Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν πηγάινεις σε κάποιο πρόγραμμα καρτοκινητής υπάρχει κάποιο minimum διάστημα που πρέπει να μείνεις ή κάθε μήνα μπορείς να αλλάζεις από τη μία εταιρεία στην άλλη;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Just now, vassar said:

Όταν πηγάινεις σε κάποιο πρόγραμμα καρτοκινητής υπάρχει κάποιο minimum διάστημα που πρέπει να μείνεις ή κάθε μήνα μπορείς να αλλάζεις από τη μία εταιρεία στην άλλη;

Κάθε μέρα μπορείς να αλλάζεις αν θες..

Στο μεταξύ να ξέρετε το unlimited μπορείτε να το ενεργοποιήσετε ακόμα και λογικά θα μπορείτε και ως την τελευταία στιγμή. Ας λέει μέχρι 29/5..

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, nick.76 said:

Είχαν επικοινωνήσει μαζί μου από το 13830 για επιστροφή υπολοίπου λόγω κατάργησης του liquid την Μεγάλη Δευτέρα. Είχα κάνει γραπτό αίτημα. Μου είπαν 10 - 15 εργάσιμες. Τα χρήματα μπήκαν σήμερα. Μεσολάβησε Πάσχα και η αργία της Πρωτομαγιάς που μεταφέρθηκε.

οταν εκανες το γραπτο αιτημα, αναφερθηκες ειδικα στην καταργηση του liquid ή απλα ζητησες τα λεφτα σου πισω λογω των συνολικα νεων τιμολογιακων αλλαγων; Γιατι εγω που αναφερθηκα στην καταργηση του liquid, μου σταλθηκε μηνυμα οτι πρεπει να κανω φορητοτητα μετα τις 24/06 (τοτε καταργειται το liquid)

Link to comment
Share on other sites

Οι κωδικοί 10% του e-food μας τέλειωσαν γενικά ή έχουν λιγοστέψει? 2 απογεύματα τώρα δοκιμάζω και δεν...

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, nick.76 said:

Είχαν επικοινωνήσει μαζί μου από το 13830 για επιστροφή υπολοίπου λόγω κατάργησης του liquid την Μεγάλη Δευτέρα. Είχα κάνει γραπτό αίτημα. Μου είπαν 10 - 15 εργάσιμες. Τα χρήματα μπήκαν σήμερα. Μεσολάβησε Πάσχα και η αργία της Πρωτομαγιάς που μεταφέρθηκε.

 

3 ώρες πριν, petrost8 said:

οταν εκανες το γραπτο αιτημα, αναφερθηκες ειδικα στην καταργηση του liquid ή απλα ζητησες τα λεφτα σου πισω λογω των συνολικα νεων τιμολογιακων αλλαγων; Γιατι εγω που αναφερθηκα στην καταργηση του liquid, μου σταλθηκε μηνυμα οτι πρεπει να κανω φορητοτητα μετα τις 24/06 (τοτε καταργειται το liquid)

Κι εγώ είχα επικοινωνήσει αρχικά με το chat στις 17/5/24, όπου αναφέρθηκα στην κατάργηση του liquid μου είχαν πει ότι μπορώ να αιτηθώ την επιστροφή υπολοίπου άμεσα, κι έτσι είχα κάνει γραπτό αίτημα για την επιστροφή του.

Χθες που με πήραν τηλέφωνο, μου είπαν κι εμένα ότι θα έπρεπε να κάνω φορητότητα μετά τις 24/06 (που καταργείται το liquid), όταν όμως τους ανέφερα την συνομιλία με το chat (για την οποία ήταν προφανώς ενήμεροι), το δέχτηκαν και μου επέστρεψαν κι εμένα σήμερα το χρηματικό υπόλοιπο στον τραπεζικό λογαριασμό.

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Εάν 23/6 κάνω ανανέωση liquid 15€ για να πάρω απεριόριστα λεπτά και 5Gb από bring a friend και καπάκι μετά γίνω cu, θα μου μείνουν όλα τα παραπάνω, σωστά;

Edited by duellergr
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρουμε με απόλυτη σιγουριά μάλλον ναι καθώς προσθέτει ένα πακέτο απεριόριστης ομιλίας 33 ημερών και κανείς δεν έχει πει ότι το έχασε βγαίνοντας μπαίνοντας liquid.

Τα 5gb τα δίνει με την αυτόματη ανανέωση του liquid;

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Τι το θελα να βάλω τα άπειρα gb , αφού:

 

Screenshot_20240531-102446_Messages.png

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλοφάγωτα και με προσοχή μη τα φας όλα τη πρώτη μέρα άσε κάτι και για τη δεύτερη. Του χρόνου για τα δεύτερα γενέθλια θα δώσουν 200ΤB για 2 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, duellergr said:

Εάν 23/6 κάνω ανανέωση liquid 15€ για να πάρω απεριόριστα λεπτά και 5Gb από bring a friend και καπάκι μετά γίνω cu, θα μου μείνουν όλα τα παραπάνω, σωστά;

Για την ομιλία σίγουρα όχι... Δεν θα σου μείνουν καθώς όταν βγαίνεις από το Liquid χάνεις την δωρεάν απεριόριστη ομιλία.....

Για τα 5GB δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι τα κρατάς καθώς δεν είναι παροχή του Liquid αλλά του CU....

 

Edited by kokalo

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το liquid, και στην εξυπηρέτηση πλέον μιλάνε για μικρή (έως μεγάλη θα έλεγα εγώ) παράταση.

Οπότε όποιος δεν βιάστηκε να φύγει, μόνο κερδισμένος θα βγει.

Η unlimited ομιλία δεν θα περάσει στο κανονικό CU.

 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα εληγε το υπολοιπο και το γυρισα σε cu και με το ποσο εβαλα 1 μηνα το cu me apola. Αν ηξερα οτι θα δωθει παραταση θα το καθυστερουσα...

Link to comment
Share on other sites

Η διάρκεια της παράτασης θα εξαρτηθεί απο το ποσους θα καταφερουν να πεταξουν απέξω, λόγω μη ανανέωσης ή λογω φορητότητας και οικοοθελους αποχωρησης απο το liquid...αν μεινουμε λιγοι και καλοι δεν θα ενοχλουμε για αρκετο καιρό... Μπορεί βέβαια και να παίζει το σενάριο τεχνικού θέματος. Πρέπει να βρεθεί τρόπος να πεταχτούν έξω όλοι από το liquid αυτόματα χωρίς να γίνει σφαγή και μεινουν κάποιοι στο κενο μεταξυ liquid και κανονικού cu...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kmpatra said:

Η διάρκεια της παράτασης θα εξαρτηθεί απο το ποσους θα καταφερουν να πεταξουν απέξω, λόγω μη ανανέωσης ή λογω φορητότητας και οικοοθελους αποχωρησης απο το liquid...αν μεινουμε λιγοι και καλοι δεν θα ενοχλουμε για αρκετο καιρό... Μπορεί βέβαια και να παίζει το σενάριο τεχνικού θέματος. Πρέπει να βρεθεί τρόπος να πεταχτούν έξω όλοι από το liquid αυτόματα χωρίς να γίνει σφαγή και μεινουν κάποιοι στο κενο μεταξυ liquid και κανονικού cu...

Προφανώς αυτό που τους ενδιαφέρει είναι η ανανέωση ανά μήνα ή 2 μήνες. Ξέροντας ότι είναι μονόδρομος κανείς δεν θα θέλει να αποχωρήσει, αφού δεν θα μπορεί να ξανά μπει.

Ενώ με το απλό cu ανανεώνεις και με Cashback.

Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2024 at 9:11 ΜΜ, kmpatra said:

Οι κωδικοί 10% του e-food μας τέλειωσαν γενικά ή έχουν λιγοστέψει? 2 απογεύματα τώρα δοκιμάζω και δεν...

Κάπου διάβασα στο φβ ότι αυτό θα το κάνουν με συνδρομή. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, EllinikoNisi said:

Ενώ με το απλό cu ανανεώνεις και με Cashback.

Οχι μονο το απλο 🤫

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hercoulis said:

Κάπου διάβασα στο φβ ότι αυτό θα το κάνουν με συνδρομή. 

Τι εννοείς; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hercoulis said:

Κάπου διάβασα στο φβ ότι αυτό θα το κάνουν με συνδρομή. 

Δηλαδή?

Στο μεταξύ υπάρχει διαγωνισμός για 50€ κουπόνι από e-food, που σου δίνει ένα κωδικό. Έρχεται μήνυμα ότι έχω κωδικό για e-food και μπορώ να το εξαργυρώσω μέχρι 8 του μήνα. Φυσικά το e-food τον κωδικό δεν τον δέχεται. Είναι τα τελευταία ψηφία του τηλεφώνου. Τώρα τι ακριβώς εννοεί ο ποιητής δεν ξέρω. Η κλήρωση πάντως είναι σήμερα και υποτίθεται ότι 6:00 το απόγευμα θα ενημερώσουν τους 5 νικητές....

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ανανεωση 20 ευρω και πηρα 30gb και 1600 λεπτα ομιλιας χωρις να ειχα τσεκαρει οτι ειχα προσωπικη προσφορα,ε ρε vodafone!😅

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ειχες προσωπική ή είχες και δεν το ήξερες? Αν έχεις βάλει στις ρυθμίσεις να έρχονται sms με προσφορές, σίγουρα θα είχε έρθει με sms.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, kmpatra said:

ΔΕΝ ειχες προσωπική ή είχες και δεν το ήξερες? Αν έχεις βάλει στις ρυθμίσεις να έρχονται sms με προσφορές, σίγουρα θα είχε έρθει με sms.

Ειχα προσωπικη προσφορα αφου βλεπω στις παροχες το «Απο προσφορα μονο για σενα» και απο οτι φαινεται οχι δεν εχω ενεργοποιησει αυτο που αναφερεις να ερχονται με sms,ευχαριστω παντως! 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο καρτοκινητό Ολυμπιακός γίνεται cashback; Το ρωτάω επειδή γράφει πως για να μπουν το 1€/γκολ, πρέπει να έχει γίνει τις τελευταίες 30 ημέρες μία ανανέωση ανεξαρτήτου ποσού. Και ίσως για απλή συντήρηση αριθμού να συμφέρει 🤔🤔

Μάλλον άκυρο το σκεπτικό μου..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Teiresias_ said:

Παιδιά στο καρτοκινητό Ολυμπιακός γίνεται cashback; Το ρωτάω επειδή γράφει πως για να μπουν το 1€/γκολ, πρέπει να έχει γίνει τις τελευταίες 30 ημέρες μία ανανέωση ανεξαρτήτου ποσού. Και ίσως για απλή συντήρηση αριθμού να συμφέρει 🤔🤔

Μάλλον άκυρο το σκεπτικό μου..

Δεν συμφέρει ρε συ. Φαντάζεσαι να λήγει το υπόλοιπό σου και να περιμένεις να γίνει ο έλεγχος του var; 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sou_d said:

Δεν συμφέρει ρε συ. Φαντάζεσαι να λήγει το υπόλοιπό σου και να περιμένεις να γίνει ο έλεγχος του var; 😂😂😂

Τώρα πέρα απ' την πλάκα.. αν κάνεις το cashbackι σου... Μετά όσα γκολ και να μπουν δεν σε ενδιαφέρει. Αλλά γίνεται;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...