Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia tin triti apoti akousa einai i...mera tis tritis. Egw tote bebea tha eimai ksenitemeni se alli poli gt dinw agglika....mallon tilefwnikws tha ta mathw

 

χαχα και η δευτερα ειναι η .... μερα της δευτερας! :stupid:

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω δεν ξερω τι λετε, αλλα το σχολειο θα μου λειψει πααααρα πολυ... γι'αυτο θα μαρεσε να μαι καθηγητης, αλλα no way! να πρεπει να τα βγαλω περα με χιλια+καtι ψιλα ευρωπουλα... :mad:

 

νομιζεις οτι αλλου θα περνεις παραπανω?:lol: :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερετε αν υπαρχουν πουθενα οι ενδεδειγμενες λυσεις των πανελληνιων, απο την επιτροπη που βαζει τα θεματα?
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εσύ μπορεί να κουράστηκες πολύ στο λύκειο και να καταπιέστηκες γιάυτο και περνάς τώρα καλύτερα αλλά πιστεψέ με εγώ που ήμουν τουρίστας στο λύκειο και πέρασα παρα πολύ χαλαρά θα πήγαινα ευχαρίστως ξανά λύκειο από άποψη ευκολίας και καλοπέρασης!!!!Εσυ τώρα έχεις έννοια να περάσεις ένα μάθημα ενώ στο λυκειο μπορούσες να ξύνεσσαι και να περνάς χαλαρά(Δεν συγκρίνω το επίπεδω γνώσεων αλλά το επίπεδο χαλαρουίτας για κάποιον που δεν πολυδιάβαζε στο σχολείο!!!!!!)

 

Κι όμως εγώ στο λύκειο ήμουν ο μαθητής που διάβαζε 2 ημέρες πριν δώσει το μάθημα.Η διαφορά του πανεπιστημίου από το λύκειο είναι ότι στο πρώτο κινήσε στους δικούς σου ρυθμούς, και αν έχεις λίγη υπευθυνότητα σίγουρα δε θα αφήνεις εργασίες στην άκρη, δε θα περιμένεις την εξεταστική για να βγάλεις τις αράχνες από τα βιβλία..

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως εγώ στο λύκειο ήμουν ο μαθητής που διάβαζε 2 ημέρες πριν δώσει το μάθημα.Η διαφορά του πανεπιστημίου από το λύκειο είναι ότι στο πρώτο κινήσε στους δικούς σου ρυθμούς, και αν έχεις λίγη υπευθυνότητα σίγουρα δε θα αφήνεις εργασίες στην άκρη, δε θα περιμένεις την εξεταστική για να βγάλεις τις αράχνες από τα βιβλία..

 

και περασες πολυτεχνειο? :rolleyes:

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

ε ελεος... με το ονομα τους να λεμε τα πραγματα... το ΕΜΠ εχει 6 σχολες: ΗΜΜΥ, Πολιτικων, Χημικων, Μηχανολογων, ΕΜΦΕ και μεταλλουργων... απ'οτι θυμαμαι. αν ξεχασα καμια, πειτε μου.
Link to comment
Share on other sites

Το έχετε λίγο εσείς οι Αθηναίοι (χιουμοριστικά το λέω)

Όταν ακούτε πολυτεχνείο μόνο ΕΜΠ σκέφτεστε ;)

Link to comment
Share on other sites

Το έχετε λίγο εσείς οι Αθηναίοι (χιουμοριστικά το λέω)

Όταν ακούτε πολυτεχνείο μόνο ΕΜΠ σκέφτεστε ;)

 

oxi bebaia den theoreitai mono to emp polytexneio

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχετε λίγο εσείς οι Αθηναίοι (χιουμοριστικά το λέω)

Όταν ακούτε πολυτεχνείο μόνο ΕΜΠ σκέφτεστε ;)

 

Ωραίος ρε φίλε αλλά πρεπεί να ρωτήσω ήοσυν ήδη στη βορειά Ελλάδα κάτοικος γιατι αν όχι είσαι ηρωας που πήγες στη θράκη και γενικά για τους Αθηναίους το λέω είναι ψιλομακρία η θράκη πως να το κάνουμε δεν πολυενδεικνυται.

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Στο ΕΜΠ περιλαμβανονται ολες οι πολυτεχνικες σχολες. Δεν ξερω αν υπαρχουν σε αλλη πολη ολες.

Γι αυτο αναφερονται στο Μετσοβιο μετρωντας τις πολυτεχνικες σχολες.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρε φίλε αλλά πρεπεί να ρωτήσω ήοσυν ήδη στη βορειά Ελλάδα κάτοικος γιατι αν όχι είσαι ηρωας που πήγες στη θράκη και γενικά για τους Αθηναίους το λέω είναι ψιλομακρία η θράκη πως να το κάνουμε δεν πολυενδεικνυται.

 

 

Δεν είμαι θράκη, Χίο είμαι!Το μακριά γιατί το φοβάστε;

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα θα ανακοινώσει το υπουργείο πότε θα ανακοινωθούν οι βαθμολογίες..Βέβαια , μπορεί να τις ανακοινώσει και την ίδια μέρα...Στην Ελλάδα είμαστε..Όλα γίνονται ΤΣΑΚ_ΜΠΑΜ.

 

Εγώ ένα φοβάμαι...

Τη Δευτέρα που γράφω το τελευταίο μάθημα , μήπως έρθει ο καθηγητής και μας πει " ΠΑιδιά αυτά είναι τα θέματα , ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και μην αργήσετε γιατί κάτω είναι οι βαθμοί σας..."

Δίνεις λευκή κόλλα ή δε δίνεις;;;

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa καλα, ρε παιδια, αναπηροι ειναι? περιμενουν τη δευτερα να πουν οτι την τριτη θα βγουν οι βαθμοι??? βεβαια, σαβ/κο δε δουλευουν οι κωλομπαραδες :lol:
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα θα ανακοινώσει το υπουργείο πότε θα ανακοινωθούν οι βαθμολογίες..Βέβαια , μπορεί να τις ανακοινώσει και την ίδια μέρα...Στην Ελλάδα είμαστε..Όλα γίνονται ΤΣΑΚ_ΜΠΑΜ.

 

Εγώ ένα φοβάμαι...

Τη Δευτέρα που γράφω το τελευταίο μάθημα , μήπως έρθει ο καθηγητής και μας πει " ΠΑιδιά αυτά είναι τα θέματα , ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και μην αργήσετε γιατί κάτω είναι οι βαθμοί σας..."

Δίνεις λευκή κόλλα ή δε δίνεις;;;

 

εχεις ενα θεμα με τα κεφαλαια? :lol: το χω προσεξει γενικα, πετας κατι κεφαλαια στο ΑΚυρο, του τυπου, μιση λεΞη στα κεΦΑΛαια, και Η υΠΟΛΟΙΠΗ σΕ μικΡΑ... :chair::whip:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...