Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξεθαβω ένα θέμα που κακώς είναι θαμμένο...

για να πω ότι είμαι όσο ερωτευμένη δεν υπήρξα ποτέ μου, είναι ο πιο γλυκός και τρυφερός άνδρας που γνώρισα στη ζωή μου, νιώθω τόσο τυχερή που τον έχω και πιο τυχερή που νιώθει τα ίδια ακριβώς και τα δείχνει!!! Υπάρχουν δυσκολίες, όπως πάντοτε στη ζωή άλλωστε, αλλά τα συναισθήματα μου με κάνουν τόσο δυνατή, που όσο έχουμε την υγεία μας και είμαστε καλά και ερωτευμένοι, δεν φοβάμαι, όλα θα ξεπεραστούν και θα είμαστε σύντομα πιο κοντά από ποτέ... :love::love::love::love:

 

υπόψιν, βγήκα από πολύ δύσκολα πράγματα, αλλά τώρα απολαμβάνω τα καλά της ζωής! Ποτέ δεν είναι όλα ρόδινα, αλλά είναι όλα πιο εύκολα, όταν ο άλλος νιώθει όσα ακριβώς νιώθεις κι εσύ!

 

είναι κανένας άλλος ερωτευμένος αυτή την εποχή ή είμαι μόνη μου;;; :O

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξεθαβω ένα θέμα που κακώς είναι θαμμένο...

για να πω ότι είμαι όσο ερωτευμένη δεν υπήρξα ποτέ μου, είναι ο πιο γλυκός και τρυφερός άνδρας που γνώρισα στη ζωή μου, νιώθω τόσο τυχερή που τον έχω και πιο τυχερή που νιώθει τα ίδια ακριβώς και τα δείχνει!!! Υπάρχουν δυσκολίες, όπως πάντοτε στη ζωή άλλωστε, αλλά τα συναισθήματα μου με κάνουν τόσο δυνατή, που όσο έχουμε την υγεία μας και είμαστε καλά και ερωτευμένοι, δεν φοβάμαι, όλα θα ξεπεραστούν και θα είμαστε σύντομα πιο κοντά από ποτέ... :love::love::love::love:

 

υπόψιν, βγήκα από πολύ δύσκολα πράγματα, αλλά τώρα απολαμβάνω τα καλά της ζωής! Ποτέ δεν είναι όλα ρόδινα, αλλά είναι όλα πιο εύκολα, όταν ο άλλος νιώθει όσα ακριβώς νιώθεις κι εσύ!

 

είναι κανένας άλλος ερωτευμένος αυτή την εποχή ή είμαι μόνη μου;;; :O

 

εγώ ερωτεύτηκα τη μαία που με ξεγέννησε και απο τότε είμαι μόνιμα ερωτευμένος...:p

πέρα απο τη πλάκα ειμαι και εγώ αλλα δεν αφήνω τον εαυτο μου για πολύ γιατί ειναι νωρίς ακόμα κ οι γυναίκες ειναι λίγο περίεργες οπότε κρατάω μια πισινή γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...