Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εταιρία μεταφοράς χρημάτων είναι, με ένα google μπορείς να μαθεις περισσότερα αλλά και τον τρόπο να επικοινωνήσεις μαζί τους :)
Link to comment
Share on other sites

μήπως είχε τον αριθμό σου κάποιος άλλος πριν η καταλάθος έχει βάλει τον αριθμό σου και έρχονται σε σένα τα μηνύματα ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ok thanks....

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μήπως είχε τον αριθμό σου κάποιος άλλος πριν η καταλάθος έχει βάλει τον αριθμό σου και έρχονται σε σένα τα μηνύματα ?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Θα επικοινωνήσω φίλε μπας και βρει άκρη, λίγο δύσκολο να βάλεις λάθος αριθμό διότι σου έρχονται κάποιοι κωδικοί στο τηλέφωνο
Link to comment
Share on other sites

σας έχει έρθει ανανέωση της εφαρμογής bigbanq?

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8172028

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

1 εβδομάδα πέρασε και ακόμα το κινητό της αδερφής μου δεν πήγε CU (φοιτητικό). Ακόμα στη WIND (F2G) είναι. Μας λένε υπάρχει κάποιο συστημικό πρόβλημα στη Vodafone (πολύ περίεργο!) και σύντομα θα το λύσουν.

 

Το ωραίο είναι ότι ο υπάλληλος στο κατάστημα μας έλεγε ότι θα γίνει η φορητότητα σε 2 μέρες. :lol: Εγώ το περίμενα ότι θα πάρει κάνα μήνα με τα φοβερά συστήματα της Vodafone... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

σας έχει έρθει ανανέωση της εφαρμογής bigbanq?

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8172028

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Σ'εμένα ακόμα τίποτα. Είμαι με την v3.4.0

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι γεια σας,

Αν έχει κάποιος αριθμό vodafone cu με προσφορά ευρωπαϊκής κάρτας νέων (διπλασιασμός της κάρτας των €10 με ανανέωση κάθε μήνα). Αν βάλει κάρτα μεγαλύτερης αξίας (π.χ. €15) θα του δώσει €15 κανονικό υπόλοιπο + €10 από διπλασιασμό ή ΘΑ ΧΑΣΕΙ εντελώς τον διπλασιασμό επειδή δεν ανανέωσε ΑΚΡΙΒΩΣ με €10, όπως επιβάλλει η προσφορά. Δηλαδή μπορείς να ανανεώσεις και παραπάνω από €10, χωρίς να χάσεις τον διπλασιασμό ή όχι;

Ευχαριστώ

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι ποσό και να βάλεις, παίρνεις extra 10€ bonus. Δηλαδή αν βάλεις 15€, θα μπουν 13,39€ χρηματικό υπόλοιπο για 2 μήνες και 10€ bonus για 30 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Ευτυχώς.

Και το ποσό του διπλασιασμού δεν σου το δείχνει στο site ή στο app απ' ό,τι κατάλαβα. Έτσι δεν είναι;

Δεν φαίνεται πουθενά.

 

edit//

παλιά δεν έδειχνε στο τρέχον υπόλοιπο το ποσό του διπλασιασμού, τώρα φαίνεται να το αθροίζει και αυτό στο κανονικό σου υπόλοιπο.

Μπορεί να το επιβεβαιώσει παρακαλώ κάποιος;

Edited by rodriguez
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Τον επόμενο μήνα θα σου πω. Μέχρι τότε μπορείς να το διασταυρώσεις μόνος σου, καλώντας 1252 και πατώντας 1 και μετά 2.

Θα ακούσεις ένα μήνυμα του τύπου «έχεις χψ €, όπου χ€ προέρχονται από bonus και λήγουν στις…»

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να δώσω εγώ μια πληροφορία στην ομήγυρη, έχω την εντύπωση ότι παλιά δεν φαίνονταν ο διπλασιασμός (τον κρατούσε στην μνήμη αλλά δεν σου έδειχνε το ποσό του διπλασιασμού σαν να είναι "ΚΑΝΟΝΙΚΑ" ευρώ). Νομίζω ότι πλέον φαίνεται αυτούσιος ο διπλασιασμός σαν ευρώ στο κανονικό υπόλοιπό σου. Ευτυχώς μάλλον το φτιάξανε και δεν "φαντάζεσαι" ότι έχεις διπλασιασμό χρημάτων που δεν τον βλέπεις. Θα τα επιβεβαιώσω κι εγώ από την πλευρά μου και θα σας πω μόλις βγάλω άκρη, αλλά νομίζω ότι το φτιάξανε.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ενδιαφέρει το bonus με την Ευρωπαϊκή Κάρτα, παίζει να υπάρξει κάποιο conflict με το φοιτητικο??

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

3 το πρωί, θυμήθηκε η Vodafone ότι έχει προσφορά ειδικά για μένα. :p

 

(τα 30GB έξτρα είναι μόνο για 3 μήνες)

 

Screenshot-2021-05-20-03-14-30-321-com-google-android-apps-messaging-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ 600 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ + 6 GB + 300 SMS ME 75% ΕΚΠΤΩΣΗ, ΜΟΝΟ ΜΕ 17.36€ ΚΑΙ 30GB + 3000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΔΩΡΟ! ΔΕΣ ΕΔΩ

Εμένα μου έδωσαν 75% έκπτωση

Link to comment
Share on other sites

3 το πρωί, θυμήθηκε η Vodafone ότι έχει προσφορά ειδικά για μένα. :p

 

(τα 30GB έξτρα είναι μόνο για 3 μήνες)

 

Screenshot-2021-05-20-03-14-30-321-com-google-android-apps-messaging-2.jpg

 

Και όταν πατάς στο λινκ τι σου ζητάει;

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ 600 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ + 6 GB + 300 SMS ME 75% ΕΚΠΤΩΣΗ, ΜΟΝΟ ΜΕ 17.36€ ΚΑΙ 30GB + 3000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΔΩΡΟ! ΔΕΣ ΕΔΩ

Εμένα μου έδωσαν 75% έκπτωση

6GB

600'προς όλους

300SMS

με €34,72 /μήνα για 18 μήνες!

-50%

Σε μπανεράκι στην σελίδα https://www.vodafonecu.gr/cuapp/prosfora-kartoprogramma/?campaignId=1827994646263154

Πάνε καλά;34€ τον μήνα;

Link to comment
Share on other sites

Και παλι ακριβό είναι. Αφου ζητουν τηλ για να σε καλέσουν, συμβόλαιο είναι, άρα μακριά και αγαπημένοι...
αν καταναλώνα αυτά που δίνει εγώ θα το έκανα αλλά από την μια δεν με φτάνουν τα gb. από την άλλη πολλά τα sms και τα λεπτά ομιλίας οπότε ναι ούτε καν το σκέφτομαι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πάντως εμένα μου βγάζει άλλη τιμή, 31€

η οποία είναι τελική όπως αναφέρει πιο κάτω :

*Η τιμή της προσφοράς είναι τελική και περιλαμβάνει τους φόρους

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...