Jump to content

Αστυνομικές και Στρατιωτικές Σχολές


Cloud
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε αφου σου λεει οτι δεν απαντησαν σε τετοιες ερωτησεις , δεν κανανε το τεστ με τις 566 ερωτησεις...

 

Εσυ δινεις προκαταρκτικες ?Εαν ναι , για την ΕΛ.ΑΣ ?Στην Θεσσαλονικη τις δινεις φιλε ?

 

Blakomon υγειονομικα τι εγινε ρε τι κανουν εκει ??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε αφου σου λεει οτι δεν απαντησαν σε τετοιες ερωτησεις , δεν κανανε το τεστ με τις 566 ερωτησεις...

 

Εσυ δινεις προκαταρκτικες ?Εαν ναι , για την ΕΛ.ΑΣ ?Στην Θεσσαλονικη τις δινεις φιλε ?

 

Blakomon υγειονομικα τι εγινε ρε τι κανουν εκει ??

 

Ρε Ξυπνήστε είπαμε δεν κάνουν το τεστ και μάλιστα για τις ζωγραφιές ενα παιδι τις έκανε με γραμμούλες .Ξέρετε το κλασικό της κρεμάλας και δεν του είπαν τίποτα!

 

Καλα σήμερα υγειονομικά τρελή πλάκα!!!!!!!!!!!

 

Πήγαμε στις 7 και 30 και καταλήξαμε να μας φωνάξουν στις 13 .μπήκαμε σε ένα δωμάτιο Ξεγυμνωθηκαμε τελειώς!Είμασταν 20 μαντραχαλάδες με τα π@π@ρια έξω!Μπήκαν κάτι γιατροι μας ρωτήσαν τα στοιχεια μας και να κάνουμε κάποιες κινήσεις με τα χέρια!Εντελώς LOL η κατάσταση!Αυτα!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τελειωσαν και τα αθλήματα.περασαμε τώρα χαλάρωση!Πρώτα δώσαμε 1000 μετα υψος μετα σφαιρα μηκος και τελευταιο το 100.κοπηκαν 2 άτομα μόνο!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Blakomon για πες ρε φιλε!Το κλιμα ηταν χαλαρο ?Ηταν πολυ αυστηρα τα πραγματα ??Τι ωρα τρεξατε πανω κατω το 1000αρι ?Στο 1000αρι ειναι αυστηροι στον χρονο δηλαδη κοβουνε για 4.25 πχ ?Εχω χτυπησει ρε φιλε τον αστραγαλο τι θα κανω δεν ξερω..Χθες πηγα σε γιατρο εφαγα ενεση πανω στον αστραγαλο και σημερα παλι ποναει θα τρελαθω..παιρνω τοσα χαπια...Πηγα πηρα χαρτι απο νοσοκομειο για αναβολη αθληματων (αντι για 10 να δωσω 14) και θα δουμε...

Πραγματικα τα εχω παιξει...Αντε στειλε νεα !

Link to comment
Share on other sites

Blakomon για πες ρε φιλε!Το κλιμα ηταν χαλαρο ?Ηταν πολυ αυστηρα τα πραγματα ??Τι ωρα τρεξατε πανω κατω το 1000αρι ?Στο 1000αρι ειναι αυστηροι στον χρονο δηλαδη κοβουνε για 4.25 πχ ?Εχω χτυπησει ρε φιλε τον αστραγαλο τι θα κανω δεν ξερω..Χθες πηγα σε γιατρο εφαγα ενεση πανω στον αστραγαλο και σημερα παλι ποναει θα τρελαθω..παιρνω τοσα χαπια...Πηγα πηρα χαρτι απο νοσοκομειο για αναβολη αθληματων (αντι για 10 να δωσω 14) και θα δουμε...

Πραγματικα τα εχω παιξει...Αντε στειλε νεα !

 

Ρε απλά πρεπει να τερματίσεις κοντά στους αλλους δλδ και 4 40 να κανεις δεν σε κοβουν αρκει να μην περπατας και να μην σταματήσεις!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Blakomon για πες ρε φιλε!Το κλιμα ηταν χαλαρο ?Ηταν πολυ αυστηρα τα πραγματα ??Τι ωρα τρεξατε πανω κατω το 1000αρι ?Στο 1000αρι ειναι αυστηροι στον χρονο δηλαδη κοβουνε για 4.25 πχ ?Εχω χτυπησει ρε φιλε τον αστραγαλο τι θα κανω δεν ξερω..Χθες πηγα σε γιατρο εφαγα ενεση πανω στον αστραγαλο και σημερα παλι ποναει θα τρελαθω..παιρνω τοσα χαπια...Πηγα πηρα χαρτι απο νοσοκομειο για αναβολη αθληματων (αντι για 10 να δωσω 14) και θα δουμε...

Πραγματικα τα εχω παιξει...Αντε στειλε νεα !

 

 

Ζήτα να σου κάνει (αν δε σου έκανε) ενέσεις κορτιζόνης ή/και πρωτεϊνης, αν το πρόβλημα είναι μυϊκό.. με 2+2 ενέσεις και μπόλικη counterpane, σε 2 μέρες θα μπορέσεις να δώσεις τα αθλήματα..

Link to comment
Share on other sites

Blakomon για πες ρε φιλε!Το κλιμα ηταν χαλαρο ?Ηταν πολυ αυστηρα τα πραγματα ??Τι ωρα τρεξατε πανω κατω το 1000αρι ?Στο 1000αρι ειναι αυστηροι στον χρονο δηλαδη κοβουνε για 4.25 πχ ?Εχω χτυπησει ρε φιλε τον αστραγαλο τι θα κανω δεν ξερω..Χθες πηγα σε γιατρο εφαγα ενεση πανω στον αστραγαλο και σημερα παλι ποναει θα τρελαθω..παιρνω τοσα χαπια...Πηγα πηρα χαρτι απο νοσοκομειο για αναβολη αθληματων (αντι για 10 να δωσω 14) και θα δουμε...

Πραγματικα τα εχω παιξει...Αντε στειλε νεα !

 

Λοιπον αναλυτικά!Δώσαμε 20 ατομα μαζί σε μια ομαδα εκτός από το 100 που γίνεται ανα οκτώ άτομα ξεκινήσαμε 8 και 30 και τελειώσαμε περίπου 11.Μια χαρα κοιτα 5 λεπτά δεν ξέρω αν έκαναν γιατί δεν μας λέγαν χρόνο.Αυτοι απλά θέλουν να δουν αν θα τερματίσεις!!Μην ανησυχεις μεχρί ις 14 θα είσαι περδίκι!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά! Εγω σήμερα θ κάτσω λιγο μέσα γτ έχω ένα μικρό τράβηγμα στο πόδι μου λιγο! Στις 12 δίνω αθλήματα!blakomon πως τα είδες τ πράγματα? Δλδ αν είσαι λίγο πίσω απο το μπουλούκι στο 1000αρι κόβουν? Αυτοι οι δύο π λές γτ κόπηκαν? Προθέρμανση αφήνουν να κανεις?

 

weskers την έπαθα κ γω!

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Αρε cloud εγω να δεις!Εγω κανονικα δινω Θεσσαλονικη αθληματα στις 10 Ιουλιου αλλα δεν ξερω εαν θα τα καταφερω τοτε..αλλιως θα δωσω στις 14.Παιρνω αρκετα φαρμακα.Με το 1000αρι τελικα τι κανεις ρε φιλε εσυ τα πας καλα?αν επαθες τετοιο πραμα παντως ΑΜΕΣΑ πανε σε ορθοπαιδικο και παρε αντιφλεγμονωδη χαπια...

 

Φιλε ενεσεις κορτιζονης σκεφτηκα και εγω ο ορθοπαιδικος ειπε οτι δεν χρειαζεται ακομα λεει αυτη θα ειναι καποια τελικη λυση ωστε να μην νιωθω το παραμικρο και να τρεξω..Δεν ειναι δα λιγο πραμα να φας ενεση κορτιζονης πανω στο κοκκαλο ετσι ?

 

Blakomon δηλαδη χαλαρα σχετικα ετσι ?Αυτοι θελουν στην ουσια να δουνε εαν αντεχεις ε?

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά! Εγω σήμερα θ κάτσω λιγο μέσα γτ έχω ένα μικρό τράβηγμα στο πόδι μου λιγο! Στις 12 δίνω αθλήματα!blakomon πως τα είδες τ πράγματα? Δλδ αν είσαι λίγο πίσω απο το μπουλούκι στο 1000αρι κόβουν? Αυτοι οι δύο π λές γτ κόπηκαν? Προθέρμανση αφήνουν να κανεις?

 

weskers την έπαθα κ γω!

 

Αρε cloud εγω να δεις!Εγω κανονικα δινω Θεσσαλονικη αθληματα στις 10 Ιουλιου αλλα δεν ξερω εαν θα τα καταφερω τοτε..αλλιως θα δωσω στις 14.Παιρνω αρκετα φαρμακα.Με το 1000αρι τελικα τι κανεις ρε φιλε εσυ τα πας καλα?αν επαθες τετοιο πραμα παντως ΑΜΕΣΑ πανε σε ορθοπαιδικο και παρε αντιφλεγμονωδη χαπια...

 

Φιλε ενεσεις κορτιζονης σκεφτηκα και εγω ο ορθοπαιδικος ειπε οτι δεν χρειαζεται ακομα λεει αυτη θα ειναι καποια τελικη λυση ωστε να μην νιωθω το παραμικρο και να τρεξω..Δεν ειναι δα λιγο πραμα να φας ενεση κορτιζονης πανω στο κοκκαλο ετσι ?

 

Blakomon δηλαδη χαλαρα σχετικα ετσι ?Αυτοι θελουν στην ουσια να δουνε εαν αντεχεις ε?

 

 

Ναι παιδια σας είπα απλά να μην μείνεις πολύ πίσω!Είναι πολύ χαλαρά τα πράγματα,μην ανυσηχείτε καθόλου.Αυτοι που κοπήκαν η σταμάτησαν να τρέχουν η οταν τελείωσε ο προτελευταίος έιχαν ακόμα 300 μέτρα!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι 150 μέτρα από τον πρώτο ναι μια χαρά!Αν είσαι 150 μέτρα μακρία και είσαι από τους τελευταίους δεν μπορώ να το ξέρω.Είναι στην κρίση τους!Το θέμα είναι να τα δώσεις όλα να είσαι μέσα στους χρόνους για να μην έχεις αγχος
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Εσυ πως τερματισες?ρε φιλε ασε τον πρωτο , ο πρωτος φανταζομαι μπορει να το κανει σε μολις 3 λεπτα...Εγω σου λεω για νορμαλ πραγματα οχι για πρωταθλητη.Εσυ πως τερματισες?

 

ΥΓ : τελικα υπαρχει το λεγομενο "μπουγιο" οπου ολοι πανε μαζι εκτος απο 2-3 που ειναι μπροστα ναι η οχι ?

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν υπάρχει μπούγιο αναλογα βέβαια την κούρσα αλλά συνήθως υπάρχει μια απόσταση 3 μέτρα απο τον καθένα!Εγώ τερματίσα 2ος στο πολύ χαλαρό και ήμουν πρώτος σε όλη την κούρσα σχεδόν.με πέρασε ένα φιλαράκι στα τελευταία 30 μέτρα γιατι στο τέλος εκανα αργο τζογκινγκ.λοιπόν ο πρώτος το κανει 3 50 συνήθως και μετά έπονται οι υπόλοιποι!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το εβγαλες γυρω στο 3.50-4 ετσι ?Ομως ρε σι δεν εγινες πτωμα?Για να βγει σε τετοιο χρονο πρεπει να ψιλο-τρεχεις..ετσι δεν ειναι ?Εγω σημερα φευγω αυριο εχω ψυχοτεχνικα.
Link to comment
Share on other sites

Έναν άντρα και μια γυναίκα θα σχεδιάσεις, η γυναίκα δεν πρέπει να είναι πιο ψηλή από τον άντρα, ούτε να έχει επάγγελμα υψηλότερης κοινωνικής στάθμης από του άντρα... Βασικά, από ότι θυμάμαι, ο άντρας είσαι εσύ και η γυναίκα η μαμά σου....

Για ποιο λόγο παρακαλώ; Δεν είμαι καμιά φανατική φεμινίστρια, αλλά αυτό το θεωρώ πολύ προσβλητικο, σε υπερβολικό βαθμό μάλιστα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τωρα αυτο ειναι εντελως ασχετο με το θεμα μας..Τι με νοιαζει τι κανει η γυναικα η οχι , ας την σχεδιασω εγω οπως πρεπει να περασω και τα αλλα ειναι περιτα.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τις υγειονομικες εξετασεις θα τις ξανακανουμε?τι γινεται την 2η μερα?αυτο που ξεγυμνονονται ολοι μαζι μονο στις στριατιωτικες σχολες γινεται νομιζω..

 

 

Weskers εγω Θεσσαλονικη δινω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...