Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου παν οτι αν εχεις μεσο, μπορεις να μαθεις κιολας τη βαθμολογια σου απο αυτους που δουλευουν στην μηχανογραφηση...

αυτο στο λεω με εγκυροτητα οτι ισχυει γιατι τα ειχε μαθει ο κολητος μου περσι νωριτερα ( και τα δικα μου μαζι !!) .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαλα σου λεει ρε φιλος.Πλακα μας κανεις ?Κοντεψα να παθω τιποτα.Μην κανετε τετοιες βλακειες ρε παιδια.

 

ΥΓ : τωρα πραγματικα ακουσε κανεις τιποτα ?

Link to comment
Share on other sites

Kαλα σου λεει ρε φιλος.Πλακα μας κανεις ?Κοντεψα να παθω τιποτα.Μην κανετε τετοιες βλακειες ρε παιδια.

 

ΥΓ : τωρα πραγματικα ακουσε κανεις τιποτα ?

 

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=5898&subid=2&pubid=114580

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηγα εδω μα δεν βρηκα καπου να λεει περι αστυνομικων/στρατιωτικων σχολων...Μαλλον δεν θα ειδα καλα.Ξερει μηπως κανεις σε ποια σελιδα θα μπορουσα να βρω στοιχεια ?
Link to comment
Share on other sites

το λεει στην 7η σελιδα (και ειναι η μονη που δε διαβαζεται!) :lol:

παντως, μην το σκεφτεσαι απο τωρα... γι'αυτο σου κανα πλακα, με την εννοια οτι δεν γινεται να ξερει κανεις... λογικα θα ειναι το ιδιο με περυσι, γιατι ηταν ευκολοτερα τα θεματα σε ΑΟΘ κ στατιστικη, αλλα αυξηθηκε ο αριθμος εισακτεων... αλλα δεν γινεται να ξερει κανεις απο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε λυπαμε αλλα πραγματικα δεν μπορω να δω που λεει σχολη αστυφυλακων :rolleyes: Οταν λες 7η σελιδα δεν εννοεις το συνημενο 7/9 ?

Πες μου εσυ τελος παντων δειχνει το βελακι ανοδο ?τι παιζει ακριβως πες μου.

Link to comment
Share on other sites

δεν εμφανιζεται η σελιδα με τους αστυφυλακες... ειναι η μονη σελιδα που δεν εμφανιζεται (7/9) και ειναι αυτη που περιλαμβανει τη σχολη σου.

 

--------------------------------------------

 

παντως ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ καλα, πριν 2 μερες που το χα δει στα γρηγορα, ΟΛΕΣ οι σχολες του 5ου ειχανε βελακι προς τα πανω... δεν βαζω ομως το χερι μου στη φωτια.

Link to comment
Share on other sites

ρε ΗΡΕΜΗΣΕ! ακομα δεν βγηκαν οι βαθμοι! μπορει να χεις παει πολυ καλυτερα απ'οτι περιεμενες και να εχεις 18.000 μορια και να περνας με τα τσαρουχια... ΥΠΟΜΟΝΗ!
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε ρε φιλε...Ενταξει χεχε.Κοιτα εαν ισχυουν οσα μου ειπαν οι καθηγητες μου

βγαζω 14700-14750 που ειναι βαθμος ο οποιος προφανως θα μου δωσει μια σιγουρια εισαγωγης μου.Αλλα ενταξει κατι πρεπει να ξερω ρε γμτ..Ποτε θα ερθει αυτη η κολο Τεταρτη να μαθω δεν αντεχω αλλο ποοοο...!

Link to comment
Share on other sites

WeskerS με τρέλανε η ακρίβεια του υπολογισμού των μορίων σου από τους καθηγητές σου..

 

Σωστός και επίσης weskers μην ανησυχεις μετά από αυτό που έγινε (με τους αλβανούς)η βάση θα καταποντιστεί!!!!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

ΕλεΟς!Μόλις γύρισα Από Το Πρώτο ΜΟυ ΜΠΆνιο , ΜπήκΑ ΣΤο ΦΟρουμ και Βλέπω Ότι ΟΙ Βαθμοί Βγαίνουν αύριο............Καλύτερα να πνιγόμουν....

 

 

 

Θεούλη μου σε παρακαλώ κάνε να έχω βγάλει μόνο εγώ πάνω από 10...

Link to comment
Share on other sites

Η ακριβεια δεν προερχεται απο αυτους ρε φιλε ελεος.Μου ειπαν πανω κατω τι εχω γραψει , τα εβαλα σε ενα ειδικο προγραμμα , και βγηκαν.Ετσι απλα.

 

Τριτη τελικα οι βαθμοι οχι Τεταρτη ?andreas_dimit τι αυριο ρε σι ?

 

Τελικα Τριτη η Δευτερα ρε παιδια ??

 

ΥΓ : αυτο που εγινε στο Α.Τ μακαρι να μειωνε την ζητηση αλλα που τετοια τυχη...

Link to comment
Share on other sites

andreas_dimit τι αυριο ρε σι

 

Τελικα Τριτη η Δευτερα ρε παιδια ??

 

 

Φίλε είδα αρκετά μηνύματα πριν που έλεγαν για αύριο...Δε θέλω ούτε κι εγώ αύριο..

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω ΤΡΕΛΑ αυριο.Καπου ομως ειχα διαβασει ρε παιδια για 20Ιουνιου που εαν δεν κανω λαθος ειναι Τεταρτη..Εσας ποιος σας ειπε περι Τριτης η Δευτερας ??
Link to comment
Share on other sites

λοιπον, με λιγα λογια:

οι ενδειξεις ειναι οι εξεις:

- το υπουργειο ΑΥΡΙΟ θα ανακοινωσει ποτε θα βγουν οι βαθμοι, επομενως δυσκολο να βγουν αυριο κιολας οι βαθμοι

- περυσι, η αντιστοιχη ανακοινωση ειχε γινει μια μερα πριν, επομενως πιθανη ημερομηνια η τριτη

- επισης, περυσι οι βαθμοι βγηκαν την πρωτη μερα των εξετασεων των ειδικων μαθηματων, που αντιστοιχει φετος στην τριτη

- το δημοσιευμα ανεφερε οτι η βαθμολογια θα ανακοινωθει ΜΕΧΡΙ τις 20 (δηλαδη ΜΕΧΡΙ την τεταρτη, οχι ΤΗΝ τεταρτη)... απο το ΕΘΝΟΣ αν δεν κανω λαθος

 

... επομενως, κατα πασα πιθανοτητα οι βαθμοι θα βγουν την τριτη... μπορει κ τεταρτη η αυριο, αλλα μαλλον τριτη.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση.δινω 2η φορα και περσι δεν ειχα ΑΟΘ δλδ ουτε καν προφορικο βαθμο.φετος το πηρα το μαθημα ...τι θα γινει με τον προφορικο μου βαθμο?
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση.δινω 2η φορα και περσι δεν ειχα ΑΟΘ δλδ ουτε καν προφορικο βαθμο.φετος το πηρα το μαθημα ...τι θα γινει με τον προφορικο μου βαθμο?

Προφανώς θα γίνει ό,τι και με τους αποφοίτους. Δηλαδή θα μπει ο γραπτός βαθμός στη θέση του προφορικού που σου λείπει, δηλαδή 2 φορές...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς θα γίνει ό,τι και με τους αποφοίτους. Δηλαδή θα μπει ο γραπτός βαθμός στη θέση του προφορικού που σου λείπει, δηλαδή 2 φορές...

οκ ευχαριστω.δλδ οτι γραψω παιρνω.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...