Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο Νέο Καρτοκινητό Vodafone μπορουμε να εχουμε και Super πακέτα ομιλίας π.χ 80' με 7 ευρω και το 0,01 € / λεπτό ? Τι ισχυει τοτε ?
:)
Link to comment
Share on other sites

Στο Νέο Καρτοκινητό Vodafone μπορουμε να εχουμε και Super πακέτα ομιλίας π.χ 80' με 7 ευρω και το 0,01 € / λεπτό ? Τι ισχυει τοτε ?

 

Κανονικοτατα! Αρκει βεβαια να μην εχεις ενεργοποιησει το Vodafone Unlimited.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

στο νεο καρτοκινητο φανταζομαι μπρουμε να εχουμε το unlimited και καποιο απο τα 2 πακετα ομιλιας ε? (80' με 7 ευρω και 150' με 12€)
Link to comment
Share on other sites

στο νεο καρτοκινητο φανταζομαι μπρουμε να εχουμε το unlimited και καποιο απο τα 2 πακετα ομιλιας ε? (80' με 7 ευρω και 150' με 12€)

 

οχι δεν λειτουργουνε ταυτοχρονα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

OXI. ειτε το ενα ειτε το αλλο. και τα δυο μαζι, τσουκου...δυστυχως...
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

πλακα με κανετε τωρα.

ε τοτε τι προσφορα λενε? τι να πω...

 

τι επιλογες εχω να μιλαω με αλλα δικτυα, με ενεργοποιημενο το unlimited?

Link to comment
Share on other sites

τι επιλογες εχω να μιλαω με αλλα δικτυα, με ενεργοποιημενο το unlimited?

 

Μπορείς να έχεις τα πακέτα:30 λεπτά + 30 SMS προς όλα τα κινητά και σταθερά με 5 ευρώ την εβδομάδα και τα 30 λεπτά με 5 ευρώ την εβδομάδα προς κινητά Vodafone και σταθερά.

Link to comment
Share on other sites

πλακα με κανετε τωρα.

ε τοτε τι προσφορα λενε? τι να πω...

 

τι επιλογες εχω να μιλαω με αλλα δικτυα, με ενεργοποιημενο το unlimited?

 

Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να ενεργοποιησεις και το εβδομαδιαιο πακετο με 30' και 30 sms προς ολους με κοστος 5 ευρω. Η χρεωση στο συγκεκριμενο πακετο ειναι ανα δευτερολεπτο.

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

και ποιο πρπει να ενεργοποιησουμε πρωτο για να μην παιρνει τα μηνυματα απο το πακετο των 30 αλλα απο το ανλιμιτιντ οταν αφορα νουμερακι βοντ;;;το 30 κ 30 η το ανλιμιτιντ με την ανανεωση χρονου;
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να ενεργοποιησεις και το εβδομαδιαιο πακετο με 30' και 30 sms προς ολους με κοστος 5 ευρω. Η χρεωση στο συγκεκριμενο πακετο ειναι ανα δευτερολεπτο.

 

και δεν παω να ξακανω συνδεση? τα ιδια χρηματα θα μου βγαινουν...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν με απατα η μνημη μου για τη συνδεση ναι μεν εχει προγραμμα με χαλημο παγιο αλλα:

υπαρχουν τελη συνδεσης η καπως ετσι, οποτε παει στον τελικο λογαριασμο παραπανω απο οτι λεει , επισης δεν εχει με 20 ευρω προγραμμα με unlimited και 120 λεπτα για ολα τα δικτυα +120 μηνυματα για ολα τα δικτυα! Συμφερει απο συνδεση λοιπον, συν του οτι δεν εχεις δαμοκλειο σπαθη πανω απο το κεφαλι σου...;):cool:

"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

καποιος εναλλακτικος τροπος ανανεωσης εκτος απο καταστημα και καρτα υπαρχει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και δεν παω να ξακανω συνδεση? τα ιδια χρηματα θα μου βγαινουν...:mad:

 

Ε οτι συμφαιρει τον καθενα...εγω παντως στο νεο καρτοκινητο δεν εχω ενεργοποιησει το unlimited και επιλεγω τα super πακετα που εχει χρονο προς ολους και την υπηρεσια 1'/λεπτο προς δυο αριθμους, εχω το cu με το cu allday που μιλαω προς σταθερα 60' και ετσι μου μενει ο χρονος απο τα super πακετα για κινητα προς αλλα δικτυα. Ετσι την βγαzω μια χαρουλα. Αλλα ειπαμε οτι συμφαιρει τον καθενα!!!

Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

καποιος εναλλακτικος τροπος ανανεωσης εκτος απο καταστημα και καρτα υπαρχει?

 

υπαρχει κ απο το ιντερνετ ανανεωση μεσω του easypay.gr της τραπεζας πειραιως

Link to comment
Share on other sites

αυτό προϋποθέτει να έχουμε λογαριασμό στην πειραιώς;

 

Υπάρχει και σε άλλες τράπεζες αυτή η δυνατότητα ανανέωσης της κάρτας;

Edited by ladybirda
Link to comment
Share on other sites

Για να έχω 1500 λεπτά και sms προς cu με κάρτα των 5 € πρέπει να στείλω πρώτα κάποιο μύνημα κάπου για να ενεργοποιηθεί αυτή η προσφορά;
.
Link to comment
Share on other sites

Για να έχω 1500 λεπτά και sms προς cu με κάρτα των 5 € πρέπει να στείλω πρώτα κάποιο μύνημα κάπου για να ενεργοποιηθεί αυτή η προσφορά;

 

Δε νομιζω. Αυτοματα μολις βαλεις την καρτα των 5ευρω!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Λιγακι ακυρο μπορει να ειναι αλλα με εχει διευκολυνει αρκετα αυτο.

 

Εχω 2in1 με ενα νεπ καρτοκινητο vodafone Και μια cu.

ΒΑζω 10 ευρω στην cu και εχω 1500 και 1500 προς vodafone και μετα στελνω τα λεφτα στο νεο καρτοκινητο vodafone π.χ 8 ευρω και μετα βαζω την προσφορα με τα 7 ευρω που ειναι 80 λεπτα.

Δηλαδη με 10 Ευρω το μηνα εχω καθαρισει

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Για να έχω 1500 λεπτά και sms προς cu με κάρτα των 5 € πρέπει να στείλω πρώτα κάποιο μύνημα κάπου για να ενεργοποιηθεί αυτή η προσφορά;

 

Πρέπει να καλέσεις, χωρίς χρέωση, το 1286.

Link to comment
Share on other sites

Λιγακι ακυρο μπορει να ειναι αλλα με εχει διευκολυνει αρκετα αυτο.

 

Εχω 2in1 με ενα νεπ καρτοκινητο vodafone Και μια cu.

ΒΑζω 10 ευρω στην cu και εχω 1500 και 1500 προς vodafone και μετα στελνω τα λεφτα στο νεο καρτοκινητο vodafone π.χ 8 ευρω και μετα βαζω την προσφορα με τα 7 ευρω που ειναι 80 λεπτα.

Δηλαδη με 10 Ευρω το μηνα εχω καθαρισει

 

:D Ευφυές! Ούτε καν το είχα σκεφτεί. Και δεν κουβαλάς και δύο συσκευές μαζί. Το 2gether βολεύει πολύ σε καρτοκινητά γιατί δεν έχει καν μηνιαίο πάγιο. Το μόνο κακό είναι πως δε γίνεται προώθηση sms, αλλά μπροστα στο οικονομικό όφελος... το βολεύεις και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

αυτό προϋποθέτει να έχουμε λογαριασμό στην πειραιώς;

 

Υπάρχει και σε άλλες τράπεζες αυτή η δυνατότητα ανανέωσης της κάρτας;

 

πρεπει να εχεις πιστωτική ή χρεωστική κάρτα της τράπεζας πειραιώς για να κανεις ανανεωση χρονου ομιλιας απο το easypay.gr

Απ'οσο ξερω σε αλλες τραπεζες μονο μεσω ΑΤΜ (πχ στην εθνικη)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα του Νέου Καρτοκινητού Vodafone που να με συμφέρει ως προς τις κλήσεις σε άλλα δίκτυα και σταθερά; Από τη δική μου γνώση (ως νέος χρήστης Vodafone) μόνο η ανταμοιβή με επιστροφή κάποιου ποσού με συμφέρει.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα του Νέου Καρτοκινητού Vodafone που να με συμφέρει ως προς τις κλήσεις σε άλλα δίκτυα και σταθερά; Από τη δική μου γνώση (ως νέος χρήστης Vodafone) μόνο η ανταμοιβή με επιστροφή κάποιου ποσού με συμφέρει.

 

Αν έχεις ενεργοποιήσει το Unlimited μπορείς να αγοράσεις τα πακέτα:30 λεπτά + 30 SMS προς όλα τα κινητά και σταθερά με 5 ευρώ την εβδομάδα και τα 30 λεπτά με 5 ευρώ την εβδομάδα προς κινητά Vodafone και σταθερά. Αν δεν έχεις ενεργοποιήσει το Unlimited υπάρχουν τα Super πακέτα χρόνου ομιλίας προς όλα τα δίκτυα (σταθερά και κινητά) όπου με 7 ευρώ έχεις 80 λεπτά και με 12 ευρώ 150 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

ερωτησουλα: πως μπορω να μαθω με σιγουρια αν το νοκια μου 5800 υποστηριζει τετοια υπηρεσια ;(2gether,2in1)
"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...