Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά σε ποια σελίδα βάζω τον κωδικό μ κ μου βγάζει τους βαθμους των πανελληνίων?Κάποιοι φίλοι μ λένε ότι τους έμαθαν!

 

βασικά δεν υπάρχει τέτοια σελίδα. Μάλλον οι φίλοι σου τα έμαθαν όπως κι εγώ,μέσα απ το υπουργείο...:O :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1)Aπο πληροφορικής το Αθηνών είναι κορυφλη και είναι αρκετών ετών.

2)Απο τα φυσικά το καλύτερο είναι στο Ηράκλιεο Κρήτης.Κάποιος στέλεχος απο εκεί το αναβάθμισε πάρα πολύ.

3)Αυτό για το χωροταξίας που πήγε πολιτικούς δεν υφίσταται.Οι αντιστοιχίες που ο ίδιος πήρα απο το υπουργείο για τους πολιτικούς περιλαμβάνουνε μεταγραφές μόνο σε πολιτικούς.Ο φίλος σου ίσως είχε χοντρό μέσο.

4)Για το παιδί με τα 3 παιδιά που ο πατέρας του έχει παιδί από άλλο γάμο

διάβασε αυτό

 

Γονείς και τέκνα πολυμελών οικογενειών με τρία ζώντα τέκνα από νόμιμο γάμο ή νομιμοποιηθέντα ή νομίμως αναγνωρισθέντα ή υιοθετηθέντα, εφόσον κανένα από αυτά δεν υπερβαίνει το εικοστό έκτο έτος της ηλικίας του, συμπεριλαμβανομένων των περιπτώσεων αγάμων μητέρων με τρία μη αναγνωρισθέντα ζώντα τέκνα που δεν υπερβαίνουν το ανωτέρω όριο ηλικίας (παρ.1 εδ.α άρθρου 1 ν. 3282/2004)

 

Οπότε δικαιούσε σίγουρα.

5)Είναι λίγες οι περιπτώσεις που τα παιδιά μεταγράφονται σε ανώτερες σχολές απο αυτές που εισήρθανε.

 

Σας κάλυψα όλους.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, καποιος ειχε δωσει ενα λινκ για το υπουργειο παιδειας που εδινες τον αριθμο της καρτας σου και εβγαζε κατι στοιχεια, ισως και μορια, μπορουμε να το ξαναβρουμε καπως...εψαξα τα ποστ αλλα τπτ...
Link to comment
Share on other sites

βασικά δεν υπάρχει τέτοια σελίδα. Μάλλον οι φίλοι σου τα έμαθαν όπως κι εγώ,μέσα απ το υπουργείο...:O :O

 

Δε μας είπες πως τα πήγες όμως... :@)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, καποιος ειχε δωσει ενα λινκ για το υπουργειο παιδειας που εδινες τον αριθμο της καρτας σου και εβγαζε κατι στοιχεια, ισως και μορια, μπορουμε να το ξαναβρουμε καπως...εψαξα τα ποστ αλλα τπτ...

 

Υπάρχει τέτοια διεύθυνση???

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τέτοια διεύθυνση???

 

Μάλλον αναφέρεται στη διεύθυνση αυτή:

http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

 

Αλλά εδώ βλέπεις μόνο το που πέρασες...Δεν έχει ούτε μόρια , ούτε βαθμούς...

Link to comment
Share on other sites

τέτοια διεύθυνση υπήρξε και πέρισυ, θα υπάρχει και φέτος από τη στιγμή που θα δωθούν οι βαθμοί στα σχολεία...

 

Βασικά, αν θυμάμαι καλά σου έλεγε που έχεις περάσει...οπότε αυτό βγαίνει την μέρα που θα ανακοινωθούν οι βάσεις...δηλαδή από Αύγουστο μεριά...κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Μάλον σε αυτό αναφέρεται....

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώνεται ότι ολοκληρώνεται η βαθμολόγηση των γραπτών δοκιμίων των μαθημάτων της τελευταίας τάξης του Ενιαίου Λυκείου, τα οποία εξετάστηκαν σε εθνικό επίπεδο, και ο έλεγχος των βαθμών.

Την Πέμπτη 21 Ιουνίου στις 12:00 θα πραγματοποιηθεί Συνέντευξη Τύπου στο Υπουργείο Παιδείας, όπου θα δοθούν τα στατιστικά στοιχεία των φετινών εξετάσεων.

Την ίδια μέρα θα αναρτηθούν οι βαθμολογίες σε όλα τα Ενιαία Λύκεια της χώρας.

 

απο το αγαπημενο μας υπουργειο :D

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο προγράμματάκι που του δίνεις τους βαθμούς που εγγράψες και σου βγάζει τα μόρια... ( έχει ξαναναφερθεί και έχει δοθεί το σχετικό link αλλά ψάχνω και δεν το βρίσκω...)

το έχει κανείς ευκαιρο;

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

LOL σε αυτο εχεις δικιο το κτηριο ολης της ΣΘΕ(σχολης θετικων πιστημων) ειναι ετοιμο να καταρευσει.μαλιστα προσφατα κατερευσε ενα τμημα του κτηριου που στεγαζεται η δασολογια

 

Από ό,τι ξέρω αυτό δεν υφίσταται. Δεν είμαι σίγουρη όμως. Όσο για προβλήματα στατικότητας, γενικά η πανεπιστημιούπολη δεν έχει σοβαρά προβλήματα πέραν των Δασολόγων που όντως το κτίριό τους είναι σε άσχημη κατάσταση. Μεμονωμένα κάποια κτίρια έχουν προβλήματα. Αποδείχτηκε ότι το θέμα του προβλήματος της στατικότητας όλων των κτιρίων που έλεγαν εδώ και καιρό, ήταν μούφα και εξυπηρετούσε συγκεκριμένους σκοπούς. Οπότε μη φοβάστε, δε θα σας πέσει ο ουρανός στο κεφάλι:lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο προγράμματάκι που του δίνεις τους βαθμούς που εγγράψες και σου βγάζει τα μόρια... ( έχει ξαναναφερθεί και έχει δοθεί το σχετικό link αλλά ψάχνω και δεν το βρίσκω...)

το έχει κανείς ευκαιρο;

 

http://www.anatoliko.edu.gr/calculator

σου βγαζει και τις σχολες που "περνας" με τις περσινες βασεις.

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φάνηκαν τα Αγγλικά σήμερα? (σε όσους έδιναν :p) Νορμάλ ήταν πιστεύω :whistle:

Όχι και νορμάλ! Ήξερες τι σημαίνει το ρήμα to curb; Ήταν δυσκολότερα από πέρυσι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι και νορμάλ! Ήξερες τι σημαίνει το ρήμα to curb; Ήταν δυσκολότερα από πέρυσι.

 

ενταξει δεν ηταν πολυ δυσκολα!εγω παλι δυο προτασεις δεν καταλαβα απο την μεταφραση και εβαλαν αυτεσ για να ερμηνευσουμε και να παραφρασουμε!

πφ :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι και νορμάλ! Ήξερες τι σημαίνει το ρήμα to curb; Ήταν δυσκολότερα από πέρυσι.

 

Συμφωνώ και επαυξάνω!Ήταν αρκετά δύσκολα σε σχέση με τα τελευταία χρόνια

 

Εντάξει δεν λέω όποιος απλά θέλει 10 το έχει αλλά αν κάποιος θέλει απο 15 και πάνω έπρεπε να είναι λίγο προσεκτικός.Προσοπικά τελείωσα σε 50 λεπτά οπότε δεν περιμένω και πολλά θα δείξει όμως!!!!!!!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

ενταξει δεν ηταν πολυ δυσκολα!εγω παλι δυο προτασεις δεν καταλαβα απο την μεταφραση και εβαλαν αυτεσ για να ερμηνευσουμε και να παραφρασουμε!

πφ :mad:

Αυτό ακριβώς εννοώ. Οι προτάσεις αυτές ήταν δύσκολες και ήθελαν σκέψη! Βαρέθηκα (και δεν το λέω μόνο για σένα) να λένε όλοι εύκολα κι εύκολα, και να εννοούν πήρα πάνω από τη βάση εγώ ο αδιάβαστος.

 

Γιατί μόνο αν ξέρεις μπορείς να κρίνεις τη δυσκολία ή ευκολία. Αφού δεν τις κατάλαβες, πώς λες δεν ήταν πολύ δύσκολα;;; :lol: Για την έκθεση; Και για το σκύλο της γιαγιάς μας να μας έβαζαν να γράψουμε, δεν θα έγραφαν όλοι! Αν ξέρεις γράφεις συγκριτικά καλά σχεδόν σε οποιοδήποτε θέμα.

 

Δεν έχουμε ορίσει καλά τις έννοιες εύκολο και δύσκολο μου φαίνεται. Επίσης σε 50 λέξεις είναι πολύ περιοριστικό να απαντήσει κανείς, το λέω γενικά για τον τρόπο εξέτασης.

 

Λοιπόν εσύ έχασες μόρια ΚΑΙ από την μετάφραση ΚΑΙ από τις ερωτήσεις. Άρα δεν έχεις γράψει 19. Οπότε μη λες εύκολα κι εύκολα, σε παρακαλώ.

Έτσι εγώ καταλαβαίνω την έννοια εύκολος. :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς εννοώ. Οι προτάσεις αυτές ήταν δύσκολες και ήθελαν σκέψη! Βαρέθηκα (και δεν το λέω μόνο για σένα) να λένε όλοι εύκολα κι εύκολα, και να εννοούν πήρα πάνω από τη βάση εγώ ο αδιάβαστος.

 

Γιατί μόνο αν ξέρεις μπορείς να κρίνεις τη δυσκολία ή ευκολία. Αφού δεν τις κατάλαβες, πώς λες δεν ήταν πολύ δύσκολα;;; :lol: Για την έκθεση; Και για το σκύλο της γιαγιάς μας να μας έβαζαν να γράψουμε, δεν θα έγραφαν όλοι! Αν ξέρεις γράφεις συγκριτικά καλά σχεδόν σε οποιοδήποτε θέμα.

 

Δεν έχουμε ορίσει καλά τις έννοιες εύκολο και δύσκολο μου φαίνεται. Επίσης σε 50 λέξεις είναι πολύ περιοριστικό να απαντήσει κανείς, το λέω γενικά για τον τρόπο εξέτασης.

 

Λοιπόν εσύ έχασες μόρια ΚΑΙ από την μετάφραση ΚΑΙ από τις ερωτήσεις. Άρα δεν έχεις γράψει 19. Οπότε μη λες εύκολα κι εύκολα, σε παρακαλώ.

Έτσι εγώ καταλαβαίνω την έννοια εύκολος. :O

 

καταρχην δεν ειπα ποτε οτι ηταν ευκολα! ειπα οτι δεν ηταν ΠΟΛΥ δυσκολα! εχει μια διαφορα!και καταδευτερον αλλα χρονια η δυσκολια δεν ηταν σε δυο τρεις λεξεις(γιατι εκει ηταν κυριως φετος.Οι αλλες παραγραφοι του κειμενου ηταν πολυ απλες για ολους.) αλλα σε παραπανω! κι ουτε ειπα οτι εφραψα 19 ουτε 18 ουτε 17.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οκ τεσπα! και παλι ο καθενας την γνωμη του λεει! δε σημαινει οτι εκπροσωπει ολους οσους εγραψαν πανελληνιες,αν ειναι δυνατον! αν του φανηκαν ευκολα ευκολα θα πει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...