Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Screenshot-20210404-010031.png

 

Επίσης όταν προσπαθώ να μπω big bang app, μου λέει να κλεισω το wifi και να χρησιμοποιήσω τα data της Vodafone.

 

Ελα όμως που το hotspot είναι του αριθμού μου vodafone. Και στο app είχα πρωτομπεί με την Vodafone sim στη συσκευή (υποτίθεται μετά δεν χρειάζεται, μόνο η πρώτη φορά)

Link to comment
Share on other sites

Κλασική Vodafone. Λόγω μιας ακόμη συντήρησης δεν παίζει ούτε το cu app, ούτε το bigbang.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση σήμερα που είναι 4 Απριλίου θα θεωρηθεί σαν πρώτη ανανέωση του μήνα αφού η προηγούμενη έγινε 4 Μαρτίου ? η να περιμένω λίγο ακόμα να δείξει 5 για σιγουριά ? Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ερώτηση σήμερα που είναι 4 Απριλίου θα θεωρηθεί σαν πρώτη ανανέωση του μήνα αφού η προηγούμενη έγινε 4 Μαρτίου ? η να περιμένω λίγο ακόμα να δείξει 5 για σιγουριά ?

 

Ημερολογιακά πηγαίνει, δηλαδή 30 Μαρτίου να ανανέωσες, μπορείς να βάλεις 1 Απριλίου και να φαίνεται η πρώτη ανανέωση του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

εννοείς 31 Μαρτίου ....δηλ από 1 Απριλίου έως 30 Απριλίου μπορώ να πάρω τα μπόνους της πρώτης ανανέωσης άσχετα ποτέ ανανέωσα τον Μάρτιο μέσα,δηλ αν ανανέωσα 30 Μαρτίου πάλι θα πάρω τα μπόνους του Απριλίου εφ'οσον ανανεώσω αφού πάει ημερολογιακά όπως λες

καλό αυτό !!!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας, τα vodafone cu παίρνουν δώρο μία φορά τον χρόνο 20 gb για 2 ημέρες λόγο γενεθλίων.

στο νέο καρτοκινητό vodafone ισχύει κατί τέτοιο?

σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Στο από το σπίτι, υπάρχουν αποκλειστικά προσφορές που μπορείς να εξαργυρώσεις στα site. Στο shopping υπάρχουν αυτές (όσες από αυτές είναι για αγορές βέβαια) + όσες χρειάζονται επίσκεψη σε κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, οι αποδείξεις πόσο περίπου κάνουν να επεξεργαστουν για να πιστωθει cash back?

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκλαβενίτης γύρω στις 2-3 μέρες συνήθως. Από Synka (ΙΝΚΑ) έχει κάνει και πάνω από εβδομάδα. Καλό θα είναι να καταχωρείς αποδείξεις τουλάχιστον 2 εβδομάδες πριν λήξει το υπόλοιπο σου αν θες να ανανεώσεις την κάρτα σου για να μην βρεθείς προ εκπλήξεων...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος αριθμος στον οποιο μπορουμε να καλεσουμε ή να στειλουμε σμσ ,για ανανεωση χρονου ομιλιας με αποδειξη απο περιπτερο?

Η εφαρμογη εχει καποιο προβλημα μαλλον και δεν μου επιστρεπει ανανεωση με κανεναν τροπο

 

Ειναι σε φραγη π αριθμος μου και το χρειαζομαι αμεσα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλείς στο 1252.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος αριθμος στον οποιο μπορουμε να καλεσουμε ή να στειλουμε σμσ ,για ανανεωση χρονου ομιλιας με αποδειξη απο περιπτερο?

 

Η εφαρμογη εχει καποιο προβλημα μαλλον και δεν μου επιστρεπει ανανεωση με κανεναν τροπο

 

 

 

Ειναι σε φραγη π αριθμος μου και το χρειαζομαι αμεσα :D

μπες στην ιστοσελίδα χωρίς σύνδεση του αριθμού σου
Link to comment
Share on other sites

έκανα πρώτη ανανέωση του μήνα 20€και πηρα

1 GB για κάθε ανανέωση από 20€ για ένα μήνα

600mb για 15 ημέρες

1170mb για ένα μήνα από το cu shake

σωστά είναι νομίζω η κάνει να πάρω και άλλα ? :p

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα δυο είναι προσωπικές προσφορές; Ίσως με δυο 10€ ανανεώσεις να έπαιρνες περισσότερα (σίγουρα θα έπαιρνες 2,4GB από το shake), αλλά δεν ξέρω αν θα σου έδινε τις πρώτες 2 προσφορές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...