Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εμένα μου έβγαζε συνεχώς ότι έχει εξαντληθεί (όπως και του efood) και μίλησα στο chat με έναν τύπο ο οποίος αποδείχθηκε αγενέστατος (κάποια στιγμή απλά έκλεισε την συνομιλία!!!!) και φυσικά έστειλα με screenshots την συνομιλία μέσω Facebook στην ίδια την Vodafone!Μου είπαν ότι και καλά θα επικοινωνήσουν μαζί μου και μετά από δύο μέρες είδα ότι μου έδωσε κουπόνι τελικά για Simply Burgers!!!!Δηλαδή έπρεπε να πέσει κράξιμο για να δώσουν κάτι που υποτίθεται ότι είναι μέσα στις υπηρεσίες τους αλλά φυσικά υπολειτουργεί ή λειτουργεί επιλεκτικά;;;;

 

Τι να πω... :mad:

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έβγαζε συνεχώς ότι έχει εξαντληθεί (όπως και του efood) και μίλησα στο chat με έναν τύπο ο οποίος αποδείχθηκε αγενέστατος (κάποια στιγμή απλά έκλεισε την συνομιλία!!!!) και φυσικά έστειλα με screenshots την συνομιλία μέσω Facebook στην ίδια την Vodafone!Μου είπαν ότι και καλά θα επικοινωνήσουν μαζί μου και μετά από δύο μέρες είδα ότι μου έδωσε κουπόνι τελικά για Simply Burgers!!!!Δηλαδή έπρεπε να πέσει κράξιμο για να δώσουν κάτι που υποτίθεται ότι είναι μέσα στις υπηρεσίες τους αλλά φυσικά υπολειτουργεί ή λειτουργεί επιλεκτικά;;;;

 

Εδώ κόψανε το 1+1 του Γρηγόρη από τις 31/7/2020 και υπήρχαν άτομα μέχρι μέσα Αυγούστου που ερχόντουσαν με κωδικό για αυτή την προσφορά (ασχέτως που μέχρι σήμερα, και μετά από ενημέρωση των συστημάτων, υπάρχει ακόμα το κουμπί εξαργύρωσης κωδικών της VF στο σύστημα :secret: )

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

συμβαίνουν διάφορα περίεργα είχα 0.20 υπόλοιπο στέλνω μήνυμα για adidas δεν.... ρωτάω στο chat μου λένε όχι έπρεπε να φύγει,μου χρεώνουν δωρεάν αλλα 0.20 και φεύγει το μήνυμα,τώρα έχω 0.19 σαν να χρέωσαν 1 λεπτό το τα 20 λεπτά που μου έδωσαν,bug της συστήματος προφανώς
Link to comment
Share on other sites

Ειχες 0,20 και σου πιστώσανε ακόμα 0,20, πήρες κωδικό και σου τράβηξε 0,21 άρα, αφου έχεις τώρα 0,19.
Link to comment
Share on other sites

Ειχες 0,20 και σου πιστώσανε ακόμα 0,20, πήρες κωδικό και σου τράβηξε 0,21 άρα, αφου έχεις τώρα 0,19.
τι 21? 20 δεν είναι
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον λες ότι έχεις τώρα 0,19€ υπόλοιπο, σημαίνει ότι σου τράβηξε 0,21€ ο κωδικός.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον λες ότι έχεις τώρα 0,19€ υπόλοιπο, σημαίνει ότι σου τράβηξε 0,21€ ο κωδικός.
το ίδιο πράγμα λέμε με άλλα λόγια γιατί να μου τραβήξει 21? αφού χρεώνει 20 είναι το θέμα,ποιο θέμα δηλ απλά το αναφέρω
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω προσέξει, αλλά επειδή παίρνω κωδικούς και τα κοιτάω αυτά μάλλον θα μου είχε «χτυπήσει» στο μάτι το ότι τράβηξε 21 αντί για 20 λεπτά. Κανείς δεν ξέρει γιατί χρέωσε 0,21, όπως και να’χει είναι αμελητέα η διαφορά και δεν μπορείς να κανεις κάτι δυστυχώς :(
Link to comment
Share on other sites

επίσης αναφέρει 35% έκπτωση στα adidas ούτε αυτό είδα στην πράξη,ήταν 30%,θα επικοινωνήσω με το chat της adidas να μου πουν Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

επίσης αναφέρει 35% έκπτωση στα adidas ούτε αυτό είδα στην πράξη,ήταν 30%,θα επικοινωνήσω με το chat της adidas να μου πουν

 

 

μήπως το προιόν ήταν outlet;

Link to comment
Share on other sites

1 προϊόν

€ 40,00

- 35%

-€ 14,00

Άποστολής

ΔΩΡΕΑΝ

Ποσό

€ 26,00

τελικά είναι όντως 35% αλλά πώς βγαίνει 26€,κάτι έχει να κάνει με τον ΦΠΑ προφανως που στην ουσία είναι σαν 30% η συνολική έκπτωση

Link to comment
Share on other sites

ε τότε έπρεπε να γράφει 30% στο σάιτ,αλλά πάλι γράφει 35,η παραγγελία έγινε από το chrome,καλύτερα βέβαια γιατί δεν θα είχα δωρεάν μεταφορικά αφού θα έπεφτε κάτω από 25€,θα βρω άκρη στο chat της adidas είναι και Ελληνίδα

υπομονή και όλα λυθούν

Link to comment
Share on other sites

€40 x 35% = €14

€40 - €14 = €26

Δεν καταλαβαίνω πού κολλάει ο Φ.Π.Α. κ.τ.λ.

Εφόσον είχε αρχική τιμή €40 και τελική τιμή €26, τότε είχες έκπτωση 35%

Χάνω κάτι;

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

έλα μου ντε σωστα!!! στραβομαρα μου

προφανώς δε με έφτασε το ποσοστό της έκπτωσης,τζάμπα το ήθελα

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μια καινούρια κάρτα cu αλλά στο κινητό δεν έχω 4g σήμα. Έχω επιλέξει 4g δίκτυα παρόλα αυτά. Είμαι Αθήνα οπότε δεν εξηγείται.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μια καινούρια κάρτα cu αλλά στο κινητό δεν έχω 4g σήμα. Έχω επιλέξει 4g δίκτυα παρόλα αυτά. Είμαι Αθήνα οπότε δεν εξηγείται.

 

Πάρε στο 1285 και από τις επιλογές ενεργοποίησε το 4G.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ανανεώσεις ξανά με το ίδιο πακέτο πριν τη λήξη του, τότε τυχόν υπόλοιπο χάνεται.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς και σε ότι αφορά το υπόλοιπο σε χρήματα, λήγει στο 2μηνο αν δεν ανανεώσεις
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...