Jump to content

Ερωτευμένοι του myphone... ενωθείτε!


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

δε αντιλαμβάνομαι πως γινεται το προφανες για μια γυναικα να προκαλει τοσο λαθος συμπερασματα σε εναν αντρα...

 

 

δεν ειναι τρομερο?

και το αντιθετο βεβαια..

 

Μια ώριμη κοπέλα, που έχει ήδη χάσει ένα χρόνο από τη ζωή της, δεν θα ρισκάρει με κάποιον που τώρα φτιάχνεται επαγγελματικά και είναι 6 χρόνια μικρότερός της, όταν έχει ξανακάνει το ίδιο λάθος στο παρελθόν. Αυτό μου βγαίνει εμένα.

 

καλα σου βγαινει. το χεις.

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πράγμα είναι ξεκάθαρο, όπως εξάλλου το έχουν πει και οι προηγούμενοι .

 

Στα 33 χρόνια της η κοπέλα προφανώς θέλει κάτι που θα οδηγεί με τις μεγαλύτερες πιθανότητες σε σχέση -γάμο-οικογένεια.

 

Στα 26 χρόνια του το αγόρι, έχει πολύ λιγότερες πιθανότητες να οδηγήσει μια κοπέλα των 33 σε σχέση -γάμο-οικογένεια.

 

Στα 33 χρόνια της η κοπέλα προφανώς και δεν έχει λόγο να παίξει κρυφτούλι σχετικά με το αν θέλει ή δεν θέλει έναν άνδρα. Είναι ξεκάθαρη ότι δεν σε θέλει για τον εαυτό της, αλλά σε "πασάρει", συγνώμη για την έκφραση, σε μια φίλη, ίσως γιατί νιώθει μια "υποχρέωση" να σε αποκαταστήσει, εφόσον με εκείνη δεν προκύπτει

 

Μην γεμίζεις λοιπόν τον εαυτό σου με ερωτήματα και μην μετρά το ένα και το άλλο.

 

Η κοπέλα δεν ενδιαφέρεται, και προσωπικά μου φαίνεται και λογικό γιατί αν σκεφτείς οτι οι γυναίκες είναι πολύ πιο ώριμες ή μάλλον ωριμάζουν πολύ πιο γρήγορα συναισθηματικά απο τους άνδρες, τότε καταλαβαίνεις γιατί οι μεγαλύτεροι πάνε με μικρότερες, και όχι οι μεγαλύτερες με μικρότερους. Υπάρχουν φυσικά και οι εξαιρέσεις, αλλά ο κανόνας είναι κανόνας.

Link to comment
Share on other sites

Mια συμβουλή φίλε soublaki.

Βγές με τις κοπέλες και παίξτο άνετος εντελώς και ότι προκύψει.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μιλούσαμε σήμερα για ένα θέμα της σχολής και με ξαναρώτησε αν θα πάω την Κυριακή για καφέ μαζί τους. Η πλάκα είναι ότι εκείνη την ώρα έχει ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ...Οπως συζητούσαμε μου ξεφούρνισε ότι χώρισε...Εγώ ήξερα ότι δεν είχε δεσμό και ότι απλά έβγαινε με κάποιον....
Link to comment
Share on other sites

ε προφανως σου ειπε ψεματακι.

αντε τωρα.

πανε για καφε και διεκδικησε.(μην αρχισεις να βλεπεις το ματς γιατι μαλλον δε θα βγει τιποτα με καμια απο τις 2)

η φιλη μαλλον θα ερθει αλλα μην κανεις το λαθος να την πεσεις και στις 2 ή εστω μονο στην φιλη.

δοκιμασε διακριτικα με την φρεσκοχωρισμενη απο τον 38αρη.αν δεν βγει τιποτα και αν η φιλη σε εμπνεει,τοτε κανεις κινηση προς τα εκει.

αλλιως τι να σου πω...ΔΕ ΣΕ ΘΕΛΕΙ (η τυχη)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω στο μυαλό μου ότι εκείνη την ώρα είναι το ματς της είπα ότι πρέπει να κάνω μια εργασία. Μετά συνειδητοποίησα ότι είναι το ματς και έχω έρθει σε δίλλημα...

Αυτή είχε πει ότι είναι σχεδόν ελεύθερη και μετά είπε ότι βγαίνει με κάποιον. Τώρα λεει ότι χώρισε...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα πρέπει να θυσιάσεις το ματς και να πάς για καφεδάκι.

Μάλλον άλλαξε η τύχη σου. Πάνε και σίγουρα θα βγείς κερδισμένος ( τώρα την 38 χρονη ή την φίλη πάντως μια απο τις δυο την έχεις σίγουρη ).Αρκεί να είσαι σωστός και μην κάνεις το λάθος να την πέσεις και στις δυο. Εσύ θα είσαι ανοικτός και με τις δυο και θα μιλάς και στις δυο. Θα φανεί ποια ψάχνεται για σχέση.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

38χρονος είναι ο φίλος της, η φίλη της είναι 29.

Αν θυσιάσω το ματς θα είναι συνέχεια το μυαλό μυο εκεί και θα είναι χειρότερα τα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

$3σ3 μας ρε σουβλάκι..δε γίνεται να τα έχεις ολα σε αυτη τη ζωη... διάλεξε..

ή τις τύπισσες ή το ματς.

 

μεγαλυτερη είναι και η φιλη απο σενα??το ενδεχόμενο να ψαχνουν απλά κάτι χαλαρό παράλληλα με την αναζητηση του ιδανικου γαμπρου το έχεις σκεφτει??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλά με αφηνεις αφωνη...ειναι δυνατον ο ιδιος να λες οτι ειναι ο τύπος σου κλπ κλπ και τωρα να λες οτι το μυαλο σου θα`ναι στο ματς; ε συγγνωμη αν εισαι με 2 γυναικες εξω,σου αρεσει η μια,σου κανουν πασα την αλλη και εσυ σκεφτεσαι το ματς τοτε μαλλον υπαγεσαι σε μια κατηγορια αντρων που καποιες μερες πριν ειχα χαρακτηρίσει ποικιλοτρόπως

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως για δυο όμορφες υπάρξεις θα το θυσίαζα το ματς, χωρίς δεύτερη σκέψη.

Σε συμβουλεύω να πας γιατί δεν θα σου κάνουν την χάρη να πάτε άλλη φορά, θα φανείς αγενής αν πείς προέκυψε κάτι και δεν θα έρθω πάμε κάποια άλλη μέρα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το θυμάται άραγε ή θα σκεφτεί ότι αποφεύγεις το ραντεβού ?

Καλά θα ήταν πάντως να πάς.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εσυ δεν έχεις πάθος μέχρι θανάτου με κάτι;

 

ολοι οι άνθρωποι έχουν...φυσικά και έχω,και τα λατρεύω όλα μου τα πάθη :rolleyes:

το θεμα ειναι,οτι εντάξει ειναι μια διαφορετική μέρα..το πρωτάθλημα εχει 30-32 ποσες ειναι οι αγωνιστικές μαζί και οι αγώνες του κυπέλλου μαζί και η ευρώπη αν παίζει η ομάδα σου..δε χάθηκε και ο κόσμος:shifty:

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παθος μεχρι θανατου ουτε εχω κι ουτε και θα εχω,τοτε δεν θα ειναι παθος αυτο...θα ειναι εισητηριο για τον αλλο κοσμο οποτε να μου λειπει.

κι εννοειται πως θα θυσιαζα ενα ματς αν εχω να κερδισω κατι καλο απο καποια αλλη υποθεση.και δεν εννοω κατι προστυχο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παθος μεχρι θανατου ουτε εχω κι ουτε και θα εχω,τοτε δεν θα ειναι παθος αυτο...θα ειναι εισητηριο για τον αλλο κοσμο οποτε να μου λειπει.

κι εννοειται πως θα θυσιαζα ενα ματς αν εχω να κερδισω κατι καλο απο καποια αλλη υποθεση.και δεν εννοω κατι προστυχο.

εσυ με το μικρο τι εκανες??

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μιλούσαμε σήμερα για ένα θέμα της σχολής και με ξαναρώτησε αν θα πάω την Κυριακή για καφέ μαζί τους. Η πλάκα είναι ότι εκείνη την ώρα έχει ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ...Οπως συζητούσαμε μου ξεφούρνισε ότι χώρισε...Εγώ ήξερα ότι δεν είχε δεσμό και ότι απλά έβγαινε με κάποιον....

 

Μην χασεις το ματς...μαυρο φιδι που σ'εφαγε,μεγαλη ντροπη..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μην χασεις το ματς...μαυρο φιδι που σ'εφαγε,μεγαλη ντροπη..

Αν δίνανε εισιτήρια, δεν θα το συζητούσα. Από την tv όμως τη ώθηση να δώσω στην ομάδα;

Link to comment
Share on other sites

Εσυ δεν έχεις πάθος μέχρι θανάτου με κάτι;

 

μιλαμε για το απολυτο ντερμπι, δεν μπορεις να κανεις τον καφε 9κ30?

Link to comment
Share on other sites

Sorry κιολας αλλα εγω αν με εφτυνε υποψηφιος προς σχεση για να δει την ομαδα του απο την τηλεοραση, δεν νομιζω να εξακολουθουσα να του εδινα σημασια μετα...

συνεπως πριν αποφασισεις ζυγισε τα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Sorry κιολας αλλα εγω αν με εφτυνε υποψηφιος προς σχεση για να δει την ομαδα του απο την τηλεοραση, δεν νομιζω να εξακολουθουσα να του εδινα σημασια μετα...

συνεπως πριν αποφασισεις ζυγισε τα.

Γυναίκες...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Sorry κιολας αλλα εγω αν με εφτυνε υποψηφιος προς σχεση για να δει την ομαδα του απο την τηλεοραση, δεν νομιζω να εξακολουθουσα να του εδινα σημασια μετα...

συνεπως πριν αποφασισεις ζυγισε τα.

 

μα η κοπελα ξερει οτι υπαρχει εργασια και οχι ματς.

δεν μπορεις να καταλαβεις εναν τρελαμενο με το ποδοσφαιρο

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...