Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως αντί για sms εννοείς mb; Γιατί αν εννοείς το τελευταίο τότε είναι προφανές πως είναι φοιτητικό και κρατάει πάρα μα πάρα πολύ.

 

οχι δεν εννοω mb οτι γραφω εννοω......περιεργα πραματα τεσπα δε με χαλαει.... :p:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,μια ερωτηση εχω ενα νουμερακι(cu) του πατερα μου το οποιο δε ξερω πως προκυπτει και παιρνει χωρις να βαλει καρτα καθε μηνα απο 600 προς cu και 600 sms προς cu δωρεαν.....ξερετε πως μπορει να συμβαινει αυτο και αν θα κρατησει και ποσο? :confused:

 

Πόσο καιρό συμβαίνει αυτό;

Λίγες πρωτομηνιές;

Ή περισσότερο; Πχ από αρχές 2017;

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με συμβόλαιο στη Voda πείστηκε να γυρίσει σε καρτοκινητή.

Επειδή δεν ξέρω τα πακέτα της (κρυφά και φανερά), υπάρχει κάποιο σχετικό με την ειδική προσφορά f2g (1500'+1,5GB) ή κάποιο σχετικό;

Υπάρχει και με sms ή θα αγοράσει μεμονωμένο;

Θα πληρώσει τέλος για την αλλαγή;

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Φίλος με συμβόλαιο στη Voda πείστηκε να γυρίσει σε καρτοκινητή.

Επειδή δεν ξέρω τα πακέτα της (κρυφά και φανερά), υπάρχει κάποιο σχετικό με την ειδική προσφορά f2g (1500'+1,5GB) ή κάποιο σχετικό;

Υπάρχει και με sms ή θα αγοράσει μεμονωμένο;

Θα πληρώσει τέλος για την αλλαγή;

 

Αλλαζει νουμερο και ψαχνει για τα 1500'.Αλλιως αν εχει ακρη με φοιτητικο πασο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζει νουμερο και ψαχνει για τα 1500'.Αλλιως αν εχει ακρη με φοιτητικο πασο.

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Δηλαδή, υπάρχει και στη Voda ειδική προσφορά όμοια με εκείνη της Wind (1500΄+1,5), πόσο κάνει και που το βρίσκει (Ομόνοια κλπ);

Στο site της είδα ένα πακέτο με 300'+500ΜΒ με 8,5

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι μήνυμα στέλνουμε για να δούμε τι προσφορές έχουμε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι μήνυμα στέλνουμε για να δούμε τι προσφορές έχουμε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

P στο 1252

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Φίλος με συμβόλαιο στη Voda πείστηκε να γυρίσει σε καρτοκινητή.

Επειδή δεν ξέρω τα πακέτα της (κρυφά και φανερά), υπάρχει κάποιο σχετικό με την ειδική προσφορά f2g (1500'+1,5GB) ή κάποιο σχετικό;

Υπάρχει και με sms ή θα αγοράσει μεμονωμένο;

Θα πληρώσει τέλος για την αλλαγή;

Θα βαζει 10 ευρω το μηνα και θα παιρνει 500 mb για ενα μηνα 500 mb για 15 μερες. Μετα θα επιλεγει cu combo 600. Θα εχει 400 λεπτα προς ολους 400 προς cu 200 sms προς ολους 400 sms προς cu και 60 mb.

Αμα προσθεσει και το παρε να χεις 3 φιλους θα κερδιζει απο κει mb

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, στη VODAFONE γίνεται ανανέωση και πώς από 5 ευρώ μέσω ιντερνετ με χρεωστική η πιστωτική κάρτα..;;;
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, στη VODAFONE γίνεται ανανέωση και πώς από 5 ευρώ μέσω ιντερνετ με χρεωστική η πιστωτική κάρτα..;;;

Ναι μια χαρα γινεται απο την εφαρμογη με 5€ ελαχιστη ανανεωση και με χρεωστικη/πιστωτικη καρτα.

 

Προσφορα που ηρθε

<<3GB ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 3€. MΠEΣ ΣTO MY CU APP H ΣTEIΛE STUDENT ΣTO 1252 KAI ΞEΛAΣΠΩΣE! MΠOPEIΣ NA TO ENEPΓOΠOIHΣEIΣ MEXPI 19/10.>>

 

Το θεμα ομως ειναι πως δεν συμφερει να την αγορασω γιατι θα καταναλωνει τα gb που ηδη εχω. Θα μπορω να κανω χρηση μονο τον επομενο μηνα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Inevar Αυτό είναι μόνο για φοιτητές και ισχύει για όποτε θες , Είναι κανονικό πακέτο. Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρεις πώς γίνεται μέσω της σελίδας της VODAFONE..;;;;

θα πρέπει να κάνεις λογαριασμό

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα βαζει 10 ευρω το μηνα και θα παιρνει 500 mb για ενα μηνα 500 mb για 15 μερες. Μετα θα επιλεγει cu combo 600. Θα εχει 400 λεπτα προς ολους 400 προς cu 200 sms προς ολους 400 sms προς cu και 60 mb.

Αμα προσθεσει και το παρε να χεις 3 φιλους θα κερδιζει απο κει mb

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ και για τη δική σου απάντηση.

Από αυτήν καταλαβαίνω ότι δεν υπάρχει στη Voda η ειδική προσφορά με 1500'+1,5 όπως έγραψε ο Nikolas14 ή ότι δίνεις άλλη λύση στο πρόβλημα, με την οποία θα έχει 200'+100΄προς όλους (και όχι 400).

Ο φίλος νοιάζεται για 1500' προς όλους και όχι τόσο για το 1,5GB και γι' αυτό ρωτάω για την ειδική προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και για τη δική σου απάντηση.

Από αυτήν καταλαβαίνω ότι δεν υπάρχει στη Voda η ειδική προσφορά με 1500'+1,5 όπως έγραψε ο Nikolas14 ή ότι δίνεις άλλη λύση στο πρόβλημα, με την οποία θα έχει 200'+100΄προς όλους (και όχι 400).

Ο φίλος νοιάζεται για 1500' προς όλους και όχι τόσο για το 1,5GB και γι' αυτό ρωτάω για την ειδική προσφορά.

Δινω αλλη λυση.

Εγω εχω 400 προς ολους αφου ενω ειναι 200+100 δινει αλλα 100

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν τρέχει προνομοιακο στην voda

 

 

Αφού δεν υπάρχει ειδική προσφορά στη Voda, παρόμοια με εκείνες των Wind, Cosmote, τότε η λύση είναι να γυρίσει σε καρτοκινητή, να βάζει το ελάχιστο ποσό για να διατηρεί το νούμερο και να δέχεται κλήσεις και να του δώσω μια sim της Wind ειδικής προσφοράς, για να κάνει τη δουλειά του.

Link to comment
Share on other sites

Προνομιακό της Vodafone σε CU συνάντησα στη Θεσσαλονίκη σε πολλές μεριές, σε ένα ταξίδι μου πριν λίγες μέρες. Μάλιστα δίνει 2,5GIGA & 1500' με 8,5€.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Προνομιακό της Vodafone σε CU συνάντησα στη Θεσσαλονίκη σε πολλές μεριές, σε ένα ταξίδι μου πριν λίγες μέρες. Μάλιστα δίνει 2,5GIGA & 1500' με 8,5€.

 

Αυτό είναι καλό νέο.

Άρα, πιθανά στην Ομόνοια μπορεί να βρει, αν θέλει να έχει και τις 2 sim στη Voda.

Γνωρίζεις αν η διάρκεια του πακέτου είναι 30 μέρες ή 25 όπως της Wind;

Link to comment
Share on other sites

30 είναι. Το έχω εγώ

 

Καλή επιβεβαίωση και ευχάριστο νέο οι 30 μέρες.

Αφού είσαι στην Αθήνα, το πήρες από Ομόνοια;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρεις πώς γίνεται μέσω της σελίδας της VODAFONE..;;;;

 

Θα ανοίξεις myaccount και μετά θα μπορείς να κάνεις ανανέωση.

https://www.vodafone.gr/portal/client/idm/showRegisterPrePay.action?null

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...τι ειναι το προνομιακο; Ειναι καποια περιορισμενα σε αριθμο πακετα που οποιος προλαβει; Ή προσφορες κατα καιρους...που παλι οποιος προλαβει ενεργοποιει...;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...τι ειναι το προνομιακο; Ειναι καποια περιορισμενα σε αριθμο πακετα που οποιος προλαβει; Ή προσφορες κατα καιρους...που παλι οποιος προλαβει ενεργοποιει...;

 

Ειδική προσφορά ή προνομιακό, όπως το λένε μερικοί, είναι oi sim, που προωθούν οι πάροχοι μέσω είτε πωλήσεων σε κεντρικά σημεία (πχ στην Ομόνοια κλπ) είτε τηλεφωνικά σε πελάτες που έχουν ήδη, με αυξημένο αριθμό λεπτών προς όλους και αρκετά data.

 

Οι sim αυτές έχουν νέους αριθμούς και δεν μετατρέπονται σε ειδική προσφορά ήδη υπάρχουσες sim.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακουστεί πως το συγκεκριμένο πακέτο της Vodafone έχει ισχύ για ένα χρόνο. Αν βρείτε να πάρετε, ρωτήστε για επιβεβαίωση.

 

Sent from my Honor 6X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...