τα κάτω." (απο την Ημερησια)...

 

αυτο παει για τον andreas_dim... ετσι για σπασιμο :lol:

 

Καλά , μας έπεισες...Δε μπορούν ξέρουν από τώρα τις βαθμολογίες...ποσες φορές θα το πω;Δεν έχουν καν φτάσει τα γραπτά Χημείας στα βαθμολογικά...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρει κανεις που θα παίξει σε βάση για την ''Χειριστης ηλεκτρικής τέντας Αθηνών'' ???

Φοβαμαι οτι θα ανεβει φέτος και ούτε αυτό δε θα πιάσω...

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις των ειδικών θα ανεβεί αρκετά και ενδέχεται να φτάσει και τα 19000 μόρια.... οπότε μαλλον του χρόνου :)

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις των ειδικών θα ανεβεί αρκετά και ενδέχεται να φτάσει και τα 19000 μόρια.... οπότε μαλλον του χρόνου :)

 

TEI einai h AEI?

4o pedio?

Link to comment
Share on other sites

****το βαριεμαι ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ να διαβασω αρχαια... διαβαζω μια σελιδα και μετα ξανακαθομαι... εχω μαθει τις 2,5 παραγραφους μεταφραση (απ' εξω φυσικα, ουτε που καταλαβαινω ποιο ακριβως σημειο της παραγραφου μεταφραζω!) και δεν εχω αγγιξει τα σχολια και την εισαγωγη... εσεις τι γραφετε αυριο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ΕΜΠ ειναι η σχολη που σας λέω.... :lol:

 

****το βαριεμαι ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ να διαβασω αρχαια... διαβαζω μια σελιδα και μετα ξανακαθομαι... εχω μαθει τις 2,5 παραγραφους μεταφραση (απ' εξω φυσικα, ουτε που καταλαβαινω ποιο ακριβως σημειο της παραγραφου μεταφραζω!) και δεν εχω αγγιξει τα σχολια και την εισαγωγη... εσεις τι γραφετε αυριο?

 

Εγω φίλε μου έκανα την αμαρτία που ειχα να κανω απ'το γυμνάσιο που ονομαζεται σμικρυνση :ninja:, αφου δεν αξιωθηκα ποτέ να διαβασω αρχαία....δεν εβρισκα και τον λόγο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας σοβαρευτούμε λίγο είναι δυνατόν να έχουν γράψει όλοι εδω μέσα 17000 μόρια και πανω.Τι ΣΚ**ΤΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ έγινε το myphone!Χωρίς παρεξήγηση αλλά το Σεπτέμβρη το myphone θα έχει μέλη 100 Μηχανολόγους μηχανικούς 50 ηλεκτρολόγους και 400 πληροφορικάριους σε ΑΕΙ της Αθήνας!LOL Ήμαρτον περιμένετε να βγουν οι βάσεις γιατι αγχώνετε τους υπολοίπους.Δεν λέω να μην λέτε τα μοριά σας αλλά λίγο κράτει αν γίνεται!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

χι ντροπη σου... που εισαι ρε WESKER Θεωρητικουρα να πεις τιποτα αρχαιο να χουμε αυριο να γραψουμε?!?!!
Link to comment
Share on other sites

χι ντροπη σου... που εισαι ρε WESKER Θεωρητικουρα να πεις τιποτα αρχαιο να χουμε αυριο να γραψουμε?!?!!

 

Εμας οι καθηγητες μας ειπαν ποιο κειμενο θα πεσει... :D

Ειναι ατομακλες οι δικοί μας...

Link to comment
Share on other sites

α και εμας στη λογοτεχνια... αλλα ουτως η αλλως 3 παραγραφους βαλανε (Αρχαια),... ελεος... τι αλλο να κανουν οι ανθρωποι
Link to comment
Share on other sites

πρέπει να μάθουν γρήγορα αυτοί που δεν περνάνε (ας μην ανήκουμε εμείς σε αυτήν την κατηγορία....)

 

και επομένως να αρχίσουν γρήγορα οι διαφημίσεις ΙΕΚ , Κολλεγίων κλπ.

 

Υπάρχει πίεση και από κει, πιστεύω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται δίπλα από τα μηνύματα μου.

 

(τέλος με τα off topic)

Δεν το παρατήρησα, ούτε το ψευδώνυμό σου δεν είδα. Τέλος εδώ.

 

Λοιπόν, όσοι δεν ήρθαν σε κάποιο μάθημα, και δώσουν επαναληπτικές, αυτό μετράει κανονικά σαν πανελλήνιες; και αν ναι, δεν είναι αυτό άδικο;;;

 

Καλή επιτυχία στα ενδοσχολικά, παιδιά. Και κουράγιο, γιατί εγώ θα βαριόμουνα πολύ στη θέση σας, απόφοιτη γαρ. (Ο καιρός γαρ ...μακρύς...).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εγω που θελω να συνδιασω Πληροφορικη κ Τηλεπικοινωνιες, αλλα πρεπει να χω γραψει γυρω στα 17000 μορια(δλδ δεν πιανω ηλεκτρολογων μηχανικων), ποιες σχολες υπαρχουν για την περιπτωση μου;

 

στο βολο μηχανικος η/υ τηλεπικοινωνιων και δικτυων κατευθειαν εκει ειναι πολυ καλη σχολη

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδεια μην ανχονεστε για τους βαθμους θα βγουν τωρα το ποτε μην σας απασχολη κοιταξτε να ξεκουραστητε τωρα που ειναι η ευκαιρια.

 

Οσο αφορα εκτιμησης για τις βασεις απο τις εφημεριδες μην ακουτε τπτ γιατι ολο εξω πεφτουν τα τελευταια χρονια που τα παρακολουθω.\

 

Αντε καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

στο βολο μηχανικος η/υ τηλεπικοινωνιων και δικτυων κατευθειαν εκει ειναι πολυ καλη σχολη

 

1) Με τις πιθανες αυξησεις των βασεων δεν το βλεπω να το πιανω...

2) Ειναι στον Βολο ρε γμτ. Αν ηταν καμια Θεσσαλονικη-Αθηνα :(

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που δημιουργήθηκε πάντως προκάλεσε μεγάλη σύγχυση σε αρκετά βαθμολογικά κέντρα, καθώς πολλοί βαθμολογητές ζήτησαν ειδικές οδηγίες βαθμολόγησης. Σε δύο βαθμολογικά κέντρα της Αθήνας και ένα της Κρήτης, οι βαθμολογητές αποφάσισαν ομόφωνα να απόσχουν μέχρι τις 12 Ιουνίου από τη βαθμολόγηση της Φυσικής, καταγγέλλοντας την Επιτροπή Εξετάσεων. Η Επιτροπή έστειλε τελικά κάποιες οδηγίες που όμως και πάλι δεν κάλυψε πολλούς βαθμολογητές οι οποίοι κατέληξαν να βαθμολογούν «κατά βούληση». Από την πλευρά του Yπουργείου Παιδείας, ο Γενικός Γραμματέας του δήλωσε ότι όσοι βαθμολογητές εμμείνουν στην άρνησή τους να διορθώσουν τα γραπτά θα αντικατασταθούν.

 

Το ξέρατε αυτό;

 

http://kapodistriako.uoa.gr/stories/069_ne_01/index.php?m=2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα που δημιουργήθηκε πάντως προκάλεσε μεγάλη σύγχυση σε αρκετά βαθμολογικά κέντρα, καθώς πολλοί βαθμολογητές ζήτησαν ειδικές οδηγίες βαθμολόγησης. Σε δύο βαθμολογικά κέντρα της Αθήνας και ένα της Κρήτης, οι βαθμολογητές αποφάσισαν ομόφωνα να απόσχουν μέχρι τις 12 Ιουνίου από τη βαθμολόγηση της Φυσικής, καταγγέλλοντας την Επιτροπή Εξετάσεων. Η Επιτροπή έστειλε τελικά κάποιες οδηγίες που όμως και πάλι δεν κάλυψε πολλούς βαθμολογητές οι οποίοι κατέληξαν να βαθμολογούν «κατά βούληση». Από την πλευρά του Yπουργείου Παιδείας, ο Γενικός Γραμματέας του δήλωσε ότι όσοι βαθμολογητές εμμείνουν στην άρνησή τους να διορθώσουν τα γραπτά θα αντικατασταθούν.

 

Το ξέρατε αυτό;

 

http://kapodistriako.uoa.gr/stories/069_ne_01/index.php?m=2

 

Έλεος..Πλλλλλάκα μας κάνεις; Το 2005 πάνω πάνω στην ημερομηνία δεν το βλέπεις; Η' παίζεις με την αγωνία μας;;;

Ας είμαστε πιο προσεκτικοί...

Link to comment
Share on other sites

nai re to 2005!

Για το 2005 εννοούσα, δεν το είχα μάθει τότε και μου έκανε εντύπωση. Φυσικά και είχα δει την ημερ. Δεν παίζω με την αγωνία σας, προς Θεού. Κι εγώ έχω την ίδια αγωνία, ίσως και μεγαλύτερη, γιατί είμαι ιδιάζουσα περίπτωση.

 

Κάθε φορά που γράφω, κάνω και μια "πατάτα" :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1) Με τις πιθανες αυξησεις των βασεων δεν το βλεπω να το πιανω...

2) Ειναι στον Βολο ρε γμτ. Αν ηταν καμια Θεσσαλονικη-Αθηνα :(

 

ο βολος ειναι ωραια πολη (δεν ειμαι απο εκει) και αμαν πια με την αθηνα και τη θεσσαλονικη ολοι εκει πρεπει να μαζευτουν. Ασε που σε επαρχιακη πολη περνας πιο ωραια σαν φοιτητης.

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

ο βολος ειναι ωραια πολη (δεν ειμαι απο εκει) και αμαν πια με την αθηνα και τη θεσσαλονικη ολοι εκει πρεπει να μαζευτουν. Ασε που σε επαρχιακη πολη περνας πιο ωραια σαν φοιτητης.

 

και γω θα ηθελα να περασω επαρχεια (δηλ. οταν λεμε επαρχεια εννοω και τη θεσ/νικη)... ειμαι απο Αθηνα και την εχω βαρεθει... αλλα δε θελω να περασω σε καμια θρακη... δηλ, θα μαρεσε ξερω γω πατρα, κρητη, θεσ/νικη... αλλα οχι να μεταναστευσουμε κιολας! λογο πολυτεκνου βεβαια, μπορω να παρω μεταγραφη... αλλα θα δειξει...

 

αυριο γραφω ιστορια... η υλη ειναι ατελειωτη, σημερα την πηρα... :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λεει ο Blakomon.Βαζω στοιχημα πως οι μισοι που στελνουν μηνυματα δεν ειναι καν μαθητες,το 1/4 το κανει για σπασιμο και τα 1/8 δε ξερει τι του γινεται και το υπολοιπο πλησιαζει σε αυτα που λεει με μια δοση υπερβολης.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...