Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τίποτα :(

Πάλι τα ίδια μου λέει. Η προσφορά εξαντλήθηκε για σήμερα, μπορείς να προσπαθείς αύριο...

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Είχες καιρό να βάλεις κάρτα;
Ναι φιλε ειχα καιρο κι αρχισε παλι τα καλοπιάσματα.Το εβαλα ομως δεν αντισταθηκα

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

H ΠAΣXAΛINH ΠPOΣΦOPA AΓOPAΣTHKE EΠITYXΩΣ! EXEIΣ AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA 10 HMEPEΣ!

χαχα @ bbbb ήρθε και μόλις τελειώσει η ημερομηνία μπορείς να το ξανά αγοράσεις μέχρι 10/5 άρα απεριόριστα αν σήμερα.... μέχρι 12 Μαιου με 9.80 4.90 έκαστο

μια χαρά και άσε τις άλλες να κουρεύονται

και είναι κανονικά πακέτο στα data

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη ξέχασα να αγοράσω ξανά το φοιτητικό πακέτο (CU) και έχασα όλα τα υπόλοιπα που μάζευα 2 χρόνια τώρα. :( Αφού μου ήρθε ειδοποίηση μόνο την Δευτέρα ότι λήγει σε 3 μέρες, λογικό ήταν να το ξεχάσω... :down:

 

Την Πέμπτη το πρωί, αφού ήρθε μήνυμα ότι έληξε, το αγόρασα ξανά και ζήτησα από το chat αν γίνεται να μου τα επιστρέψουν, κυρίως τα MB και μου λένε από βδομάδα θα τα έχεις όλα. Ακόμα δεν έχει μπει τίποτα. :wacko:

 

Τελικά μου τα έβαλαν σήμερα. Φυσικά το πακέτο πάλι λήγει στις 30 μέρες (8/4-8/5), όπως το είχα αγοράσει.

 

Το ωραίο είναι ότι με πήραν τηλέφωνο για να με ενημερώσουν και μου είπαν ότι το αίτημα το έκανα χθες τηλεφωνικά. Ενώ το έκανα πριν 2 εβδομάδες μέσω chat. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

H ΠAΣXAΛINH ΠPOΣΦOPA AΓOPAΣTHKE EΠITYXΩΣ! EXEIΣ AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA 10 HMEPEΣ!

χαχα @ bbbb ήρθε και μόλις τελειώσει η ημερομηνία μπορείς να το ξανά αγοράσεις μέχρι 10/5 άρα απεριόριστα αν σήμερα.... μέχρι 12 Μαιου με 9.80 4.90 έκαστο

μια χαρά και άσε τις άλλες να κουρεύονται

και είναι κανονικά πακέτο στα data

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

 

 

 

Unlimited DATA για 10 ημέρες με 4,90€!

Πασχαλινή προσφορά με ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ DATA για 10 ημέρες μόνο με 4,90€!

Σέρφαρε χωρίς κανένα όριο στην ημερήσια χρήση με την Πασχαλινή προσφορά και τερμάτισέ το! Καλό το Πάσχα αλλά ακόμα καλύτερα τα DATA #CU OPEN

Μπες στο My CU App μέχρι 10/5 και ενεργοποίησε την προσφορά!

πηγη : https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/unlimited-data-gia-10-imeres-me-490/

καλωντας το 1252 το ακουσα και για ενεργοποιηση μου λεει να πατησω το μηδεν!

 

Tell me more

Η προσφορά ισχύει για 10 ημέρες από την ενεργοποίησή της και μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι 10/05.

Η προσφορά ενεργοποιείται μόνο μέσω My CU App.

Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα MBs από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα MBs της προσφοράς.

Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί πολλαπλές φορές μόνο σε περίπτωση που λήξει η πρώτη ενεργοποίηση. Παρα πολυ καλο αυτο!!!.

Η προσφορά ισχύει για χρήση εντός Ε.Ε. με όριο 3GB.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποίησα απο την σελίδα και το πήρε https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/Easter-offer/#:~:text=%CE%97%20%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC%20%CE%B5%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B1%CE%B9%20%CE%BC%CF%8C%CE%BD%CE%BF%20%CE%BC%CE%AD%CF%83%CF%89%20My%20CU%20App.

Θα βάλω άλλο ένα με το που λήξει.

Και κάπως έτσι άλλος ένας μήνας που δεν θα βάλουμε πακέτο στο giga wifi!!!:p

Link to comment
Share on other sites

έγινε αναβάθμιση στο biqbang και βγάζει τώρα σε τρεις ημέρες πάλι παλαιότερα ήταν 6 ?

επίσης μου έβγαλε μόνο 600 πόντους σε όλα τα παιχνίδια,λέω ας παίξω σαν παιζακι και γω και μάζεψα 8000 πόντους

θυμάμαι άλλες φορές έιχε και 60,120, κτλ πόντους

χαχα δεν ξανά αναβαθμιζω την εφαρμογή

μου έκανε εντύπωση πάντως έτσι είναι παντα η bug της εφαρμογής?

 

Κάθε Δευτέρα αναναιώνονται οι μέρες που μπορείς να παίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Η πασχαλινή προσφορά αναλογικά είναι 14,70€/30 μερες, 50% ακριβότερο από το πακετο του big bang 10€/100gb/30 μερες, αρκεί βέβαια να έχεις 30000 κρυστάλλους.
Link to comment
Share on other sites

Η πασχαλινή προσφορά αναλογικά είναι 14,70€/30 μερες, 50% ακριβότερο από το πακετο του big bang 10€/100gb/30 μερες, αρκεί βέβαια να έχεις 30000 κρυστάλλους.

 

1.αν ήταν για 30 ημέρες που δεν είναι εκτός και το ανανεώσουν

2.δεύτερον είναι μόνο για 100gb συν 30.000 πόντους πολύ δύσκολο για πολλούς η συγκέντρωση των πόντων η δεν τους φτάνουν τα 100

3.μακαρι να γίνει μόνιμο πακέτο και 20€/μηνα απεριόριστα....ούτε στον ύπνο μας

4.μακαρι όλες οι εταιρείες να έχουν εσωτερικό ανταγωνισμό να διαλέγεις οποίο πακέτο θέλεις

5.ααα ξέχασα σούπερ ντουπερ ουαου είναι και τα δύο ανάλογα την χρήση

6.μπραβο στη voda

7. ξέχασα ξανά μπράβο στη voda :p

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό το cu έχει αποδειχθεί και συνεχίζει να αποδεικνύεται το κορυφαίο καρτοκινητό στην Ελλάδα για σοβαρή χρήση. Πρωτοπόροι πραγματικά

Υ.Γ. Ναι ξέρω.. Στο δίκτυο είναι 3οι και καταϊδρωμένοι :lol:

1.αν ήταν για 30 ημέρες που δεν είναι εκτός και το ανανεώσουν

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Οντως δεν είναι για 30 ημέρες.. αλλά από ότι φαίνεται μέχρι στιγμής, τα απεριόριστα τα δίνει με κάθε ευκαιρία.. Δική μου εκτίμηση είναι ότι ίσως πάρει παράταση μέχρι 15/5 το πολύ και μετά απο μέσα Ιούνη θα τα ξαναδώσουν ως καλοκαιρινή προσφορά μέχρι μέσα Σεπτέμβρη και πάλι απο μέσα Νοέμβρη κτλ

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

μετά αναγκαστικά θα πέσουμε στα 100gb κλάψ!!! χιχι!!!

δεν βαριέσαι έχει ο Θεός...ψίχουλα θα μου πεις ...καταλαβαίνεις φυσικά ....

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τη τελευταία αναβάθμιση των My Vodafone και My CU App, πλέον εμφανίζονται ξεκάθαρα τα απεριόριστα δεδομένα στο υπόλοιπο χρήσης, όταν είναι ενεργό ένα τέτοιο πακέτο. Ίσως περιμένουμε κάτι μονιμότερο σε απεριόριστα στο μέλλον;
Link to comment
Share on other sites

Χασούρα δεν θα έχουν. Λίγοι είναι αυτοί που θα φανε πανω απο 60gb/μηνα.
όταν έχεις τέτοια επιλογή δεν κάθεσαι να μετράς πόσα έφαγες ....τρως μόνο

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είτε μου δώσουν 100gb, είτε μου δώσουν απεριόριστα, ξέρω ότι δεν θα φαω περισσότερα απο αυτά που χρειάζομαι. Τώρα εάν δεν ωρίμασαν ακόμη αυτοί που, μόλις παρουν κάτι παραπανω, ψάχνουν πανικόβλητοι να φάνε όσα μπορούν, αυτοί θα είναι και η αιτία που οι εταιρίες ακόμα δίνουν με μέτρο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα είτε μου δώσουν 100gb, είτε μου δώσουν απεριόριστα, ξέρω ότι δεν θα φαω περισσότερα απο αυτά που χρειάζομαι. Τώρα εάν δεν ωρίμασαν ακόμη αυτοί που, μόλις παρουν κάτι παραπανω, ψάχνουν πανικόβλητοι να φάνε όσα μπορούν, αυτοί θα είναι και η αιτία που οι εταιρίες ακόμα δίνουν με μέτρο.
όταν τροφοδοτείς android tv θα καταλάβεις ότι τα 100gb φεύγουν νεράκι

δεν τίθεται θέμα να ψάχνεις να τα φας ,φεύγουν μόνα τους

μόνο ertflix να ανοίξεις καθημερινά για δύο τρεις ώρες δεν φτάνουν

και φυσικά δεν μιλάμε για σοβαρό streaming

αν το καταλαβαίνεις αυτό καλως.... .

τώρα αν έχεις δίπλα ένα wifi και σε υποστηρίζει φυσικά και δεν χρειάζεσαι τόσα πολλά

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

όταν τροφοδοτείς android tv θα καταλάβεις ότι τα 100gb φεύγουν νεράκι

δεν τίθεται θέμα να ψάχνεις να τα φας ,φεύγουν μόνα τους

μόνο ertflix να ανοίξεις καθημερινά για δύο τρεις ώρες δεν φτάνουν

και φυσικά δεν μιλάμε για σοβαρό streaming

αν το καταλαβαίνεις αυτό καλως.... .

τώρα αν έχεις δίπλα ένα wifi και σε υποστηρίζει φυσικά και δεν χρειάζεσαι τόσα πολλά

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Δηλαδη τόσο καιρό (πριν βγουν τα απεριόριστα) τι έκανες; Με ιντερνετ κινητου τα έκανες όλα αυτά;

Link to comment
Share on other sites

ότι έκανες και συ πριν έρθει το wifi

άλλωστε δεν είχα android tv τότε,και αυτή θέλει μαμ

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν χρησιμοποιώ WiFi. Θα απαντήσεις στην ερώτηση μου τώρα;
σου απάντησα ήδη αν δεν το καταλαβαίνεις δεν πειράζει

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...