Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μα η κοπελα ξερει οτι υπαρχει εργασια και οχι ματς.

δεν μπορεις να καταλαβεις εναν τρελαμενο με το ποδοσφαιρο

ξερει πως υπαρχει εργασια τωρα..αν αυριο μεθαυριο προχωρησει ο " χ " σουβλακις σε σχεση, οποτε παιζει η ομαδα του θα εχει εργασια??δε θα το πει καποτε στην λεγαμενη?

 

μπορω να καταλαβω πολυ καλα εναν πορωμενο με το ποδοσφαιρο.ετσι οπως δειχνω εγω κατανοηση προς αυτον, ετσι ζητω αντιστοιχα κι εγω. σο σιμπλ:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα τρελαθω ρε παιδια,πως γινεται καθε φορα που βγαινω με τα φιλαρακια μου να μαλωνω με την κοπελα?! τι θα γινει?καθε φορα το ιδιο πραγμα..:mad:
Link to comment
Share on other sites

θα τρελαθω ρε παιδια,πως γινεται καθε φορα που βγαινω με τα φιλαρακια μου να μαλωνω με την κοπελα?! τι θα γινει?καθε φορα το ιδιο πραγμα..:mad:

 

τσατιζεται που βγαινεις με τους φιλους σου και οχι με την ιδια?

Link to comment
Share on other sites

τσατιζεται που βγαινεις με τους φιλους σου και οχι με την ιδια?

 

την ρωταω αν θα βγουμε,αν δεν βγουμε,βγαινω με τα παιδια που κανω παρεα χροοονια τωρα,παντα ακουω διαφορα μετα,επειδη αυτη συνηθιζει να ειναι σπιτι παρολο που οταν αυτη βγαινει με τις φιλες της δεν της λεω τίποτα

 

*υποψιαζομαι οτι κανω τίποτα με καμια αλλη,κατι τετοια θα σκεφτεται γιατι ειναι ζηλιαρα τερμα..

Link to comment
Share on other sites

ντσατιζομαι που οταν βγαινω με τους φιλους μου (αφου δεν μπορουμε να βγουμε μαζι,δεν την φτυνω δλδ) παντα ακουω διαφορα μετα,επειδη αυτη συνηθιζει να ειναι σπιτι παρολο που οταν αυτη βγαινει με τις φιλες της δεν της λεω τπτ

 

αυτο ειναι πολυ ενοχλητικο. τι νομιζει δηλαδη οτι οταν βγαινεις με τους φιλους σου κανετε οτι να ειναι και βλεπετε αλλες και τετοια χαζα? θα ηταν καλυτερα αν εμενες ολη μερα σπιτι και ησουνα στον υπολογιστη η στην τηλεοραση?

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι πολυ ενοχλητικο. τι νομιζει δηλαδη οτι οταν βγαινεις με τους φιλους σου κανετε οτι να ειναι και βλεπετε αλλες και τετοια χαζα? θα ηταν καλυτερα αν εμενες ολη μερα σπιτι και ησουνα στον υπολογιστη η στην τηλεοραση?

 

ελα ντε κ γω ετσι σκεφτομαι,να απαντησει & καμια κοπελα τουλαχιστον μπας και πει τι μπορει να συμβαινει αυτο το πραγμα γινεται 1.5 χρονο τωρα και τον τελευταιο μισο χρονο,εντονοτερα......

Link to comment
Share on other sites

επεσες μαλλον σε περιπτωση ζηλιαρας.ΕΚΤΟΣ ΑΝ καθε φορα που εχετε και οι 2 ελευθερο χρονο,εσυ την παρατας και τρεχεις με τους φιλους σου να δειτε ματς/κανετε διαγωνισμο ρεψιματος/σαβουρωσετε πιτογυρα/σουλατσαρετε σε νυφοπαζαρα/αραξετε σε καφε .

 

 

την επομενη φορα πες της "μωρο μου/αγαπη μου/κουρκουμπινακι μου, θα παμε πουθενα για καφε μαζι ή να κανονισω με τον Μακη/Κωστα/Σιμο/Γιαννη?"

αν σου πει "οχι αρκουδακο μου/χρυσοψαρακι μου/ γιουβαρλακι μου,θα μεινω μεσα" πες της:θες να ερθεις κι εσυ μαζι μας?"

αν δεχτει, κανε την καρδια σου πετρα,προειδοποιησε τους φιλους σου για γυναικεια παρουσια και παρτην μαζι να δει πως οταν λες πως βγαινεις με φιλους,αυτο κανεις.

το πιθανοτερο ειναι να σκυλοβαρεθει και να μην το ξανατολμησει να σε ακολουθησει σε εξοδο με τα φιλαρακια σου.

υπαρχει βεβαια και μια μικρη πιθανοτητα ,να γκρινιαζει για να καλυψει δικες της "βρωμιες"

 

σε γενικες γραμμες η γκρινια δεν παλευεται, και καλο θα ειναι να ξεκαθαρισετε απο την αρχη καποια πραγματα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

επεσες μαλλον σε περιπτωση ζηλιαρας.ΕΚΤΟΣ ΑΝ καθε φορα που εχετε και οι 2 ελευθερο χρονο,εσυ την παρατας και τρεχεις με τους φιλους σου να δειτε ματς/κανετε διαγωνισμο ρεψιματος/σαβουρωσετε πιτογυρα/σουλατσαρετε σε νυφοπαζαρα/αραξετε σε καφε .

 

 

την επομενη φορα πες της "μωρο μου/αγαπη μου/κουρκουμπινακι μου, θα παμε πουθενα για καφε μαζι ή να κανονισω με τον Μακη/Κωστα/Σιμο/Γιαννη?"

αν σου πει "οχι αρκουδακο μου/χρυσοψαρακι μου/ γιουβαρλακι μου,θα μεινω μεσα" πες της:θες να ερθεις κι εσυ μαζι μας?"

αν δεχτει, κανε την καρδια σου πετρα,προειδοποιησε τους φιλους σου για γυναικεια παρουσια και παρτην μαζι να δει πως οταν λες πως βγαινεις με φιλους,αυτο κανεις.

το πιθανοτερο ειναι να σκυλοβαρεθει και να μην το ξανατολμησει να σε ακολουθησει σε εξοδο με τα φιλαρακια σου.

υπαρχει βεβαια και μια μικρη πιθανοτητα ,να γκρινιαζει για να καλυψει δικες της "βρωμιες"

 

σε γενικες γραμμες η γκρινια δεν παλευεται, και καλο θα ειναι να ξεκαθαρισετε απο την αρχη καποια πραγματα.

 

καταρχην βλεπω οτι ημαστε γειτονακια..:p λοιποοον,ειμαι 18 και τα παιδια τα ξερω περιπου 9-11 χρονια,εχω χασει κ το μετρημα να φανταστεις,σε 2.5 χρονια που ημαστε μαζι δεν εχει δει τους φιλους μου,ισως μετραει και αυτο..

δεν παμε σε καφετεριες κ ετσι,προτιμαμε να παμε σε σχολειο να παιξουμε μπαλα,και μετα καθομαστε στο παρκο μας και λεμε διαφορα.. ωραια λυση να της πω να ερθει και 1000% ομως θα με ρωτησει αν τρελαθηκα:p δεν υπαρχει περιπτωση να θελει,ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ μιας και το προτεινες,δεν εχω να χασω και κατι.. (στο παρκακι πανω απ το ΠΙΑΤΣΑ ημαστε παντα,λογικα θα το ξερεις)

:)

Link to comment
Share on other sites

καταρχην βλεπω οτι ημαστε γειτονακια..:p λοιποοον,ειμαι 18 και τα παιδια τα ξερω περιπου 9-11 χρονια,εχω χασει κ το μετρημα να φανταστεις,σε 2.5 χρονια που ημαστε μαζι δεν εχει δει τους φιλους μου,ισως μετραει και αυτο..

δεν παμε σε καφετεριες κ ετσι,προτιμαμε να παμε σε σχολειο να παιξουμε μπαλα,και μετα καθομαστε στο παρκο μας και λεμε διαφορα.. ωραια λυση να της πω να ερθει και 1000% ομως θα με ρωτησει αν τρελαθηκα:p δεν υπαρχει περιπτωση να θελει,ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ μιας και το προτεινες,δεν εχω να χασω και κατι.. (στο παρκακι πανω απ το ΠΙΑΤΣΑ ημαστε παντα,λογικα θα το ξερεις)

:)

 

ειστε 2.5 χρονια μαζι και δεν εχει δει τους φιλους σου??

της το ζητησες ποτε να βγειτε ολοι μαζι?παρεα που λεμε,φιλοι σου,φιλες της κτλ κτλ

εννοειται πως δε θα της πεις " παω στο 83 να παιξω μπαλα αμα θες ελα"

μπορεις να της πεις "αφροψαρακι μου/γαιτανακι μου/ομορφια μου θα παω με τα παιδια για μπαλα.αν χρειαστεις κατι ή βαρεθεις να καθεσαι μονη σου,παρε με τηλεφωνο ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ "

αν παρολα αυτα συνεχιζει να γκρινιαζει τοτε τι να πω..

μηπως πας ολη μερα καθε μερα για μπαλα?

μηπως εχει βαρεθει και ψαχνει αφορμη να σε τζασει?

μηπως ετσι ειναι το στυλ της?

 

παρκακι στην εγνατια λες στο πολις παρκ ή σε ενα στενακι με κατευθυνση προς παπαφη?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ειστε 2.5 χρονια μαζι και δεν εχει δει τους φιλους σου??

της το ζητησες ποτε να βγειτε ολοι μαζι?παρεα που λεμε,φιλοι σου,φιλες της κτλ κτλ

εννοειται πως δε θα της πεις " παω στο 83 να παιξω μπαλα αμα θες ελα"

μπορεις να της πεις "αφροψαρακι μου/γαιτανακι μου/ομορφια μου θα παω με τα παιδια για μπαλα.αν χρειαστεις κατι ή βαρεθεις να καθεσαι μονη σου,παρε με τηλεφωνο ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ "

αν παρολα αυτα συνεχιζει να γκρινιαζει τοτε τι να πω..

μηπως πας ολη μερα καθε μερα για μπαλα?

μηπως εχει βαρεθει και ψαχνει αφορμη να σε τζασει?

μηπως ετσι ειναι το στυλ της?

 

παρκακι στην εγνατια λες στο πολις παρκ ή σε ενα στενακι με κατευθυνση προς παπαφη?

 

83? ο χρηστος & η παναγια,εκει πηγαινα!για μπαλα παω διπλα στον ΟΤΕ στο 18ο,ανεβενοντας απ το πολις παρκ προς παπαφη στα δεξια,εχει κατι επιπλα ERGO στην γωνια:)

ξερω δεν μου καθεται καλα,οι φιλοι μου ειναι πιο αλανια,δεν εννοω οτι γυρνανε 3 η ωρα το βραδυ σπιτι,ουτε οτι κανουν μαυρο..απλα το στυλ τους ειναι ετσι,η κοπελα ειναι "υπερανω" καπως,δεν σημαινει πως δεν μπορουν να επικοινωνησουν απαραιτητα,εγω ειμαι καπου στην μεση

θελω να ελπιζω οτι δεν ψαχνει αφορμη για να με τζασει,γιατι θα γινει χαμος,κ οσο γι αυτο που λες,ναι οταν δεν βγαινω μαζι της,βγαινω με τα παιδια..

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα X135SALONICA νομιζω πως το λαθος σου εντοπιζεται στο γεγονος οτι 2.5 χρονια δεν γνωριζει με ποιους κανεις παρεα.

Οταν πατε για μπαλα να ερθει να κανει τι? Τον κοουτς?

Οταν πατε καποια στιγμη για κανενα καφε (ε δεν μπορει θα πηγαινεται και για κανα καφε) παρτη μαζι σου και πες τα φιλαρακια σου να ναι φιλικοι μαζι της ωστε να αισθανθει ανετα μαζι τους.

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα X135SALONICA νομιζω πως το λαθος σου εντοπιζεται στο γεγονος οτι 2.5 χρονια δεν γνωριζει με ποιους κανεις παρεα.

Οταν πατε για μπαλα να ερθει να κανει τι? Τον κοουτς?

Οταν πατε καποια στιγμη για κανενα καφε (ε δεν μπορει θα πηγαινεται και για κανα καφε) παρτη μαζι σου και πες τα φιλαρακια σου να ναι φιλικοι μαζι της ωστε να αισθανθει ανετα μαζι τους.

 

κλειστη παρεα ημαστε γυρω στα 10 ατομα,ε οι 8-9 μονο μπαλα κ ιντερνετ καφε,αφου καποιους δεν τους εχω δει ποτε με τζιν,οπως και αυτοι ποτε εμενα με φορμα..:) ειναι ακομα καπως παιδικη η φαση ετσι:)

Link to comment
Share on other sites

κλειστη παρεα 10 ατομα???

 

χαχαχαχα

 

ε στο παρκο ημαστε 25-30 ατομα ολοι ολοι,φανταζεσαι οτι χαιρεταμε τι γινεται..ενας ενας το χερι :lol: 7-8 τωρα που το σκεφτομαι:) με καποιον θα κανονισω να παμε με την κοπελα οοοταν με το καλο σταματησει την ζηλια..

 

 

** ατιμο πραμα αυτη η ζηλια

Link to comment
Share on other sites

εσυ με το μικρο τι εκανες??

 

δεν εκανα....καλυτερα,μαλλον.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη ξενέρα σήμερα, τουλάχιστον δεν είδα το ματς.

 

Ξενερα για τις τυπισες, ξενερα για το ματς η και για τα δυο?

Link to comment
Share on other sites

soublaki τι έκανες τελικά? Για πες μας....

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξενερα για τις τυπισες, ξενερα για το ματς η και για τα δυο?

 

soublaki τι έκανες τελικά? Για πες μας....

 

Βγήκαμε αυτή, εγώ, μια φίλη της 50 χρωνών που μόλις πήρε διαζύγιο, μια φίλη της 29 και η μάνα της 29άρας. :lol:

Η μάνα δουλεύει ως baby sitter σε πολύ πλούσια οικογένεια και μας έλεγε για την οικογένεια. Τελειώνοντας τον καφέ, η δασκάλα ήθελε να πάμε για τανγκό. Εκανα κάποια στιγμή κίνηση να την αγκαλιάσω, όπως περπατούσαμε, μου άρχισε τα μα μου σου του, με ξενέρωσε, της είπα ότι είμαι κουρασμένος από την εργασία, και έφυγα.

Link to comment
Share on other sites

Νυφοπάζαρο κανονικό δηλαδή!!!! Ποια θα σε πρωτοτυλίξει δεν ξέρω!χαχα!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Βγήκαμε αυτή, εγώ, μια φίλη της 50 χρωνών που μόλις πήρε διαζύγιο, μια φίλη της 29 και η μάνα της 29άρας. :lol:

Η μάνα δουλεύει ως baby sitter σε πολύ πλούσια οικογένεια και μας έλεγε για την οικογένεια. Τελειώνοντας τον καφέ, η δασκάλα ήθελε να πάμε για τανγκό. Εκανα κάποια στιγμή κίνηση να την αγκαλιάσω, όπως περπατούσαμε, μου άρχισε τα μα μου σου του, με ξενέρωσε, της είπα ότι είμαι κουρασμένος από την εργασία, και έφυγα.

 

δεν ξαφνιαζομαι απο αυτην την εξελιξη. η ολη της συμπεριφορα αυτο εδειχνε.

ηταν και 4-1 που ορεξη....

Link to comment
Share on other sites

ηταν και 4-1 που ορεξη....

 

Και αυτή θα είναι η τελευταία κουβέντα αναφορικά με αθλητικά. Στο θέμα μας παρακαλώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μολις διαβασα τα προηγουμενα post και την ιστορια που "ταλαιπωρει" τον φιλο μας.... Παλικαρι μου εντελως φιλικα θα σου πω το εξης..ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΟΛΗΘΗΚΕΣ!!!

Οχι οτι η κοπελα δεν αξιζει σαν ανθρωπος...αλλα απο την αρχη πιστευω το πραγμα εδειχνε που θα παει....οπως σου εχουνε πει τα παιδια πιο πανω...οταν μια κοπελα που μας ενδιαφερει, σου λεει θα φερω και μια φιλη μου.. κατα 90% ειναι πασα...και κατα 10% θελει να σε δειξει στην φιλη της...η απλα ακομα "ψαχνεται" το τι θελει να κανει .....εφ οσον εχει ηδη βγει μια φορα μαζι σου,εχει μιλησει,σε ξερει λιγο-πολυ και απο το πανεπιστημιο....τα γεγονοτα λενε οτι σε βλεπει στην καλυτερη φιλικα...

 

βεβαια καλα εκανες και το παλεψες μεχρι τελικης πτωσεως...αλλα μεχρι εδω...αν δεν θελει...δεν θελει!! Εισαι 26 απο οτι ειδα, εχεις ολο τον καιρο μπροστα σου για σχεσεις,περιπετειες,ερωτες και οτι αλλο, οποτε φιλε μου κοιτας αλλου και αν θελέις την γνωμη μου συνομηλικη η ακομα καλυτερα μικροτερη σου...

 

Και εγω την ειχα πατησει και ετρεχα χιλιομετρα θυμαμαι, κατι καλοκαιρια με 30+++αρες.....αλλα στην τελικη επιλεγανε παντα μεγαλυτερους απο μενα... μονο μια φορα...εγινε μια "φαση"......λιγα πραγματα δηλαδη... η οποια ομως δεν προχωρησε....(πηρε την επιβεβαιωση της) και μετα απο 2 εβδομαδες εκανε σχεση με αλλον πολυ μεγαλυτερο της.....

 

Ετσι ειναι αυτα.... ευτυτως για εμας οι γυναικες πλυθησμιακα ειναι περισσοτερες...:happy: οποτε φιλε μου.... παμε για αλλα!! :cool:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Κι αν γυρίζουμε ξενύχτηδες τα βράδια....

Κι αν ρομάντζες τραγουδάμε στα σκοτάδια....

Και με πόνο τα ποτήρια μας ρουφάμ....

Σερσε λα φάμ...Σερσε λα φάμ...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκαμε πάλι σημερα με τη δασκάλα...Στο μπαρ είμουν κύριος σε όλα, την τάιζα τα ξυροκάρπια, της έβαλα το μπουφάν...Στο ταξί έκανα κίνηση να την αγκαλιάσω, μου λεει "χαιρομαι που είμαστε φίλοι"....
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...