Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπ' όψιν των υποψηφίων, απαιτείται και χαμηλό IQ συν τοις άλλοις για τις αστυνομικές... lol -αστειάκι επίκαιρο-

 

:lol:

 

1 γνωστή μου ενδιαφέρεται για στρατιωτικές κ αστυνομικές σχολές,αλλά δεν ξέρει ποιο είναι το όριο ύψους για τις γυναίκες.γνωρίζει κάποιος;

 

Έχω την εντύπωση 1,65:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια που το ακουσατε οτι το υψος εγινε 1.73 ?Θα ανεβει απο του χρονου ?

Η ισχυει απο φετος ?Εμενα εκει με μετρησανε 1.76 ενω ειμαι γυρω στο 1.78-180!

Κοβουν αρκετα....Ενα φιλο μου τον μετρησαν 2 φορες και του κοψανε 2 ποντους παραλιγο να ειναι κατω απο το οριο.

 

ΥΓ : για καποιον που ειπε υψος 165 και βαθμο 17 , τι λες ρε φιλε ειναι σοβαρα πραματα αυτα ?Υπαρχουν ατομα που δεν μπορουνε να βγαλουνε 17 , ομως ειναι 10 φορες πιο πορωμενα για την ΕΛ.ΑΣ , 10 φορες πιο γυμνασμενα , και εχουν 10 φορες μεγαλυτερη θεληση απο ολους μας!Οποτε αυτο ειναι βλακεια...Για εμενα δεν θα επρεπε καν να υπαρχει βαθμος για την Αστυνομια αλλα τελος παντων..

Link to comment
Share on other sites

Mα το ύψος γι αυτό το βάζουνε στην αστυνομία. Για να έχουν όρια. Να μην παίρνουν τον καθένα, όπως γινόταν παλιότερα. Στο κάτω κάτω όποιος έχει θέληση και έναν στόχο στο μυαλό του, μπορεί να στρωθεί και να διαβάσει μια χρονιά, για να κάθεται όλες τις υπόλοιπες!;)

Από φέτος είναι το 1,73 και όχι από του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Mα το ύψος γι αυτό το βάζουνε στην αστυνομία. Για να έχουν όρια. Να μην παίρνουν τον καθένα, όπως γινόταν παλιότερα.

 

 

Γιατί οι κοντοί ήταν/είναι το πρόβλημα της αστυνομίας δηλαδή? :p

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι που αν δε κάνω λάθος δεν αναφέρθηκε:Από το 2006 υπάρχει ΜΟΝΟ για τις σχολές αστυνομίας ειδική κατηγορία τριτέκνων;)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια που το ακουσατε οτι το υψος εγινε 1.73 ?Θα ανεβει απο του χρονου ?

Η ισχυει απο φετος ?Εμενα εκει με μετρησανε 1.76 ενω ειμαι γυρω στο 1.78-180!

Κοβουν αρκετα....Ενα φιλο μου τον μετρησαν 2 φορες και του κοψανε 2 ποντους παραλιγο να ειναι κατω απο το οριο.

 

ΥΓ : για καποιον που ειπε υψος 165 και βαθμο 17 , τι λες ρε φιλε ειναι σοβαρα πραματα αυτα ?Υπαρχουν ατομα που δεν μπορουνε να βγαλουνε 17 , ομως ειναι 10 φορες πιο πορωμενα για την ΕΛ.ΑΣ , 10 φορες πιο γυμνασμενα , και εχουν 10 φορες μεγαλυτερη θεληση απο ολους μας!Οποτε αυτο ειναι βλακεια...Για εμενα δεν θα επρεπε καν να υπαρχει βαθμος για την Αστυνομια αλλα τελος παντων..

 

E ναι αλλά αυτό το παράδειγμα μπορεί να γυρίσει και αλλιώς, δηλαδή αν εγώ πορωθώ πχ με την Ιατρική πιο πολύ από κάποιον που έχει πόρωση αλλά έχει και 19000 μόρια, να μπω κι εγώ που έχω πχ 10000; Κανονικά, τα όρια και οι προϋποθέσεις έπρεπε να είναι κυρίως ο βαθμός και η επίδοση στα αθλήματα και όχι οι 2-3 πόντοι ύψους. :rolleyes:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Καταντια ρε γμτ...

 

Καποτε οι μαθητες πασχιζαν (με το αναλογο σπρωξιμο απο την οικογενεια) για να γινουν επιστημονες.... Γιατροι, δικηγοροι κλπ

 

Τωρα ολοι οι νεολαιοι σκιζονται (παλι με αναλογο σπρωξιμο απο την οικογενεια δυστυχως) για να πανε να γινουν καραβαναδες η μπατσοι....

 

Εκει εχει φτασει τα πραγματα πλεον, το ανικανο ελληνικο κρατος! Να προωθει ως ''επιτυχια'' το επαγγελμα του καραβανα. Μια ζωη ρομποτακι, μη σκεφτεσαι, μην εχεις αποψη, μην καταλαβαινεις. Εκτελα μια ζωη διαταγες!!

Link to comment
Share on other sites

Καταντια ρε γμτ...

 

Καποτε οι μαθητες πασχιζαν (με το αναλογο σπρωξιμο απο την οικογενεια) για να γινουν επιστημονες.... Γιατροι, δικηγοροι κλπ

 

Τωρα ολοι οι νεολαιοι σκιζονται (παλι με αναλογο σπρωξιμο απο την οικογενεια δυστυχως) για να πανε να γινουν καραβαναδες η μπατσοι....

 

Εκει εχει φτασει τα πραγματα πλεον, το ανικανο ελληνικο κρατος! Να προωθει ως ''επιτυχια'' το επαγγελμα του καραβανα. Μια ζωη ρομποτακι, μη σκεφτεσαι, μην εχεις αποψη, μην καταλαβαινεις. Εκτελα μια ζωη διαταγες!!

πολύ σωστός

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά, τα όρια και οι προϋποθέσεις έπρεπε να είναι κυρίως ο βαθμός και η επίδοση στα αθλήματα και όχι οι 2-3 πόντοι ύψους. :rolleyes:

 

Όχι μονο αθλήματα αλλα και άλλες δοκιμασίες. Ενδεικτικά μπορούν να τους βάζουν να χτυπάνε ο ένας τον άλλο με σφαλιάρες φωνάζοντας "Είμαι πολύ μ*****ς". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το.... "εκτέλα" να φανταστώ ότι είναι μια λέξη δικής σου προέλευσης ε?:p

Κάποια στιγμή όλοι γίνονται πιόνια κάποιων άλλων και όχι μόνο οι στρατιώτικοι και οι αστυνομικοί..

Link to comment
Share on other sites

Καταντια ρε γμτ...

 

Καποτε οι μαθητες πασχιζαν (με το αναλογο σπρωξιμο απο την οικογενεια) για να γινουν επιστημονες.... Γιατροι, δικηγοροι κλπ

 

Τωρα ολοι οι νεολαιοι σκιζονται (παλι με αναλογο σπρωξιμο απο την οικογενεια δυστυχως) για να πανε να γινουν καραβαναδες η μπατσοι....

 

Εκει εχει φτασει τα πραγματα πλεον, το ανικανο ελληνικο κρατος! Να προωθει ως ''επιτυχια'' το επαγγελμα του καραβανα. Μια ζωη ρομποτακι, μη σκεφτεσαι, μην εχεις αποψη, μην καταλαβαινεις. Εκτελα μια ζωη διαταγες!!

 

+10000000000

mono pou to fainomeno einai sxetika palio...

k to kako einai oti einai oloi eutuxeis, goneis k tekna! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι μονο αθλήματα αλλα και άλλες δοκιμασίες. Ενδεικτικά μπορούν να τους βάζουν να χτυπάνε ο ένας τον άλλο με σφαλιάρες φωνάζοντας "Είμαι πολύ μ*****ς". :lol:

 

:respect:^3 :lol: :lol:

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Θα θέλατε να φανταστείτε το σκηνικό για 24 ώρες μόνο να μην υπάρχει η αστυνομία ή ο στρατός? Για φανταστείτε λίγο τι θα γινόταν... Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσες αναχαιτήσεις τούρκικων F-16 γίνονται κάθε μέρα... Σκεφτείτε να μην είχαμε την αεροπορία λοιπόν. Χμμμ το άλλο? Σας έκλεψε κάποιος το αυτοκίνητο? Ωραία χωρίς την αστυνομία ψάξτε το μόνοι σας ή μάλλον δολοφονήθηκε κάποιος βρείτε τον δολοφόνο μόνοι σας... Σας βάλανε βόμβα στο σπίτι? Βγάλτε την μόνοι σας. Γι αυτό λοιπόν ας μην λέμε για την Αστυνομία και τον Στρατό πως είναι άχρηστα σώματα. Όσο για ορισμένους απο τους ασφαλίτες που χτυπάνε και κάνουν και ράνουν και στιγματίζουν την αστυνομία είναι όπως και τα φακελάκια με τους γιατρούς... ;)

Back to Topic pleaze!!!

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία.

Τις προσωπικές σας διαφωνίες λύστε τις με προσωπικά μηνύματα και όχι με δημόσια. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά που συνεχίζετε να σέβεστε τους ΟΠΧ και παραμένετε on-topic.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, κάποιοι μου φαίνεται έχετε μπερδέψει το παρόν θέμα με αυτό

Τι σας νοιάζει τι αποφασίζει κάποιος να επιλέξει για μελλοντικό του επάγγελμα;

Γιατί κολλάτε έτσι εύκολα ταμπέλες;

Έλεος πια!:mad:

Απαντήστε αν ξέρετε σχετικά με την εισαγωγή ή κάποια άλλη χρήσιμη πληροφορία για τις Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές.

Τα άλλα κρατείστε τα για τον εαυτό σας, τους φίλους σας ή έστω για άλλα σχετικά θρεντς!

 

Ηρεμία.

Τις προσωπικές σας διαφωνίες λύστε τις με προσωπικά μηνύματα και όχι με δημόσια. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά που συνεχίζετε να σέβεστε τους ΟΠΧ και παραμένετε on-topic.

 

Σωστά το θέμα έχει ανοιχτεί γι αυτό τον σκοπό! Πληροφορίες για τις Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές!:O

So back to Topic!

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Εσυ φίλε Cloud ξαναδίνεις? η είσαι ήδη μέσα ?εΠΕΙΔΉ ΘΈΛΩ ΝΑ ΚΆΝΩ ΚΆΠΟΙΕς ΕΡΩΤΉΣΕΙς???
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Εσυ φίλε Cloud ξαναδίνεις? η είσαι ήδη μέσα ?εΠΕΙΔΉ ΘΈΛΩ ΝΑ ΚΆΝΩ ΚΆΠΟΙΕς ΕΡΩΤΉΣΕΙς???

 

Ξαναδίνω...! Για πές μου...! Αν μπορώ να σε βοήθησω...

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Κατ 'αρχήν αν θες πες γιατί κόπηκες πέρισυ?

2ον)Ξέρεις στα ψυχοτεχνικά τι σου ζητάνε?

3)Αν τελικά περάσεις ξέρεις πότε μπαίνεις στις σχολές ακριβης ημερομηνία δλδ 5 σεπτεμβρίου 15 20 30???

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε στα ψυχοτεχνικα σου ρωτανε γυρω στις 550 ερωτησεις νομιζω που δειχνουν απο αστειες εως γελοιες μα ειναι μεγαλης σημασιας.Πχ , απο οσο ξερω ρωτανε ερωτησεις τυπου : σου αρεσουν οι κουκλες ?Πιστευεις στον Θεο ?Αγαπας τα ζωα ?Οταν πας καπου εξω βλεπεις εαν πατας στις γραμμες του πεζοδρομιου η στο πλαισιο του ?Φοβασε τα φιδια ?

 

Στην σχολη μεσα απο οσο ξερω μπαινεις τελη Σεπτεμβριου.

 

Cloud ρε σι εδω καποια ατομα λενε οτι το υψος φετος εγινε 1.73 και οχι 1.70.Δεν μπορω να καταλαβω απο που στο καλο εμαθαν τετοιο πραγμα την στιγμη που η εγκυκλιος λεει ξεκαθαρα 1.70....Τι να πω..ο καθενας λεει οτι θελει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε τι ατομο μου λες τωρα..Την εγκυκλιο την φετινη την εχεις διαβασει ?Εκει μεσα λεει 1.70 υψος.Οποτε , οποια αλαγη και εαν γινει θα ισχυει απο του χρονου.Εφοσον η φετινη προκυρηξη λεει καθαρα 1.70 , το οριο ειναι 1.70.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...