Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

teras13 και εγω ρε!Ποτε δινεις ??εγω αυριο ψυχοτεχνικα ,εσυ ποτε??Κοιτα γυμνοι ειναι στην Αθηνα ως συνηθως , περισυ στην Σαλονικη ηταν με μποξερακια δεν ηταν γυμνοι.Ποτε δινεις ρε φιλε για πες??Ξερεις καναν που να εχει ηδη δωσει αθληματα και τετοια σαλονικη?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω δινω την τριτη 10-7 ψυχοτεχνικα.2η φορα εδωσα.περσι δεν ειχα δηλωσει αστυνομικες αλλα καποιοι φιλοι μου ειπαν οτι στο 1000αρι πηγαιναν πολλοι μαζι και τους περασαν ενω μαλλον ο χρονο τους ηταν πανω απο 4.20...αλλα ποιος ξερει μπορει να τρελαθουν φετος και να ειναι τυπικοι με τα ορια

 

ΥΓ. χθες το 1000αρι το εκανα σε 3.44

Link to comment
Share on other sites

Elate re paidia. 4:20 einai to xiliari. Enas fysiologikos efhvos to vgazei aneta.

Twra an kaneis 2 paketa tsigara th mera, exeis na gymnasteis estw kai ypotupwdws kati xronia kai exeis mia koilia mexri ta gonata, tote mhn pas se tetoia sxolh.

egw thimamai otan edina htan enas epaggelmatias athliths, einai mexri kai shmera, stelexos ths ethnikhs omadas handball. Phgaine mamiontas. Emeis xalara apo pisw. 4-5 atoma to kaname se 3:40 anetoi. Oute gata oute zhmia. Den tha pareis kanena metalio an plakwtheis kai to kaneis poly grhgora. Xalara loipon.

Phga 5-6 meres prin se ena ghpedo gia na dw ton rithmo mou se antistoixia me ton xrono. E vrhka enan rithmo pou evgaine se katw apo 4, tetoio wste na mhn kourastw alla na eimai mesa ston xrono aneta, kai ekeino akolouthisa kai ekei. Malista sto kaytatzoglio pou etreksa eixe kai tartan (h dokimastikh pou eixa kanei monos htan se xwmatino) opote htan akoma pio eykolo, eksou kai to 3:40.

Link to comment
Share on other sites

1,70 αλλα τι σχεση εχει αυτο αφου εισαι αντρας ?Το ιδιο ειναι το οριο υψους.

 

Για μια φίλη μου ρωτάω, ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο παρακαλώ; Δεν είμαι καμιά φανατική φεμινίστρια, αλλά αυτό το θεωρώ πολύ προσβλητικο, σε υπερβολικό βαθμό μάλιστα!

 

Δε νομίζω ότι είναι προσβλητικό. Αφορά σε άντρα υποψήφιο.

Πιθανόν μια γυναίκα υποψήφια να πρέπει να τα σχεδιάσει ίσα ή και αντίθετα.

Link to comment
Share on other sites

είναι γνωστό οτι είναι άθλιοι οδηγοί και έχουν προκαλέσει πάμπολλα ατιμώρητα ατυχήματα.παλιό είναι αυτό το video πάντως.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελειωσα τις προκαταρκτικες εξετασεις στην Θεσσαλονικη με επιτυχια!Οποιος δινει Σαλονικη και θελει να μαθει λεπτομερειες ας μου πει να του περιγραψω επ' ακριβως ολες τις διαδικασιες.
Link to comment
Share on other sites

Για πες ρε τι κάνατε ακριβώς τα ίδια με εμάς??Θελω αναλυτικό ποστ!!!!!!!!!!!!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια με εσας οχι ακριβως..Λοιπον..

 

Κυριακη ηταν ψυχοτεχνικα.Εκει ζωγραφισαμε 2 φιγουρες 1 αντρα 1 γυναικα οπως εσας...Γραψαμε μετα 2 παραγραφους 1 οπου λεγαμε τι μειονεκτηματα και πλεονεκτηματα πιστευουμε οτι εχουμε , και 1 πως πιστευουμε οτι μας βλεπουν οι αλλοι..Μετα πηγαμε για συνεντευξη οπου μας ρωτησαν γιατι θελουμε να μπουμε στην Αστυνομια.

 

Δευτερα υγειονομικα.Στην αρχη μπηκαμε σε ενα χωρο σαν αμφιθεατρο οπου μας χωρισαν σε δεκαδες.Μετα πηγαμε στα Ιατρεια εκει στο Αστυνομικο Μεγαρο Σαλονικης.Εμπενε η καθε 10αδα.Πηγαιναμε πισω απο ενα παραβαν μεναμε με το εσωρουχο δηλαδη ΟΧΙ εντελως γυμνοι οπως εσας.Βλεπανε καρτελες.Μετα μας ελεγαν καθηστε προσοχη , καθομασταν.Μετα μας λενε γυριστε πλατη ξανα προσοχη καναμε αυτο και μετα μας ειπαν "οκ θα σας δουμε ολους αυριο στα αθληματα"

 

Τριτη αθληματα.Παμε εκει 7.30 το πρωι ως συνηθως.Μας λενε καντε λιγο ζεσταμα κτλ κτλ...Μετα μας μαζευουν , και φωναζουν ονοματα για να δουνε ποιοι ειμαστε εκει και ποιοι οχι.Μετα μας ξαναμετρανε το υψος.Μετα μας λενε θα τρεξετε πρωτα το 1000αρι ,30 ατομα καθε ομαδα , 3 ομαδες.Βαζουν την πρωτη ομαδα τρεχουν ξερω γω..Εγω ημουν δευτερη ομαδα.Κανουμε το 1000αρι.Μετα , αλμα σε υψος.Μετα 100αρι.Μετα σφαιρα και τελος μηκος.

10 και κατι το πρωι ειχαμε τελειωσει ΟΛΟΙ.Οσο αναφορα την αυστηροτητα , πχ καποια ατομα που τα φτυσανε στο 1000αρι τους εβαλαν ΞΑΝΑ να τρεξουν αφου ξεκουραστηκαν με 2-3 κοριτσια που μαλλον ειχαν παρει αναβολη.Μερικοι τα καταφεραν.Στην τριτη ομαδα ο τελευταιος εκανε το 1000αρι σε 4.30' και τον περασαν.Ε αφου καναμε το μηκος ενας ενας φευγαμε...

 

ΥΓ : ποσο εχεις βγαλει ?Με 15.225 πιστευεις οτι μπορω να ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ για την εισαγωγη μου?

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε μηπως πρεπει να σχεδιασω τα ανθρωπακια με συγκεκριμενο τροπο?Ακυρη ερωτηση αλλα ειμαι εντελως ασχετος απο σχεδιο κτλ...

 

 

κοιτάνε να ειναι συμμετρικα τα χερια.τα ματια να ειναι μεσα στο προσωπο..

πχ υπάρχουν ατομα που φτιαχνουν τα ματια εξω απο το κεφάλι

ή κανουν το ενα χερι μακρυ και το αλλο κοντο...

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς να έισαι σίγουρος!Παίρνει περισσότερους από κάθε άλλη φορά και ποτή βάση δεν έχει σπάσει το ψυχολογικό φράγμα των 15000 μορίων!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ηδη τελειωσα τις προκαταρκτικες.

 

Blakomon ΠΟΣΟ εχεις βγαλει εσυ φιλε?Πανω κατω εκει που ησουν τα παιδια γενικα ειχαν βαθμους ΚΑΤΩ απο 15 η ΠΑΝΩ?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγώεχω 18000 αλλά όλοι οι άλλοι ήταν 15 και κάτω 2παιδιά ξέρω που να είναι πολύ παραπάνω!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Ε οποτε δυσκολα θα ξεπερασει το 15 η βαση σωστα ?Εσυ δηλαδη εκει ειδες οτι το συντριπτικο ποσοστο ηταν κατω του 15...αντε ωραια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα κατα την γνωμη μου η αστυφυλακων θα ανεβει πανω απο 15000 διοτι τα αποτελεσματα σε σχεση με περσυ στο 5ο πεδιο ειναι πολυ καλυτερα. ενας που περσυ εγραψε 12 φετος ανετα εγραφε 15 στο 5ο.
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 15 δηλαδη ποσο ρε 16?Αμα παει η αστυφυλακων 16 η αξιωματικων θα παει 21?Μη ξεχνας φετος θα παρουν και πιο πολλα ατομα οποτε θα μπει φρενο.

Εγω εχω βγαλει 15.225 , ειμαι ενταξει πιστευεις?

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 15 δηλαδη ποσο ρε 16?Αμα παει η αστυφυλακων 16 η αξιωματικων θα παει 21?Μη ξεχνας φετος θα παρουν και πιο πολλα ατομα οποτε θα μπει φρενο.

Εγω εχω βγαλει 15.225 , ειμαι ενταξει πιστευεις?

κοιτα η αστυφυλακων εχει πολυ ζητηση και δεν παιζει ρολο το ποσο θα παει η αξιωματικων γιατι τα σμυ τα σωματα ειναι κοντα με την ευελπιδων οπλα. Οι 9000 που δηλωσαν ειναι πανω απο 10% των υποψηφιων και ολοι αυτοι ενδιαγεροντε για μια σχολη.

Και η ζητηση που λετε οτι ειναι 4000 λιγοτεροι απο περσυ μην ξεχνατε οτι και αυτοι που δωσανε 6000 λιγοτεροι απο περσυ!

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Πως δεν εχει σχεση εαν ειναι λιγοτερη η συνολικη ζητηση ρε φιλε...Αφου ειναι μικροτερος ο ανταγωνισμος.Αλλο 13.000 αλλο 9.000.Στον δικο μου νομο οι αιτησεις ηταν 170 ενω περισυ ηταν 230.Στα αθληματα ημασταν 90 ομως ηταν 2 νομοι μαζι ο δικος μου + ενας ακομα οποτε φαντασου..Τελος στο ξαναλεω , φετος οι θεσεις ειναι αρκετα περισσοτερες.
Link to comment
Share on other sites

Πως δεν εχει σχεση εαν ειναι λιγοτερη η συνολικη ζητηση ρε φιλε...Αφου ειναι μικροτερος ο ανταγωνισμος.Αλλο 13.000 αλλο 9.000.Στον δικο μου νομο οι αιτησεις ηταν 170 ενω περισυ ηταν 230.Στα αθληματα ημασταν 90 ομως ηταν 2 νομοι μαζι ο δικος μου + ενας ακομα οποτε φαντασου..Τελος στο ξαναλεω , φετος οι θεσεις ειναι αρκετα περισσοτερες.

Ναι ειναι λιγοτερη η ζητηση αλλα ειναι πολυ καλυτεροι οι βαθμοι. εγω ξερω πανω απο 10 ατομα που θελουν αστυνομια και εχουν πανω απο 15000 μορια. Μπορει απο το νομο σου να μην θελουν πολλοι αλλα απο το δικο μου το νομο ξερω παρα πολλα ατομα.

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες πανω απο 15.000 ποσο πανω ρε φιλε?15100 η 15.200 η πχ 16?

κοιτα η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι θα ειναι οριακα στα 15000 μορια πιστευω οτι ενας που εχει πανω απο 15300 περναει

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

κοιτα η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι θα ειναι οριακα στα 15000 μορια πιστευω οτι ενας που εχει πανω απο 15300 περναει

Η αστυφυλακων πιστευω θα γινει σαν τις στρατιωτικες σχολες θα φτασει τα 15500 με 16000 και θα μεινει εκει

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...